Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Μινι περασμα απο μουλτιπλεξ Κασσανδρας, στοχευμενα στα 3αρια.
Πανω: Μπετυ, ξανθια γαζελα με μεσαιο στητο (λογικα φτιαγμενο) στηθος, ψηλη πανω στα πεδιλα της, κλασικο ομορφο προσωπο ουκρανης κοπελας, εχει λιγο στραβισμο (με καυλωνει αυτο).
Ρωταω την τσα2 για αυταρχικο, μου λεει να ρωτησω. Της λεω φερε την εδω να τα πουμε, με το που της λεω για στραπον μου λεει οκ η κοπελα, +50. Μου λεει δηλαδη, 70 + 50= 120. Δεν εκατσα να ρωτησω που τα σκεφτηκε ουτε τα 50 ουτε τα 70, εφυγα λεγοντας τους οτι με τη Βαλερια και τη Ντιναρα φετος περναγα με αυταρχικο στα 70 συνολο. Δεν ανεφερα οτι πιο παλια περναγα και στα 50 με αλλες κοπελες, απλα εφυγα.
Κατω: Και οι δυο κοπελες πολυ κοντα στις φωτος. Πρωτα βγηκε η Μπεατρις, ωραια και χαρουμενη, γεματη για τα γουστα μου.
Γκαμπριελα, μουναρα οπως φαινεται, εβγαινε το πορτοφολι ανετα αν εκανε αυταρχικο, που δεν εκανε συμφωνα με την ευγενικη υπηρεσια.
Καλες Τσαρκες!
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Περασμα με Μονικα, μονος μου στο στουντιο.
Ανακοινωθηκε κλασικο προγραμμα/μασαζ κι ελευθερο στοματικο μονο, αλλα ειπα να περασω.
Τελικα η κοπελα κανει και στραπον, και γλυφοκωλι, αλλα με εξτρα, τα ειπαμε στο δωματιο. Πρωκτικο μονο εκτος δουλειας ειπε.
Ειναι ομορφουλα, αλλα δεν συγκρινεται με τη Ντιναρα για τα δικα μου γουστα τουλαχιστον, ουτε σε εμφανιση, ουτε σε σερβις. Κερδιζει στο υψος!
Απο στραπ το πηγε καλα, εχει προυπηρεσια σε μασαζ και φανηκε, πολυ ανετη.
Θα κατσει ακομα δυο βδομαδες περιπου.
 

bambam21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα!Παίδες για alien girls Φιλαδέλφεια έχετε κάτι?κορίτσι που να άξιζει η κριτικές κλπ??
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Έγραψα μια κριτική και δεν ανέβηκε τι φταίει;
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Περασμα στοχευμενο σημερα το απογευμα κατα τις 18:30 ως ακολουθως:
Κ 92 για Μελισσα: Κλειστο το μαγαζι, γαμω τα προγραμματα τους μεσα, περασα μια απο Κ94, ηταν η Σισσυ. Καλη, αλλα δεν με επεισε να περασω. Βυζαρες, ορεξατη, αν τα ποδια της ηταν πιο καλοσχηματισμενα θα περναγα.
Κροκεων Ισογειο για Καταλινα: Δεν ειχε παει! Ηταν εκει η Μιλα, καλη λεπτουλα αλλα πολυ σκουροχρωμη για τα γουστα μου.
Κασσανδρας 8Γ για τσεκαρισμα: Αφροντιδα, ομορφη με βυζαρες, σωμα προς το νταρντανε και Αλια, μακρια απο τις φωτος και τα γουστα μου. Καμια δεν κανει στραπον, αλλιως μαλλον θα περναγα με την Αφροντιδα.
Κασσανδρας 8 διπλα: Η Ανναμπελ και αλλη μια κοπελα απο Ταυλανδη, μεγαλου κυβισμου.
Περασα με Ανναμπελ με αυταρχικο στα 50, ειναι η κοπελα που δουλευε στα Κηφισου και την οποια εγω δεν θυμηθηκα, με θυμηθηκε αυτη. Πολυ βελτιωμενη σε εμφανιση! Απο υπηρεσιες στα ιδια, ενω το εχει βαραει κοφτες και ριχνει καποιες ξενερες, αλλα γενικα περασα καλα.
 

ALEX Bruno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
10
Like
283
Πόντοι
290
Πέρασμα τις προάλλες βραδινή βάρδια από dream place για την Αγάπη την milfara.
Την είδα στο σαλόνι μου έκανε το click να περάσω με (μισάωρο).
Τίποτα μετά από αναμονή 25 λεπτών δεννν είχε έρθει στο δωμάτιο.
Ενώ βάραγαν τα κουδούνια, τελικά ρώτησα την υπηρεσία τι γίνεται, τελικά πέρασε με άλλον πελάτη (απλό) έτσι για να μην τον χάσει.
Πείρα τα χρήματα πίσω αφού δεν έκανα τίποτα καβάλα την busa και γειά σας.
Μαύρο από εμένα.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Καλησπέρα συναγωνιστές θα ήθελα τα φώτα σας, το τελευταίο διάστημα έχω βάλει στο μάτι την εν λόγο κορασίδα Naty θα ήθελα όμως να γνωρίζω εάν είναι original γυναίκα ή Ladyboy.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές θα ήθελα τα φώτα σας, το τελευταίο διάστημα έχω βάλει στο μάτι την εν λόγο κορασίδα Naty θα ήθελα όμως να γνωρίζω εάν είναι original γυναίκα ή Ladyboy.
Φιλε ειναι ρισκο, αν θες τη γνωμη μου μακρια απο αυτες!!:woldman:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Είναι απλό φίλε ρωτά την από πού βγαίνει το naty .
Αν σου πεί από το ΒΑΛΙΑnaty
Έφυγες τρέχονταςςςςςςς
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.822
Πόντοι
456
Καλημέρα, απ' αυτό βγαίνει, μήπως είναι αυτή ? Νάτη ρεεεεε......

dc384db4ae5c21d664bf-1428190144.jpg
 

goku_the_legend

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, λίγο άκυρη ερώτηση αλλά ποια είναι η διαφορά μεταξύ μπουρδέλου και studio;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom