Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Οκ ναι κατάλαβα
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Για μένα είναι για το παλμαρέ μόνο. Για τους άλλους δεν ξέρω. Γούστα είναι αυτά
Δεν ειχα περισσοτερες προσδοκιες..... Αλλα δε θελω μεθαυριο ο εγγονος μου να μου πει "αυτο το αφησες αγαμητο παππου; Ντροπη...." , οποτε για το παλμαρε και τη selfie θα το φυτιλιασω το χαρτονομισμα :woldman:
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Προσφατα περασματα απο στουντιο:
Τριγγετα 3:
Η Πωλινα ειναι μουναρα, ωραιο στητο βυζι, καυλα κωλος και ποδια, ωραιο προσωπο. Ειμαι ετοιμος να περασω, ρωταω για αυταρχικο και λεει η τσα2 τιμη 130 ευρω.... χαχααχαχαχ τα ειχα πανω μου, αλλα καλυτερα να πηγαινα 2 στενα πιο κατω σε ενα κοριτσι του GDE με τα ιδια λεφτα για μιση ωρα, αν ειναι δυνατον... τους το ειπα κι εφυγα.
Δυο μερες μετα περασα και ειδα την Εβελινα. Αυτη κι αν ειναι μουναρα! Πιο ομορφο προσωπο, τα βυζια τα ειχε στο στηθοδεσμο αλλα φανηκαν μικροτερα, επισης καυλα ποδια και κωλος, περπατημα πολυ πολυ ωραιο.... Αν εκανε αυταρχικο θα σας ελεγα και τι λεει στο δωματιο αλλα δεν κανει.
Σπυρου Πατση 40: Παολα, ξανθια κοπελα απο Ρουμανια, λεπτη με καποια τατου και μεσαιο στηθος. Περασα οκ χωρις πολλα πολλα, ηταν λιγο ασταθης στη συμπεριφορα της, απομακρη γιατι δεν γουσταρει και μετα πανω σου για να μην σε ξενερωσει και τελειως, γνωστη συνταγη..
Καρολινα, μελαχρινη λεπτη κοπελα χωρις καμπυλες, δεν περασα.
Κροκεων 6, Αμαρα, λεπτη κοπελα που βγηκε με δαντελωτο παντελονι, αν δεν δω ποδια δεν μπορω να περασω, δεν μιλαει και αγγλικα οποτε την εκανα.
Κασσανδρας 6, Λουισα, η μουναρα Ελλη απο το μασαζ Σ108. Προσωπικα εχω περασει πολυ καλα μαζι της και τη θεωρω πολυ ομορφη.
Κασσανδρας 3 πανω η Βαλερια λειπει και θα γυρισει μαλλον μετα τον Ιανουαριο. Για μενα η πιο ομορφη κοπελα αυτη τη στιγμη στα στουντιο, γυμνασμενο σωμα, κορυφαιο σερβις. Αν ηταν και πιο ψηλη θα το προτιμουσα, αλλα και παλι ειναι κορυφη.
Κασσανδρας 8Γ,
Κριστινα, κοπελα που αναδεικνυει το προσωπο της με ωραιο αλλα εντονο μακιγιαζ, ωραιο σωμα με ενα σημαδι στο δεξι ποδι. Δεν κανει αυταρχικο οποτε δεν ξερω να πω παραπανω.
Νικα, μελαχρινη λεπτη χωρις καμπυλες, Κατια πανω κατω τα ιδια σε καστανο.
Κηφισου 30, Λιλλυ, γεματουλα για τα γουστα μου, φιλικη φανηκε.
Αθηνων 343, Αντζελινα 2, μελαχρινη κοπελα με πιο πολλα κιλα απ οσα φαινονται. Η τσατσα την διαφημισε για πολυ καλη. Αμαρυλλις, επισης κοπελα με πιο πολλα κιλα απ οσα φαινονται.
Πειραιως 193, Βερονικα, πολυ ομορφη κοκκινομαλλα κοντουλα κοπελα, Τζουλια που πηγε Αθηνων 373 τωρα ξανθουλα λεπτη κοπελα, αυτες τις δυο τις ειχα πετυχει και με πολιτικα και ηταν πολυ εμφανησιμες κι ετσι...
Επισης η Παρις απο γερμανους ειναι παλι Αθηνα μεχρι 26/01 σαν ανεξαρτητη, Κουκακι. Εμφανησιακα στα ιδια ψηλα στανταρ, σερβις σε οποιον αρεσει.
εισαι αρχοντας, μας εδωσες τα φωτα σου
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
https://*****/en/StudioWorker/6940-Kataleya

Εχουμε πληροφοριες συναδελφοι?
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.305
Πόντοι
206

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.305
Πόντοι
206
Άκουσα άνοιξε καινούργιο στούντιο στο Άθω.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Πηγα χθες να δω Μαριλια στο Κ4Β, δεν ηταν εκει. Ηταν η Ντιανα η οποια εχει παρει καποια κιλα παραπανω και πλεον ειναι εκτος του γουστου μου.
Οι τριαδα του Κ6 περιλαμβανε δυο κοπελες που ηταν οκ εμφανισιακα αλλα δεν μιλαγαν αγγλικα και μια που μιλαγε αλλα ηταν μεγαλου κυβισμου, οποτε αποχωρησα.
Προτιμησα να μην ρισκαρω.
Στο Κ4Γ δεν μου ανοιξαν...
Αυτος που πηρε τη Ντιναρα για 7 μερες θα μας πει τιποτα;
Προσωπικα οτι καλυτερο εχω δει στον αγοραιο ερωτα, ουτε με συνοδους ανω των 300Ε δεν εχω περασει τοσο καλα, η κοπελα εχει το πακετο ομορφια, υπηρεσιες, συμπεριφορα.
Απ οτι καταλαβαινω την χασαμε αλλα ας ειναι. Το ζησαμε οσο προλαβαμε.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.321
Πόντοι
24.571
Αυτος που πηρε τη Ντιναρα για 7 μερες θα μας πει τιποτα;
Προσωπικα οτι καλυτερο εχω δει στον αγοραιο ερωτα, ουτε με συνοδους ανω των 300Ε δεν εχω περασει τοσο καλα, η κοπελα εχει το πακετο ομορφια, υπηρεσιες, συμπεριφορα.
Απ οτι καταλαβαινω την χασαμε αλλα ας ειναι. Το ζησαμε οσο προλαβαμε.
Οπως εγραψα στη κριτικη ειναι απο την Οδησσο η μικρη . Τα νταραβερια κ το κονε θα τα κανε η Κατια ( ετερη ουκρανη εξ Οδησσου ) που δουλευει στο ιδιο μαγαζι και κανει το δρομολογιο συχνα .

Φισκαρε τα δωματια κ μαζεψε γερο χαρτι , μην εχεις καμια αμφιβολια οτι θα ξαναρθει. Για υπηρεσιες , εμφανιση κτλ συμφωνω σε οσα ειπες
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Εξ Οδησσού η έτερη το λέει για ξεκάρφωμα. Από Νότια Ουκρανία ναι αλλά από μία άλλη πόλη με λιμάνι. Όχι ότι έχει σημασία αλλά μην δίνετε βάση όταν σας λένε από που ακριβώς κατάγονται. Σιγά μην δώσουν και στίγμα GPS.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom