Νέα

Εμφύτευση μαλλιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Σαββαςfirsttime
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Έχω κάνει εγώ δύο φορές άμα έχετε θέμα με τη. Εμφάνιση σας πηγαίνετε και κάντε το εμένα με ανέβασε φουλ απλά προσοχή μεγάλη Ελλάδα δεν κάνουν καλά αποτελέσματα δυστυχώς ακόμα . Ψαχτειτε από γιουτουμπ γενικά
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Έχω κάνει εγώ δύο φορές άμα έχετε θέμα με τη. Εμφάνιση σας πηγαίνετε και κάντε το εμένα με ανέβασε φουλ απλά προσοχή μεγάλη Ελλάδα δεν κάνουν καλά αποτελέσματα δυστυχώς ακόμα . Ψαχτειτε από γιουτουμπ γενικά

που έκανες? πόσο σου βγήκε?
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
Έχω κάνει εγώ δύο φορές άμα έχετε θέμα με τη. Εμφάνιση σας πηγαίνετε και κάντε το εμένα με ανέβασε φουλ απλά προσοχή μεγάλη Ελλάδα δεν κάνουν καλά αποτελέσματα δυστυχώς ακόμα . Ψαχτειτε από γιουτουμπ γενικά
Πόσο έκανες ; Πόσο κόστισε;

Σε ποια ηλικία τις έκανες ;

Γιατί δύο ;;;

Αν πήρες πριν ή μετά κάποια φαρμακευτική αγωγή κτλ κτλ

Πες μας ότι μπορείς
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Πόσο έκανες ; Πόσο κόστισε;

Σε ποια ηλικία τις έκανες ;

Γιατί δύο ;;;

Αν πήρες πριν ή μετά κάποια φαρμακευτική αγωγή κτλ κτλ

Πες μας ότι μπορείς
sta 28 . κοστισε αρκετα πηγα σε τοπ γιατρο στη βουλγαρια . δυο γιατι την δευτερη μου την εκανε ετσι για συμπληρωμα με λιγα χρηματα . μονο μινοξιδιλη φιναστεριδη δεν βαζω ειναι δηλητηριο
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
sta 28 . κοστισε αρκετα πηγα σε τοπ γιατρο στη βουλγαρια . δυο γιατι την δευτερη μου την εκανε ετσι για συμπληρωμα με λιγα χρηματα . μονο μινοξιδιλη φιναστεριδη δεν βαζω ειναι δηλητηριο
Και τις 2 στα 28 σου ;

Βάζεις μόνο μινοξιδιλη .....

Πόσα σου πήρε; Ποιος γιατρός και ποιο ήταν το πρόβλημα σου τότε;

Πριν πόσα χρόνια έγιναν;

Το μετάνιωσες καθόλου;

Έχεις χάσει ξανά μαλλί;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Και τις 2 στα 28 σου ;

Βάζεις μόνο μινοξιδιλη .....

Πόσα σου πήρε; Ποιος γιατρός και ποιο ήταν το πρόβλημα σου τότε;

Πριν πόσα χρόνια έγιναν;

Το μετάνιωσες καθόλου;

Έχεις χάσει ξανά μαλλί;
sta 27 και στα 28 . Πληρωσα 10 χιλιαρικα . ημουν norwood 3-4 . πλεον μπροστα ειμαι φουλ καλα ... δεν το μετανιωσα λεπτο..χανω σιγα σιγα απο τα πισω αλλα ακομα δεν φαινεται..καποια στιγμη θα κανω την τριτη για τα πισω
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
Τι ηλικία έχεις τώρα ;;;

Αυτό που περιγράφεις είναι αυτό που μου περιέγραψε στο περίπου ο δεύτερος γιατρός που πήγα .

10.000 και για τις 2 μαζί ;

Σου έχει βγάλει παρενέργεια η μινα;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Τι ηλικία έχεις τώρα ;;;

Αυτό που περιγράφεις είναι αυτό που μου περιέγραψε στο περίπου ο δεύτερος γιατρός που πήγα .

10.000 και για τις 2 μαζί ;

Σου έχει βγάλει παρενέργεια η μινα;
τωρα την εκανα την δευτερη ..ναι 10 και για τις δυο ..οχι η μινοξιδιλη αποσο εχω κτλβει οχι
 
OP
OP
Σ
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
Άρα τώρα είσαι στα 28 . Δεν έχουν περάσει χρόνια δηλαδή ώστε να ξέρεις τι παίζει

Από την αρχή σου είπε ότι θα χρειαστείς 2 μεταμοσχεύσεις μαζί ;;;

Ποιος γιατρός είναι ;

Περαστικα και γρήγορη ανάρρωση από την επέμβαση...
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Άρα τώρα είσαι στα 28 . Δεν έχουν περάσει χρόνια δηλαδή ώστε να ξέρεις τι παίζει

Από την αρχή σου είπε ότι θα χρειαστείς 2 μεταμοσχεύσεις μαζί ;;;

Ποιος γιατρός είναι ;

Περαστικα και γρήγορη ανάρρωση από την επέμβαση...
ευχαριστω αμα πας σε σωστο γιατρο σε μια βδομαδα εχεις αναρρωσει. Οχι δεν μου το ειχε πει απτην αρχη. κοιτα να δεις . ας παρουμε δεδομενο οτι θα σου πεσουν ολα τα μαλλια και εχεις μια καβα απο την περιοχη που παιρνουν τις τριχες χ Χιλιαδων τριχων. αυτες πρεπει να τις μεταμοσχευσεις σε βαθος χρονου. Αυτο ειναι το ολο κονσεπτ. οτι θα με πεσουν και τα υπολοιπα καποια στιγμη θα με πεσουν το ξερω δεν ειναι κατι το οποιο δεν το περιμενω. λεφτα να εχω να βαζω τιποτα αλλο δεν με απασχολει . θα σου στειλω πμ το ονομα του
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
ευχαριστω αμα πας σε σωστο γιατρο σε μια βδομαδα εχεις αναρρωσει. Οχι δεν μου το ειχε πει απτην αρχη. κοιτα να δεις . ας παρουμε δεδομενο οτι θα σου πεσουν ολα τα μαλλια και εχεις μια καβα απο την περιοχη που παιρνουν τις τριχες χ Χιλιαδων τριχων. αυτες πρεπει να τις μεταμοσχευσεις σε βαθος χρονου. Αυτο ειναι το ολο κονσεπτ. οτι θα με πεσουν και τα υπολοιπα καποια στιγμη θα με πεσουν το ξερω δεν ειναι κατι το οποιο δεν το περιμενω. λεφτα να εχω να βαζω τιποτα αλλο δεν με απασχολει . θα σου στειλω πμ το ονομα του

δηλαδή τωρα πρέπει να βάζεις μινοξιδίλη για το υπόλοιπο της ζωης σου?
 

Coctail

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Αξιζει να εξετασεις τις προσωπικες σου αναγκες και προσδοκιες. Η επιλογη εξαρταται απο τις προτιμησεις και τον προσωπικο σου στοχο. Μια διαβουλευση με ειδικο γιατρο θα μπορουσε να σε βοηθησει να καταληξεις σε μια ενημερωμενη αποφαση. Ειχα γνωστο που ειχε κανει και ειχε μεινει ευχαριστημενος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom