Νέα

Έχει πηδήξει κανείς με το «πόσα θες για ένα βράδυ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ποιές μέτριες ; Εδώ υπάρχει κόσμος που τρέχει πίσω από κακάσχημες που μόνο για το γονιδιακό καλό των απογόνων μας δε θα έπρεπε να αναπαράγονται.

Κοντή χοντρή και κακάσχημη η άλλη και έχει 1500 followers στο instagram.

Θλίψη.
Πες το ψέματα!
Και μετά με ρωτάνε γιατί δεν έχω γκόμενα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Εμείς πηδάμε με την ατάκα "ξέρεις τι ώρα είναι?" Και ο νοών νοείτω.
εγω μπαινω μεσα σε ενα μαγαζι και την πεταω εξω...τι διαολο,στατιστικα καποια δε θα τον αρπαξει?
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Το τόλμησα τον Αύγουστο στην Κρακοβία με κάτι ξεμπαρκες αμερικανίδες τουρίστριες γύρω στα 35 αλλά η μια με ψιλοεκραξε φωνάζοντας "I am not a pro".
Βέβαια πήρα το θάρρος καθώς μου είπαν πως γύριζαν από Dubai, πλαστικομούρες με έκφυλο ντύσιμο και με ακριβές τσάντες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Στην Ελλάδα, τώρα με τα social ακόμα και ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ έχουν πέραση. Τα μηνύματα 100άδες από κάμακες και μαλάκες είτε παντρεμένους είτε ελευθερους.
Ελάχιστοι έχουμε μείνει που πάμε κατά κάποιο τρόπο έστω σπάνια στον πληρωμένο έρωτα. Οι πιο πολλοί ψάχνουν να γαμήσουν ό,τι να ναι και τη πέφτουν σε κάθε μπάζο. Εδώ έχω γνωστή μου, μπάζο του κερατά, που βρέθηκε να τη γαμάει ένα πολύ ωραιο παλικάρι για 3μηνο - που εγώ και να με πλήρωνε δεν θα πήγαινα μαζί της
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.299
Πόντοι
206
Πες το ψέματα!
Κια μετά με ρωτάνε γιατί δεν έχω γκόμενα.
Μα αυτό ακριβώς. Είμαι μέτριος , μια μέτρια θέλω με βασική ευφυΐα ώστε να μπορώ να συνεννοηθώ μαζί της.

Δε θέλω ούτε την υπερκαλλονή , ούτε καμιά πανέξυπνη.

Το πρόβλημα είναι γυναίκες που είναι από 5/10 και πάνω κοιτάν τους 8/10 και πάνω μόνο ( για απλή επιβεβαίωση έχουν τους πυρφόρους και τα social ) οπότε για εμάς τους μέτριους μένουν δύο επιλογές η άσχημη 5/10 και κάτω η επί πληρωμή.

Εγώ προσωπικά προσέχω πάντα που τον βάζω. Δε θα πήγαινα με κακάσχημη ποτέ.

( Όπως όταν πληρώνω δε πάω με υπερκαλλονές , γιατί ΞΕΡΩ πως με την ίδια ακριβώς λογική δε θα μπορέσω να ενεργήσω ώστε να περάσω όσο καλά περνάω με μια μέτρια κοπέλα )
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.299
Πόντοι
206
Στην Ελλάδα, τώρα με τα social ακόμα και ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ έχουν πέραση. Τα μηνύματα 100άδες από κάμακες και μαλάκες είτε παντρεμένους είτε ελευθερους.
Ελάχιστοι έχουμε μείνει που πάμε κατά κάποιο τρόπο έστω σπάνια στον πληρωμένο έρωτα. Οι πιο πολλοί ψάχνουν να γαμήσουν ό,τι να ναι και τη πέφτουν σε κάθε μπάζο. Εδώ έχω γνωστή μου, μπάζο του κερατά, που βρέθηκε να τη γαμάει ένα πολύ ωραιο παλικάρι για 3μηνο - που εγώ και να με πλήρωνε δεν θα πήγαινα μαζί της
Δικός μου κανόνας είναι πως άμα δεν έχω περίπτωση να πηδήξω την άλλη να μη τη κάνω follow.

( Προφανώς δεν είναι κακό και λίγο φλερτ )
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Δικός μου κανόνας είναι πως άμα δεν έχω περίπτωση να πηδήξω την άλλη να μη τη κάνω follow.

( Προφανώς δεν είναι κακό και λίγο φλερτ )
Στο ινσταγραμ οι μετριες έχουν μίνομουν 20 φωτιές σε κάθε τους στορι.
Πουτάνες πληρωμένες θα πηγαίνουμε μέχρι να σβήσει ο ήλιος Χαχα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Το τόλμησα τον Αύγουστο στην Κρακοβία με κάτι ξεμπαρκες αμερικανίδες τουρίστριες γύρω στα 35 αλλά η μια με ψιλοεκραξε φωνάζοντας "I am not a pro".
Βέβαια πήρα το θάρρος καθώς μου είπαν πως γύριζαν από Dubai, πλαστικομούρες με έκφυλο ντύσιμο και με ακριβές τσάντες.
αγια πετρουπολη αν πας μπορει να πιάσει...σχεδον ολες εκει γαμιουνται και με φραγκα
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
αγια πετρουπολη αν πας μπορει να πιάσει...σχεδον ολες εκει γαμιουνται και με φραγκα

Επειδή θα πάω το Πάσχα στη Μόσχα (πρώτη φορά Ρωσία) ίσως να δοκιμαστεί και εκεί. Αρκεί να μην ξυπνήσω την επόμενη ημέρα με τίποτα πόνους και ραφές στο ύψος των νεφρών μου
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Επειδή θα πάω το Πάσχα στη Μόσχα (πρώτη φορά Ρωσία) ίσως να δοκιμαστεί και εκεί. Αρκεί να μην ξυπνήσω την επόμενη ημέρα με τίποτα πόνους και ραφές στο ύψος των νεφρών μου
Μπορει αλλα εκει ειναι η αφροκρεμα των γυναικων οποτε μπορει να σου κοστισει ακριβοτερα.Αγια πετρουπολη ειναι πιο φτωχολογια.Αλλα γενικως εκει οι ρωσιδες ειναι...μπουρδελο κανονικο
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Επειδή θα πάω το Πάσχα στη Μόσχα (πρώτη φορά Ρωσία) ίσως να δοκιμαστεί και εκεί. Αρκεί να μην ξυπνήσω την επόμενη ημέρα με τίποτα πόνους και ραφές στο ύψος των νεφρών μου
Ο κίνδυνος δεν είναι να σου πάρουν νεφρό. Ο κίνδυνος είναι να ξυπνήσεις σε φορτηγό καθ' οδόν για το Ντονμπάς, να πολεμήσεις για τη μητέρα Ρωσία. Το νου σου λοιπόν!

Δεν ήξερα ότι επιτρέπεται το ταξίδι στη Ρωσία.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
785
Like
1.299
Πόντοι
206
Πιστεψε με οχι και ο λογος ειναι γιατι για να γαμησεις και πουτανα πρεπει να εχεις ολο το πακετο και οχι μονο τα λεφτα. Πρεπει να σε γουσταρει για να μην το κανει με το ζορι. Διαβαζω συχνα εδω για διαφορα ναυαγια που λενε για τραγικες εμπειριες ενω εχουν πληρωσει. Αρα ξανασκεψου γιατι αυτη η ατακα ειναι το παραδειγμα του κακου γαμια και εχει ταυτιστει με τα πιο θλιμενα, μιζερα και ηττοπαθη αρσενικα. Δωρεαν μαθημα σας εκανα παλι.
Βρε ναι δε θα το κάνω. Να ρωτήσω είπα άμα το έχει καταφέρει κάποιος.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Να πας απευθειας σε γκομενα που δεν εχετε ανταλλαξει κουβεντα πριν και να της το πεις, ειναι ο,τι πιο ακυρο υπαρχει, οι αρνητικες αντιδρασεις πολυ πιθανες και πολυ ασχημες (φωνες, βρισιδια, ξυλο, μπραβοι μαγαζιου, μεχρι και αστυνομια, κλπ). Μπορεις ομως να την κερασεις ενα σφηνακι και μετα απο τις πρωτες κουβεντες, να της πεις "εχω μερικα κατοσταευρα επανω μου, που τρωγομαι να τα χαλασω σημερα με μια καλη παρεα" και ας το να τσουλησει μονο του. Αν σπονσοραρεται, θα στο προτεινει μονη της, αν δεν σπονσοραρεται, μπορει να σου προτεινει να πατε σε κανα μπουζουκτσιδικο, κλπ
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
Κατ’ αρχάς υπάρχουν υποτίθεται κυριλέ μαγαζιά στην Αθηνά με δικές τους βίζιτες, που σπρώχνουν και ουσίες άμα γουστάρεις, και σε πάνε σε ημιυπόγεια διαμερίσματα - γαμιστρώνες που έχουν στα πέριξ των μαγαζιών για γίνει η φάση. Σύγχρονο κονσομασιόν δηλαδή…

Κατά τα άλλα, αν προσεγγίσεις μια άσχετη και της προτείνεις σεξ με χρήματα, το πιθανότερο θα μπλέξεις. Βέβαια, αν πρόκειται για κάνα τυπάκι wannabe influencer όπως τα παρακάτω πορνίδια δεν αποκλείεται να γίνει δουλειά.

Πάντως, με το άρθρο 337 του Ποινικού Κώδικα, το να προτείνεις σεξ με χρηματικό αντάλλαγμα ενδεχομένως να αποτελεί αξιόποινη πράξη.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.354
Κριτικές
72
Like
12.747
Πόντοι
25.036
Πραγματικά δεν βρίσκω λόγο να προσφέρω λεφτά σε μια μη επαγγελματία. Αν το κάνω και μου πει ένα νορμάλ ποσό, είναι γιατί γουστάρει ή τουλάχιστον δεν την χαλάει η ιδέα οπότε πιθανότατα θα την κατάφερνα και με τη γοητεία μου. Αν πει μεγάλο ποσό σημαίνει ότι δεν γουστάρει, δεν θα την κατάφερνα στο τζάμπα αλλά δεν θα έδινα και το μεγάλο ποσό που ζητάει οποία και αν ήταν.
Οι επαγγελματίες πάντα θα μας χρεώνουν λιγότερο από ότι μια γυναίκα που δεν γουστάρει. Εδώ το CIM που κολλάς τα πάντα από αφροδίσια το χρεώνουν μόνο 20 ευρώ οι ανόητες....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Κατ’ αρχάς υπάρχουν υποτίθεται κυριλέ μαγαζιά στην Αθηνά με δικές τους βίζιτες, που σπρώχνουν και ουσίες άμα γουστάρεις, και σε πάνε σε ημιυπόγεια διαμερίσματα - γαμιστρώνες που έχουν στα πέριξ των μαγαζιών για γίνει η φάση. Σύγχρονο κονσομασιόν δηλαδή…

Κατά τα άλλα, αν προσεγγίσεις μια άσχετη και της προτείνεις σεξ με χρήματα, το πιθανότερο θα μπλέξεις. Βέβαια, αν πρόκειται για κάνα τυπάκι wannabe influencer όπως τα παρακάτω πορνίδια δεν αποκλείεται να γίνει δουλειά.

Πάντως, με το άρθρο 337 του Ποινικού Κώδικα, το να προτείνεις σεξ με χρηματικό αντάλλαγμα ενδεχομένως να αποτελεί αξιόποινη πράξη.

καλα δε μπλεκεις...το πολυ πολυ να φυγει και να σε βρισει.Να μπλεξεις με τι αποδειξεις?
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.752
Πόντοι
6.186
Παιδιά το έχω προσπαθήσει πάνω από 50 φορές κ έχει πετύχει όλες! Απλά ηταν σε Βραζιλία, Βενεζουέλα, Κολομβία, Φιλιππίνες, Κίνα, Βιετνάμ κτλ δεν ξέρω τι πάει λάθος με εσάς, μάλλον δεν διαλέγεται την σωστή χώρα! χαχαχα

Fun fack έρχεται συγγενής ελληνοαυστραλός να περάσει το καλοκαίρι Ελλάδα, βγαίνουμε για πότο σε πολύ γνωστό κλαμπ της πόλης, έχει θολώσει ο δικός σου κ αρχίζει να την πέφτει σε γκόμενες μέσα στο μαγαζί, χαστούκι από την μια, χαστούκι από την άλλη γελάγαμε εμείς αλλά δεν δίναμε σημασία, την άλλη μέρα μας λέει ότι τους έλεγε να του κάτσουν με λεφτά κ ότι όλες το έβρισαν , στην Αυστραλία είναι φυσιολογικό αυτό λεει! έχω πάει Αυστραλία δεν έχω αντιληφθεί κάτι τέτοιο, το θέμα είναι ότι με αυτή την τεχνική δεν γάμησε όλο το καλοκαίρι!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.752
Πόντοι
6.186
καλα δε μπλεκεις...το πολυ πολυ να φυγει και να σε βρισει.Να μπλεξεις με τι αποδειξεις?
ισχύει τρελό σκηνικό μπορεί να σου κάνει καμιά φεμιναζι κ καμιά λεσβία, αστυνομία και άλλα που γράφουν δεν παίζουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom