Νέα

Έχει πηδήξει κανείς με το «πόσα θες για ένα βράδυ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Ένα εικοσάρικο ακαποτο για Ελληνίδες και πολλά είναι..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Μπορεις ομως να την κερασεις ενα σφηνακι και μετα απο τις πρωτες κουβεντες
Δεν κερνάς άγνωστη γκόμενα στο άκυρο . Είναι πολύ κακή αρχή.

Άντε θα σας δώσω χιντ.

Γκόμενες σε δουλειά ... που δεν είναι μόνιμες στον εργασιακό σου χώρο ... αλλά κομήτες ....

Μπορείς να πετάξεις αν είσαι πάνω από κάποια ηλικία και παντρεμένος ειδικά ...
ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ... κα θάθελες να "ξεσκάσεις" ... κάπου "χλιδάτα" .... αλλά να έχεις και παρέα με σασπένς ...
να "νοιώσεις πάλι νέος" ....


Εκεί οι λίγες και σπάνιες ενδιαφερόμενες παίρνουν το μήνυμα ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Σε περιοδικό lifestyle των 90s Κωστοπουλέικης αισθητικής, μία γυναίκα υποτίθεται αρθρογράφος που έγραψε για το τότε σύγχρονο καμάκι, προέτρεπε σε ατάκες "θέλεις να κερδίσεις ένα 30χίλιαρο;" (δραχμές) . Τότε βέβαια δεν υπήρχε η νομοθεσία ή σημερινή δικαιωμαστική νοοτροπία. Θεωρώ τότε στα 90s η πορνεία ήταν στο peak της.


Ναι , αλλά ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.
Είχε εξαιρετικές ρωσίδες .

20.000 δρχ οι μοντελέ το 1995 και 15.000δρχ οι απλά καλές.
Το 2000 ήταν 35.000 δρχ τα μοντέλα και 20.000 δρχ οι απλές.
Μετά το ευρώ, το 2003 , ήταν 140€ οι μοντελέ , 80€ ή 100€ οι απλές.
Μέχρι το 2005 ρωσίδες, οπότε καλύτερες.
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
καλα δε μπλεκεις...το πολυ πολυ να φυγει και να σε βρισει.Να μπλεξεις με τι αποδειξεις?

Και που ξέρεις αν η αυτή που θα της κάνεις την πρόταση έχει γκόμενο/αδερφό/πατέρα κανένα μπράβο και τον φωνάξει να σε κάνει κρέας επί τόπου γιατί την ατίμασες;

Γιατί 9/10 φορές θα φας βρισίδι, σφαλιάρα, ποτήρι στο κεφάλι κλπ., 1/10 όμως θα βρεις άγριο μπελά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Και που ξέρεις αν η αυτή που θα της κάνεις την πρόταση έχει γκόμενο/αδερφό/πατέρα κανένα μπράβο και τον φωνάξει να σε κάνει κρέας επί τόπου γιατί την ατίμασες;

Γιατί 9/10 φορές θα φας βρισίδι, σφαλιάρα, ποτήρι στο κεφάλι κλπ., 1/10 όμως θα βρεις άγριο μπελά.
Θα τους πω οτι τα έβγαλε από το μυαλό της
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Θα τους πω οτι τα έβγαλε από το μυαλό της
Ειλικρινά τώρα, έχεις πει ότι είσαι μεγάλος και όχι κανά βλαμμένο .

Θα πας χύμα σε άγνωστη να πεις τέτοια μαλακία ;;;
Και είναι ασφαλές αυτό ;;
Αν είχες γιό πιτσιρικά , θα του το πρότεινες να το κάνει ;;;
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
386
Like
1.155
Πόντοι
201
Μην ανησυχείτε, εκεί που οδεύει η κοινωνία μας σε λίγο όλες θα έχουν τιμοκατάλογο!
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.342
Πόντοι
3.506

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
Εγω το σκεφτομαι να το προτεινω σε μια φιλη μου. Ειναι γυναικα φιλου μου τους εχω και φιλους στο FB κι εχουμε κανει πολυ παρεα στην Ελλαδα. Εδω και 3-4 χρονια η τυπισα (43 ετων, ωραιο μουνι) εχει ξεφυγει λιγακι. Ανεβαζει συνεχεια βιντεο στο FB, Tik tok με εσωρουχα, μαγιο σε παραλια ή απο κλαμπακια που παει μονη ή με φιλες. Εχει και καναλι στο youtube που κανει καραοκε και γυμναστικη. Μαλακιες ουτε 30 ατομα δεν τα βλεπουν.
Λεω να της την πεσω στο FB με ψευτικο προφιλ οτι τη θαυμαζω, την ακολουθω και την παρακολουθω στο youtube και οτι θα ηθελα πολυ να βρεθουμε απο κοντα καποια στιγμη, αν φυσικα το θελει και μπορει...........και φυσικα δεν θα ειχα προβλημα αν ηταν και με καποιο "δωρακι" το ραντεβου.
Αν τα βρουμε στην τημη ραντεβου σε χοτελι και εκπληξη.:sunglasses:
Κολαω επειδη φοβαμαι μη ζητησει βιντεοκληση:confused:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.712
Πόντοι
456
Εγω το σκεφτομαι να το προτεινω σε μια φιλη μου. Ειναι γυναικα φιλου μου τους εχω και φιλους στο FB κι εχουμε κανει πολυ παρεα στην Ελλαδα. Εδω και 3-4 χρονια η τυπισα (43 ετων, ωραιο μουνι) εχει ξεφυγει λιγακι. Ανεβαζει συνεχεια βιντεο στο FB, Tik tok με εσωρουχα, μαγιο σε παραλια ή απο κλαμπακια που παει μονη ή με φιλες. Εχει και καναλι στο youtube που κανει καραοκε και γυμναστικη. Μαλακιες ουτε 30 ατομα δεν τα βλεπουν.
Λεω να της την πεσω στο FB με ψευτικο προφιλ οτι τη θαυμαζω, την ακολουθω και την παρακολουθω στο youtube και οτι θα ηθελα πολυ να βρεθουμε απο κοντα καποια στιγμη, αν φυσικα το θελει και μπορει...........και φυσικα δεν θα ειχα προβλημα αν ηταν και με καποιο "δωρακι" το ραντεβου.
Αν τα βρουμε στην τημη ραντεβου σε χοτελι και εκπληξη.:sunglasses:
Κολαω επειδη φοβαμαι μη ζητησει βιντεοκληση:confused:
Θα δώσεις λεφτά για τη γριά? Αυτά τα 18χρονα ξεκόλλα πουτανακια που κυκλοφορούν στο δρόμο πιστεύω θα τον παίρνουνε με πιο λίγα λεφτά.. Με κάνα 100αρικο τον τρώνε σίγουρα. Εδώ τσιμπουκωνουν τους φίλους τους στα παρκακια τζαμπα
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
Θα δώσεις λεφτά για τη γριά? Αυτά τα 18χρονα ξεκόλλα πουτανακια που κυκλοφορούν στο δρόμο πιστεύω θα τον παίρνουνε με πιο λίγα λεφτά.. Με κάνα 100αρικο τον τρώνε σίγουρα. Εδώ τσιμπουκωνουν τους φίλους τους στα παρκακια τζαμπα
Για τη φαση ρε φιλε. Φανταζεσαι να σκασει η τυπισα στο χοτελι για να κανει βιζιτα ουσιαστικα κι ας μην ειναι πορνη και να δει οτι ο πελατης ειναι φιλος της ? Τρελο σκηνικο. Εγω ειμαι ο μαλακας που δεν μπορει να βρει γκομενα και πληρωνει πουτανες κι αυτη ειναι η πουτανα η παντρεμενη που κανει βιζιτα. Και γαμω τα ανωμαλα σεναρια
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
72
Like
12.756
Πόντοι
25.036
Εγω το σκεφτομαι να το προτεινω σε μια φιλη μου. Ειναι γυναικα φιλου μου τους εχω και φιλους στο FB κι εχουμε κανει πολυ παρεα στην Ελλαδα. Εδω και 3-4 χρονια η τυπισα (43 ετων, ωραιο μουνι) εχει ξεφυγει λιγακι. Ανεβαζει συνεχεια βιντεο στο FB, Tik tok με εσωρουχα, μαγιο σε παραλια ή απο κλαμπακια που παει μονη ή με φιλες. Εχει και καναλι στο youtube που κανει καραοκε και γυμναστικη. Μαλακιες ουτε 30 ατομα δεν τα βλεπουν.
Λεω να της την πεσω στο FB με ψευτικο προφιλ οτι τη θαυμαζω, την ακολουθω και την παρακολουθω στο youtube και οτι θα ηθελα πολυ να βρεθουμε απο κοντα καποια στιγμη, αν φυσικα το θελει και μπορει...........και φυσικα δεν θα ειχα προβλημα αν ηταν και με καποιο "δωρακι" το ραντεβου.
Αν τα βρουμε στην τημη ραντεβου σε χοτελι και εκπληξη.:sunglasses:
Κολαω επειδη φοβαμαι μη ζητησει βιντεοκληση:confused:
Σατανικό ρε μπαγάσα γενικώς ως προσέγγιση αλλά δεν θα το έκανα ποτέ σε γυναίκα φίλου αυτό, εκτός και αν ο σκοπός ήταν να την εκθέσω στον φίλο μου. Πρόσεχε μη μπλέξεις...
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
Σατανικό ρε μπαγάσα γενικώς ως προσέγγιση αλλά δεν θα το έκανα ποτέ σε γυναίκα φίλου αυτό, εκτός και αν ο σκοπός ήταν να την εκθέσω στον φίλο μου. Πρόσεχε μη μπλέξεις...
Οχι τυπε ο φιλος δεν θα μαθει τιποτα ουτε καποιος αλλος. Αν γινει θα μεινει μεταξυ εμου και της τυπισας.
Η βιντεοκληση με κολαει.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
72
Like
12.756
Πόντοι
25.036
Οχι τυπε ο φιλος δεν θα μαθει τιποτα ουτε καποιος αλλος. Αν γινει θα μεινει μεταξυ εμου και της τυπισας.
Η βιντεοκληση με κολαει.
Κάντο με μια φίλη σου που δεν είναι παντρεμένη η δεσμευμένη με άλλο φίλο σου. Το θα μπλέξεις δεν είναι μόνο ότι μπορεί να το μάθει ο φίλος. Τι θα γίνει άμα σου αρέσει το σεξ μαζί της πολύ; Είσαι διατεθειμένος αν σε χτυπήσει ο έρωτας κατακούτελα να μην σου ξανακατσει, να τη βλέπεις να είναι με τον φίλο σου και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα για αυτό. Πώς μπορεί να επηρεάσει τα συναισθήματα που νιώθεις για τον φίλο σου.
Κάντο με μια ελεύθερη φίλη σου, όλα θα είναι καλύτερα...
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
284
Πόντοι
21
Ναι, έχει συμβεί...

Σερβιτόρα σε ροκ μπαρ, που δεν την έπιανε το μάτι σου με τίποτα, μικροκαμωμένη και συντηρητικά ντυμένη, μέσα στις τουαλέτες, σχολίασε την "χρυσή" καδένα που φορούσε ένας βλαμμένος gangster wannabe, και λέει: "Πω, πολύ πλούσιος πρέπει να είναι αυτός".

Δεν την ήξερα, ούτε της είχα ξαναμιλήσει, ούτε σε εμένα το είπε, στη φίλη της μιλούσε.

Γυρνάω στο άσχετο και της λέω: "Αν είναι αληθινή, που δε νομίζω, είναι γύρο στα 300gr, άρα γύρω στα €10.000, δεν είσαι πλούσιος με €10.000".
(Αυτό έγινε 2018 που ο χρυσός είχε γύρω στα €30Κ - €35Κ το κιλό).

Μου απαντάει: "Αν είχα €10Κ θα ήμουν πλούσια".
Και της λέω: "Να στα δώσω εγώ αν θες".

Έτσι ξεκίνησε για πλάκα, και κατέληξε να έρχεται σπίτι μου όποτε ήθελε χρήματα!
Μετά έκανε πάσα μία φίλη της στον κολλητό μου, εξίσου μικροκαμωμένη, ξανθό, που δεν την έπιανε το μάτι σου... (με το αζημίωτο).

Σημειωτέον, βοήθησε και το ότι της το έκανα σαφές πως μένω εξωτερικό μόνιμα, και πηγαινοέρχομαι, άρα δεν υπήρχε ο "κίνδυνος" να το μάθει κανείς!!
Εαν δεν σε πειραζει , μπορεις να πεις τι δωρακι της εδινες και ποση ωρα καθοταν?
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
412
Like
1.445
Πόντοι
201
Μάγκες θέλει προσοχή που την λες αυτή τη φράση.Εγω την είπα κάποτε σε μια γκόμενα σε κλαμπ που καθόταν γωνία στη μπάρα και ήταν κόρη του αφεντικού πάλι καλά που το πήρε χαλαρά και απλά έβαλε να με βγάλουν έξω αλλιώς θα τις έτρωγα μέχρι το πρωί πάντως αν τα έχει κάποιος λογικά θα βρίσκει πολλές που να θέλουν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ειλικρινά τώρα, έχεις πει ότι είσαι μεγάλος και όχι κανά βλαμμένο .

Θα πας χύμα σε άγνωστη να πεις τέτοια μαλακία ;;;
Και είναι ασφαλές αυτό ;;
Αν είχες γιό πιτσιρικά , θα του το πρότεινες να το κάνει ;;;
Εγώ όχι δε θα το έκανα... κουβέντα κάνουμε εδω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Μάγκες θέλει προσοχή που την λες αυτή τη φράση.Εγω την είπα κάποτε σε μια γκόμενα σε κλαμπ που καθόταν γωνία στη μπάρα και ήταν κόρη του αφεντικού πάλι καλά που το πήρε χαλαρά και απλά έβαλε να με βγάλουν έξω αλλιώς θα τις έτρωγα μέχρι το πρωί πάντως αν τα έχει κάποιος λογικά θα βρίσκει πολλές που να θέλουν.
δεν μπορεις να πας ετσι χυμα και να τις πεις κατι τετοιο.Ακομα και αν περνει λεφτα μπορει να στραβωσει με τον τροπο.Αυτα θελουν γνωριμιες-κονε και αν τυχει και θες να πιασεις μια για να τις το φερεις λαου λαου τοτε μπορεις να τις πεις το εξης πανω στη κουβέντα "ξερεις ειχα μια γκομενα καποτε που τις εδινα μισθο καθε μηνα για σεξ,η αν οχι καθε μηνα καθε φορα που συναντιομασταν τις εσκαγα και ενα 30ρι"...αυτο,και μετα κοβεις αντιδράσεις
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
αν σου πει και αυτη οτι "ξερεις εχω ξεμεινει,δεν εχω φραγκα και θεωρω οτι καλα εκαναν μιας και ειχαν αναγκη"..τοτε μπορεις να τις το προτινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom