Νέα

Έχει πηδήξει κανείς με το «πόσα θες για ένα βράδυ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Οχι τυπε ο φιλος δεν θα μαθει τιποτα ουτε καποιος αλλος. Αν γινει θα μεινει μεταξυ εμου και της τυπισας.
Η βιντεοκληση με κολαει.
Για αυτό είναι οι φίλοι ..

βρες έναν να σε αντικαταστήσει σε κινητό "φάντασμα".. Μην δώσεις τον δικό σου κανονικό αριθμό.

Άμα κλειστεί ραντεβού, σκας μύτι εσύ

Θέλει θράσος η ζωή
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.447
Πόντοι
201
δεν μπορεις να πας ετσι χυμα και να τις πεις κατι τετοιο.Ακομα και αν περνει λεφτα μπορει να στραβωσει με τον τροπο.Αυτα θελουν γνωριμιες-κονε και αν τυχει και θες να πιασεις μια για να τις το φερεις λαου λαου τοτε μπορεις να τις πεις το εξης πανω στη κουβέντα "ξερεις ειχα μια γκομενα καποτε που τις εδινα μισθο καθε μηνα για σεξ,η αν οχι καθε μηνα καθε φορα που συναντιομασταν τις εσκαγα και ενα 30ρι"...αυτο,και μετα κοβεις αντιδράσεις
Έχεις δίκιο όταν είσαι όμως 19 χρόνων και μεθυσμένος πολλές μαλακίες κανείς για αυτό το είπα να γλυτώσω άλλους από τις ίδιες μαλακίες.Αυτες οι κινησεις θέλουν τρόπο και γνωριμίες είναι πολύ αυτοί που είναι διατεθειμένοι να τα σκάσουν και σίγουρα οι γκόμενες δεν θα πάνε με κάποιον που θα πάει χύμα εντελώς να τις κάνει βουκινο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Έχεις δίκιο όταν είσαι όμως 19 χρόνων και μεθυσμένος πολλές μαλακίες κανείς για αυτό το είπα να γλυτώσω άλλους από τις ίδιες μαλακίες.Αυτες οι κινησεις θέλουν τρόπο και γνωριμίες είναι πολύ αυτοί που είναι διατεθειμένοι να τα σκάσουν και σίγουρα οι γκόμενες δεν θα πάνε με κάποιον που θα πάει χύμα εντελώς να τις κάνει βουκινο.
δε πειραζει κανε τωρα μαλακιες που σε περνει αλλα μαθε απο αυτες
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Δεν κερνάς άγνωστη γκόμενα στο άκυρο . Είναι πολύ κακή αρχή.

Άντε θα σας δώσω χιντ.

Γκόμενες σε δουλειά ... που δεν είναι μόνιμες στον εργασιακό σου χώρο ... αλλά κομήτες ....

Μπορείς να πετάξεις αν είσαι πάνω από κάποια ηλικία και παντρεμένος ειδικά ...
ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ... κα θάθελες να "ξεσκάσεις" ... κάπου "χλιδάτα" .... αλλά να έχεις και παρέα με σασπένς ...
να "νοιώσεις πάλι νέος" ....


Εκεί οι λίγες και σπάνιες ενδιαφερόμενες παίρνουν το μήνυμα ....

 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Δεν κατάλαβες. Έτσι κι αλλιώς θα τα στάξεις για να γαμήσεις. Βάλε να βγείτε για φαγητό, μετά για ποτό. Όσο καλύτερο κομμάτι είναι τόσο σε πιο ακριβά έχεις να πας. Προφανώς θα κεράσεις. Οπότε ναι, πάλι πληρώνεις με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο.
Μα και εγώ δεν είπα άμα συμφέρει η όχι. Το ξέρω πως δε συμφέρει απλά το άκουγα χρόνια το meme και είπα να ρωτήσω άμα κάποιος το κατάφερε.

Για τη φαση ρε φιλε. Φανταζεσαι να σκασει η τυπισα στο χοτελι για να κανει βιζιτα ουσιαστικα κι ας μην ειναι πορνη και να δει οτι ο πελατης ειναι φιλος της ? Τρελο σκηνικο. Εγω ειμαι ο μαλακας που δεν μπορει να βρει γκομενα και πληρωνει πουτανες κι αυτη ειναι η πουτανα η παντρεμενη που κανει βιζιτα. Και γαμω τα ανωμαλα σεναρια
Δώσε το κανάλι της. Έτσι για τη καυλάντα.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.115
Πόντοι
206
Με το "πόσα θες" δεν ξέρω.

Αλλά ο άλλος που έδωσε 1 μύριο =1.000.000 για ένα βραδυ, πήδηξε

Και είναι αλήθεια, σε ταινία το είδα.
Καλό μουνάκι πήδηξε ..


 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Με το "πόσα θες" δεν ξέρω.

Αλλά ο άλλος που έδωσε 1 μύριο =1.000.000 για ένα βραδυ, πήδηξε

Και είναι αλήθεια, σε ταινία το είδα.
Καλό μουνάκι πήδηξε ..


Εγω το έκανα μια φορά αυτό , όχι βέβαια με ένα μύριο γιατί και να ήθελα δεν το έχω ... 200 ευρώ πρότεινα εγω και δέχτηκε , όχι κατευθείαν δηλαδή αλλά μετά απο 1 - 2 μέρες που το σκέφτηκε.

Βασικά το έκανα γιατί δεν είχα ούτε μια εμπειρία με κοπέλα εκτός αγοραίου και εκτός στούντιο , αλλιώς δεν θα το πρότεινα.

Το πρότεινα σε μια που μιλούσαμε μέσω ιντερνετ ανώνυμα και τελικά πήγε καλά ... στο μεταξύ είχα λίγο φόβο , γιατί εκτός των άλλων (φόβος για το άγνωστο κτλ) εκείνη την περίοδο διάβαζα και την ιστορία του Μανωλάκη εδω στο σάιτ που για μαλί πήγαινε και έβγαινε κουρεμένος ... όπως πχ το ξύλο που είχε φάει απο τους αλβανούς που είχε προσλάβει , και λέω θα έχει φάση αντί να έρθει στο ραντεβού να στείλει καμιά παρέα της.

Επίσης κάπου πιό πάνω σε ένα πόστ λένε μήπως είναι παράνομο το να προτείνεις κάτι τέτοιο αλλά νομίζω οτι σε κάποιες χώρες είναι όντως παράνομο , στην Ελλάδα δεν νομίζω να απαγορεύεται αν και μπορεί να κάνω λάθος.
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.140
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
Εγω το έκανα μια φορά αυτό , όχι βέβαια με ένα μύριο γιατί και να ήθελα δεν το έχω ... 200 ευρώ πρότεινα εγω και δέχτηκε , όχι κατευθείαν δηλαδή αλλά μετά απο 1 - 2 μέρες που το σκέφτηκε.

Βασικά το έκανα γιατί δεν είχα ούτε μια εμπειρία με κοπέλα εκτός αγοραίου και εκτός στούντιο , αλλιώς δεν θα το πρότεινα.

Το πρότεινα σε μια που μιλούσαμε μέσω ιντερνετ ανώνυμα και τελικά πήγε καλά ... στο μεταξύ είχα λίγο φόβο , γιατί εκτός των άλλων (φόβος για το άγνωστο κτλ) εκείνη την περίοδο διάβαζα και την ιστορία του Μανωλάκη εδω στο σάιτ που για μαλί πήγαινε και έβγαινε κουρεμένος ... όπως πχ το ξύλο που είχε φάει απο τους αλβανούς που είχε προσλάβει , και λέω θα έχει φάση αντί να έρθει στο ραντεβού να στείλει καμιά παρέα της.

Επίσης κάπου πιό πάνω σε ένα πόστ λένε μήπως είναι παράνομο το να προτείνεις κάτι τέτοιο αλλά νομίζω οτι σε κάποιες χώρες είναι όντως παράνομο , στην Ελλάδα δεν νομίζω να απαγορεύεται αν και μπορεί να κάνω λάθος.
Στην Ελλαδα πολλα απαγορευονται αλλα τελικα πιο πολλα επιτρεποντε. Τετοιους νομους με τα παραθυρακια εχουμε...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Και παράνομο να ήταν αν δεν της το προτείνεις με γραπτό μήνυμα ,πώς θα το αποδείξει αν θέλει να σου κάνει μήνυση;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
αν σου πει και αυτη οτι "ξερεις εχω ξεμεινει,δεν εχω φραγκα και θεωρω οτι καλα εκαναν μιας και ειχαν αναγκη"..τοτε μπορεις να τις το προτινεις


Τέτοια ναυάγια ... σε πλευρίζουν ... κατά το φευγιό από τζόγο ... σε μέρη που αναγκαστικά μπορείς να έρθεις κοντά σε ξένα άτομα για .... 7-8 λεπτά ....
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
αν σου πει και αυτη οτι "ξερεις εχω ξεμεινει,δεν εχω φραγκα και θεωρω οτι καλα εκαναν μιας και ειχαν αναγκη"..τοτε μπορεις να τις το προτινεις
θελει πολυ ψηστηρι η φαση δηλαδη να πουμε :2funny::2funny:
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Το χρήμα όλοι το ζηλεύουν και το γουστάρουν. Απλά ο καθένας έχει την τιμή του για να ξεπουληθεί σ αυτό. Έχω δει φιλο να φλεξαρει 500 Ρίκα σε club και να κάνει προτάσεις κ δεν έπιανε. Θα πιάσει μόνο πιστεύω αν εμπνέεις στην γκόμενα εμπιστοσύνη ότι δλδ είσαι κυριλέ τύπος κ δεν θα μιλήσεις και μόνο αν την πρόταση την κάνεις πολύ ιδιωτικά και τετ α τετ.Εχω δει θεομουνο 18αρα που απέρριψε με βαριά καρδιά 5 χιλιάρικα και ήταν έτοιμη να κλάψει μπροστά στις φίλες της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Το χρήμα όλοι το ζηλεύουν και το γουστάρουν. Απλά ο καθένας έχει την τιμή του για να ξεπουληθεί σ αυτό. Έχω δει φιλο να φλεξαρει 500 Ρίκα σε club και να κάνει προτάσεις κ δεν έπιανε. Θα πιάσει μόνο πιστεύω αν εμπνέεις στην γκόμενα εμπιστοσύνη ότι δλδ είσαι κυριλέ τύπος κ δεν θα μιλήσεις και μόνο αν την πρόταση την κάνεις πολύ ιδιωτικά και τετ α τετ.Εχω δει θεομουνο 18αρα που απέρριψε με βαριά καρδιά 5 χιλιάρικα και ήταν έτοιμη να κλάψει μπροστά στις φίλες της.
Δε νομίζω πως οι γυναίκες έχουν πρόβλημα με πουτάνες. Έχουν πρόβλημα με φθηνές πουτάνα που χαλάνε τη πιάτσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom