Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Καλημέρα σας, τις τελευταίες ημέρες προφανώς λόγω Πάσχα επειδή πολύς κόσμος πηγαίνει στα σουπερμάρκετ, σχεδόν σε κάθε σουπερμάρκετ απέξω έχει και γυφτισσες, στην πλειοψηφία βέβαια σέρνουν και ένα πιτσιρίκι μαζί τους που κάνει δύσκολο το πέσιμο.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Η φωτο απο οτι βλεπω ειναι μεσα σε πλοιο και συγκεκριμενα μεσα απο το blue star( 1 ή 2).... οποτε εαν ηταν μονη της ισως θα μπορουσε να προσφερθει να της πληρωσει μια καμπινα να γαμηθουν με την ησυχια τους οταν το παιδι θα κοιμοταν...θα της εδινε και κανα δωρακι εξτρα....ποσο να του κοστιζε 40ευρω η καμπινα + δωρακι.....ηταν ωραια ευκαιρια και χωρις ιδιαιτερο ρισκο...
Τι 40 ευρώ τύπε; Κοντά 100 ευρώ έχει πάει η απλή οικονομική το Πειραιά - Ρόδο. Το να κάτσει ένας μόνος του στην καμπίνα την πληρώνεις 4πλάσια τιμή.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
903
Κριτικές
33
Like
2.690
Πόντοι
5.345
Δώσε πληροφορίες φίλε...
Δεν έχω κάποιου είδους πληροφορίες, δεν το προχώρησα ώστε να υπάρχει μελλοντική επικοινωνία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δώσε πληροφορίες φίλε...
Δεν έχω κάποιου είδους πληροφορίες, δεν το προχώρησα ώστε να υπάρχει μελλοντική επικοινωνία.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Καλημέρα σας, τις τελευταίες ημέρες προφανώς λόγω Πάσχα επειδή πολύς κόσμος πηγαίνει στα σουπερμάρκετ, σχεδόν σε κάθε σουπερμάρκετ απέξω έχει και γυφτισσες, στην πλειοψηφία βέβαια σέρνουν και ένα πιτσιρίκι μαζί τους που κάνει δύσκολο το πέσιμο.
Ναι εγω προσφατα ειδια μια γυφτισα,νοστιμη για γυφτισα,μαλλον ηταν αλβνογυφτισα,ειχε το γυφταξι διπλα,ντυμενη κανονικα να ζητιανευει,στην αρχη νομιζα οτι απλα καποιον περιμενει,ηθελα να κανω κινηση αλλα φοβομουν μην πεταχτει κανας γυφτος απο τους θαμνους στο παρκιν,η γυφτισα ηταν απολυτα γαμευσιμη
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
144
Πόντοι
1
Επαιζε χθες ενα γυφτακι γυρω στα 18-20 αναμεσα στον Σκλαβενιτη και στο Lidl στη Κορινθο, οποιος περναγε κολλαγε...
Δεν ξερω κατι παραπανω και με τις συνθηκες που ημουν, ουτε να ξανα περασω δεν γινοτανε...
Να προσέχεις συναγωνιστή. Τα Εξσμηλια ειναι διπλα.Να προσέχεις διότι έχει μεγάλο καταυλισμό εκει.
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
144
Πόντοι
1
Φιλοι gypsy lovers Καλο ειναι μεταξυ μας να υπαρχει εμπιστοσυνη και οχι παραπληροφόρηση.Το θεμα με τις γυφτισσες που μας αρεσουν ειναι πολυ λεπτο γι αυτο και πρεπει να ειμαστε προσεκτικοί με τις συμβουλες που μοιραζομαστε δεν θελουμε σε καμια περιπτωση να παθει κανεις απο μας καμια χοντρη ζημια απο γυφτους και να εχει μπλεξίματα ! οπως ειπε και ο φιλος παραπανω δεν εχουμε να κερδίσουμε κατι λεγοντας ψέματα!
Συμφωνώ απόλυτα!!Την τσιγγάνα και την γυφτισσα την γαμας μακριά απ τα λημέρια της .Δεν μπλέκεις !!!
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Να προσέχεις συναγωνιστή. Τα Εξσμηλια ειναι διπλα.Να προσέχεις διότι έχει μεγάλο καταυλισμό εκει.
Σωστος ο φιλος παιδιά θέλει προσοχή το συγκεκριμένο μερος
εμένα πριν χρονια που έτυχε να βρεθώ στη περιοχή είχα τσεκάρει πολλές γυφτισσες να πηγαινοέρχονται Κόρινθο Εξαμηλια τις ακολούθησα και βρέθηκα στο καταυλισμό χωρίς να το καταλάβω και ξάφνου πήγαν να μου κάνουν ντου οι γυφτοι γκάζωσα τ αμάξι και εξαφανίστηκα αλλιώς δε θα μ έβρισκαν ποτέ
Για να πετύχεις γυφτισσα πρέπει να σαι κοντά στα λημέρια της αλλά όχι μέσα στα λημέρια της
Δηλαδή δύσκολο να πετύχεις Γλυφάδα Κεφαλάρι γυφτισσες αλλά κανα μενιδι Ίλιον Λιοσια ναι αλλά να είσαι σε κεντρικό σημείο ώστε να μπορείς να φύγεις εύκολα
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
144
Πόντοι
1
Σωστος ο φιλος παιδιά θέλει προσοχή το συγκεκριμένο μερος
εμένα πριν χρονια που έτυχε να βρεθώ στη περιοχή είχα τσεκάρει πολλές γυφτισσες να πηγαινοέρχονται Κόρινθο Εξαμηλια τις ακολούθησα και βρέθηκα στο καταυλισμό χωρίς να το καταλάβω και ξάφνου πήγαν να μου κάνουν ντου οι γυφτοι γκάζωσα τ αμάξι και εξαφανίστηκα αλλιώς δε θα μ έβρισκαν ποτέ
Για να πετύχεις γυφτισσα πρέπει να σαι κοντά στα λημέρια της αλλά όχι μέσα στα λημέρια της
Δηλαδή δύσκολο να πετύχεις Γλυφάδα Κεφαλάρι γυφτισσες αλλά κανα μενιδι Ίλιον Λιοσια ναι αλλά να είσαι σε κεντρικό σημείο ώστε να μπορείς να φύγεις εύκολα
Είμαι από Κόρινθο και ξερω!!Εκεί μεγάλωσα!!Και τώρα ζω στο Μενιδι!!Χαμός εδώ!!
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
144
Πόντοι
1
Έχεις παίξει μπαλα με καμία γυφτισσα ;μες στα πόδια σου είναι
Κοίτα !!!Δεν τις κυνηγάς!!!Είναι επικίνδυνο. Μονο αν σου κάτσει!!!Έχει τύχει δυο φορές!!!Δεν καταλαβαίνουν οι γκόμενές αυτές!!!Μην ξεχνάς ότι γαμιουνται από πολυ μικρές .και πάντα φεύγεις απ τα λημέρια τους οταν τις βάλεις στο αμάξι μεσα
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Κοίτα !!!Δεν τις κυνηγάς!!!Είναι επικίνδυνο. Μονο αν σου κάτσει!!!Έχει τύχει δυο φορές!!!Δεν καταλαβαίνουν οι γκόμενές αυτές!!!Μην ξεχνάς ότι γαμιουνται από πολυ μικρές .και πάντα φεύγεις απ τα λημέρια τους οταν τις βάλεις στο αμάξι μεσα
Επίσης σε περίπτωση που βάλεις τη γύφτισσα μες στ αμάξι δεν αφήνεις τίποτα σε κοινή θέα τσαντάκια διπλώματα κάρτες κλειδια χρήματα
Μια φορά που είχα βάλει μέσα μια μου σκαναρε όλο το αμάξι τσέκαρε ντουλαπάκια θήκες στις πόρτες τα πάντα είδε ότι δεν είχα τίποτα ζήταγε λεφτά μπροστά για πιπα και καλά και την έδιωξα αφού μ έβρισε
Της έδειξα το 10ευρω και της λέω δικό σου όταν τελειώσεις τη δουλειά αφού της είχα δώσει 2€ για να μπει στ αμάξι
Τελικά μου φαγε το 2 ευρώ !!
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Like
144
Πόντοι
1
Επίσης σε περίπτωση που βάλεις τη γύφτισσα μες στ αμάξι δεν αφήνεις τίποτα σε κοινή θέα τσαντάκια διπλώματα κάρτες κλειδια χρήματα
Μια φορά που είχα βάλει μέσα μια μου σκαναρε όλο το αμάξι τσέκαρε ντουλαπάκια θήκες στις πόρτες τα πάντα είδε ότι δεν είχα τίποτα ζήταγε λεφτά μπροστά για πιπα και καλά και την έδιωξα αφού μ έβρισε
Της έδειξα το 10ευρω και της λέω δικό σου όταν τελειώσεις τη δουλειά αφού της είχα δώσει 2€ για να μπει στ αμάξι
Τελικά μου φαγε το 2 ευρώ !!
Ναι οντως εχεις απόλυτο δικιο
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
χθες μεσημερι τσεκαρα στη Βεικου Γαλατσι στο ρευμα προς ΟΑΚΑ μια γυφτισσα μελαχρινη με ξανθοκοκκινο μαλλι μες στη καυλα παρεα μ ενα πιτσηρικι μαζι της ειχε στρημωξει ενα τυπα 35αρη μηχανοβιο και του κολλαγε πολυ.. Δε μπορουσα να σταματησω να δω τι θα παιχτει αλλα φαινοταν που πηγαινε η δουλεια ή να τον φερμαρει ή να τον ανακουφησει!!
Αν με διαβαζει ο φιλος ας μας γραψει αν εγινε η φαση!!
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Έχει Αγία Βάρβαρα αλλά αυτές είναι οι μοντέρνες οι σύγχρονες τσιγγανες που ντύνονται απ τους συγγενείς τους τα μαϊμού επώνυμα ρούχα και μένουν σε σπίτια πολλές απ αυτές είναι παντρεμένες χωρισμένες με παιδιά απ τα 16 τους.Παίζουν μπαλα με μας τους μπαλαμους για κανα κέρασμα βόλτα και σεξακι αλλά δεν είναι για πολλά γιατί μετά θέλουν να σε γνωρίσουν σε σόγια κτλ
Το λέω από προσωπική εμπειρία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom