Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ετσι φιλε ακριβως..μου κλαιγοτανε ελεγε οτι δεν ειχε καλο πατερα οτι τα βρηκε δυσκολα και γω ο μαλακς την λυπομουνα και της ταχωνα χοντρα..σκεφτειτε οτι το ετησιο εισοδημα μου δεν ξεπερναει τα 16.000 ευρω και της εδωσα δλδ τα μισα απ οσα βγαζω σε ενα χρονο..ειχα βεβαια στην ακρη κατι ψιλα..το θεμα ομως ειναι οτι με δουλευε ψιλο γαζι..αυτο δεν μπορω να χωνεψω.. :headbang:



με 20χρονο τι περίμενες δλδ??? και στη τελική ρε μάστορα ψιλοβίζιτα ηταν η φάση τι ακριβώς περίμενες αγαπούλες και αποκλειστικότητες?? εσυ καβάτζονες την ολανδέζα αυτή δλδ τι??  :coffee: :hmm:
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι οι πουτανες τυπε..

Εσυ της τα χωνες επειδη τη λυποσουν ε;
ναι την λυπομουνα και της πηγαιανα και φαγητο το βραδυ λες και ημουν ντελιβερυ γιατι μου ελεγε δεν ειχε να φαει μερικες φορες...οτι ειχε μανα αρρωστη και ενα σωρο δακρυβρεχτρες λαλακιες..και την πιστευα ο βλακας..πυρφορος κανονικος δλδ! ρεζιλης!  :headbang:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ναι την λυπομουνα και της πηγαιανα και φαγητο το βραδυ λες και ημουν ντελιβερυ γιατι μου ελεγε δεν ειχε να φαει μερικες φορες...οτι ειχε μανα αρρωστη και ενα σωρο δακρυβρεχτρες λαλακιες..και την πιστευα ο βλακας..πυρφορος κανονικος δλδ! ρεζιλης!  :headbang:


ρε τύπε μήπως δούλευες και λουστράκος τα πρωινά?? μας δουλεύεις λεφτα δεν είχες φτωχολιμούτσος είσουνα και κατά τ'άλλα την επιδοτούσες?  >:(  :headbang:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.607
Like
2.219
Πόντοι
456
ναι την λυπομουνα και της πηγαιανα και φαγητο το βραδυ λες και ημουν ντελιβερυ γιατι μου ελεγε δεν ειχε να φαει μερικες φορες...οτι ειχε μανα αρρωστη και ενα σωρο δακρυβρεχτρες λαλακιες..και την πιστευα ο βλακας..πυρφορος κανονικος δλδ! ρεζιλης!  :headbang:

Τα είδα ολα τώρα. Πικεράκο που εισαι?  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
ρε τύπε μήπως δούλευες και λουστράκος τα πρωινά?? μας δουλεύεις λεφτα δεν είχες φτωχολιμούτσος είσουνα και κατά τ'άλλα την επιδοτούσες?  >:(  :headbang:
ειχα ενα κομποδεμα ρε τυπε..το εγραψα πιο πανω..15.000 ευρω..μαζεμενα με πολυ κοπο και μεσα σε 12 χρονια δουλειας..και αυτο γιατι παλια εμενα με τους γονεςι μου και δεν ειχα εξοδα σπιτιου..
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ναι την λυπομουνα και της πηγαιανα και φαγητο το βραδυ λες και ημουν ντελιβερυ γιατι μου ελεγε δεν ειχε να φαει μερικες φορες...οτι ειχε μανα αρρωστη και ενα σωρο δακρυβρεχτρες λαλακιες..και την πιστευα ο βλακας..πυρφορος κανονικος δλδ! ρεζιλης!  :headbang:

ρε φιλε εχω να φαω 3 μερες εχω ρεψει φερε μου κανα σουβλακι πλζζζ σε παρακαλω .
ευχαριστω
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ειχα ενα κομποδεμα ρε τυπε..το εγραψα πιο πανω..15.000 ευρω..μαζεμενα με πολυ κοπο και μεσα σε 12 χρονια δουλειας..και αυτο γιατι παλια εμενα με τους γονεςι μου και δεν ειχα εξοδα σπιτιου..


Σε έπιασε μαλάκα αλλα και εσυ φταίς ,τα ήθελε ο κωλαρίνος σου!! ηξερες με τι είχες να κάνεις!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
ειχα ενα κομποδεμα ρε τυπε..το εγραψα πιο πανω..15.000 ευρω..μαζεμενα με πολυ κοπο και μεσα σε 12 χρονια δουλειας..και αυτο γιατι παλια εμενα με τους γονεςι μου και δεν ειχα εξοδα σπιτιου..

Τυπε καποιος αλλος με κομποδεμα 15000 που του το φαγε μια πουτανα κατεληξε δρακος, το νου σου
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
πληροφοριακα να αναφερω οτι θελει τουλαχιστον 30 μερες αντιβιωση με 2 αρκετα βαρια αντιβιοτικα..ειχε κανεις σας τετοια εμπειρια..εστω με πμ παιδια αν ειναι πειτε μου..στο πεος μου εχω κατι κοκκινομαυρους λεκεδες ολη η βαλανος ειναι διασπαρτη με τετοιους λεκεδες..αλλα δεν εχω τσουξιματα και τετοια ευτυχως..
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα εδω να αναφερω οτι στο σεξ η κοπελα ηταν αστερι,,δεν ειπε ποτε οχι σε τιποτα. κοιμομασταν μερικες φορες και μαζι..ενω με συνοδευε και εξω οπως ειπα και πιο πριν..απλα την κοροιδια δεν της συγχωρω..το σαββατο θα ξαναβγουμε..με ενδιαφερει πολυ η γνωμη σας μια και γω εχω θολωσει..να της την φτιαξω την λουμπινια η οχι?  :think:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.607
Like
2.219
Πόντοι
456
Αν θες κατι Ιατρικό στείλε πμ
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
πληροφοριακα να αναφερω οτι θελειθ τουλαχιστον 30 μερες αντιβιωση με 2 αρκετα βαρια αντιβιοτικα..ειχε κανεις σας τετοια εμπειρια..εστω με πμ παιδια αν ειναι πειτε μου..στο πεος μου εχω κατι κοκκινομαυρους λεκεδες ολη η βαλανος ειναι διασπαρτη με τετοιους λεκεδες..αλλα δεν εχω τσουξιματα και τετοια ευτυχως..


Να ξέρεις πω αυτος ο διάολος προκαλεί και αντρική στειρότητα αν το αφήσεις!!έβλεπα μια εκπομπή με ένα reality στο kavo  και ένας τυπάς άρπαξε ουρεόπλασμα-μηκόπλασμα από γκόμενα και του είπε ο γιατρός αν αργούσε θα έμενε στείρος!!δεν είχες πόνο στα αρχίδια?? η εκρίσεις από το πέος σου??έχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.607
Like
2.219
Πόντοι
456
Να ξέρεις πω αυτος ο διάολος προκαλεί και αντρική στειρότητα αν το αφήσεις!!έβλεπα μια εκπομπή με ένα ριάλιτη στο kavo  και ένα τυπάς άρπαξε ουρεόπλασμα-μηκόπλασμα από γκόμενα και του είπε αν αργούσε θα έμενε στείρος!!δεν είχες πόνο στα αρχίδια?? η εκρίσεις από το πέος σου??έχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό

Τις περισσότερες φορές αυτό συμβαίνει αλλά υπάρχουν πολλά συμπτόματα...
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
551
Like
953
Πόντοι
86
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες..πριν 3 μερες πηρα τα αποτελεσματα εξετασεων και βρεθηκα θετικος στο μυκοβακτηριδιο ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ..το κολλησα φετος στην Ιο απο μια ολλανδεζα..το θεμα ομως δεν ειναι το πως κολλησα..ακουστε λοιπον τι θελω να ρωτησω..εδω και 6 μηνες βγαινω με μια φοιτητρια την οποια ην χαρτζηλικωνα χοντρα..150-200 ευρω την φορα..αυτη μου ορκιζοτανε οτι δεν εχει αλλον και οτι ειμαι ο πρωτος που εκανε βιζιτα και οτι δεν με εβλεπε σαν πελατη αλλα σαν φιλο..με την κοπελα δεν καναμε μονο σεξ αλλα βγαιναμε και εξω πηγαιναμε σινεμα,ταβερνες κλπ..πριν 15 μερες που βγηκαμε οταν εκανε μπανιο κτυπησε το κινητο της..ειχε ενα μηνυμα..το πηρα κρυφα και πατησα να δω τι εγραφε..και τι διαβαζω ρε τυποι? εγραφε ενας τυπος και της ελεγε..μωρο μου θελω να σε δω κι αν εισαι καλη αντι για 50 θα σου δωσω 60!! δλδ η πουτανα γαμιοτανε με πολυ λιγοτερα χρηματα και μενα με ξεπαραδιαζε και μου πουλουσε και ερωτα..της εδωσα σε 6 μηνες πανω απο 7.000 ετυρω νομιζοντας οτι εχει μονο εμενα και επειδη την λυπομουνα..αυτη ομως ειχε κι αλλους..το παραδεχτηκε οταν την ρωτησα και της ειπα οτι ειδα το μηνυμα..εκτοτε εχουμε βρεθει αλλη μια φορα και τα πραγματα ηταν καπως ψυχρα..τωρα που εχω μολυνθει σκεφτομαι να την κολλησω για εκδικηση..μου ειπε ο γιατρος οτι αυτο το μικροβιο αν το κολλησει γυναικα πολυ απλα την πουτσισε γιατι δεν περναει ευκολα και μπορει να της κανει σαλπιγγτιδα..τραχηλιτιδα κλπ..εγω η υοτως η αλλως θεραπεια δεν θα κανω γιατι θελει ενα  μηνα με κοκταιηλ αντιβιοτικων και εγω δεν τ αντεχω..εσεις τι λετε να την κολλησω την πορνη η οχι?? νομιζω της αξιζει!
Είσαι σιχαμενος και μόνο που το σκέφτηκες. Καταλαβαίνεις ότι αν τη κολλήσεις και4με αυτά που γράφεις εδώ μπορεί να σου τραβήξει μήνυση και να της πληρώσεις όλα τα έξοδα στη καλύτερη. Σιχαμενε...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Είσαι σιχαμενος και μόνο που το σκέφτηκες. Καταλαβαίνεις ότι αν τη κολλήσεις και4με αυτά που γράφεις εδώ μπορεί να σου τραβήξει μήνυση και να της πληρώσεις όλα τα έξοδα στη καλύτερη. Σιχαμενε...

7000 ευρω της εσκασε ρε.
θα της φτασουνε για ολα τα εξοδα και θα περισεψουνε κιολας.κομπλε ειναι
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Να ξέρεις πω αυτος ο διάολος προκαλεί και αντρική στειρότητα αν το αφήσεις!!έβλεπα μια εκπομπή με ένα reality στο kavo  και ένας τυπάς άρπαξε ουρεόπλασμα-μηκόπλασμα από γκόμενα και του είπε ο γιατρός αν αργούσε θα έμενε στείρος!!δεν είχες πόνο στα αρχίδια?? η εκρίσεις από το πέος σου??έχω ακούσει πως συμβαίνει αυτό
φιλε οχι μονο οι λεκεδες ηταν που με οδηγησαν στον γιατρο..ελπιζω αργοτερα μην χειροτερεψει γιατι δεν σκοπευω να κανω θεραπεια..30 μερες βαρια αντιβιωση πως να την αντεξω?
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
πληροφοριακα να αναφερω οτι θελειθ τουλαχιστον 30 μερες αντιβιωση με 2 αρκετα βαρια αντιβιοτικα..ειχε κανεις σας τετοια εμπειρια..εστω με πμ παιδια αν ειναι πειτε μου..στο πεος μου εχω κατι κοκκινομαυρους λεκεδες ολη η βαλανος ειναι διασπαρτη με τετοιους λεκεδες..αλλα δεν εχω τσουξιματα και τετοια ευτυχως..
Σοβαρά τώρα....σ'αυτό δε φταίει αυτή. Έφταιγε η ολλανδέζα!

Αυτή πρέπει να την πληρώσεις με το ίδιο νόμισμα. Ξεφώνισε την, πες το στους δικούς της, στην παρέα της, στο fb

Αλλά ξαναλέω: Δώσε και σε μας το τηλ της να τη χαρούμε με 60. Είναι ευκαιρία. Και θα σου δίνουμε και σένα 10 κι έτσι σιγά σιγά θα το βγάλεις το κερατιάτικο. Σκέψου επιχειρηματικά!
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι σιχαμενος και μόνο που το σκέφτηκες. Καταλαβαίνεις ότι αν τη κολλήσεις και4με αυτά που γράφεις εδώ μπορεί να σου τραβήξει μήνυση και να της πληρώσεις όλα τα έξοδα στη καλύτερη. Σιχαμενε...
πως θα το αποδειξει ρε παλιατσο? για πες μας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom