Νέα

χυνω πολυ γρηγορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SOYLHS1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Χυνεις γρηγορα γιατι χυνεις γρηγορα και οταν την παιζεις.

Ξεκιναμε φροντιστηριο.
Θα βαλεις μια ωραια τσοντουλα θα βαλεις το ρολοι διπλα και ξεκινα , για αρχη δεν χυνεις με τιποτα πριν το 15λεπτο , σιγα σιγα θα ανεβαζεις τον χρονο, οτα θα φτασεις 40λεπτο εισαι ετοιμος.

Πηγαινε στην γκομενα και πεταξε της τα ματια εξω.
Θα σου παρει καμια 10αρια μερες με 2 εβδομαδες.
Κανε οτι σου λεω και θα χυνεις οποτε θες εσυ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Χυνεις γρηγορα γιατι χυνεις γρηγορα και οταν την παιζεις.

Ξεκιμανε φροντιστηριο.
Θα βαλεις μια ωραια τσοντουλα θα βαλεις το ρολοι διπλα και ξεκινα , για αρχη δεν χυνεις με τιποτα πριν το 15λεπτο , σιγα σιγα θα ανεβαζει τον χρονο, οτα θα φτασεις 40λεπτο εισαι ετοιμος.

Πηγαινε στην γκομενα και πεταξε της τα ματια εξω.
Θα σου παρει καμια 10αρια μερες με 2 εβδομαδες.
Κανε οτι σου λεω και θα χυνεις οποτε θες εσυ.
οταν το μαθει καλα  το κολπο θα χυνει μολις πεφτουν οι τιτλοι τελους του μπεν χουρ  :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι να μην γινει η αρχη τυπε.μετα δεν θα τον σταματαει τιποτα :rockon:
τυπε μπορει τελικα να μην καταφερει να αργει να χυνει αλλα μπορει να γινει ενας λαμπρος κριτικος κινηματογραφου  :tooth:
 
OP
OP
S

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Χυνεις γρηγορα γιατι χυνεις γρηγορα και οταν την παιζεις.

Ξεκιναμε φροντιστηριο.
Θα βαλεις μια ωραια τσοντουλα θα βαλεις το ρολοι διπλα και ξεκινα , για αρχη δεν χυνεις με τιποτα πριν το 15λεπτο , σιγα σιγα θα ανεβαζεις τον χρονο, οτα θα φτασεις 40λεπτο εισαι ετοιμος.

Πηγαινε στην γκομενα και πεταξε της τα ματια εξω.
Θα σου παρει καμια 10αρια μερες με 2 εβδομαδες.
Κανε οτι σου λεω και θα χυνεις οποτε θες εσυ.

τι εννοεις να προσπαθω να κρατηθω?
ευχαριστω,
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
γελατε γελατε νασας κατσει κανενα τετοιο θα σας πω,αμα δεις σα γαμω το στανιο μου γιναν τα μουτρα μου,,
τυπε σουλη εμας δεν μας ταλανιζουν τετοιου ειδους προβληματα εμας δεν μας σηκωνεται καν  :2funny:
 
OP
OP
S

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
τυπε σουλη εμας δεν μας ταλανιζουν τετοιου ειδους προβληματα εμας δεν μας σηκωνεται καν  :2funny:



ελεγα να παω σε γιατρο αλλα θα με κανει το κεφαλι κουδουνι  :idiot: :idiot:και σιγουρα θα φυγω με μεγαλυτερο προβλημα,εχω δοκιμασει κατι σιαλις και κατι τετοια παλιοτερΑ λετε να φταιει αυτο?

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
ελεγα να παω σε γιατρο αλλα θα με κανει το κεφαλι κουδουνι  :idiot: :idiot:και σιγουρα θα φυγω με μεγαλυτερο προβλημα,εχω δοκιμασει κατι σιαλις και κατι τετοια παλιοτερΑ λετε να φταιει αυτο?
θουλη εχεις δοκιμασει δαχτυλο?  :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
τι εννοεις να προσπαθω να κρατηθω?
ευχαριστω,


Οταν βλεπεις οτι πας να τελειωνσεις θα σταματας την παλινδρόμηση , θα συνεχιζεις μετα απο λιγα δευτερα.

Σου ειπα χυνεις γρηγορα γιατι χυνεις γρηγορα και οταν την παιζεις, συνηθεια ειναι αλλαξε την.


 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
ευτηχως που εχουμε κατι τετοια θρεντ κ μας φκιαχνουν τη διαθεση!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mauros kavalaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπρα σας.Καλως σας βρηκα..Παιδια και εγω εχω τετοιο θεμα. Τελειωνω  γρηγορα την πρωτη φορα τοσο που ξενερωνω και εγω ο ιδιος.Ευτυχως στην δευερη τα δινω ολα...χαχαχαχ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
εχουν δικιο οι απο πανω.

προφανως βαρας αγχωτικες και γρηγορες μαλακιες και εχεις μαθει να ξεμπερδευεις γρηγορα.

φαντασου το σαν ταξιδι διακοπων. αν πας με αεροπλανο σε 1 ωρα, εφτασες μεν στον προορισμο σου, εχασες ομως ολα τα τοπια.

για εμενα καλο ειναι να μην λιωνεις και στις τσοντες, γιατι θα πετυχεις το αντιθετο αποτελεσμα στο σεξ(ειτε θα αργεις πολυ, ειτε θα "βαριεσαι" και θα σου πεφτει).
γιατι οταν "πηδας με το μυαλο" ολες τις μουνες πορνοσταρ σε ολες τις στασεις, δεν θα σου κανει εντυπωση η βρωμιαρα φολα στο μεταξουργειο και δεν θα σε καυλωνει. μετρον αριστον φιλε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom