Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση στα μπουρδέλα/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silverhawk1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Και με εμένα συνέβαινε αυτό και στη δική μου περίπτωση ήταν αυτό που είπε ο putaniaris89: Ήταν από την ατέλειωτη καύλα. Η μαλακία της υπόθεσης είναι ότι το πάθαινα και με γυναίκες. Πηδιόμουν για 2+ χρόνια με μια 50άρα και τις 3 πρώτες φορές που το κάναμε έχυσα σε λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα. Την τέταρτη φορά κάναμε "κανονικό" σεξ που κράτησε κανά 7'. Με τον καιρό "στρώθηκα" και την γαμούσα και 3-4 φορές την ημέρα.

Έχω πάθει το ίδιο, όχι πάνω από 10 φορές, και σε μπουρδέλο. Όλες τις φορές ήταν από την καύλα.

Εμένα προσωπικά το άγχος με δυσκολεύει να χύσω. Δηλάδη παίρνω παράταση μισάωρο και βάλε.

Αλλά ας αναλογιστούμε και αυτό που έγραψε ο
Για ορισμένους που χύνουν αργά, είναι ευτυχία αυτό που έχεις. Για την ακρίβεια μετά από χρόνια σχέσης ή γάμου, πολλοί μπορεί να έλεγαν "μακάρι να χύσω να το απολάυσω γρήγορα μη κάθομαι και γαμάω σαν το κουνέλι με ιδρώτες".
Μερικές φορές γαμάς και νιώθεις ότι κάνεις αγγαρεία ακριβώς επειδή αργείς να χύσεις. Το καλό είναι ένα δεκάλεπτο την ημέρα για 1-2 φορές. Ή μια φορά γαμήσι και μια φορά πίπα.

Η πρότασή μου είναι να κάνεις ό,τι είπε ο houdin: να βρεις κανά γκομενάκι.
 

Melandri33

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2017
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
Να πω και τη δική μκυ εμπειρία. Παλιότερα κάπνιζα αν και αθλούμενος, και στο θέμα της διάρκειας δεν ειχα κανένα πρόβλημα, ισα ισα.
Οταν έκοψα το κάπνισμα σε συνδιασμό με τα οικονομικά και προσωπικά προβλήματα, παρατήρησα οτι τελειώνα γρηγορότερα απο το λογικό και επιθυμειτο και εννοώ τοσο ώστε να το ευχαριστηθω.
Το πρόβλημα ειναι περισσότερο στη καλή ψυχολογία όμως και λιγότερο στο τσιγάρο που όντως επιβράδυνε τη διάρκεια.
Από τότε που επανήλθα στα φυσιολογικά στα θέματα ψυχολογίας νομίζω απολαμβάνω σωστές διάρκειες
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Οργανικά μέρος των προβλημάτων πρόωρης οφείλεται σε αυξημένα επίπεδα τεστοστερόνης στο αίμα και σε αυξημένα επισης επίπεδα ντοπαμίνης. ..

Επί του θέματος,  πρίν καιρό κυκλοφόρησε μεγάλη έρευνα με τίτλο ''οι άνδρες με κοιλίτσα είναι καλύτεροι εραστες .... '' . Ο λόγος ;;

Η κοιλίτσα συνεπάγεται μειωμένα επίπεδα τεστο , άρα μεγαλύτερη διάρκεια επίτευξης οργασμού ..

Με λίγα λόγια, ο καυλιάρης που είναι φέτες , τούρμπο και με ποσ. λίπους 8% στο σώμα του χύνει από την ηδονή, ( λόγω υψηλής τέστο) πολύ γρήγορα σε σχέση με κάποιον γεματούλη που θέλει το χρόνο του. ..

βαζω και το λινκ

 

Επισκέπτης
Οργανικά μέρος των προβλημάτων πρόωρης οφείλεται σε αυξημένα επίπεδα τεστοστερόνης στο αίμα και σε αυξημένα επισης επίπεδα ντοπαμίνης. ..

Επί του θέματος,  πρίν καιρό κυκλοφόρησε μεγάλη έρευνα με τίτλο ''οι άνδρες με κοιλίτσα είναι καλύτεροι εραστες .... '' . Ο λόγος ;;

Η κοιλίτσα συνεπάγεται μειωμένα επίπεδα τεστο , άρα μεγαλύτερη διάρκεια επίτευξης οργασμού ..

Με λίγα λόγια, ο καυλιάρης που είναι φέτες , τούρμπο και με ποσ. λίπους 8% στο σώμα του χύνει από την ηδονή, ( λόγω υψηλής τέστο) πολύ γρήγορα σε σχέση με κάποιον γεματούλη που θέλει το χρόνο του. ..

βαζω και το λινκ


καλα ολα αυτα αλλα δε λεει τι γινετε τη δευτερη φορα  :effemine: με το γεματουλη η και τη τριτη  :gay: η τη τεταρτη  :2funny: , ποσα λεπτα / ωρες / μερες  του περνει του γεματουλη να ξανακαυλωσει ? επισης , κατω απο το  11% η τεστο σταματαει να φτουραει και μετα ειναι το αλλο φιλε μου , και τα λεω αυτα επειδη εχω γαμισει και απο τις δυο σκοπιες , και ως γεματουλης και ως φετες , οταν εισαι ποιο ωραιος αφενος νιωθεις ποιο ωραιος αλλα και η παρτενερ γουσταρει ποιο πολυ που παει με τετοιο σωμα και γουσταρεις εσυ που γουσταρει αυτη και γουσταρει αυτη που γουσταρεις εσυ που γουσταρει αυτη και γινετε του γουστου γενικως

πριν την εξαρτηση , ασκησεις kegel , συχνη ερωτικη επαφη , σωστη διατροφη
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Φιλε μου τα παντα ειναι στο μυαλό, να το θυμάσαι...οταν εχεις τρελή επιθυμία να παρεις μια γυναίκα δύσκολα κρατιεσε όσο και να το θες (τουλάχιστον ετσι συμβαίνει σε μενα) αν το παρεις ποιο χαλαρα και βρεις ρυθμό ίσος να τα πας καλύτερα...

Υ.Γ...το θεμα στην περίπτωση που δεν μπορεις να κρατηθεις ειναι να μπορεις να 'οπλισεις' ξανα...γρήγορα.
 

dimitrelos40

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλα ολα αυτα αλλα δε λεει τι γινετε τη δευτερη φορα  :effemine: με το γεματουλη η και τη τριτη  :gay: η τη τεταρτη  :2funny: , ποσα λεπτα / ωρες / μερες  του περνει του γεματουλη να ξανακαυλωσει ? επισης , κατω απο το  11% η τεστο σταματαει να φτουραει και μετα ειναι το αλλο φιλε μου , και τα λεω αυτα επειδη εχω γαμισει και απο τις δυο σκοπιες , και ως γεματουλης και ως φετες , οταν εισαι ποιο ωραιος αφενος νιωθεις ποιο ωραιος αλλα και η παρτενερ γουσταρει ποιο πολυ που παει με τετοιο σωμα και γουσταρεις εσυ που γουσταρει αυτη και γουσταρει αυτη που γουσταρεις εσυ που γουσταρει αυτη και γινετε του γουστου γενικως

πριν την εξαρτηση , ασκησεις kegel , συχνη ερωτικη επαφη , σωστη διατροφη
Σωστος σε ολα!!!
 

snoopy69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
124
Πόντοι
280
Θα πρότεινα να δοκιμάσεις με μια που δεν είναι του γούστου σου και να δεις πως θα πάει.
Προσωπικά ο χρόνος μου επηρεάζεται κυρίως από την γυναικά και τις αντιδράσεις της.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
554
Like
172
Πόντοι
6
Θα πρότεινα να δοκιμάσεις με μια που δεν είναι του γούστου σου και να δεις πως θα πάει.
Προσωπικά ο χρόνος μου επηρεάζεται κυρίως από την γυναικά και τις αντιδράσεις της.
η τοπική εφαρμογή λιδοκαΐνης (Xylocaine™) ή μίγματος λιδοκαΐνης/πριλοκαΐνης σε κρέμα (EMLA™) ή αεροζόλ (Fortacin™) στη βάλανο του πέους 5 λεπτά πριν από τη σεξουαλική πράξη μειώνει τον αισθητικό ερεθισμό του πέους και διευκολύνει την καθυστέρηση της εκσπερμάτισης. Αποτελεί την παλαιότερη μορφή θεραπείας της ΠΕ
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
158
Πόντοι
0
Οργανικά μέρος των προβλημάτων πρόωρης οφείλεται σε αυξημένα επίπεδα τεστοστερόνης στο αίμα και σε αυξημένα επισης επίπεδα ντοπαμίνης. ..

Επί του θέματος, πρίν καιρό κυκλοφόρησε μεγάλη έρευνα με τίτλο ''οι άνδρες με κοιλίτσα είναι καλύτεροι εραστες .... '' . Ο λόγος ;;

Η κοιλίτσα συνεπάγεται μειωμένα επίπεδα τεστο , άρα μεγαλύτερη διάρκεια επίτευξης οργασμού ..

Με λίγα λόγια, ο καυλιάρης που είναι φέτες , τούρμπο και με ποσ. λίπους 8% στο σώμα του χύνει από την ηδονή, ( λόγω υψηλής τέστο) πολύ γρήγορα σε σχέση με κάποιον γεματούλη που θέλει το χρόνο του. ..

βαζω και το λινκ

Η μονη σωστη απαντηση σε αυτο το thread
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
933
και εμενα πολυ πελατες χυνουν την ωρα που τους βαζω το προφυλακτικο... :(
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Οταν καποιος ειναι νεαρης ηλικιας και δεν γαμει συχνα τοτε τελειωνει προωρα. Οφειλεται σε υποσυνηδειτους ψυχολογικους λογους κι επασχα κι εγω. Επισκευτηκα ουρολογο, μιλησα και του εγραψε priligy. Στην αρχη δεν ειχε σποτελεσμα σλλα εγω επεμενα. Priligu και τακτικο σεξ με πουτανες ειναι η συνταγη! Αποτελεσμα ειναι οτι υστερα απο μερικσ χρονια δεν χρειαζομαι χαπι κι αργω να χυσω. Θα παιζει ρολο και το οτι μεγαλωσα.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη σας για ενα προβλημα που εχω μιας που δεν εχω ιδεα τι γινεται στον χωρο κ ηθελα την γνωμη σας.

Δεν εχω σχεση κ ανα 2μηνο πηγαινω σε μπουρδελο και προτιμω την φυλης λογω οικονομικου. Αν μπορουσα θα πηγαινα συχνοτερα φυσικα. Το θεμα ειναι οτι πολλες φορες εξπερματωνω γρηγορα. Δεν ειναι θεμα ελεγχου, το θεμα ειναι οτι την πρωτη φορα δεν μπορω ν το ελενξω καν. Την δευτερη τα παω μια χαρα.

Το προβλημα ειναι οτι ρε παιδια θελω να το χαρω το 10 λεπτο εστω κ το 5λεπτο κ δεν το χαιρομαι. Με το που μπαινω στην τριτη θραυση εξπερματωνω.

Δεν εχω κανενα προβλημα μ την στυση, αντιθετως ερχομαι πολυ ευκολα σε στυση.

Εχω δοκιμασει τον εαυτο μου να τραβηξω μαλακια ενω περιμενω στο δωματιο αλλα ετυχε σε φολα μια φορα που γκρινιαζε που δεν τελειωνα μετα.

Τι θα μου προτεινατε να κανω; Αα θελω ν τονισω πως αν εξπερματωσω την πρωτη φορα μπορω ν συνεχισω αμεσως μετα αλλα θα θεωρουσα σωστο ν μην το κανω μην γινει καμια βλακεια μ το προφυλακτικο....

Εχω τραβηξει κ μαλακια μιση 1 ωρα πριν μπω στο μπουρδελο κ αλλες 3 φορες μες στην μερα κ τιποτα τελειωνω αμεσως... Δε μπορω ν χαρω τουλαχιστον λιγο σεξ του 20αρικου... :embarrased:
μονο μια ειναι η λυση τραβας μια μαλακια λιγο πριν πας για να φυγουν τα χοντρα και μετα εχεις οσο χρονο θες, εγγυημενη λυση
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη σας για ενα προβλημα που εχω μιας που δεν εχω ιδεα τι γινεται στον χωρο κ ηθελα την γνωμη σας.

Δεν εχω σχεση κ ανα 2μηνο πηγαινω σε μπουρδελο και προτιμω την φυλης λογω οικονομικου. Αν μπορουσα θα πηγαινα συχνοτερα φυσικα. Το θεμα ειναι οτι πολλες φορες εξπερματωνω γρηγορα. Δεν ειναι θεμα ελεγχου, το θεμα ειναι οτι την πρωτη φορα δεν μπορω ν το ελενξω καν. Την δευτερη τα παω μια χαρα.

Το προβλημα ειναι οτι ρε παιδια θελω να το χαρω το 10 λεπτο εστω κ το 5λεπτο κ δεν το χαιρομαι. Με το που μπαινω στην τριτη θραυση εξπερματωνω.

Δεν εχω κανενα προβλημα μ την στυση, αντιθετως ερχομαι πολυ ευκολα σε στυση.

Εχω δοκιμασει τον εαυτο μου να τραβηξω μαλακια ενω περιμενω στο δωματιο αλλα ετυχε σε φολα μια φορα που γκρινιαζε που δεν τελειωνα μετα.

Τι θα μου προτεινατε να κανω; Αα θελω ν τονισω πως αν εξπερματωσω την πρωτη φορα μπορω ν συνεχισω αμεσως μετα αλλα θα θεωρουσα σωστο ν μην το κανω μην γινει καμια βλακεια μ το προφυλακτικο....

Εχω τραβηξει κ μαλακια μιση 1 ωρα πριν μπω στο μπουρδελο κ αλλες 3 φορες μες στην μερα κ τιποτα τελειωνω αμεσως... Δε μπορω ν χαρω τουλαχιστον λιγο σεξ του 20αρικου... :embarrased:
τυπε εισαι φυσιολογικος
ομως εαν θες να χυνεις πιο αργα πρεπει να πας σε ειδικο ψυχολογο
 

Emenos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
Τυπε ειμαστε ακριβως το ιδιο, μου σηκωνεται για πλακα και τελειωνω αμεσα ειδικα την πρωτη φορα... Την δευτερη καλυτερα και την τριτη ακομα πιο καλα... Ξερω οτι για μπουρδελα δεν ειναι οτι καλυτερο γιατι δεν το ευχαριστιεσαι οπως λες, βεβαια δεν μπορεις να κανεις κατι, γιατι αμα πεις απο το σπιτι θα παιξω μια μαλακια τελικα δεν θα πας στο μπουρδελο. Επισης εχω να σου πω οτι εγω το θεωρω υγεια! Απο το να μη μου σηκωνεται καθολου η απο το να κανω να τελειωσω μια ωρα και να κουραζομαι και εγω καλυτερα ετσι! Και εννοια σου να ξερεις οτι ποτε καμια δεν μου παραπονεθηκε, ισα ισα μονο καλα λογια ακουω, αρκει να το κανεις καλα και με ορεξη!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
933
  • Like
Αντιδράσεις: Emenos

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.280
Like
15.608
Πόντοι
3.556
Νομίζω είναι το άγχος..παλιά που τα είχα με μια ημιτρελη φερόταν τόσο χάλια που με στρεσαρε πολύ κι είχα παρόμοια φαινόμενα..όταν ξεμπερδεψα μαζί της επανήλθαν σε νορμάλ πλαίσια..σημαντικό ρόλο παίζει η αυτοπεποίθηση, και η κοπέλα και η ηλικια..πάντως το να είναι κάποιος συχνά στα bordela, νομίζω δεν τον κάνει καλό εραστή καθώς πάντα υπάρχει αδιόρατη πίεση χρονου κάτι που φέρνει βιασύνη...νομίζω ότι για τον νεαρό που ξεκίνησε τη συζήτηση καλό είναι να βρει μια κοπέλα με καλό χαρακτήρα..κυρίως να μην είναι ελεεινιδα..χαχαχα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.610
Πόντοι
4.546
μονο μια ειναι η λυση τραβας μια μαλακια λιγο πριν πας για να φυγουν τα χοντρα και μετα εχεις οσο χρονο θες, εγγυημενη λυση

Μα ο άνθρωπος γράφει πως μπορεί να τραβήξει 3-4 χειρογλύκανα την ίδια μέρα πριν την επίσκεψη σε μπουρδέλο αλλά μόλις ακούσει την πόρτα ν'ανοίγει ΔΕΝ μπορεί να το ελέγξει και τα φλόκια φεύγουν αυτόματα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom