Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 714
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Θα σου πω τύπε μου, ό,τι ακριβώς είπα σε φίλο που αν το το διαβάσει μπορεί και να καταλάβει ποιος είμαι, αλλά δεν γαμιέται...

Η ερώτηση που πρέπει να απαντήσεις στον εαυτό σου είναι: θα αποδέχονταν ποτέ η μητέρα σου να της πήγαινες ζωντοχήρα με παιδί;

Μολις εβγαλες ακτινογραφια το υποσεινηδητο του Ελληνα!!!!!!!!!!!!!! (Γιαννη, εσυ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Στην ερωτηση του θεματος η απαντηση ειναι οχι.
Μου χουν τυχει πολλες χωρισμενες με παιδι και περα απο λιγα πηδηματα δεν ασχοληθηκα περεταιρω.
ακομα και μια καψουρα μου που γυρισε μετα απο 3 χρονια που χε παντρευτει και εχει παιδι,αν και ειναι ακομα με τον αντρα της,της ειπα οτι τωρα που χει το παιδι να μην ελπιζει σε μενα περα απο ενα πηδημα...οπερ και εγενετω...
Εχω μαλακα φιλο που πηρε μια ξεκωλιαρα με 2 ανηλικα παιδια και εκανε κ ενα μαζι της.Τι μαλακας...στα καλα καθουμενα εγινε πολυτεκνος.
Εδώ κολλάει η θεωρία ότι το θηλυκό ψάχνει το κυρίαρχο-δυνατό αρσενικό για να αναπαραχθεί,και μετά γυρεύει το καλό-κορόιδο αρσενικό για να μεγαλώσει το ή τα παιδιά του.Οπότε εδώ χρειάζεται καθαρό μυαλό και να μην ''τσιμπήσεις'',της δίνεις τη μήτρα και την κωλοτρυπίδα στο χέρι,κι έξω απ'την πόρτα,γιατί ως γνωστόν,''η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο!''  ;)
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
84
Πόντοι
16
Χωρισμενες με παιδι ή παιδια .

Τεραστια κατηγορια μαγκες ......με απροσδιοριστα αποτελεσματα .
Προσωπικα θεωρω απο οτι χειροτερο μπορει να τυχη σε καποιον.
Στην αρχη θα σου κανει τα παντα να νιωσεις πασας .....στην πορεια θα σου λιωσει την ψυχολογια .
Σε αυτη την κατηγορια γυναικων βλεπεις ολη την γυναικια πουτανια και πονηραδα σε ολο της το μεγαλειο .
Ειναι περιπτωσεις για ....σεμιναριο .

Ετσι και αλλιως ο βασικο της στοχος απο την αρχη ειναι να βολευτει αυτη και το παιδι .....

Υπαρχουν αρκετες κατηγοριες και υποκατηγοριες ......
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Χωρισμενες με παιδι ή παιδια .

Τεραστια κατηγορια μαγκες ......με απροσδιοριστα αποτελεσματα .
Προσωπικα θεωρω απο οτι χειροτερο μπορει να τυχη σε καποιον.
Στην αρχη θα σου κανει τα παντα να νιωσεις πασας .....στην πορεια θα σου λιωσει την ψυχολογια .
Σε αυτη την κατηγορια γυναικων βλεπεις ολη την γυναικια πουτανια και πονηραδα σε ολο της το μεγαλειο .
Ειναι περιπτωσεις για ....σεμιναριο .

Ετσι και αλλιως ο βασικο της στοχος απο την αρχη ειναι να βολευτει αυτη και το παιδι .....

Υπαρχουν αρκετες κατηγοριες και υποκατηγοριες ......
Εδώ κολλάει το άλλο γνωστό μότο,ότι ''οι μοναδικοί άνθρωποι που αγαπούν οι γυναίκες είναι τα παιδιά τους...''
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
84
Πόντοι
16
Εδώ κολλάει το άλλο γνωστό μότο,ότι ''οι μοναδικοί άνθρωποι που αγαπούν οι γυναίκες είναι τα παιδιά τους...''

Αυτο ειναι γεγονος και προερχεται απο την φυση τους .
Ετσι ειναι πλασμενες ....αυτο δεν ειναι κακο .

Το κακο ειναι να παρουσιαζει κατι αλλο ...και να εχει αλλο στο μυαλο της
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εδώ κολλάει η θεωρία ότι το θηλυκό ψάχνει το κυρίαρχο-δυνατό αρσενικό για να αναπαραχθεί,και μετά γυρεύει το καλό-κορόιδο αρσενικό για να μεγαλώσει το ή τα παιδιά του.Οπότε εδώ χρειάζεται καθαρό μυαλό και να μην ''τσιμπήσεις'',της δίνεις τη μήτρα και την κωλοτρυπίδα στο χέρι,κι έξω απ'την πόρτα,γιατί ως γνωστόν,''η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο!''  ;)
Αυτο ακριβως εκανα τυπε..οταν με παρατησε για τον νυν αντρα της δεν την ενοιαζε...τωρα που κακοπερναει,μετα απο 3 χρονια με θυμηθηκε και με πηρε τηλ με προφαση τη γιορτη μου και μου ρθε στο μαγαζι που εφαγε πουτσα εν ψυχρω...
προχθες την πιπωσα κιολας...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Την κωλοτρυπίδα μην ξεχάσεις όμως...  ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Την κωλοτρυπίδα μην ξεχάσεις όμως...  ;)
κωλο δε μου χε δωσει ποτε...ειναι πολυ αδυνατουλα και ειναι πολυ σφιχτη η τρυπα της...βεβαια οταν την πηδηξα μου τον υποσχεθηκε οποτε την επομενη φορα ισως κανω μια προελαση στο κωλαρακι της...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
6.515
Αυτο ακριβως εκανα τυπε..οταν με παρατησε για τον νυν αντρα της δεν την ενοιαζε...τωρα που κακοπερναει,μετα απο 3 χρονια με θυμηθηκε και με πηρε τηλ με προφαση τη γιορτη μου και μου ρθε στο μαγαζι που εφαγε πουτσα εν ψυχρω...
προχθες την πιπωσα κιολας...

το νημα γινεται ολο και πιο ενδιαφερον  :coffee:
 

Lillaki69

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Μιλαω μεσω fb με μια χωρισμενη μανα απο Β.Ελλαδα.Αυτη μοιαζει σοβαρη και μετρημενη στις προσπαθειες που εκανα να ανοιξω λιγο παραπανω την κουβεντα(μιλησαμε λιγο απο καμερα).Ωστοσο μου ειπε οταν ανεβω(παω συχνα) να της στειλω για καφε..Αξιζει η προσπαθεια λετε?Ετσι απλα για μια βολτα και οτι προκυψει? Εμφανισιακα ειναι μια μετρια γυναικα..κοντα στα 35.Εγω λιγο μικροτερος..
Μια δοκιμή και θα σας πείσει διά την καλήν ποιότητα!!!! στη ζωή ρισκάρουμε τουλάχιστον αρχικά!!!
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα, μου έστειλε μια συνάδελφος σήμερα (χωρισμένη με παιδιά γύρω στα 40 με παιδιά, εγώ παντρεμένος με παιδιά) (μένει σε άλλη πόλη) (τα λέμε καλά, συναδελφικά εδώ και καιρό μέσω εφαρμογών κοιν. δικτύωσης) (είναι ΘΕΟΜΟΥΝΟ)...

ότι <<1) εάν δεν είχαμε τη ''σχέση'' που έχουμε και 2) αν δεν την είχε πέσει ποτέ σε άνδρα, θα μου την έπεφτε>> και μου έγραψε, αφού της είπα ότι με κολακεύει, << συγνώμη για την ειλικρίνεια>>.

Φυσικά ανταποκρίθηκα και της έγραψα ανάλογα καλά σχόλια (ότι είναι γυναικάρα κτλ).

Μετά με ρωτούσε για ξενοδοχεία κοντά μου, πόση ώρα θα έκανα να πάω μέχρι το τάδε ξενοδοχείο κτλ και μου έστειλε κάτι φωτο της από εχθές το βράδυ με μίνι και ντεκολτέ.

Θέλω να τη ξεμουνιάσω, μένει μακριά και ξέρει ότι δεν μπορούμε να έχουμε κάτι παραπάνω, αλλά δεν θέλω για ένα γαμήσι να γίνει καμία μαλακία με την οικογένεια!

Η γυναίκα μου ξέρει ότι μιλάω μαζί της σε συναδελφική βάση.

Πώς να το χειριστώ;
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
αν είναι θεόμουνο όπως λες άστο, θα μπλέξεις....πας για ένα και κολλάς....
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
αν είναι θεόμουνο όπως λες άστο, θα μπλέξεις....πας για ένα και κολλάς....

Τύπε το σκέφτομαι και αυτό, το καλό είναι ότι μένει μακριά όμως!

Είναι από τα μουνιά που αν δεν τα γαμήσεις τώρα που είναι η ευκαιρία, μετά το έχεις βάρος στη συνείδηση σου!
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..γαμάς..κανονικότατα..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Τύπε το σκέφτομαι και αυτό, το καλό είναι ότι μένει μακριά όμως!

Είναι από τα μουνιά που αν δεν τα γαμήσεις τώρα που είναι η ευκαιρία, μετά το έχεις βάρος στη συνείδηση σου!

Πάρε δρόμο και τρέχα , όσο προλαβαίνεις. Για τα επαγγελματικά, να αναθέσεις σε άλλον το καθήκον να μιλάει μαζί της. Καλύτερα γυναίκα.


Περίπτωση που γνωρίζω. Καριολίδιο παντρεμένη με τύπο . Με το που μπήκαν τα χαράτσια στα ακίνητα, ο τύπος πούλησε ένα 3ορορο. Καλούτσικο ,  κάπου πάνω από μισό μύριο . Η τύπα είχε μόνο το μουνί της, δεν είχε δουλέψει ποτέ (εμφάνιση 4/10) .
Στο λογαριασμό που μπήκε το χρήμα, την είχε συνδικαιούχο . Του τα πήρε όλα και πήγε στη μάνα της.
Όταν της ζήτησε το λόγο , έκανε μανούρες μπροστά στο 4χρονο παιδί τους. Τα κράτησε τα λεφτά του.

Μετά από 3 χρόνια, βρήκε μαλάκα, που είχε διοριστεί στο δημόσιο , μόλις είχε τελειώσει στρατό , που πήγε καπάκι μετά από το λύκειο . Όταν τη γνώρισε,  ο τύπος ήταν 42. Ζούμε με γονείς ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ , ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ.
Στο χρόνο , μετά τον πολιτικό γάμο , την έβαλε και αυτός συνδικαιούχο "για να ψωνίζει για το σπίτι" .

ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ , ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 3-ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Αν πιστευεις οτι μπορεις να το χειριστεις συναισθηματικα προχωρα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Πάρε δρόμο και τρέχα , όσο προλαβαίνεις. Για τα επαγγελματικά, να αναθέσεις σε άλλον το καθήκον να μιλάει μαζί της. Καλύτερα γυναίκα.


Περίπτωση που γνωρίζω. Καριολίδιο παντρεμένη με τύπο . Με το που μπήκαν τα χαράτσια στα ακίνητα, ο τύπος πούλησε ένα 3ορορο. Καλούτσικο ,  κάπου πάνω από μισό μύριο . Η τύπα είχε μόνο το μουνί της, δεν είχε δουλέψει ποτέ (εμφάνιση 4/10) .
Στο λογαριασμό που μπήκε το χρήμα, την είχε συνδικαιούχο . Του τα πήρε όλα και πήγε στη μάνα της.
Όταν της ζήτησε το λόγο , έκανε μανούρες μπροστά στο 4χρονο παιδί τους. Τα κράτησε τα λεφτά του.

Μετά από 3 χρόνια, βρήκε μαλάκα, που είχε διοριστεί στο δημόσιο , μόλις είχε τελειώσει στρατό , που πήγε καπάκι μετά από το λύκειο . Όταν τη γνώρισε,  ο τύπος ήταν 42. Ζούμε με γονείς ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ , ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ.
Στο χρόνο , μετά τον πολιτικό γάμο , την έβαλε και αυτός συνδικαιούχο "για να ψωνίζει για το σπίτι" .

ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ , ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 3-ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ.

Εντάξει ο πρώτος δικαιολογείται κάπως είχε και παιδί ο δεύτερος όμως είναι για σκότωμα. Δυστυχώς υπάρχουν πολλά τέτοια μπουμπούκια που χαλάνε την πιάτσα.

Στα πιο τρελά όνειρα μου θα ήθελα να ανοίξω επιχείρηση με 3-4 γυναίκες αράχνες με σκοπο να μασουλαμε περιουσίες από τέτοια μπουμπούκια.   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom