Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 714
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάρε δρόμο και τρέχα , όσο προλαβαίνεις. Για τα επαγγελματικά, να αναθέσεις σε άλλον το καθήκον να μιλάει μαζί της. Καλύτερα γυναίκα.


Περίπτωση που γνωρίζω. Καριολίδιο παντρεμένη με τύπο . Με το που μπήκαν τα χαράτσια στα ακίνητα, ο τύπος πούλησε ένα 3ορορο. Καλούτσικο ,  κάπου πάνω από μισό μύριο . Η τύπα είχε μόνο το μουνί της, δεν είχε δουλέψει ποτέ (εμφάνιση 4/10) .
Στο λογαριασμό που μπήκε το χρήμα, την είχε συνδικαιούχο . Του τα πήρε όλα και πήγε στη μάνα της.
Όταν της ζήτησε το λόγο , έκανε μανούρες μπροστά στο 4χρονο παιδί τους. Τα κράτησε τα λεφτά του.

Μετά από 3 χρόνια, βρήκε μαλάκα, που είχε διοριστεί στο δημόσιο , μόλις είχε τελειώσει στρατό , που πήγε καπάκι μετά από το λύκειο . Όταν τη γνώρισε,  ο τύπος ήταν 42. Ζούμε με γονείς ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ , ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ.
Στο χρόνο , μετά τον πολιτικό γάμο , την έβαλε και αυτός συνδικαιούχο "για να ψωνίζει για το σπίτι" .

ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ , ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 3-ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ.
και η τυπισσα κυκλοφορει ελευθερη και δεν τις εχουν κανει τιποτα τα θυματα της.
για την καταντια μας φταιει οτι δεν αυτοδικουμε.
αφου δεν μας υπερασπιζουν τα δικαστηρια, τα καθαρματα επρεπε να τα βαλουμε εμεις στην θεση τους, αλλα ειμαστε κοτες
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Πάρε δρόμο και τρέχα , όσο προλαβαίνεις. Για τα επαγγελματικά, να αναθέσεις σε άλλον το καθήκον να μιλάει μαζί της. Καλύτερα γυναίκα.


Περίπτωση που γνωρίζω. Καριολίδιο παντρεμένη με τύπο . Με το που μπήκαν τα χαράτσια στα ακίνητα, ο τύπος πούλησε ένα 3ορορο. Καλούτσικο ,  κάπου πάνω από μισό μύριο . Η τύπα είχε μόνο το μουνί της, δεν είχε δουλέψει ποτέ (εμφάνιση 4/10) .
Στο λογαριασμό που μπήκε το χρήμα, την είχε συνδικαιούχο . Του τα πήρε όλα και πήγε στη μάνα της.
Όταν της ζήτησε το λόγο , έκανε μανούρες μπροστά στο 4χρονο παιδί τους. Τα κράτησε τα λεφτά του.

Μετά από 3 χρόνια, βρήκε μαλάκα, που είχε διοριστεί στο δημόσιο , μόλις είχε τελειώσει στρατό , που πήγε καπάκι μετά από το λύκειο . Όταν τη γνώρισε,  ο τύπος ήταν 42. Ζούμε με γονείς ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ , ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ.
Στο χρόνο , μετά τον πολιτικό γάμο , την έβαλε και αυτός συνδικαιούχο "για να ψωνίζει για το σπίτι" .

ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ , ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 3-ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ 20 ΕΤΩΝ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ.
Αυτό που περιγράφεις τύπε, δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έχω περιγράψει πιο πάνω! Γιατί το αναφέρεις?

Αν πιστευεις οτι μπορεις να το χειριστεις συναισθηματικα προχωρα.

Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω εκ των προτέρων. Είναι δεδομένο ότι τη σκέφτομαι, αλλά είναι και φρέσκο το σκηνικό.

Εν τω μεταξύ το "καλό" είναι ότι ξέρει πως είμαι παντρεμένος κτλ. Δεν χρειάζεται να κρυφτώ ή να πω ψέματα! Έρχεται τον τρώει, φεύγει και αν θέλει ξαναγίνεται αυτό και ξανά και ξανά! Αλλά είμαστε ως εκεί!

Πριν τη πιθανή διείσδυση θα κάνω αναφορά για όλα αυτά!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω εκ των προτέρων. Είναι δεδομένο ότι τη σκέφτομαι, αλλά είναι και φρέσκο το σκηνικό.

Εν τω μεταξύ το "καλό" είναι ότι ξέρει πως είμαι παντρεμένος κτλ. Δεν χρειάζεται να κρυφτώ ή να πω ψέματα! Έρχεται τον τρώει, φεύγει και αν θέλει ξαναγίνεται αυτό και ξανά και ξανά! Αλλά είμαστε ως εκεί!

Πριν τη πιθανή διείσδυση θα κάνω αναφορά για όλα αυτά!
φιλε εάν δεν ξερεις εσυ τον εαυτο σου
στο αν μπορεις να το διαχειριστείς
στο αν μπορεις να κρατησεις το"μονο πιδημα"
αν δεν ξερεις εσυ αν μπορεις να τυρησεις τα ορια σου
πως θα σε συμβουλεψουμε οι υπολοιποι?

αν μπορεις να κρατησεις πανω απολα εσυ το "μονο πιδημα 1-2 φορες την βδομαδα"
προχωρα
αν φοβάσαι ότι μπορει να κολλησεις κ να τα γαμησεις όλα
παρε δρομο
κ ας κλαις
μια γκομενα λιγοτερη
κανεις δεν πεθανε γιατι δεν γαμησε
ουτε για την μια λιγοτερη
αντίθετα
πεθαναν πολλοι γιατι γαμησαν



υ.γ για εμενα από την στιγμη που παντρεύεσαι κ κανεις 2 παιδια αν θες να ξενογαμησεις πληρωσε κ καντο
τα αλλα είναι μεγαλα μπλεξίματα
καλυτερα παρατα τα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Γιατί το αναφέρεις?
τυπε ο Ζελικο σε παρομοιαζει με τους μαλάκες της ιστοριας του αν δεν το καταλαβες :grin: μα και εσυ μουνάρα 40 χρονη με 2 παιδια΄που στα ριχνει κιολας :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
τυπε ο Ζελικο σε παρομοιαζει με τους μαλάκες της ιστοριας του αν δεν το καταλαβες :grin: μα και εσυ μουνάρα 40 χρονη με 2 παιδια΄που στα ριχνει κιολας :2funny:
γινονται κ αυτά παθων... αλλα ανύπαντρος τοτε κ 30 χρονων
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Συναγωνιστές καλησπέρα, μου έστειλε μια συνάδελφος σήμερα (χωρισμένη με παιδιά γύρω στα 40 με παιδιά, εγώ παντρεμένος με παιδιά) (μένει σε άλλη πόλη) (τα λέμε καλά, συναδελφικά εδώ και καιρό μέσω εφαρμογών κοιν. δικτύωσης) (είναι ΘΕΟΜΟΥΝΟ)...

ότι <<1) εάν δεν είχαμε τη ''σχέση'' που έχουμε και 2) αν δεν την είχε πέσει ποτέ σε άνδρα, θα μου την έπεφτε>> και μου έγραψε, αφού της είπα ότι με κολακεύει, << συγνώμη για την ειλικρίνεια>>.

Φυσικά ανταποκρίθηκα και της έγραψα ανάλογα καλά σχόλια (ότι είναι γυναικάρα κτλ).

Μετά με ρωτούσε για ξενοδοχεία κοντά μου, πόση ώρα θα έκανα να πάω μέχρι το τάδε ξενοδοχείο κτλ και μου έστειλε κάτι φωτο της από εχθές το βράδυ με μίνι και ντεκολτέ.

Θέλω να τη ξεμουνιάσω, μένει μακριά και ξέρει ότι δεν μπορούμε να έχουμε κάτι παραπάνω, αλλά δεν θέλω για ένα γαμήσι να γίνει καμία μαλακία με την οικογένεια!

Η γυναίκα μου ξέρει ότι μιλάω μαζί της σε συναδελφική βάση.

Πώς να το χειριστώ;

Νομίζω ότι η ανδρική ερώτηση έπρεπε να ήταν γάμησα μουνάρα χωρισμένη με παιδιά και είμαι παντρεμένος.
Να το συνεχίσω ?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
και η τυπισσα κυκλοφορει ελευθερη και δεν τις εχουν κανει τιποτα τα θυματα της.
για την καταντια μας φταιει οτι δεν αυτοδικουμε.
αφου δεν μας υπερασπιζουν τα δικαστηρια, τα καθαρματα επρεπε να τα βαλουμε εμεις στην θεση τους, αλλα ειμαστε κοτες
Τα λαθη στη ζωη πληρωνονται. Και απο τα λαθη μαθαινουμε. Ολοι μας. Τωρα αν αυτοι οι δυο καταστραφηκαν ολοσχερως, αφου εχασαν τους κοπους μιας ζωης, ας προσεχαν. Γιατι να αγορασεις οικοπεδο, εξ ημισιας με τη γυναικα, να αγορασεις σπιτι, το καταλαβαινω. Τι θα κανει; Θα παρει το μισο, θα το βαλει στη πλατη και θα φυγει; Αλλα κι ετσι, υπαρχει μετα δικαστικη διαμαχη, θα δικαιωθει ο παθων. Αλλα συνδικαιουχο σε κοινο λογαριασμο σε τοσα ΔΙΚΑ του χρηματα; Τα παιρνει η αλλη οποτε θελει, οπως και εγινε.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Τα λαθη στη ζωη πληρωνονται. Και απο τα λαθη μαθαινουμε. Ολοι μας. Τωρα αν αυτοι οι δυο καταστραφηκαν ολοσχερως, αφου εχασαν τους κοπους μιας ζωης, ας προσεχαν. Γιατι να αγορασεις οικοπεδο, εξ ημισιας με τη γυναικα, να αγορασεις σπιτι, το καταλαβαινω. Τι θα κανει; Θα παρει το μισο, θα το βαλει στη πλατη και θα φυγει; Αλλα κι ετσι, υπαρχει μετα δικαστικη διαμαχη, θα δικαιωθει ο παθων. Αλλα συνδικαιουχο σε κοινο λογαριασμο σε τοσα ΔΙΚΑ του χρηματα; Τα παιρνει η αλλη οποτε θελει, οπως και εγινε.
εγω παλι κατι δεν μου κολλαει ειχα την μανα μου κ τον αδερφο μου συνδηκαιουχο δλδ σαν δευτερα ονόματα στο βιβλιαριο κ τωρα εχω την γυναικα μου ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ ΧΩΡΙς ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΟΥ  παντα ζηταγαν πληρεξουσιο η εντολη δικη μου πως στο διολο τους τα πηρε?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Ρε φίλε είσαι τελείως μαλάκας;

Π


Αυτη ήταν 40ρα με κορη στα 23-24, την πήδαγα καιρό απολες τις πάντες και έγινε άλλος άνθρωπος κακός και εκδικητικός όταν της εκμυστιριεύτηκα οτι με τραβούσε και η κορη της για καβλωτικές - όμορφες στιγμές ....

Από γελάδα που πήδαγα όμορφα ήσυχα και ευχάριστα μετμορφώθηκε σε ανήμερο θηρείο με κλάματα και φωνές .....

Εντυπωσιακή η γυναικεία φύση - το μητρικό φίλτρο ...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
εγω παλι κατι δεν μου κολλαει ειχα την μανα μου κ τον αδερφο μου συνδηκαιουχο δλδ σαν δευτερα ονόματα στο βιβλιαριο κ τωρα εχω την γυναικα μου ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ ΧΩΡΙς ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΟΥ  παντα ζηταγαν πληρεξουσιο η εντολη δικη μου πως στο διολο τους τα πηρε?
Ενας νομικος η τραπεζικος υπαλληλος ας φωτισει την υποθεση.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ενας νομικος η τραπεζικος υπαλληλος ας φωτισει την υποθεση.
μα φιλε είναι να απορεις εδωσα στο mall την χρεωστικη καρτα στην γυναικα μου να παρει μια μπλουζα που ηθελε σαν δωρο πηγε να την παρει κ πηγα για καφε(βαριομουν να τρεχω) η κοπελα στο ταμειο κοιταξε την καρτα ειδε το ονομα μου κ με εκανε να παω εκει ειδε την ταυτοτητα μου κ μετα την περασε την καρτα στο μηχανημα
εδώ μιλαμε για εκατοντάδες χιλιαδες ευρω και καθαρη καταχριση
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Η κατηγορία αυτή γυναικών χρήζει ιδιαίτερης ανάλυσης. Όλους θα μας τύχει σε κάποια φάση κάποια περίπτωση χωρισμένης με παιδί που θα παίζει μπάλα, καθώς μπορούν να παίξουν με όλες τις ηλικιακές γκάμες, από 15 έως 75.
Η εν λόγω κατηγορία, μπορεί να αποδειχθεί ιδιαίτερα επιθετική, καθώς η έλλειψη σεξ είναι έκδηλη.
Το θέμα είναι πως μπορούμε να καταλάβουμε, αν ενδιαφέρεται μόνο για σεξ ή ψάχνει ταυτόχρονα και για μπαμπά για τα παιδιά της οπότε θα έχουμε μπλεξίματα;  :think:
Περιμένω εντυπώσεις από τους έχοντες εμπειρία...
Μπορεί να ενδιαφέρεται για σεξ αλλά ταυτόχρονα ψάχνει και για μπαμπά2 (κουβαλητή) για τα παιδιά της.
Επίσης στην καρδιά της (αν έχει..) ο μπαμπάς2 θα έρχεται πάντα 3ος, 4ος, κ.ο.κ , αναλόγως με τα πόσα παιδιά της
θα ακολουθούν παραπίσω. Άρα οποιος είναι έτοιμος για περιπέτειες σε αχαρτογράφητα νερά αντέχει το μυαλό του και
η τσέπη του ας το επιχειρήσει.. Να τραβάει όμως όλα αυτά για μια τρύπα με ξένα παιδιά προίκα, αξίζει; Δεν νομίζω
 

Συνημμένα

  • tzeni_mpalatsinoy_kai_basilis_kikilias_04.jpg
    tzeni_mpalatsinoy_kai_basilis_kikilias_04.jpg
    60,5 KB · Εμφανίσεις: 37
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ενας νομικος η τραπεζικος υπαλληλος ας φωτισει την υποθεση.
οτι να ναι λεει ο κουκης.

εχω βγαλει πολες φορες λεφτα και τωρα και απλιοτερα απο βιβλιαριο που ειμαι δευτερο ονομα

αυτη ειναι η σημασια να υπαρχει συνδικαιουχος αλλιως τι να το κανει???
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Μπορεί να ενδιαφέρεται για σεξ αλλά ταυτόχρονα ψάχνει και για μπαμπά2 (κουβαλητή) για τα παιδιά της.
Επίσης στην καρδιά της (αν έχει..) ο μπαμπάς2 θα έρχεται πάντα 3ος, 4ος, κ.ο.κ , αναλόγως με τα πόσα παιδιά της
θα ακολουθούν παραπίσω. Άρα οποιος είναι έτοιμος για περιπέτειες σε αχαρτογράφητα νερά αντέχει το μυαλό του και
η τσέπη του ας το επιχειρήσει.. Να τραβάει όμως όλα αυτά για μια τρύπα με ξένα παιδιά προίκα, αξίζει; Δεν νομίζω
φιλε δεν θα αμφισβητησω αυτό που λες αλλα δεν είναι ο κανονας εχω φιλο που εχει παρει κοπελα κ ειλικρινα τους ζηλευεις χωρια ότι αν τα μικρα τα ρωτήσεις πιος είναι ο μπαμπας σου δειχνουν τον φιλο μου
όλα είναι αναλογα τα μυαλα που κουβαλάνε ολοι
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
οτι να ναι λεει ο κουκης.

εχω βγαλει πολες φορες λεφτα και τωρα και απλιοτερα απο βιβλιαριο που ειμαι δευτερο ονομα

αυτη ειναι η σημασια να υπαρχει συνδικαιουχος αλλιως τι να το κανει???
τι να σου πω ρε φιλε τοτε μαλλον εγω που εστειλα την γυναικα να βγαλει χρηματα κ της ζηταγαν την ταυτοτητα μου κ εντολη μου μου ελεγε ψεματα εκτως κ αν στην τραπεζα που πηγενες εσυ ηταν γνωστος που κ σε εμενα γνωστος δεν δημιουργουσε προβλημα
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
τι να σου πω ρε φιλε τοτε μαλλον εγω που εστειλα την γυναικα να βγαλει χρηματα κ της ζηταγαν την ταυτοτητα μου κ εντολη μου μου ελεγε ψεματα εκτως κ αν στην τραπεζα που πηγενες εσυ ηταν γνωστος που κ σε εμενα γνωστος δεν δημιουργουσε προβλημα
ετσι μαικ στο στοιχειο σου  ;) :grin: ποσα παιδια εχει ρε τελικα 3 η 4  :headbaning2: :headbaning2:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
φιλε δεν θα αμφισβητησω αυτό που λες αλλα δεν είναι ο κανονας εχω φιλο που εχει παρει κοπελα κ ειλικρινα τους ζηλευεις χωρια ότι αν τα μικρα τα ρωτήσεις πιος είναι ο μπαμπας σου δειχνουν τον φιλο μου    όλα είναι αναλογα τα μυαλα που κουβαλάνε ολοι
Όταν είναι μέλι-γάλα όλα είναι καλά, όταν όμως κάποτε θα ξεκινήσουν οι μπόρες,
ο φίλος πάντα θα είναι το ξένο σώμα για την οικογένεια που βρήκε έτοιμη
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Όταν είναι μέλι-γάλα όλα είναι καλά, όταν όμως κάποτε θα ξεκινήσουν οι μπόρες,
ο φίλος πάντα θα είναι το ξένο σώμα για την οικογένεια που βρήκε έτοιμη
φιλε ειλικρινα πλεον εχω μαθει ένα πραγμα
τα μυαλα που κουβαλάει ο καθενας είναι αυτά που θα του ορισουν την ζωη
υπαρχουν πολλες σαν αυτές που περιγράφετε
υπαρχουν όμως κ καποιες καλες
η συγκεκριμενη εφυγε κ χωρισε γιατι ο πρωιν την κτυπαγε κ σηκωσε χερι στα παιδια
βρηκε τον φιλο μου εχοντας αντιμετωπισει πολλους μαλακες κ πολλη κρητικη της χωρισμένης που κατεδωσε τον αντρα της στην αστυνομια σε κλειστη κοινωνια
αντιμετωπισε την σταση του περιγυρου "που πας με την χωρισμενη να μεγαλωνεις ξενα παιδια"
κ όμως αυτή την στιγμη μετα από 7 χρονια είναι να τους ζηλευεις
και φροντιζει κ την κατακοιτη μανα του που δεν ηθελε καν να την βλεπει η να την ξερει σαν νυφη
δεν διαφωνω με τα παιδια η με εσενα
πολλες είναι ετσι άλλες τις καναμε εμεις ετσι(η αυτοκρητικη δεν βλαπτει ποτε)
αλλα υπαρχουν κ οι άλλες
λιγες ισως αλλα υπαρχουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom