Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 714
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
9
Like
3.369
Πόντοι
456
Να παραθέσω κι εγώ τις εμπειρίες μου.
1)30αρα βαρέων βαρών (τώρα 40) τα έκανε όλα και με όλους.Πλέον και επαγγελματικά,οι γνώστες θα την ξέρουν και από αγγελίες.
2)Καλό τυπάκι,30 με 35,με πολυ στενό μουνί αν και με χιλιόμετρα.Ασκήσεις Κέγκελ έκανε,θαυματουργές.Κατά βάθος πιστεύω έψαχνε/ήθελε σύζυγο και πατριό για το παιδί.Στα μειον οτι εστελνε φωτος με προσωπο.Δεν σκεφτοταν εναν πιθανο διασυρμο;Τι θα έλεγε μετα σε γονεις και παιδι;
3)35 στα 40 απο πρωην ΕΣΣΔ.Αξιοπρεπης,μειναμε στο διαδικτυακο χαμουρεμα.Προτεραιοτητα το παιδι της,μια φορα την συναντησα για καφε.
4)Επίσης 5 στα 40 απο πρωην ΕΣΣΔ.Δεν εχω λογια..Ειμαι σπιτι της και η μικρη στο διπλα δωματιο κοιμαται.Με γλειφει,την γλειφω και σηκωνομαι να βαλω καποτα.Εβαλε τα κλαματα,ηθελε να την γαμησω χωρις σκουφο.Ο στοχος ηταν να μεινει εγκυος για να παντρευτουμε.Λυπηθηκα για την μικρη,σε τι περιβαλλον μεγαλωνε και τι θα ειχε δει/ακουσει..
5)Αν το παιδι είναι πολυ μεγαλο,δηλαδη μιλαμε για μιλφ,γραφφουμε εδω ή υπαρει ειδικη σελιδα; :grin: :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406
Το θέμα δεν είναι να καταλάβει κάποιος αν η άλλη ψάχνει για πατέρα των παιδιών της το θέμα είναι πως θα καταφέρει κάποιος να κάνει σαφέστατο οτι δεν παίζει να γίνει πατέρας των παιδιών της.. ;) Μετα δες τη ταινία "οι δρόμοι της πουτσας"
Γιατί να μην γίνει αν γαμαει καλά κ φτηνά???
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
9
Like
3.369
Πόντοι
456
Γελάτε με το (5) ή με κάτι άλλο;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Γελάτε με το (5) ή με κάτι άλλο;;
Εγώ γελάω με το 5!
Τα άλλα είναι για κλάματα ...όπως τα λες για πατέρα ψάχνουν ειδικά η σοβιετικές.
Είχα γαμησει κάποτε Γεωργιανή και την επόμενη ήθελε να πάω σπίτι για καφέ που θα ήταν το παιδί της και η αδερφή της .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Με το έξι (6) εγώ

Δηλ αν βρω μια μουναρα κι έχει παιδί πρέπει να φύγω, ποιος ο λόγος?
Δεν θα σε παντρευτεί για την ομορφιά σου το σίγουρο .
Οι περισσότερες ψάχνουν για βολεμα ..
Έχει και αυτές που με όποιον βρίσκουν κάνουν και ένα παιδί .
Οπότε μπορεί να γίνεις πολύτεκνος με τα παιδιά των γαμιαδων
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406
Δεν θα σε παντρευτεί για την ομορφιά σου το σίγουρο .
Οι περισσότερες ψάχνουν για βολεμα ..
Έχει και αυτές που με όποιον βρίσκουν κάνουν και ένα παιδί .
Οπότε μπορεί να γίνεις πολύτεκνος με τα παιδιά των γαμιαδων
Αυτά είναι για πεθαμένες οικονομικά. Εγώ γαμουσα προ 8ετιας μια μ ένα κομμωτήριο δικό της, από τον πατέρα της δηλαδή
Μια χαρά γαμησια εκδρομές διήμερα κ το μικρό μαζί, ένα υσηχο παιδάκι μια χαρά περνάγαμε.
Λεφτά είχε τα διπλά από μένα σαν εισόδημα αλλά ουδέποτε τέθηκε οικονομικό θέμα..
Επίσης άλλη μια γιατρίνα πιο μεγάλη 40αρα με κωλαρα για θάνατο την γαμουσα κάνα 6μηνο μια χαρά περάσαμε κ μ αυτή, χωρισμένη κ με δύο παιδάκια...
... Τώρα αν κυνηγάτε ότι πεθαμένη καθαρίστρια από γεωργία Καζακστάν βουκγαρια κλπ ναυάγια, , αυτό είναι πρόβλημα λόγω το χάλι της γυναίκας αυτής της ίδιας κι όχι λόγω του παιδιού...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406
Καλά ..καλά...έτσι έλεγε και ένας κάποτε...έμπλεξε μόλις της αγόρασε αυτοκίνητο Los poulos. O επόμενος παρακαλώ..
Οτι είστε μακακες και θύματα στην Ελλάδα είναι ενα διαχρονικό πρόβλημα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Αυτά είναι για πεταμένες οικονομικά. Εγώ γαμουσα προ 8ετιας μια μ ένα κομμωτήριο δικό της, από τον πατέρα της δηλαδή
Μια χαρά γαμησια εκδρομές διήμερα κ το μικρό μαζί, ένα υσηχο παιδάκι μια χαρά περνάγαμε.
Λεφτά είχε τα διπλά από μένα σαν εισόδημα αλλά ουδέποτε τέθηκε οικονομικό θέμα..
Επίσης άλλη μια γιατρίνα πιο μεγάλη 40αρα με κωλαρα για θάνατο την γαμουσα κάνα 6μηνο μια χαρά περάσαμε κ μ αυτή, χωρισμένη κ με δύο παιδάκια...
... Τώρα αν κυνηγάτε ότι πεθαμένη καθαρίστρια από γεωργία Καζακστάν βουκγαρια κππ ναυάγια, , αυτό είναι πρόβλημα λόγω το χάλι της γυναίκας αυτής της ίδιας κι όχι λόγω του παιδιού...
Αυτές που αναφέρεις φίλε μου ,είναι άλλου επιπέδου ..
Ξέρω είχα και εγώ τέτοιο σκηνικό.
Είναι διψασμένες για πουτσα ,έχουν περάσει πολλά χρονια αγαμητες από τον άντρα τους .
Οι ξένες συνήθως όντως είναι κουτοπόνηρες και κοιτάνε να βρουν τον μαλακα Έλληνα που θα εξασφαλίσει το παιδί τους
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406
Αυτές που αναφέρεις φίλε μου ,είναι άλλου επιπέδου ..
Ξέρω είχα και εγώ τέτοιο σκηνικό.
Είναι διψασμένες για πουτσα ,έχουν περάσει πολλά χρονια αγαμητες από τον άντρα τους .
Οι ξένες συνήθως όντως είναι κουτοπόνηρες και κοιτάνε να βρουν τον μαλακα Έλληνα που θα εξασφαλίσει το παιδί τους
Μέσα είσαι..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.466
Πόντοι
2.406
Γίνονται παντού αυτά άμα είναι τούμπανο η αλλη δεν την κάνεις καλά δεν το ξέρεις? γι αυτό και τις χωρίζουν για να γλιτώσουν.
Εκεί φίλε είναι τι πορτοφόλι έχεις κ τι καβλες. Έχω φίλο βιοτ3δνη με σαλάτες ρωσικές τυρικαυτερες χτυπητές κ μλκιες τέτοιες...
Ο τύπος συντηρεί εδώ και 1,5 χρόνο μια Ρωσίδα από τιρασπολ με 2 παιδιά. 1500 το μήνα το κουστούμι. Ο μουνος είναι α εθνική την έχει ξεσκίσει και τα 1500 για αυτόν είναι ότι τα 300 για μένα.βγάζει παονω από 80χικιαρικα το χρόνο. Σε πουτανες μπουζούκια κλπ μλκιες πριν πιο πολλά χάλαγε. Αυτός είναι μάγκας. Τώρα αν ένας βγάζει 1500 το μήνα κ τα ακουμπάει στην ίδια γκομενα, αυτός είναι μαλακας....
Τα νούμερα παίζουν ρόλο.
Από την άλλη κι αυτός αν κάτσει πάνω από διετία με την ίδια γκόμενά με τόσο κασερι διαθέσιμο μαλακας θα γίνει κι αυτος
Ο χρόνος έχει επίσης σημασία
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
έχω παει με αρκετές από τοτε, αλλα αυτη την καυλα που εβλεπα στα ματια της, που ηταν στα ορια της τρελας, οχι...να μου ζηταει να την κατουραω και να τα πινει λες και ειναι αγιασμος
φιλε στειλε μου το προφιλ της σε dm αν μπορεις ειναι ευκολη γενικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom