Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 714
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
φιλε ειλικρινα πλεον εχω μαθει ένα πραγμα
Δεν θίξαμε κανέναν, ο κανόνας τι λέει..
Άρα απο αύριο να αρχίσω να ψάχνω για παντρεμένη με παιδιά.. Κελεπούρι η φάση  :)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
εγω παλι κατι δεν μου κολλαει ειχα την μανα μου κ τον αδερφο μου συνδηκαιουχο δλδ σαν δευτερα ονόματα στο βιβλιαριο κ τωρα εχω την γυναικα μου ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ ΧΩΡΙς ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΟΥ  παντα ζηταγαν πληρεξουσιο η εντολη δικη μου πως στο διολο τους τα πηρε?

Όταν βάζεις συνδικαιούχο μπορείς να βάλεις και δικλίδες ασφαλείας , οι τύποι δεν βάλανε όπως εσύ.....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ετσι μαικ στο στοιχειο σου  ;) :grin: ποσα παιδια εχει ρε τελικα 3 η 4  :headbaning2: :headbaning2:
2 ειχε παραλιγο τοτε να αποκτησει τριτο από θαυμα το γλιτωσα ο μαλακας :2funny:


Όταν βάζεις συνδικαιούχο μπορείς να βάλεις και δικλίδες ασφαλείας , οι τύποι δεν βάλανε όπως εσύ.....
φιλε ειλικρινα δεν ξερω εγω απλα βιβλιαριο ειχα ανοιξει κ τους ειχα βαλει δεν θυμαμαι τιποτα για δικλειδες εκτως κ αν επρεπε να ζητησω να μπορουν να βγαλουν κ αυτοι πραγμα που δεν ειχα κανει παρα μονο σε περιπτωση που παθω κατι να υπαρχει καποιοι τα λεφτα ναπανε σε αυτους κ να μην χαθουν
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Δεν θίξαμε κανέναν, ο κανόνας τι λέει..
Άρα απο αύριο να αρχίσω να ψάχνω για παντρεμένη με παιδιά.. Κελεπούρι η φάση  :)
κοιτα επειδή διαβασα εδώ στο θρεντ  νομιζω του 2015 δημοσιευση ηταν έναν κ ελεγε  θα "φορτωθείς τα μουλικα" φιλε τα παιδια δεν φταινε σε κατι κάθε άλλο που μπορει να σε εχουν κ ποιο ψηλα από τον πραγματικο πατερα τους(πχ η ξαδερφη μου τον πατριο της το μονο που της αναγνωρίζω κατά τα αλλα είναι για λιθοβολισμο)
το θεμα είναι η κάθε μια τι μυαλα κουβαλάει
κ τι μαλακες εχει αντιμετωπισει
γιατι μπορει να τις κατηγορούμε αλλα σε πολλα φταιμε κ εμεις για την καταντια τους
δες εδώ μεσα
μπαινουν κοπελες που ζητανε 50-80 κ τις κανουμε κ ζητανε 100-200
ποσο καποια που θα σε φορτωθεί για μια ζωη...
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
φιλε εάν δεν ξερεις εσυ τον εαυτο σου
στο αν μπορεις να το διαχειριστείς
στο αν μπορεις να κρατησεις το"μονο πιδημα"
αν δεν ξερεις εσυ αν μπορεις να τυρησεις τα ορια σου
πως θα σε συμβουλεψουμε οι υπολοιποι?

αν μπορεις να κρατησεις πανω απολα εσυ το "μονο πιδημα 1-2 φορες την βδομαδα"
προχωρα
αν φοβάσαι ότι μπορει να κολλησεις κ να τα γαμησεις όλα
παρε δρομο
κ ας κλαις
μια γκομενα λιγοτερη
κανεις δεν πεθανε γιατι δεν γαμησε
ουτε για την μια λιγοτερη
αντίθετα
πεθαναν πολλοι γιατι γαμησαν



υ.γ για εμενα από την στιγμη που παντρεύεσαι κ κανεις 2 παιδια αν θες να ξενογαμησεις πληρωσε κ καντο
τα αλλα είναι μεγαλα μπλεξίματα
καλυτερα παρατα τα
Ήμουν μέχρι χθες αυτής της λογικής, του πλήρωσε και κάντο! Και αυτό έκανα...

Επίσης πολλές φορές έχω αντιληφθεί φλερτ - πεσίματα από γκόμενες και τα έχω αγνοήσει ευγενικά για να μην μπλέξω.

Εδώ είναι όμως άλλα τα δεδομένα... Ξέρει τη κατάστασή μου, μένει μακριά (!!!) και είναι γαμώ τα μουνιά!

Αυτό που σκέφτομαι είναι να βρεθούμε για καφέ όταν έρθει, να πιάσουμε το μπλα μπλα και όταν δω ότι με παίρνει να πάω τη κουβέντα εκεί που θέλω και να της ξεκαθαρίσω τους όρους του παιχνιδιού.

Αν δεχτεί πάμε κατευθείαν στο ξενοδοχείο και αν μου αρέσει και της αρέσει το συνεχίζουμε σε αυτή τη λογική, ούτε βόλτες, ούτε τίποτα. Κατευθείαν ξενοδοχείο και πούτσα.

Κόβω φυσικά μαχαίρι τα μηνύματα και μιλάμε μόνο από τηλέφωνο σε ώρες που δεν θα είμαι σπίτι!

Και βλέπουμε...

Νομίζω ότι η ανδρική ερώτηση έπρεπε να ήταν γάμησα μουνάρα χωρισμένη με παιδιά και είμαι παντρεμένος.
Να το συνεχίσω ?

Δεν είναι τόσο απλό τύπε επειδή έχω οικογένεια, αυτή είναι μετέπειτα συζήτηση.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
οτι να ναι λεει ο κουκης.

εχω βγαλει πολες φορες λεφτα και τωρα και απλιοτερα απο βιβλιαριο που ειμαι δευτερο ονομα

αυτη ειναι η σημασια να υπαρχει συνδικαιουχος αλλιως τι να το κανει???
Ρε ανθρωπε, σιγουρα εισαι εκπαιδευτικος; Γιατι αδυνατεις να παρακολουθησεις μια συζητηση σε μια σελιδα μονο. Ειπα εγω αν ισχυει η οχι; Σχολιασα το αρχικο ποστ που του φαγανε χρηματα οπως ειπε. Και ο Μαικ αμφισβητησε οτι μπορει να συμβει κατι τετοιο.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
τι να σου πω ρε φιλε τοτε μαλλον εγω που εστειλα την γυναικα να βγαλει χρηματα κ της ζηταγαν την ταυτοτητα μου κ εντολη μου μου ελεγε ψεματα εκτως κ αν στην τραπεζα που πηγενες εσυ ηταν γνωστος που κ σε εμενα γνωστος δεν δημιουργουσε προβλημα
συνάδερφε μου έτυχε και εμένα όταν πήγα να σηκώσω μεγάλο ποσό σε λογαριασμό που ήμουν συν δικαιούχος και έφτασα στο διευθυντή του καταστήματος που μου έλεγε να τηλεφωνήσω μπροστά του στο βασικό δικαιούχο για να δώσει εντολή. του είπα αν το συνεχίσει το μόνο τηλέφωνο που θα πάρω είναι του δικηγόρου μου και θα καταθέσω μήνυση στην τράπεζα γιατί αυτά που λέει δεν αναφέρονται πουθενά στους όρους και κρατάει παρανόμως τα χρήματα μου και μου έδωσε το ποσό με ξινισμένη φάτσα   
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
συνάδερφε μου έτυχε και εμένα όταν πήγα να σηκώσω μεγάλο ποσό σε λογαριασμό που ήμουν συν δικαιούχος και έφτασα στο διευθυντή του καταστήματος που μου έλεγε να τηλεφωνήσω μπροστά του στο βασικό δικαιούχο για να δώσει εντολή. του είπα αν το συνεχίσει το μόνο τηλέφωνο που θα πάρω είναι του δικηγόρου μου και θα καταθέσω μήνυση στην τράπεζα γιατί αυτά που λέει δεν αναφέρονται πουθενά στους όρους και κρατάει παρανόμως τα χρήματα μου και μου έδωσε το ποσό με ξινισμένη φάτσα   
:hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Χωρισμένες με παιδί.


Σε καμια περιπτωση δεν κανεις κατι σοβαρο μαζι της περα απο το σεξ. Φροντιζεις να το εχει καταλαβει ξακαθαρα οτι εισαι για αυτο και μονο. Δεν χρειαζονται βολτες κτλπ να σας βλεπουν μαζι. Πουτσα και τελος. Αν θελει, αν δεν θελει ας παει οπου αλλου θελει.

Στη περιπτωση που εισαι τερμα μαλακας και τη παρεις στα σοβαρα για το οτιδηποτε αλλο περα απο το σεξ, τα θελει ο κωλος σου. Θα σε στιψει καλα. Πηγαινε να αγαπησεις μια γυναικα που παρατησε ενας αλλος και να μεγαλωσεις ενα παιδι που ποτε μα ποτε δεν θα πετυχει αυτο που νομιζεις. Αυτα ειναι μονο σε ταινιες ή σε μαλακιες που λενε κατι βηταδες. Δεν ειναι δικο σου παιδι, δεν θα πετυχει ποτε η συνταγη, θα εισαι μονιμως ο τελευταιος κρικος, το κατω κατω σκαλι. Παντα. Πρωτα οι καυλες της και τα θελω της, μετα το παιδι της και στο τελος εσυ. Τη στιγμη που δεν καταλαβαινεις και εισαι τοσο τερμα μαλακας και θες να μπεις σε κατι τετοιο, μπες. Μπες, να στη γαμανε μετα και εσενα δεξια και αριστερα οι λυκοι και εσυ γινε κουβαλητης και χαλακι της κυριας.

Τα παραπανω ισχυουν στη περιπτωση που καποιος αντρας δεν μπορει για τους χ λογους να παιξει μπαλα με τα ελευθερα κοριτσια και επιλεγει τον ευκολο στοχο που ειναι μια χωρισμενη με παιδι.

Κανενας σοβαρος αντρας που εχει ζωη, χαρακτηρα και σεβασμο για τα αρχιδια του δεν θα ασχοληθει με μια χωρισμενη που εχει παιδι απο αλλο αντρα. Ουτε για πουτσα. Σπανιως, αν ειναι κανα θεομουνο, ισως ναι το γαμησει μερικες φορες αλλα και παλι δυσκολα...πολυ δυσκολα.

Αποτελουν ομως ευκολο στοχο για τους απανταχου βηταδες που εχουν μαζευτει στην ακρη και κοιταζουν με το πουλι στο χερι. Οκ, ας εχουν ομως το νου τους. Μονο σεξ, οχι αγαπες και λουλουδια. Η κυρια βεβαια αν σε κοψει για καλο παιδι και εχεις και καλη δουλεια...θα σε κανει αρχοντα-αυτοκρατορα στο να σε τυλιξει με απιστευτα αριστοτεχνικο τροπο. Εκει, οι βηταδες μοιραια χανουν. Για πρωτη φορα νιωθουν και αυτοι αντρες, γεμιζουν "αυτοπεποιθηση", θεωρουν οτι ειναι αντρες και εχουν τον ελεγχο. Αυτο θελει και η κυρια, να σε κανει να νιωσεις αντρας, γαμιας, μαγκας. Φαε πουτσα μετα σε ολα τα επιπεδα. Ετσι, για να εισαι σκληρος αντρας. Σκληρος καριολης.

Η απελπισια ειναι ο χειροτερος συμβουλος. Οι πιο πολλοι αντρες σημερα γυρω μας ειναι σε απελπισια. Εκει πατανε και οι κυριες...και μετα τους πατανε κατω σαν τα χταποδια και τους γαμανε οτι τους ειχε μεινει αγαμητο. Αν τελικα τους εχει μεινει και κατι μεσα στη μιζερια που ζουν.


Εισαι βητας; Οκ. Δεν θα το αναλυσουμε το θεμα στο εδω νημα. Γαμα μονο και προσπαθησε να γλυτωσεις το τυλιγμα. Αν και σε βλεπω...μετα τις οσκαρικες πιπες...θεος εγινες και θελεις να στιψεις τις πετρες τωρα. Παλιομαλακα...τα θελει ο κωλος σου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι να σου πω ρε φιλε τοτε μαλλον εγω που εστειλα την γυναικα να βγαλει χρηματα κ της ζηταγαν την ταυτοτητα μου κ εντολη μου μου ελεγε ψεματα εκτως κ αν στην τραπεζα που πηγενες εσυ ηταν γνωστος που κ σε εμενα γνωστος δεν δημιουργουσε προβλημα
κανενας γνωστος,
μπορει να την ειδαν γυναικα και της δημιουργησαν προβλημα μηπως και μασησει και δεν κανει την αναληψη.
πρωτα απο ολα ειναι και παρανομο να το κανουν οπως εγραψε κι ο αλλος απο κατω.

ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ=ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ

αλλιως ποιος ειναι ο ρολος του αν μπορει να βγαλει μονο το πρωτο ονομα.

εχω βγαλει απο 5 διαφορετικες πολεις της ελλαδας κανεις δεν με ηξερε μονο το βιβλιαριο και την διλκη μου ταυτοτητα στο χερι.

και προ κρισης και με καπιταλ κοντρολ.

τελευταια φορα πριν μια βδομαδα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Δεν παρομοίασα κανέναν , με κανέναν .
Το θέμα είναι πόσο μουνάρα είναι ;
Είναι 1,75 , 65 κιλά με φυσική βυζάρα ;;;;;;;

Και να είναι ... ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ;;;;;

Το μείον που βλέπω, είναι ότι δεν φαίνεσαι για καθίκης , για να της εμπνεύσεις φόβο και να μην αποπειραθεί να δαγκώσει .
ΟΠΟΤΕ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ.


Οπότε θα έλεγα ... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.

Στην τελικά καλύτερη μία λίγο πιο κάτω σε εμφάνιση (όχι μπάζο) χωρίς ΒΑΡΙΔΙΑ, ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ.

Μην ξεχνάς ότι για να ξεκίναγες κάτι τέτοιο , πρέπει να είσαι σίγουρος ότι ο άλλος δεν είναι κανένας μίζερος ψυχακιας,
που ήταν το πρώτο μουνί που γάμησε στη ζωή του.

Σε τέτοιες περιπτώσεις έχουν παίξει σκηνικά να κουμπουριασει το γαμιά της καριόλας και έπειτα να τη μπουμπουνήσει κι ο ίδιος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κανεις δεν αφηνει αγαμητη μια εμφανισιμη.
ειδικα αν δεν την εχεις ξαναγαμησει την συγκεκριμενη η αξια της ειναι Χ10.

για γαμους και για ξοδεμα ποσων δεν αξιζει ετσι κι αλλιως πουθενα.

ΟΥΤΕ ΣΕ 18ΧΡΟΝΗ ΠΑΡΘΕΝΑ,

αν ειναι να ξεδεψεις πανω απο 30 ευρω την φορα , υπαρχουν οι πουτανες , οπου την επιλογη την κανεις εσυ και γλυτωνεις και χρονο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Χωρισμένες με παιδί.
Εισαι βητας; Οκ. Δεν θα το αναλυσουμε το θεμα στο εδω νημα. Γαμα μονο και προσπαθησε να γλυτωσεις το τυλιγμα.
Αν και σε βλεπω...μετα τις οσκαρικες πιπες...θεος εγινες και θελεις να στιψεις τις πετρες τωρα. Παλιομαλακα...τα θελει ο κωλος σου.
Nάτοι νάτοι οι ...   :cool2:
 

Συνημμένα

  • 504767.jpg
    504767.jpg
    125,7 KB · Εμφανίσεις: 26
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ολοι θα θελαμε να παμε με αυτες,
αλλα οχι να παντρεφτουμε.
μην τα μπερδευετε.
ισα ισα οι ζωντοχηρες , οπως και οι χηρες και φυσικα οι παντρεμενες,
ΔΕΝ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΗΔΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΒΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να τις κανουν τι τις βιτρινες ρε?
εδω μαζευουν ψηφους οσοι δηλωνουν πουστιδες ως ευπαθεις ομαδες
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Δεν παρομοίασα κανέναν , με κανέναν .
Το θέμα είναι πόσο μουνάρα είναι ;
Είναι 1,75 , 65 κιλά με φυσική βυζάρα ;;;;;;;

Και να είναι ... ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ;;;;;

Το μείον που βλέπω, είναι ότι δεν φαίνεσαι για καθίκης , για να της εμπνεύσεις φόβο και να μην αποπειραθεί να δαγκώσει .
ΟΠΟΤΕ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ.


Οπότε θα έλεγα ... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.

Στην τελικά καλύτερη μία λίγο πιο κάτω σε εμφάνιση (όχι μπάζο) χωρίς ΒΑΡΙΔΙΑ, ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ.

Μην ξεχνάς ότι για να ξεκίναγες κάτι τέτοιο , πρέπει να είσαι σίγουρος ότι ο άλλος δεν είναι κανένας μίζερος ψυχακιας,
που ήταν το πρώτο μουνί που γάμησε στη ζωή του.

Σε τέτοιες περιπτώσεις έχουν παίξει σκηνικά να κουμπουριασει το γαμιά της καριόλας και έπειτα να τη μπουμπουνήσει κι ο ίδιος.

Περαν του παιδαγωγικου των μηνυματων σου πραγματικα η αναγνωση τους σε κανει να ξεχνας τα προβληματα σου

Ειμαι ηδη στην δεκατη μερα που κανω extend στην δουλεια, και ακομα περιμενω το εισητηριο μου για αυριο.. ελπιζω..

Εχω ηδη χασει το εισητηριο που ειχα βγαλει για μια γκομενα να ερθει ελλαδα, περιμενω πρωτα το δικο μου για να της βγαλω αλλο ενω και η δευτερη μου στελνει για το ποτε μπορει να ερθει και εκεινη ελλαδα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
να τις κανουν τι τις βιτρινες ρε?
εδω μαζευουν ψηφους οσοι δηλωνουν πουστιδες ως ευπαθεις ομαδες
φτιαχνουν το καταλληλο  κοινωνικο προφιλ τους .
ε ... δεν ειναι και στο συριζα ... στη νδ  ειναι ..
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα, μου έστειλε μια συνάδελφος σήμερα (χωρισμένη με παιδιά γύρω στα 40 με παιδιά, εγώ παντρεμένος με παιδιά) (μένει σε άλλη πόλη) (τα λέμε καλά, συναδελφικά εδώ και καιρό μέσω εφαρμογών κοιν. δικτύωσης) (είναι ΘΕΟΜΟΥΝΟ)...

ότι <<1) εάν δεν είχαμε τη ''σχέση'' που έχουμε και 2) αν δεν την είχε πέσει ποτέ σε άνδρα, θα μου την έπεφτε>> και μου έγραψε, αφού της είπα ότι με κολακεύει, << συγνώμη για την ειλικρίνεια>>.

Φυσικά ανταποκρίθηκα και της έγραψα ανάλογα καλά σχόλια (ότι είναι γυναικάρα κτλ).

Μετά με ρωτούσε για ξενοδοχεία κοντά μου, πόση ώρα θα έκανα να πάω μέχρι το τάδε ξενοδοχείο κτλ και μου έστειλε κάτι φωτο της από εχθές το βράδυ με μίνι και ντεκολτέ.

Θέλω να τη ξεμουνιάσω, μένει μακριά και ξέρει ότι δεν μπορούμε να έχουμε κάτι παραπάνω, αλλά δεν θέλω για ένα γαμήσι να γίνει καμία μαλακία με την οικογένεια!

Η γυναίκα μου ξέρει ότι μιλάω μαζί της σε συναδελφική βάση.

Πώς να το χειριστώ;

Λοιπόν μάγκες ήρθε... Από την στιγμή που τη πήρα από τον σταθμό των τρένων την έπιασα στα γλωσσόφιλα (πήγε να με φιλήσει στο μάγουλο χαχαχαχαχαχα)!

Πάμε στο δωμάτιο, μπαίνω να κάνω ένα μπάνιο μου λέει κι έρχομαι... Ναι περιμένω της λέω...

Μπουκάρω μετά από 2 λεπτά στη ντουζιέρα, τη κολλάω στο τοίχο, της γλύφω τη πλάτη και της παίζω τη κλειτορίδα, μόλις ήταν έτοιμη να χύσει τη γυρνάω και πάω να τη πάρω στα όρθια (ακα, αφού τη ρώτησα και μου έδωσε το οκ...)! Δεν βόλευε όμως και την ξαναγύρισα όπως στην αρχή... Μόλις ήταν πάλι έτοιμη να χύσει τη πάω στο κρεβάτι και της δίνω το μουνί στο χέρι! Στο πρώτο γαμήσι που της έριξα, έχυσε 4 φορές!

Αν γινόταν να με "έπαιρνες" εκεί μπροστά στον σταθμό των τρένων θα το έκανες, μου είπε κάποια στιγμή που συζητούσαμε τα πεπραγμένα...

Γυναικάρα, 1,80 (πιο ψηλή από εμένα) και με στήθος 5αρι (το οποίο χωρίς σουτιέν δεν στεκόταν όρθιο φυσικά), μέχρι να τη πάρω 2 φορές ένοιωθα ότι δεν ήταν για τα κυβικά μου (προφανώς αυτή δεν το ένοιωσε αυτό το πράγμα... χαχαχαχα).

Συζητούσαμε χαλαρά τα προσωπικά μας για τις οικογένειες κτλ και μετά έπεφτε γαμήσι, ακομπλεξάριστη τελείως η γκόμενα και συνειδητοποιημένη!

Γενικά περάσαμε 1,5 ημέρα (2 διανυκτερεύσεις) όπου έφαγε πολύ πούτσα κι εγώ γύρισα στη γυναίκα μου ανανεωμένος και η σχέση μας πάει πολύ καλύτερα! Η χωρισμένη έφυγε χορτάτη και μου είπε ότι... έκανα πολύ καλά τη δουλειά μου...........

Τον επόμενο μήνα πιθανότατα να πάω εγώ στον τόπο της για 1 διανυκτέρευση.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom