Νέα

Οι παντρεμένοι γαμούν την γυναίκα τους:

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezoporos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε την γυναίκα σας;

  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 18 9,0%
  • Δύο με τρεις φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 48 23,9%
  • Δύο με τρεις φορές τον μήνα

    Ψήφοι: 74 36,8%
  • Δύο με τρεις φορές το τρίμηνο

    Ψήφοι: 21 10,4%
  • Δύο με τρεις φορές τον χρόνο

    Ψήφοι: 18 9,0%
  • Δεν θυμάμαι, πάνε χρόνια

    Ψήφοι: 22 10,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
99
Like
47.340
Πόντοι
21.511
Αν και δεν έχω πείρα από γάμους, ούτε από ιδιαίτερα μακροχρόνια συγκατοίκηση, νομίζω ότι η ερωτική έλξη μεταξύ 2 ανθρώπων δεν μπορεί να κρατήσει πολύ. Οι άντρες συνήθως θέλουν κάποια αλλαγή ή περιπέτεια (να φάνε βρώμικο αντί για σπιτικό) και οι γυναίκες το παίρνουν πρέφα και γαμιούνται αλλού. Μάλιστα διασκεδάζουν περισσότερο με τα ξενογαμήσια από εμάς. Κάποιος (δεν θυμάμαι ποιός) έλεγε ότι "μια γυναίκα μπορεί να συγχωρέσει τα πάντα, εκτός από το να μην τη θέλουν" και νομίζω ότι είχε δίκιο
αμα με την αναλογη κοπελα τα βρειτε στα ερωτικα, στα επικοινωνιακα και κανετε και τις αναλογες υποχωρησεις μεταξυ σας, γιατι σχεση χωρις υποχωρησεις δε γινεται, δε χρειαζεται καμια περιπετεια.
μιλαω εκ πειρας.
καμια σχεση μου δεν εχω κερατωσει και ουτε με εχει κερατωσει, γιατι μεναμε μαζι και τα καναμε ολα μαζι... σχεδον.
απλα με την παροδο του χρονου βλεπεις αν εισαι ολοκληρωμενος κατα τη διαρκεια της σχεσης και...
η' το συνεχιζεις και πας, ας πουμε σε ποιο σοβαρα μονοπατια
η' το κοβεις, χωριζεις και ξεκινας παλι, αλλα με μεγαλυτερες εμπειριες πλεον, που σε βοηθανε για την επομενη.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
αποκλείουμε το σενάριο ,που το παντρεμένο ζευγάρι αποκαμωμένο απ τη μίζερη καθημερινότητα, περιτρυγυρισμένο απο επίσης μίζερα κουρασμένα ζευγάρια αποδέχεται την πτώση της σεξουαλικότητας ως κάτι φυσικό και αρχίζει και γεμίζει τη ζωή του με διάφορες άλλες μαλακίες...*** συγνώμη χόμπυ ήθελα να πω...κι έτσι ο ένας αγοράζει σκύλο ή άλλη γίνεται ερασιτέχνης ζωγράφος ,ο άλλος φιάχνει blog για να καταγράφει τις σκέψεις του ή η άλλη φιάχνει σύλλογο γυναικών παραδοσιακής μαγειρικής κοκ
και η ζωή συνεχίζεται και η βρόχα έπεφτε κλπ κλπ...??
 

alphamr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2022
Μηνύματα
60
Like
2.033
Πόντοι
440
Πλέον 40+, παντρεμένος 9 χρόνια, με παιδιά, μαζί εδώ και πολλά χρόνια (18+), πηδιόμαστε 3-4/βδομάδα και αυτό γιατί δεν μου κάθετε κάθε μέρα! Απαιτητικά επαγγέλματα και οι 2, πολλές υποχρεώσεις-τρεξίματα, αλλά με κάνει κάθε μέρα πύραυλο και μόνο που τη βλέπω.
ΟΚ μετράει η επικοινωνία κλπ σε ένα γάμο, αλλά πολύ σημαντικό κανείς απ τους 2 να μην αμελεί τον εαυτό του, να συνεχίσει να καυλώνει τον σύντροφό του (και οπτικά) και να περνάς χρόνο μαζί του.
Το μάτι μου εννοείται κοιτάει και τριγύρω, δοκιμάζω αραιά και πού, απλά και μόνο για το διαφορετικό, όχι γιατί έχω επιθυμίες που δεν έχω ικανοποιήσει! Αυτά!
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Πλέον 40+, παντρεμένος 9 χρόνια, με παιδιά, μαζί εδώ και πολλά χρόνια (18+), πηδιόμαστε 3-4/βδομάδα και αυτό γιατί δεν μου κάθετε κάθε μέρα! Απαιτητικά επαγγέλματα και οι 2, πολλές υποχρεώσεις-τρεξίματα, αλλά με κάνει κάθε μέρα πύραυλο και μόνο που τη βλέπω.
ΟΚ μετράει η επικοινωνία κλπ σε ένα γάμο, αλλά πολύ σημαντικό κανείς απ τους 2 να μην αμελεί τον εαυτό του, να συνεχίσει να καυλώνει τον σύντροφό του (και οπτικά) και να περνάς χρόνο μαζί του.
Το μάτι μου εννοείται κοιτάει και τριγύρω, δοκιμάζω αραιά και πού, απλά και μόνο για το διαφορετικό, όχι γιατί έχω επιθυμίες που δεν έχω ικανοποιήσει! Αυτά!
Θεωρώ δύσκολο αυτό που εχεις καταφέρει με την γυναικα σου. Ωστόσο όπως δοκιμάζεις εσύ αραιά και που για το διαφορετικό δεν νομίζεις ότι λογικά κάνει το ίδιο και εκείνη?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.421
Like
16.095
Πόντοι
3.656
Πλέον 40+, παντρεμένος 9 χρόνια, με παιδιά, μαζί εδώ και πολλά χρόνια (18+), πηδιόμαστε 3-4/βδομάδα και αυτό γιατί δεν μου κάθετε κάθε μέρα! Απαιτητικά επαγγέλματα και οι 2, πολλές υποχρεώσεις-τρεξίματα, αλλά με κάνει κάθε μέρα πύραυλο και μόνο που τη βλέπω.

Μεγαλώνει και η δικιά σου μύτη τύπε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.914
Κριτικές
99
Like
47.340
Πόντοι
21.511
Πλέον 40+, παντρεμένος 9 χρόνια, με παιδιά, μαζί εδώ και πολλά χρόνια (18+), πηδιόμαστε 3-4/βδομάδα και αυτό γιατί δεν μου κάθετε κάθε μέρα! Απαιτητικά επαγγέλματα και οι 2, πολλές υποχρεώσεις-τρεξίματα, αλλά με κάνει κάθε μέρα πύραυλο και μόνο που τη βλέπω.
ΟΚ μετράει η επικοινωνία κλπ σε ένα γάμο, αλλά πολύ σημαντικό κανείς απ τους 2 να μην αμελεί τον εαυτό του, να συνεχίσει να καυλώνει τον σύντροφό του (και οπτικά) και να περνάς χρόνο μαζί του.
Το μάτι μου εννοείται κοιτάει και τριγύρω, δοκιμάζω αραιά και πού, απλά και μόνο για το διαφορετικό, όχι γιατί έχω επιθυμίες που δεν έχω ικανοποιήσει! Αυτά!
:confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.265
Like
11.894
Πόντοι
2.606
Θεωρώ δύσκολο αυτό που εχεις καταφέρει με την γυναικα σου. Ωστόσο όπως δοκιμάζεις εσύ αραιά και που για το διαφορετικό δεν νομίζεις ότι λογικά κάνει το ίδιο και εκείνη?
:grin:
 

alphamr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2022
Μηνύματα
60
Like
2.033
Πόντοι
440
Θεωρώ δύσκολο αυτό που εχεις καταφέρει με την γυναικα σου. Ωστόσο όπως δοκιμάζεις εσύ αραιά και που για το διαφορετικό δεν νομίζεις ότι λογικά κάνει το ίδιο και εκείνη?
Το αποκλείω. Αλλά όπως λένε μόνο για τη μάνα σου είσαι σίγουρος!
Επίσης δεν μιλάω για σχέσεις/ξεπέτες αλλά αυστηρά μόνο για επαγγελματικά ραντεβού (εκτός πόλης)
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
ίσως υπάρχουν σημαντικές διαφορές στα ζευγάρια που περιγράφει ο καθένας όπως πχ :
1.κάποιος μπορεί να έχει δεδομένο ότι έχει νταντά για τα παιδιά του, μαγείρισσα βοηθητική πχ και να νομίζει ότι είναι και κουρασμένος..
2.ενώ κάποιος άλλος εκτός απο τη δουλειά του, να μαγειρεύει κι όλας για να βηθήσει την εργαζόμενη γυναίκα του, να διαβάζει ,παιζει ,ταίζει ,κοιμίζει κάθε μέρα τα παιδιά του...να είναι και ένω των 50 και να το θεωρεί φυσιολογικό όλο αυτό και γι αυτό να γκρινιάζει που δεν έχει και σεξ...αλλά ο καυμένος να είναι ήδη κάτι σαν το '' οι Άθλιοι του Ουγκώ '' απ το καθημερινό κάψιμο !
άλλο πράγμα λοιπόν : ο παντρεμένος Νο1, και άλλο ο Νο2 . Αν και στο καφε και οι 2 δηλώνουν ταλαιπωρημένοι και κουρασμένοι....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.521
Like
65.736
Πόντοι
11.956
αποκλείουμε το σενάριο ,που το παντρεμένο ζευγάρι αποκαμωμένο απ τη μίζερη καθημερινότητα, περιτρυγυρισμένο απο επίσης μίζερα κουρασμένα ζευγάρια αποδέχεται την πτώση της σεξουαλικότητας ως κάτι φυσικό και αρχίζει και γεμίζει τη ζωή του με διάφορες άλλες μαλακίες...*** συγνώμη χόμπυ ήθελα να πω...κι έτσι ο ένας αγοράζει σκύλο ή άλλη γίνεται ερασιτέχνης ζωγράφος ,ο άλλος φιάχνει blog για να καταγράφει τις σκέψεις του ή η άλλη φιάχνει σύλλογο γυναικών παραδοσιακής μαγειρικής κοκ
και η ζωή συνεχίζεται και η βρόχα έπεφτε κλπ κλπ...??
Ο άλλος κάνει συλλογή από κορασίδες....η άλλη συλλογή από τέκνα .....χαχαχα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.239
Πόντοι
6.265
Γι'αυτό όποιος θέλει γάμο,δεν παντρεύεται ποτέ στην Αθήνα
Δικέ μου τις μεγαλύτερες παρτούζες και όργια τα έκανα στην Λάρισσα και την Καστοριά.Μπορεί να ήταν συμπτωση.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Δικέ μου τις μεγαλύτερες παρτούζες και όργια τα έκανα στην Λάρισσα και την Καστοριά.Μπορεί να ήταν συμπτωση.
Δεν είναι. Τουλάχιστον όχι για τις Λαρισαίες..Φίλε μου, μια και το 'φερε η κουβέντα, όταν γαμάς Λαρισαίες, σε λένε "καμάρι μου";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom