Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 714
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blackmetalbeast

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Δυο φορές έτυχε να τα έχω με χωρισμένες με παιδί...και οι δύο είχαν τρελλά κόμπλεξ και απωθημένα. Ούτε για πλάκα!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
δε βλεπει κανεις σας μπαλα?

Τα μελη του site ειναι σαν μια γροθια τυπε. :S :S :S
Για εναν ποδοσφαιρικο αγωνα δεν θα γυρνουσανε ποτε την πλατη σε μελος του site που ζηταει συμβουλες και βοηθεια.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Τα μελη του site ειναι σαν μια γροθια τυπε. :S :S :S
Για εναν ποδοσφαιρικο αγωνα δεν θα γυρνουσανε ποτε την πλατη σε μελος του site που ζηταει συμβουλες και αποψεις.  :rockon: :rockon: :rockon:
χαχαχ  :kneel:  :kneel:  :kneel:
εν τελει που κατεληξε ο φιλος μας?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Τα μελη του site ειναι σαν μια γροθια τυπε. :S :S :S
Για εναν ποδοσφαιρικο αγωνα δεν θα γυρνουσανε ποτε την πλατη σε μελος του site που ζηταει συμβουλες και βοηθεια.  :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
χαχαχ  :kneel:  :kneel:  :kneel:
εν τελει που κατεληξε ο φιλος μας?

Τυπε συνηθως για τετοια σημαντικα θεματα οι διαβουλεύσεις εξελίσσονται μεσοβδόμαδα και το τελικο πορισμα ανακοινώνεται Κυριακη βραδυ.  :S :S :S
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Τυπε συνηθως για τετοια σημαντικα θεματα οι διαβουλεύσεις εξελίσσονται μεσοβδόμαδα και το τελικο πορισμα ανακοινώνεται Κυριακη βραδυ.  :S :S :S
ελπιζω να πανε ολα καλα ειναι σημαντικο προβλημα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.404
Like
69.111
Πόντοι
12.756
πήξαμε στα κλωνάρια ρε πούστη για να ανεβάσει κλικ το σαιτ 
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Θα παντρευοσασταν χωρισμενη με παιδι μικρης ηλικίας ?Σε περιπτωση που ειναι και ωραια γκομενα?

Θα σου πω τύπε μου, ό,τι ακριβώς είπα σε φίλο που αν το το διαβάσει μπορεί και να καταλάβει ποιος είμαι, αλλά δεν γαμιέται...

Η ερώτηση που πρέπει να απαντήσεις στον εαυτό σου είναι: θα αποδέχονταν ποτέ η μητέρα σου να της πήγαινες ζωντοχήρα με παιδί;

Αν η απάντηση είναι ναι, ή, όχι αλλά στα αρχίδια σου, τότε καλά κουφέτα τύπε.  :hi:

Εν πάσει περιπτώση πάντως, εδώ είναι πορνοσάιτ τύπε μου, με ανένταχτους πόρνους, παρθένους που χορεύουν, διπλοκαποτάκηδες και κρεμπιεδάκηδες, ντροπαλούς που με το χρήμα αποφεύγουν την απόρριψη, προμότορες, νταβάδες, κοπέλες, μπίζνεσμεν, το αόρατο μάτι του μεγάλου αδερφού, κτλ κτλ κτλ...

Με άλλα λόγια, όχι το καλύτερο δείγμα για τέτοιες ερωτήσεις. Αν ήταν για πολιτική σε μια χώρα ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ, θα άλλαζε το ζήτημα, αλλά αυτό είναι ένα εσωτερικό θέμα που δεν γνωρίζω τί περιμένεις να ακούσεις εδώ μέσα.

Ίσως το Κόσμο να ήταν πιο κατάλληλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom