Νέα

Χέσιμο πάνω στο γαμήσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
1.994
Πόντοι
2.471
Μου έχει τύχει το ανάποδο. Πήδαγα εκδιδόμενη. Στημένη στα 4. Ευχαριστιόμουν να βλέπω την κωλάρα της. Ξαφνικά ρίχνει ένα κλάσιμο γύρω στα 3 δευτερόλεπτα. Η μπόχα έντονη, έκανα ότι δεν τρέχει τίποτα και συνέχισα το γαμήσι μου σαν κύριος. Μετά από 5 λεπτά ρίχνει άλλο ένα κλανίδι ακόμα μεγαλύτερο και δυνατότερο, σκέτο βεγγαλικό, αφού περίμενα να ακούσω και τον παπά να λέει "Χριστός Ανέστη", κοντοστέκομαι, κοντοστάθηκε κι αυτή. Δεν κοιταχτήκαμε, δεν μιλήσαμε. Απλά προσπαθούσαμε και οι δύο να βγούμε στην επιφάνεια να πάρουμε μία τζούρα καθαρού αέρα. Τέλος πάντων αφού δεν είπε κανείς τίποτα συνέχισα να γαμάω, μετά από 3-4 λεπτά ξανακλάνει αλλά αυτή τη φορά πετάγονται στο σώμα μου και κάποια καφέ πηχτά υγρά. Ε, δεν πήγαινε άλλο. Της λέω κοπέλα μου ας το αφήσουμε. Έχεις αρχίσει να με σοβαντίζεις και φοβάμαι σε λίγο μην αρχίσεις να μου ρίχνεις και μπετά.
Πάντως την πλήρωσα κανονικά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Μου έχει τύχει το ανάποδο. Πήδαγα εκδιδόμενη. Στημένη στα 4. Ευχαριστιόμουν να βλέπω την κωλάρα της. Ξαφνικά ρίχνει ένα κλάσιμο γύρω στα 3 δευτερόλεπτα. Η μπόχα έντονη, έκανα ότι δεν τρέχει τίποτα και συνέχισα το γαμήσι μου σαν κύριος. Μετά από 5 λεπτά ρίχνει άλλο ένα κλανίδι ακόμα μεγαλύτερο και δυνατότερο, σκέτο βεγγαλικό, αφού περίμενα να ακούσω και τον παπά να λέει "Χριστός Ανέστη", κοντοστέκομαι, κοντοστάθηκε κι αυτή. Δεν κοιταχτήκαμε, δεν μιλήσαμε. Απλά προσπαθούσαμε και οι δύο να βγούμε στην επιφάνεια να πάρουμε μία τζούρα καθαρού αέρα. Τέλος πάντων αφού δεν είπε κανείς τίποτα συνέχισα να γαμάω, μετά από 3-4 λεπτά ξανακλάνει αλλά αυτή τη φορά πετάγονται στο σώμα μου και κάποια καφέ πηχτά υγρά. Ε, δεν πήγαινε άλλο. Της λέω κοπέλα μου ας το αφήσουμε. Έχεις αρχίσει να με σοβαντίζεις και φοβάμαι σε λίγο μην αρχίσεις να μου ρίχνεις και μπετά.
Πάντως την πλήρωσα κανονικά.
Κοπρολαγνεια!!!!
Και εγω εκλασα...στο γελιο!!!????
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Εμπειρία όχι άμεση δικιά μου.Ανέβαινα με έναν τότε κολλητό στο Διδυμότειχο για να δούμε άλλον κολλητό οπου ο κολλητός μας(τώρα μου)ήταν και είναι στέλεχος των ενόπλων δυνάμεων(εγώ ανεβαίνω από Κομοτηνή που σπούδαζα,ο πρώτος πρώην πια κολλητός φίλος από Σέρρες).Από Κομοτηνή-Αλεξανδρούπολη όλα καλά.Μόλις παίρνουμε το 2ο τρενο της ανταπόκρισης από Αλεξανδρούπολη για Διδυμότειχο μετά από λίγα λεπτά τον πιάνει τρομακτικό κόψιμο συγκρατιέται με χίλια ζόρια,ο τραινατζής δεν σταματάει Φέρες και τελικά αφού πιεζόταν πάρα πολύ ο κολλητός μου,σταματήσαμε Σουφλί έχεσε στην εγκαταλελειμμένη τούρκικη τουαλέτα του σταθμού κι απο Σουφλί τελικά πήγαμε Διδυμότειχο με ΚΤΕΛ.Τον έφαγε ο,τι πήρε ένα σάπιο κρουασάν απ'αυτά τα πανίνι στο κυλικείο του τρένου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.502
Like
13.311
Πόντοι
3.506
Εμπειρία όχι άμεση δικιά μου.Ανέβαινα με έναν τότε κολλητό στο Διδυμότειχο για να δούμε άλλον κολλητό οπου ο κολλητός μας(τώρα μου)ήταν και είναι στέλεχος των ενόπλων δυνάμεων(εγώ ανεβαίνω από Κομοτηνή που σπούδαζα,ο πρώτος πρώην πια κολλητός φίλος από Σέρρες).Από Κομοτηνή-Αλεξανδρούπολη όλα καλά.Μόλις παίρνουμε το 2ο τρενο της ανταπόκρισης από Αλεξανδρούπολη για Διδυμότειχο μετά από λίγα λεπτά τον πιάνει τρομακτικό κόψιμο συγκρατιέται με χίλια ζόρια,ο τραινατζής δεν σταματάει Φέρες και τελικά αφού πιεζόταν πάρα πολύ ο κολλητός μου,σταματήσαμε Σουφλί έχεσε στην εγκαταλελειμμένη τούρκικη τουαλέτα του σταθμού κι απο Σουφλί τελικά πήγαμε Διδυμότειχο με ΚΤΕΛ.Τον έφαγε ο,τι πήρε ένα σάπιο κρουασάν απ'αυτά τα πανίνι στο κυλικείο του τρένου.
Είναι σαν τους καφέδες των πλοίων :confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Κατουρημα και κλανιδι πανε πακετο ενδιαμεσα απο 2 γυρους. Δυσκολο να σε πιασει την ωρα που γαμας να χεσεις ταυτοχρονα. Ισως στο ενδιαμεσο. Εγω γουσταρω να χεζω λιγο πριν το γαμησι. Ακομα καλυτερα αν ειναι υπαιθριο το χεσιμο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Κατουρημα και κλανιδι πανε πακετο ενδιαμεσα απο 2 γυρους. Δυσκολο να σε πιασει την ωρα που γαμας να χεσεις ταυτοχρονα. Ισως στο ενδιαμεσο. Εγω γουσταρω να χεζω λιγο πριν το γαμησι. Ακομα καλυτερα αν ειναι υπαιθριο το χεσιμο.
Φαντάζεσαι να σε πιάσει σε κανα τσοντάδικο ρε συ κάτι τέτοιο; Εκεί, με τα κροςς ναι σε πηγαίνει κλάσιμο και τάση χέσιμο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Φαντάζεσαι να σε πιάσει σε κανα τσοντάδικο ρε συ κάτι τέτοιο; Εκεί, με τα κροςς ναι σε πηγαίνει κλάσιμο και τάση χέσιμο.
Τυπε ανετα μπορει να γινει μιας και συχνα εχουν μεσα πολικες θερμοκρασιες κατακαλοκαιρο, οποτε προκαλουν την τυχη τους. Το αντιστροφο πολυ ζεστη τον χειμωνα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Τυπε ανετα μπορει να γινει μιας και συχνα εχουν μεσα πολικες θερμοκρασιες κατακαλοκαιρο, οποτε προκαλουν την τυχη τους. Το αντιστροφο πολυ ζεστη τον χειμωνα.
έτσι. Ισχύει. Τι έγινε ρε συ με το ίδρυμα επί της Καρόλου; Έχεις ακούσει; Άνοιξε; Πάνε στο νήμα να ενημερώσεις αν έχεις νέα Ψάχανε υπάλληλο λέει; Θέλω να πάω.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.770
Κριτικές
1
Like
6.098
Πόντοι
2.306
Πριν πολλα χρονια εκτος Ελλαδος Εχουμε βγει παρεα αντρες γυνσικες και παιζεται φαση με ενα κουκλάκι της παρεας.
φαγητο , κλαμπακι ποτα και η φαση εχει ψηθει οποτε την προσκαλω στο δωματιο του ξενοδοχειου μου...πεφτουν κατι φασωματα στο ασανσερ αλλα ηδη την « εξοδο» χτυπα ενα απιστευτο χεσιδι...μπαινουμε στο δωματιο και την παρακαλω να περιμενει λιγο. να παω τουαλετα (ξενερα).
μπαινω μεσα και κανω ενα απιστευτα βρωμερο χεσιμο, πλενομαι αλλα η βρωμα στο μπανιο χτυπαει ρεκορ...
βγαινω εξω και την βλεπω οτι ετοιμαζεται να μπει στο μπανιο για φρεσκαρισμα...της λεω «δεν περιμενεις πεντε λεπτα?» και τοτε κεκεινη μου ριχνει ενα τεραστιο χαμογελο κατανοησης και...μπαινει καπακι μεσα!
η ντροπη μου δε περιγραφεται, σκεφτηκα « παει το εχασα το ξεσκισμα».
περιττο να πω οτι στη συνεχεια παιχτηκε ενα απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου....φαινεται το ολο σκηνικο λειτουργησε σαν καταλυτης....αγνωσται αι βουλαι τελικα!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πριν πολλα χρονια εκτος Ελλαδος Εχουμε βγει παρεα αντρες γυνσικες και παιζεται φαση με ενα κουκλάκι της παρεας.
φαγητο , κλαμπακι ποτα και η φαση εχει ψηθει οποτε την προσκαλω στο δωματιο του ξενοδοχειου μου...πεφτουν κατι φασωματα στο ασανσερ αλλα ηδη την « εξοδο» χτυπα ενα απιστευτο χεσιδι...μπαινουμε στο δωματιο και την παρακαλω να περιμενει λιγο. να παω τουαλετα (ξενερα).
μπαινω μεσα και κανω ενα απιστευτα βρωμερο χεσιμο, πλενομαι αλλα η βρωμα στο μπανιο χτυπαει ρεκορ...
βγαινω εξω και την βλεπω οτι ετοιμαζεται να μπει στο μπανιο για φρεσκαρισμα...της λεω «δεν περιμενεις πεντε λεπτα?» και τοτε κεκεινη μου ριχνει ενα τεραστιο χαμογελο κατανοησης και...μπαινει καπακι μεσα!
η ντροπη μου δε περιγραφεται, σκεφτηκα « παει το εχασα το ξεσκισμα».
περιττο να πω οτι στη συνεχεια παιχτηκε ενα απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου....φαινεται το ολο σκηνικο λειτουργησε σαν καταλυτης....αγνωσται αι βουλαι τελικα!
Ίσως η κοπέλα δούλεψε εγκεφαλικά μια οιωνοί κοπρολαγνεία. Ίσως είμαι και κάφρος.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Ειμαι στο σπίτι μου με γκομενα ... χειμώνας ...
βρέχει ακατάπαυστα ...

γαμιωμαστε... και η γκομενα κοιμάται για λίγο

μου έρχεται κλανιδι το οποίο και αφήνω,
η γκομενα κοιμάται ....

Την ίδια στιγμή με την κλανια σκάει κεραυνός ...
η γκομενα πετάγεται τρομαγμένη ...
και στο καπάκι της έρχεται και η μπόχα ...!

Είχε μια έκφραση σαν να βλέπει ταινία τρόμου ;)
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
1
Like
5.466
Πόντοι
2.356
Κοντεύω να χεστώ:toilet: στο γέλιο.

No pun intended. :confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Πριν πολλα χρονια εκτος Ελλαδος Εχουμε βγει παρεα αντρες γυνσικες και παιζεται φαση με ενα κουκλάκι της παρεας.
φαγητο , κλαμπακι ποτα και η φαση εχει ψηθει οποτε την προσκαλω στο δωματιο του ξενοδοχειου μου...πεφτουν κατι φασωματα στο ασανσερ αλλα ηδη την « εξοδο» χτυπα ενα απιστευτο χεσιδι...μπαινουμε στο δωματιο και την παρακαλω να περιμενει λιγο. να παω τουαλετα (ξενερα).
μπαινω μεσα και κανω ενα απιστευτα βρωμερο χεσιμο, πλενομαι αλλα η βρωμα στο μπανιο χτυπαει ρεκορ...
βγαινω εξω και την βλεπω οτι ετοιμαζεται να μπει στο μπανιο για φρεσκαρισμα...της λεω «δεν περιμενεις πεντε λεπτα?» και τοτε κεκεινη μου ριχνει ενα τεραστιο χαμογελο κατανοησης και...μπαινει καπακι μεσα!
η ντροπη μου δε περιγραφεται, σκεφτηκα « παει το εχασα το ξεσκισμα».
περιττο να πω οτι στη συνεχεια παιχτηκε ενα απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου....φαινεται το ολο σκηνικο λειτουργησε σαν καταλυτης....αγνωσται αι βουλαι τελικα!
Τυπε ενα καλο χεσιμο επιβαλλεται πριν το γαμησι. Η γκομενα λογικα εχεσε κι εκεινη, οποτε ησασταν και οι 2 αναλαφροι κι ετοιμοι για δυνατο ξεσκισμα.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εμπειρία όχι άμεση δικιά μου.Ανέβαινα με έναν τότε κολλητό στο Διδυμότειχο για να δούμε άλλον κολλητό οπου ο κολλητός μας(τώρα μου)ήταν και είναι στέλεχος των ενόπλων δυνάμεων(εγώ ανεβαίνω από Κομοτηνή που σπούδαζα,ο πρώτος πρώην πια κολλητός φίλος από Σέρρες).Από Κομοτηνή-Αλεξανδρούπολη όλα καλά.Μόλις παίρνουμε το 2ο τρενο της ανταπόκρισης από Αλεξανδρούπολη για Διδυμότειχο μετά από λίγα λεπτά τον πιάνει τρομακτικό κόψιμο συγκρατιέται με χίλια ζόρια,ο τραινατζής δεν σταματάει Φέρες και τελικά αφού πιεζόταν πάρα πολύ ο κολλητός μου,σταματήσαμε Σουφλί έχεσε στην εγκαταλελειμμένη τούρκικη τουαλέτα του σταθμού κι απο Σουφλί τελικά πήγαμε Διδυμότειχο με ΚΤΕΛ.Τον έφαγε ο,τι πήρε ένα σάπιο κρουασάν απ'αυτά τα πανίνι στο κυλικείο του τρένου.
καλα δεν ειχε WC το βαγονι?
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
καλα δεν ειχε WC το βαγονι?
Το τρένο που πάει από Αλεξ/πολη για Διδυμότειχο-Ορμένιο ήταν απ'τα μικρά,σαν εκείνα που ήταν στην Υπολοχαγό Νατάσα και ήταν μια τρύπα κι από κάτω ήταν οι ρόδες του τρένου κι ήταν και κλειστές εκείνη τη μέρα.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Καλό είναι να αφήνετε πόρτα ή παράθυρο ανοιχτό όταν είσαστε με γκομενα.

Οι κλανιες που ρίχνουμε στον ύπνο είναι ύπουλες και πολύ θανατηφόρες.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
υπαρχει μια σχετικα ευκολη λυση , που ομως δυστυχως δεν σκεφτονται αρκετοι .
Αν εχεις την γκομενα σπιτι στα ξεκινηματα και δεν θες να χεσεις , μην μπει μεσα και σε αρχισει μετα τι μποχα ειναι αυτη στο μπανιο απο το χεσιμο ,
μπορεις καλλιστα να πας για χεσιμο και μετα να κανεις καπακια ενα μπανιο , φευγει ολη η βρωμα και εισαι κομπλε γιατι τωρα να τα κρατας και να μην χεζεις επειδη ειναι η γκομενα περισσοτερο κακο κανεις σε εσενα
το σκατο πηζει μετα μεσα και γαμησε τα
Tυπε αντι για μπανιο ψεκαζεις με aroxol ακριβως την ωρα που χεζεις -ειναι σημαντικο το timing-για να μη δωσεις την ευκαιρια στη μυρωδια απο την κουραδα να αρωματισει την ατμοσφαιρα , . :confused: :confused: :confused:


stink-stinky.gif
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Μια πρώην μου έβαζε χέρι επειδή μετά το μπάνιο και πριν το σεξ έριχνα χέσιμο.

Ηταν ωραίο μουνι κ έκανε πολύ καλό κρεβάτι αλλα που ήξερε οτι μετά το μπάνιο έχεζα;

Ίσως κάτι να είχε μυριστεί ….
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.662
Πόντοι
2.606
Μια πρώην μου έβαζε χέρι επειδή μετά το μπάνιο και πριν το σεξ έριχνα χέσιμο.

Ηταν ωραίο μουνι κ έκανε πολύ καλό κρεβάτι αλλα που ήξερε οτι μετά το μπάνιο έχεζα;

Ίσως κάτι να είχε μυριστεί ….
Μηπως σε προδιδαν τιποτα κλανιδια τυπε :think: :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom