Νέα

Baccara Studio - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studiolarisa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 39K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Ψηλή 1.52 , σωματαρα με σφιχτο κορμι γυρω στα 90 κιλα, φοβερο baby face προσωπακι με χνουδι στο μουστακι και μια ελια στην μυτη, φοβερο σιλικονατο ανυπακρκτο βυζακι και γυμνασμενα οπισθια γεμτα κυτταρίτιδα.
Οταν μιλαει φτυνει και οταν ζοριζεται κλανει.  :boobies:
Προσεχε μην γινεις πορφυρος γιατι ειναι πολυ ερωτευσιμο ατομο και γενικα ''βαρυ'' χαρτι στον χωρο του πληρωμενου ερωτα.
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ψηλή 1.52 , σωματαρα με σφιχτο κορμι γυρω στα 90 κιλα, φοβερο baby face προσωπακι με χνουδι στο μουστακι και μια ελια στην μυτη, φοβερο σιλικονατο ανυπακρκτο βυζακι και γυμνασμενα οπισθια γεμτα κυτταρίτιδα.
Οταν μιλαει φτυνει και οταν ζοριζεται κλανει.  :boobies:
Προσεχε μην γινεις πορφυρος γιατι ειναι πολυ ερωτευσιμο ατομο και γενικα ''βαρυ'' χαρτι στον χωρο του πληρωμενου ερωτα.
με βαζεις ιδεες με τα λογια σου,ευκαιρια να κανω ομοιπαθητικη θα ξεκαψουρευτω την κατερινα πηγαινοντας να καψουρευτω την μονικα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
με βαζεις ιδεες με τα λογια σου,ευκαιρια να κανω ομοιπαθητικη θα ξεκαψουρευτω την κατερινα πηγαινοντας να καψουρευτω την μονικα

ελα τυπε.
Λοιπον, ειναι ψηλη 1.70νταρντανε (οχι χοντρη αλλα ουτε στεκα) οταν ηταν στο villa ηταν καστανοξανθη .
Γενικα πολυ ομορφη παρουσια, θυμαμαι στην βάρδια της ολοι αυτην επελεγαν.
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα το μεσημερι αλλά από Μόνικα ούτε για δείγμα.Ηταν μια Μολδάβα ετων 19 με παραπανισια κιλά
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινή επίσκεψη και κατάθεση στη Λάουρα
 

romanabr

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το απόγευμα κατά τις 19:00 πήγα στο BACCARA. Ήρθα για 5 μέρες στην Λάρισα και είπα να περάσω μια βόλτα. Δυσκολεύτηκα για να το βρω. Δουλεύει η Ελίνα. Είναι ψηλή περίπου 1.84 ξανθιά με μεγάλα βυζιά. Πήρα το απλό. Δεν βιαζοταν καθόλου έκατσα περίπου 40 λεπτά μέσα. Στην αρχή μου το έγλειφε για 10 λεπτά και μετά εγώ της έγλειψα τα υπέροχα της πόδια ανέβηκα στο μοθνί και μετά μ' άφησε να τις γλείψω τις τεράστιες βυζάρες της δεν λέει μη μου πιάνεις το ένα μη το άλλο σε αφήνει να κάνεις ότι θέλεις κάναμε και 4 στάσεις και τελείωσα. Από οτι μου έχει πει ο φίλος μου που είναι από εδώ πρώτη φορά βλέπει τόσο όμορφη κοπέλα εδώ όλο κάτι μεγάλες σε ηλικία η μαυριδερές έφερναν αλλά δυστυχώς μου είπε οτι θα κάτσει για πολύ λίγες ημέρες
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0

Χθες το απόγευμα κατά τις 19:00 πήγα στο BACCARA. Ήρθα για 5 μέρες στην Λάρισα και είπα να περάσω μια βόλτα. Δυσκολεύτηκα για να το βρω. Δουλεύει η Ελίνα. Είναι ψηλή περίπου 1.84 ξανθιά με μεγάλα βυζιά. Πήρα το απλό. Δεν βιαζοταν καθόλου έκατσα περίπου 40 λεπτά μέσα. Στην αρχή μου το έγλειφε για 10 λεπτά και μετά εγώ της έγλειψα τα υπέροχα της πόδια ανέβηκα στο μοθνί και μετά μ' άφησε να τις γλείψω τις τεράστιες βυζάρες της δεν λέει μη μου πιάνεις το ένα μη το άλλο σε αφήνει να κάνεις ότι θέλεις κάναμε και 4 στάσεις και τελείωσα. Από οτι μου έχει πει ο φίλος μου που είναι από εδώ πρώτη φορά βλέπει τόσο όμορφη κοπέλα εδώ όλο κάτι μεγάλες σε ηλικία η μαυριδερές έφερναν αλλά δυστυχώς μου είπε οτι θα κάτσει για πολύ λίγες ημέρες
φιλε πρεπει να είσαι πολύ ομορφαντρας,με απλό και εκατσες 40 λεπτα μέσα. Μάλλον σε λίγο γυρνάει η Κατερίνα γι'αυτο και θα μείνει λιγες μέρες
 

panos1411

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
126
Like
63
Πόντοι
1
δεν ξερο φιλε μου για ποια κατερινα μηλας ηχα παη εκη πριν κανα διμινο και πιρα μια κατερινα βουλγαρα πρεπη να ητανε γιρο στα 45 περιπου με κοντο ξανθο μαλι πολη καλι περασα ορεα πηγα σημερα το απογευμα αλλα δεν την βρικα τελικα πηγα στην σουλα το προι φευγο για αλεξαντρουπολη και θα ημε παλι τριτη τεταρτη μηποσ ξερη κατη κανησ αν εφυγε η αν δουλευη καπου αλου θα ηθελα μια σηναντιση ακομα μαζη της παρακαλο διαφοτιστε με
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εισαι άτυχος φιλέ μου δεν δουλεύει πλεον για περισσότερα στείλε μνμ εαν θες
 

aporitosxrhsths

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τί γίνεται εκεί στο Baccara?? Κανένα νέο έχουμε??
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
θα το γράψω και εδώ γιατι δεν το είχα δει οτι υπάρχει ξεχωριστό ποστ...

σημερινή κατάθεση 24χρονη ρουμάνα ΝΙΚΗ (ετσι δηλωσε) ..  τεράστια Νίκη απο τα καλύτερα service  σε ποιότητα που έχω απολαυσει... απο την ταπεινή μου εμπειρία...
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
240
Like
32
Πόντοι
1
απο ισπανια ειναι αυτην, παλια δουλευε και στο βιλα ερωτικα.
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ρουμάνα ήταν είναι και θα είναι ή τυπισσα
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλά δεν θα μαλωσουμε κιόλας γι'αυτην, αφού σε εξιταρη ή ιδέα της Ισπανίας πάω πασο
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
240
Like
32
Πόντοι
1
Καλά δεν θα μαλωσουμε κιόλας γι'αυτην, αφού σε εξιταρη ή ιδέα της Ισπανίας πάω πασο

εννοειται οτι δεν θα μαλωσουμε..αλιμονο..προς θεου. Και οχι δεν με εξιταρει καθολου η ιδεα..ουτως η αλλως δεν μ'αρεσουν ουτε οι ισπανιδες ουτε η ισπανια γενικοτερα αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα.
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
μετα την νίκη η αγάπη.... (ουτε ποσοστά να έπερνα θα πειτε οι κακεντρεχείς...) αλλά δυο στις δυο επισκεψεις μου με αφησαν ικανοποιημενο... 
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Στα διπλανά σπιτάκια ποιες δούλευαν;
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.450
Πόντοι
506
εχει παρει κανεις μια ξανθια μεταμιλφ στο αριστερο?
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Στα διπλανά σπιτάκια ποιες δούλευαν;

μια ξανθια... εχμ... ουτε μετα μιλφ δεν την λες... και μια μελαχροινη με περιεργο μαλλι και βαψιμο στο κεντρικο.... αδιαφορες δεν συγκρατησα ονοματα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom