Νέα

Crazy Bunny Ranch στο Gießen (έξω από Φρανκφούρτη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixterious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
Επίσκεψη την περασμένη εβδομάδα στο εν λόγω ΦΚΚ (Σαββάτο 13/4 για την ακρίβεια). Επισυνάπτω και το αντίστοιχο φωτογραφικό υλικό για την ιστορία!!!!!! Είναι αρκετό νέο ΦΚΚ (λειτουργεί εδώ και 2,5 χρόνια άρα αμέσως σχεδόν μετά το τέλος για τον παροξυσμό του covid) και "αδελφάκι" του μεγαλύτερου σε μέγεθος ΦΚΚ της Γερμανίας(και ίσως και γενικά.) του FKK WORLD δηλ.(ας με διορθώσουν οι παντογνώστες φκκκάκηδες dyvoir, xaris, sex volcano Κλπ....). Τοπογραφικά βρίσκεται περίπου 35 λεπτά βόρεια της φρανκφούρτης(με αμάξι) στην ευρύτερη περιοχή του GIESEN(GIEBEN γράφεται αλλά προφέρεται GIESEN) και είναι κυριολεκτικά στην μέση του πουθενά.....σε ένα πολύ ωραίο σημείο. Απέξω όντως μοιάζει λίγο με μονοκατοικία στο τέξας(εξ ' ού και το ranch) οποτε τους δίνω ένα credit για την ονομασία....το Σάββατο που μας πέρασε λοιπόν είχε latin party και είπαμε με τον συνάδελφο φκκακοποιό why not???? παρα το ότι το πήγαμε σφυρί δρεπάνι Πέμπτη(sharks)-Παρασκευή(OASE) αποφασίσαμε η τελευταία μας βραδιά να είναι ολίγον τί λατινική.....Φτάσαμε λίγο πριν τις 15:00 πολύ νωρίς ειδικά για Σάββατο με λάτιν πάρτι.....Παρκάραμε στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο απέναντι από το μαγαζί καθώς μπροστά από το ίδρυμα προστατοεξόντωσης μπορούσαν να παρκάρουν μόνο τα VIP μέλη του. Μόλις φτάνουμε λοιπόν στην κεντρική είσοδο βλέπουμε έναν εργάτη να ποτίζει τον έξω χώρο και να μαρκαλεύει κάτι.....εκείνη την ώρα συνειδητοποιώ πόσο μεγάλη απώλεια ήταν για εμάς τους παλαιότερους το τέλος της καριέρας του βαλντεράμα και του χιγκίτα. Θα σας εξηγήσω μετά γιατί.....Ο καιρός φανταστικός όπως εδώ με ήλιο και ζεστούλα ......πληρώνουμε είσοδο 50 γιούρια , παραλαμβάνουμε κλειδάκια, πετσετούλες και μπουρνουζάκια και κατευθυνόμεθα προς τα αποδυτήρια κάτω αριστερά ακριβώς μετά την είσοδο....τα αποδυτήρια σχετικά μικρά(σε σχέση με άλλα όπως και μικρό είναι και το ίδρυμα αντίστοιχα) αλλά καθαρά. Τουαλέτες δίπλα. Το καλό όμως με το συγκεκριμένο κατάστημα σεξουαλικής αιδοιολατρείας και πουτσογλεντίας είναι ότι όλο το μαγαζί συνδέεται πάνω κάτω και μπορείς από τα αποδυτήρια ας πούμε που είναι στον κάτω όροφο, να κάνεις μία διαγώνια κίνηση αλα εντεν αζάρ και να βρεθείς στον χώρο των σπα όπου υπάρχει κατα σειρά 1) sauna. 2) steam place και 3)hot tub(παιδιά αυτό είναι πολύ σκληρούς μαχητές που έχουν υπηρετήσει αφγανιστάν από 5 έτη και πάνω....) και εν συνεχεία στον περιβάλλοντα έξω χώρο όπου υπάρχει μια πολύ ωραία πισίνα με θερμαινόμενο νεράκι(σάββατο βράδυ να φανταστείτε οι πελάτες που έμπαιναν μέσα κοίταγαν τον ουρανό με τα άστρα χωρίς φώτα να ενοχλούν ιδιαίτερα), barbeque και πρόχειρα στημένα τεντόπανα για σεξουαλικό παιχνίδι το καλοκαίρι(σε λίγο καιρό δηλ.θα αναστενάξουν οι πίστες)....μεγάλος αρκετά χώρος και μεγαλύτερος σε σχέση με τον πάνω χώρο....πολύ ωραία είπαμε και οι δύο .....σε πρώτη φάση το μαγαζί παίρνει καλό βαθμό......Η συνέχεια όμως αύριο διότι είναι πολύ αργά..
 

Συνημμένα

  • 1713221481320.jpg
    1713221481320.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 21
  • 1713221523571.jpg
    1713221523571.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
231
Like
358
Πόντοι
21
Πες μας τις περιπτύξεις με τις μούνες του μαγαζζιού, πες μας τι μουνια έχει, πως καυλαντίζουν το πελάτη, πόσα λεφτά ζητάνε;
 
OP
OP
B

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
OP
OP
B

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
Ήρθε λοιπόν η ώρα της συνέχειας της περιγραφής.......φτάσαμε κατα τις 15:00 με ντάλα ήλιο και υπέροχο "ελληνικό" καιρό,πληρώσαμε τον οβολό μας τα 50 ευρώ και καταλήξαμε στο υπόγειο με τις μπουρνουζοπετσέτες μας και τα σχετικά κλειδάκια για τον φοριαμό και τα "χρηματοκιβώτια"! Όπως έγραψα και στο αρχικό πόστ το μαγαζί διαφήμιζε ότι το βράδυ θα έχει λάτιν πάρτυ όπερ και εγένετο...εκείνη την ώρα είχε 5-6 τεμάχια με πιο συμπαντικά 2 ρουμανες την μίκυ και την άλλη που δε θυμάμαι πως την λένε.....η μίκυ μια προμίλφ κατάσταση τουμπανο απο εμφάνιση δεν με έπεισε για τα ενδότερα....μας την έπεσαν κάτι ρουμανάκια άρτι αφιχθέντα από τα τσαντίρια της κωστάντζας και φυσικά όπως ήρθαν και μας προσέγγισαν έφυγαν ....η πρώτη επειδή ήταν σχιάτρο από εμφάνιση(αν και είχε υπέροχο πρόσωπο) και η δεύτερη γιατι ενώ είχε σωματάρα στο πρόσωπο έχανε.....γενικά είπαμε να περιμένουμε τα πιο καλά που θα έρχονταν αργότερα......είχα ρίξει και 7 τις προηγούμενες 2 μέρες και ήξερα πως δεν μου αναλογούσαν πάνω από 2 "μπετονιές". Εν συνεχεία μου την έπεσε μια βουλγάρα με προσθετική κωλομαγουλάδα που μου δημιούργησε μια απέχθεια αλλά λόγω του ότι ήταν πολύ καλό ατομάκι την κράτησα για χαλβάδιασμα και για ενημέρωση σχετικά με το κλάμπ αφού μου έδειξε πως εκτός από εκδιδόμενη εκεί μέσα έπαιζε και έναν ρόλο σαν του μοντεστό και του καρεμπέ στον θρύλο μας...κοινώς...μάνατζερ. Μου εξήγησε πότε ιδρύθηκε το μαγαζί...μου είπε την ιστορία της ζωής της, ήπιαμε τους καφέδες μας και γενικά παρακολοθούσαμε τα ήπια...τεκταινόμενα που διαδραματίζονταν στον χώρο.
 
OP
OP
B

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
στο μαγαζί ήταν μέχρι εκείνη την ώρα περι τις 16:00 γύρω στους 8 πελάτες γερμαναραίους , οι 7 εκ των οποίων μαθουσάλες χοντροί κακάσχημοι με κοιλούμπες και ένας μικρούλης σωματικά γιαλαμπούκας που μας έβαλε τα γυαλιά καθότι έμπαινε και έβγαινε από το δωμάτιο όπως οι εκδιδόμενες....με τρομερή συχνότητα δηλ.....τον κολλητό μου τον προσέγγισε μια κολομπιάνα πολύ όμορφη και ψηλή η ΕΥΑ ..με μελαχροινό μπουκλέ μαλλί αλα μύρτσου, η οποία στα 100 έκανε τα δέοντα...δηλ. πίπα ακά και γαμήσι σε όσες στάσεις ήθελες....ο συνοδοιπόρος μου έμεινε απλά ικανοποιημένος χωρίς να ξετρελαθεί ιδιαίτερα από τις υπηρεσίες.....κάποια στιγμή βλέπω την όμορφη ξανθιά ρουμάνα στον απέναντι καναπέ μου και της κάνω νόημα να έρθει από τα μέρη μας......την ίδια ώρα έβλεπα το pregame show της στουτγκάρδης με την άιντραχτ και το λεπτό προς το λεπτό της bundesliga καθώς ήταν σάββατο απόγευμα. Λόταρ ματέους στο γήπεδο και ούλι χένες στα των συνεντεύξεων. Η ρουμάνα ήταν πανέμορφη 35 ετών κατα δήλωση της(δεν την έκανα πάνω από 27-28) με εξαιρετικό κορμί κανονικό ανάστημα....ωραία χείλη και οδοντοστοιχία και αφού συμφωνήσαμε στα 100 για όλα πλην κώλου, προχωρήσαμε στα δωμάτια....τα οποία παρεπιπτόντως βρίσκονται στον πρώτο όροφο του καταστήματος και είναι εξαιρετικά καθαρά καινούρια και άνετα με μεγάλο διπλό κρεβάτι, μπάνιο κλπ....όχι επιπέδου wellcum αλλά μια χαρά.....πέρασα πολύ καλά μαζί της....εξαιρετική πίπα , cow δυνατό και στα 4.....την έχυσα πάνω στα υπέροχα βυζιά της και έληξε με φιλάκι η όμορφη συνεδρία........Η ώρα είχε πάει 18:00.....οι περισσότερες κοπέλες στο μισάωρο ζήταγαν 100 ή 150 για ακάποτο φιλιά βαθιά και σεξ σε όλες τις στάσεις....όλα διαπραγματεύσιμα σχεδόν....υπήρχε και μια ρουμάνα που έκανα τα....."πάντα" και όταν λέμε τα πάντα τα πάντα....αλλά ζήταγε τον ουρανό με τα άστρα και έναν σεναριογράφο τύπου σακελλάριου για να γράψει και το σενάριο...την πήρε ο συνοδοιπόρος αργότερα το βράδυ και μου εξήγησε τον ...ατελείωτο τιμοκατάλογο χαρτί και καλαμάρι....
 
OP
OP
B

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
το ματς στο neckarstadion μόλις είχε ξεκινήσει.....ο γκιρασί στο 11ο λεπτό ανοίγει το σκόρ για τους γηπεδούχους....αρχίζουν εν τω μεταξύ σιγά σιγά κάποιες κολομβιανορουμάνες να κάνουν την εμφάνιση τους αλλά χωρίς να μας εντυπωσίασουν ιδιαιτέρως τα εξωτερικά τους χαρακτηριστικά. Άλλωστε ο ψυχικός τους κόσμος δεν μας ενδιέφερε και ποτέ. Στο μαγαζί ήταν και δύο γερμανίδες οι οποίες ποτέ δεν μας πλησίασαν αλλά ήταν ένα μάτσο χάλια ούτως ή άλλως.....η μία ειδικά μου θύμισε μια χοντρή 55αρα καθαρίστρια στον νέο κόσμο που την βλέπω και στη λαϊκή τα Σάββατα αν προσθέσουμε σε κάθε μ2 της ύπαρξης της 9987 τατουάζ. Η τύπισα είχε μέχρι και στα μαλλιά της τατουάζ. Οικτρή και αποκρουστική εμφάνιση δηλ. Τέλος πάντων κάποια στιγμή εμφανίζεται ένας λατινοαμερικάνος dj από το ζεφύρι της κεντρικής γερμανίας μαζί με 2 καυλοράπανα μοντελάκια από κολομβία με την μάνατζερ τους η οποία αν εκδιδόταν νομίζω ότι θα μάζευε 4ψηφιο νούμερο.....άρχισε λοιπόν το πάρτυ κατά τις 21:00 σιγά σιγά(η στουτγκάρδη είχε ήδη υπερκεράσει το εμπόδιο της άιντραχτ με 3-0 από ημίχρονο) και τα κορίτσια άρχισαν να κουνιούνται στον κεντρικό στύλο του καταστήματος με όλους εμάς γύρω να καραγουστάρουμε από το υπερθέαμα.....πολύ ωραία τεμάχια και τα 2 με χορό σε στύλο και χωρίς αυτόν λίκνιζαν τα υπέροχα κορμάκια τους και ένας γερμαναράς συνταξιούχος με δύο μήνισκους και τρείς χιαστούς και 185 κιλά άρχισε να κοπανιέται και να κουνάει τα χέρια του με στύλ ...come του δώθε να σας χουφτώσω ένα πράμα.....πολύ γέλιο ρίξαμε με αυτόν τον γεροξούρα όπως και με κανα δυο ακόμη που κάθονταν από πίσω και παραδίπλα. Το λάτιν πάρτυ είχε πολύ ρυθμό και κατα τις 21:30 εμφανίζεται από άλλο τσαντίρι.....ένα υπέρκαυλο ρουμανάκι όλα τα λεφτά που μετάνιωσα που δεν μπορούσα να το γαμήσω στα ενδότερα καθότι σε 54 ώρες είχα ήδη ρίξει 9 και δεν έβγαινε άλλο. Λίγο πριν έριξα το τελευταίο μου σε μια ουγγαρορουμάνα δυνατή αλλά ολίγον τι ξεπέτα. Γενικά στο γαμήσι και να ήθελα δεν μπορούσα να ικανοποιηθώ μετά τις προηγούμενες βαρβάτες ημέρες σε SHARKS και OASE. Απολαύσαμε ωστόσο την θερμαινόμενη πισινάρα έξω που ήταν προσβάσιμη για τους πελάτες....κάναμε τις χαλαρωτικές ασκήσεις μας εντός αυτής καθώς επίσης και τον χώρο του steam και της σάουνας. Κατά τις 00:30 TIGANA(ας μη ξεχνάμε αυτό τον κορυφαίο χάφαρο της εθνικής γαλλίας του 82 του 84 και του 86) και επιστροφή στο ξενοδοχείο μας στην φρανκφούρτη. Νάνι και επόμενη μέρα φευγιό για πίσω.....Σε λίγο τα ωραιότερα......θα σας μεταφέρω στον παράδεισο έστω και για λίγο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom