Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 243K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mike tri

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ολες οι χωνες εδω ειστε μαζεμενες ε?
χαχαχα
 

Panos999

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Πριν ένα μήνα είχα πάει. Χαιδευομουνα μέσα σε καμπίνα πανω από το στρινγκακι μου με την πόρτα ανοιχτή και ένα ωραίο παιδί μπήκε και του πήρα την πουτσα στο στόμα μου. Του έπαιρνα πιπα στη μεγάλη και σκληρή του πουτσα, ενώ εκείνος μου χαϊδευε το πουτσακι μου πάνω από το μουσκεμενο μου βρακάκι. Ένας τύπος μας έπαιρνε μάτι από την ανοιχτή πόρτα και μαλακιζονταν. Ωραια φαση
 

Panos999

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Αντε να περάσει ο κορονοϊός να ξαναπαω
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ανοιχτά πλέον από τη Δευτέρα μαζί με το αδελφό Blue vision!
Ωράριο μέχρι και σήμερα  11:00 με 23:00
Από αύριο κανονικα τις ώρες του.
Λίγα άτομα εντός
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ανοιχτά πλέον από τη Δευτέρα μαζί με το αδελφό Blue vision!
Ωράριο μέχρι και σήμερα  11:00 με 23:00
Από αύριο κανονικα τις ώρες του.
Λίγα άτομα εντός
Πως το δικαιολογουν το ανοιγμα?ειναι σε αλλη κατηγορια απτα υπολοιπα τσοντοσινεμα η εχουν κανα γνωστο?
να φαναστω οτι οι τιμες θα ειναι κανα 20ρικο μπας και βγαλουν τα σπασμενα?
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Δεν ξέρω πώς το δικαιολογούν, σημασία έχει ότι άνοιξαν και πάλι με την ίδια τιμή καλικάντζαρε! Δεν έχει αλλάξει κάτι πέρα από τα αντισηπτικό που έχουν προσθέσει
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Θα ειναι κανας δυνατός γαμιας σημερα το βράδυ;
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Θα ειναι κανας δυνατός γαμιας σημερα το βράδυ;
πηγαινε 5-10 το απογευμα τοτε θα βρεις κοσμο οταν λεω κοσμο το πολυ 10 ατομα
τις υπολοιπες ωρες ειναι κανας δυο και αν θα ειναι μεσα
τις ωρες αιχμης θα δεις σχεδον τα ιδια ατομα καθε μερα
ενα ελεεινος καραφλας ,ενας βλαμενος που κλεινει ολες τις τηλεορασεις στις καμπινες ,ενας γερος καραφλας που το μονο που κανει ειναι να παιρνει ματι απτις χαραμαδρες των κακοφτιαγμενων καμπινων και ενας αλλος βλαμενος που βαζει σε ολες τις καμπινες γκευ τσοντες αυτος παει πιο νωρις απτον αλλον που κλεινει τις τηλεορασεις
επισης εχουν μεταφερθει εκει και 3 ζομπι του βιντεο σοου
κλασσικοι μαλακες του β.σ ενας που μοιαζει στον μπουταρη ενας κοντος χοντρος και ασχημος και ενας βρωμιαρης ξεφωνημενος παθητικος
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Τρελά κελεπούρια μου ακούγονται
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τρελά κελεπούρια μου ακούγονται
αν συχναζες στο βιντεο σοου θα καταλαβεις για ποιους λεω και ειμαι σιγουρος οτι και οι αλλοι μαλακες θα ηταν θαμωνες καποιου αλλου σινεμα ισως του α.τ αφου το ατραξ δεν ειχε ποτε θαμωνες και γενικα κοσμο αυτη την περιοδο που ολα τα υπολοιπα ειναι κλειστα εχει φτασει στο peek του
πριν την καραντινα σε θεμα κοσμου ηταν ενα σταδιο πιο πανω απτο λαμδα που ηταν το απολυτο τιποτα μπορει να μην εμπαινε ουτε ενας την μερα εκει
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
πηγαινε 5-10 το απογευμα τοτε θα βρεις κοσμο οταν λεω κοσμο το πολυ 10 ατομα
τις υπολοιπες ωρες ειναι κανας δυο και αν θα ειναι μεσα
τις ωρες αιχμης θα δεις σχεδον τα ιδια ατομα καθε μερα
ενα ελεεινος καραφλας ,ενας βλαμενος που κλεινει ολες τις τηλεορασεις στις καμπινες ,ενας γερος καραφλας που το μονο που κανει ειναι να παιρνει ματι απτις χαραμαδρες των κακοφτιαγμενων καμπινων και ενας αλλος βλαμενος που βαζει σε ολες τις καμπινες γκευ τσοντες αυτος παει πιο νωρις απτον αλλον που κλεινει τις τηλεορασεις
επισης εχουν μεταφερθει εκει και 3 ζομπι του βιντεο σοου
κλασσικοι μαλακες του β.σ ενας που μοιαζει στον μπουταρη ενας κοντος χοντρος και ασχημος και ενας βρωμιαρης ξεφωνημενος παθητικος

Σωστός ο Καλικάντζαρος! Έχει κι έναν  βρωμιλο από το Αβέρωφ εκεί μέσα
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Σωστός ο Καλικάντζαρος! Έχει κι έναν  βρωμιλο από το Αβέρωφ εκεί μέσα
νομιζω ξερω ποιον λες εναν ασπρομαλλη που φοραει συνεχεια τα ιδια ρουχα τζιν μπουφαν τζιν παντελονι το οποιο του πεφτει και μοιαζει σαν χεσμενος μπορει να εχει χεστει κιολας,περναει απο διπλα σου και βρωμαει,οπου δει ατομο σε καμπινα μπαινει και κολλαει την μουρη του στην τρυπα ανοιγοντας το στομα,γνωστη σκατοφατσα και ελεγα τι μου θυμιζει τελικα μαλλον στο αβερωφ θα τον εχω δει
εκτος απο τυχαιους περιστατικους οι μονιμοι ειναι οτι σαβουρα υπηρχε σε αλλα τσοντοσινεμα,εχουν μεταφερθει εκει τωρα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εσύ που περίμενες να τον έχεις δει στο Galaxy bar του Hilton;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.254
Like
10.768
Πόντοι
2.256
νομιζω ξερω ποιον λες εναν ασπρομαλλη που φοραει συνεχεια τα ιδια ρουχα τζιν μπουφαν τζιν παντελονι το οποιο του πεφτει και μοιαζει σαν χεσμενος μπορει να εχει χεστει κιολας,περναει απο διπλα σου και βρωμαει,οπου δει ατομο σε καμπινα μπαινει και κολλαει την μουρη του στην τρυπα ανοιγοντας το στομα,γνωστη σκατοφατσα και ελεγα τι μου θυμιζει τελικα μαλλον στο αβερωφ θα τον εχω δει
εκτος απο τυχαιους περιστατικους οι μονιμοι ειναι οτι σαβουρα υπηρχε σε αλλα τσοντοσινεμα,εχουν μεταφερθει εκει τωρα

Καλή φάση για κατούρημα, ε;
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Παίδες, ατραξ και συναφή φτιάχνονται για αυτους τους βρομιάρηδες και εμείς οι 'περίεργοι' είμαστε τα τυράκια τους ώστε να συνεχίζουν να πηγαίνουν.
Δυστυχώς σοβαρό μαγαζί δεν έχουμε ακόμα στην ελλάδα που να καλύπτει τα βασικά στάνταρ!
Για όποιον δεν είναι λιγούρι, αξίζει επίσκεψη 3ημεράκι γερμανία σε κλαμπ με έλεχγο που σε γδύνουν 2 φορές κυριολεκτικά και έχει μέσα ότι θες σύν ότι είναι κλαμπ, χορεύεις πηδάς κτλ!
Μακάρι κάποια στιγμή να ανοίξει κ ένα τέτοιο στην ελλάδα!
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Κανας ψωλαρας για σημερα το απόγευμα παιζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom