Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 815
  • Εμφανίσεις 243K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
ανοιξαν τα υπολοιπα και γυρισε στην προ κορωνοιου εποχη,αν κοψει 10 εισητηρια το σ/κ θα ειναι θαυμα
καθημερινες ουτε 5 ατομα να ειναι συγχρονως στο σινεμα δεν θα πετυχεις
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Και όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μαζεύει πολύ κόσμο. Ουτε πριν τον κωρονοϊο μάζευε.
Εχει ωραίες καμπίνες και gloryhole για φάσεις.

Λίγες φορές θυμάμαι να έχω ζήσει καλές φάσεις. Κυκλοφορούν κάποιοι τελειωμένοι και ένας μαλάκας που πάει και κολλάει το στόμα του στα gloryhole.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι δεν το προτιμούν , γιατι προσφέρει διακριτικότητα για φάσεις.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Και όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μαζεύει πολύ κόσμο. Ουτε πριν τον κωρονοϊο μάζευε.
Εχει ωραίες καμπίνες και gloryhole για φάσεις.

Λίγες φορές θυμάμαι να έχω ζήσει καλές φάσεις. Κυκλοφορούν κάποιοι τελειωμένοι και ένας μαλάκας που πάει και κολλάει το στόμα του στα gloryhole.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι δεν το προτιμούν , γιατι προσφέρει διακριτικότητα για φάσεις.
πολυ ακριβο εισητηριο,οι καμπινες ειναι κακοφτιαγμενες και μπορεις να δεις καθαρα απτις ακρες μεσα,μεχρι και βιντεο με το κινητο μπορεις να τραβηξεις γιαυτο και κλεινουν τις τιβι μεσα στις καμπινες για να μην σε βλεπουν οι απεξω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εχει ωραίες καμπίνες και gloryhole για φάσεις.

.....Κυκλοφορούν κάποιοι τελειωμένοι και ένας μαλάκας που πάει και κολλάει το στόμα του στα gloryhole.
Η φάση σε τέτοιους χώρους τύπε είναι οι τελειωμένοι σαν αυτόν στα gloryholes. Οι κακοφτιαγμένες καμπίνες και άλλα τέτοια όπως πόρτες που δεν κλείνουν. Εκεί είναι το παιχνίδι. Ο μαλάκας και η σαβούρα!
Τι περιμένεις κουστουμάτους με εσπρεσσάκια και φραπέδες;
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Η φάση σε τέτοιους χώρους τύπε είναι οι τελειωμένοι σαν αυτόν στα gloryholes. Οι κακοφτιαγμένες καμπίνες και άλλα τέτοια όπως πόρτες που δεν κλείνουν. Εκεί είναι το παιχνίδι. Ο μαλάκας και η σαβούρα!
Τι περιμένεις κουστουμάτους με εσπρεσσάκια και φραπέδες;
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
ειναι και αυτο αλλα με 10 ευρω εισητηριο?δεν νομιζω
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Ε όχι..είναι αηδία, αν είναι αυτες οι φάσεις.
Και ποιος το λεει πως πρέπει να είναι έτσι οι φάσεις αυτες?

Στο Αβέρωφ και στο Adult δηλ έχει καλύτερους χώρους?

Και ναι ας μπαίνουν καθαροι, μπορεί να τους σκαναρει αυτούς στην είσοδο. Φαίνονται οι βρωμύλοι και οι περίεργοι.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Στο Αβέρωφ και στο Adult δηλ έχει καλύτερους χώρους?
στο αβερωφ η εισοδος ειναι στην μιση τιμη ,ειναι πολυ κεντρικο οποτε θα δεις και περαστικους που πανε για γρηγορο ξεκαυλωμα και οχι μονο τους ιδιους και τους ιδιους
στο α.τ ναι οι χωροι ειναι καλυτεροι γιατι εχει καμπινες που δεν φαινεσαι και δεν πρεπει να κλεισεις την τιβι οπως στο ατραξ και επειδη εχει πολυ καλυτερο προμοσιον μαζευει και παρα πολυ κοσμο
γενικα το ατραξ ενω ανοιξε 1.5 μηνα νωριτερα απτα υπολοιπα και ηταν η μοναδικη επιλογη αυξησε πολυ λιγο τον κοσμο που ειχε τοτε και τον εχασε οταν ανοιξαν ξανα τα υπολοιπα
δεν υπαρχει νοημα να εχει χαρτι σαπουνι και καθαρο χωρο οταν δεν παταει ψυχη εκει μεσα,ειναι γελοιο να ζηταει 10 ευρω εισοδο,ας το ριξει στα 5 για αρχη μηπως και μαζεψει κοσμο
 

Darkpass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Ας γράψω και εγω την εμπειρία μου και τη γνώμη μου για το χώρο.

Πήγαμε αρχές Μαρτίου με την κοπέλα μου στο τσοντοσινεμά. Σάββατο μεσημέρι, γύρω στις 15:00. Είχαμε πάει και παρασκευή βράδυ αλλά είχε πάρα πολύ κόσμο τριγύρω καθώς εχει 3 μαγαζιά και 3 πάργκινγκ και κωλώσαμε λίγο να μπούμε. Ωστόστο Σάββατο μεσημέρι δεν υπήρχε ψυχή. Πολύ ευγενικό το παιδί στη ρεσεψίον. Πληρώσαμε και μπήκαμε. Μας πήρε κανα 10λεπτο να συνηθίσουμε το σκοτάδι (θα ήθελα λίγο παραπάνω φως προσωπικά αυτο το κόκκινο το ωραίο). Αφού κάναμε τη βόλτα μας κάτω και πάνω μπήκαμε σε μια καμπίνα που είχε μόνο μία δίπλα της. Να πω σε αυτό το σημείο ότι πήγαμε ως αφέντρα και σκλάβος. Εγώ δηλαδή φόραγα κλουβί και ήμουν υπο τις διαταγές της. Ήρθε κάποιος δίπλα, νεαρός θα πω, και έβαλε το στόμα του στην τρύπα. Δυστυχώς για εκείνον ψάχναμε να κανουμε εμείς πίπες και όχι να δώσουμε. Αφου του είπαμε όχι καθόταν δίπλα και την έπαιζε καπνίζοντας κάτι το οποίο δε μας άρεσε. Αποφασίσαμε να αλλάξουμε χώρο και πήγαμε στη μεσαία καμπίνα μιας τριπλέτας. Αύτο ήταν αυτό που ψάχναμε εξάρχης.

Όπως πηγαίναμε μας μπάνισαν 2 τύποι οπότε με το που μπήκαμε μέσα μας έσκασαν τα 2 καυλάκια δεξιά και αριστερά και αρχίσαμε το παιχνίδι. Δε θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά θα πω ότι κάτσαμε 4 ωρες τελικά χωρίς να το καταλάβουμε. Προφανώς το παιχνίδι κυρίως γινόταν με την κοπέλα μου η οποία έχυνε απανωτά απο αυτά που ζούσαμε. Περάσαμε τρομερά για πρώτη φορά που ήμασταν ψαρωμένοι, καυλώσαμε και χύσαμε πολλές φορές και ακόμα και τώρα παίζουμε με σενάρια απο εκεί.
Απο κόσμο θα πω ότι συνολικά συναντήσαμε 4 άτομα. Θα θέλαμε περισσότερα.

Σαν τοποθεσία αρχίζει να γίνεται κακό με την έννοια ότι ανοίγουν πράγματα δίπλα και γενικά έχει κόσμο. Δεν είναι διακριτικό και αυτό αποτρέπει σίγουρα κόσμο απο το να το επιλέξει. Ο χώρος μέσα είναι πεντακάθαρος και με ποικιλία θεωρώ καμπινών και δωματίων. Θα ήθελα λίγο περισσότερο αιρ κοντίσιον γιατι Μάρτη μήνα και είχαμε γίνει μούσκεμα. Ελπίζω τώρα καλοκάιρι να μην υπολειτουργούν.

Περιμέναμε πως και πως να ξανανοίξει και να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα οπότε θα το επισκεφτούμε πολύ σύντομα.
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
85
Like
71
Πόντοι
0
ΚΑΙ μετά ξύπνησες άλλαξες και πλευρό και το ψηλοπηρες για κάνα τετραωρο
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
ΚΑΙ μετά ξύπνησες άλλαξες και πλευρό και το ψηλοπηρες για κάνα τετραωρο
εχουμε στο θεμα του α.τ την υποτακτικη ξανθια τωρα αποκτησαμε και στο θεμα του ατραξ τον υποτακτικο πουστη
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Ας γράψω και εγω την εμπειρία μου και τη γνώμη μου για το χώρο.

Πήγαμε αρχές Μαρτίου με την κοπέλα μου στο τσοντοσινεμά. Σάββατο μεσημέρι, γύρω στις 15:00. Είχαμε πάει και παρασκευή βράδυ αλλά είχε πάρα πολύ κόσμο τριγύρω καθώς εχει 3 μαγαζιά και 3 πάργκινγκ και κωλώσαμε λίγο να μπούμε. Ωστόστο Σάββατο μεσημέρι δεν υπήρχε ψυχή. Πολύ ευγενικό το παιδί στη ρεσεψίον. Πληρώσαμε και μπήκαμε. Μας πήρε κανα 10λεπτο να συνηθίσουμε το σκοτάδι (θα ήθελα λίγο παραπάνω φως προσωπικά αυτο το κόκκινο το ωραίο). Αφού κάναμε τη βόλτα μας κάτω και πάνω μπήκαμε σε μια καμπίνα που είχε μόνο μία δίπλα της. Να πω σε αυτό το σημείο ότι πήγαμε ως αφέντρα και σκλάβος. Εγώ δηλαδή φόραγα κλουβί και ήμουν υπο τις διαταγές της. Ήρθε κάποιος δίπλα, νεαρός θα πω, και έβαλε το στόμα του στην τρύπα. Δυστυχώς για εκείνον ψάχναμε να κανουμε εμείς πίπες και όχι να δώσουμε. Αφου του είπαμε όχι καθόταν δίπλα και την έπαιζε καπνίζοντας κάτι το οποίο δε μας άρεσε. Αποφασίσαμε να αλλάξουμε χώρο και πήγαμε στη μεσαία καμπίνα μιας τριπλέτας. Αύτο ήταν αυτό που ψάχναμε εξάρχης.

Όπως πηγαίναμε μας μπάνισαν 2 τύποι οπότε με το που μπήκαμε μέσα μας έσκασαν τα 2 καυλάκια δεξιά και αριστερά και αρχίσαμε το παιχνίδι. Δε θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά θα πω ότι κάτσαμε 4 ωρες τελικά χωρίς να το καταλάβουμε. Προφανώς το παιχνίδι κυρίως γινόταν με την κοπέλα μου η οποία έχυνε απανωτά απο αυτά που ζούσαμε. Περάσαμε τρομερά για πρώτη φορά που ήμασταν ψαρωμένοι, καυλώσαμε και χύσαμε πολλές φορές και ακόμα και τώρα παίζουμε με σενάρια απο εκεί.
Απο κόσμο θα πω ότι συνολικά συναντήσαμε 4 άτομα. Θα θέλαμε περισσότερα.

Σαν τοποθεσία αρχίζει να γίνεται κακό με την έννοια ότι ανοίγουν πράγματα δίπλα και γενικά έχει κόσμο. Δεν είναι διακριτικό και αυτό αποτρέπει σίγουρα κόσμο απο το να το επιλέξει. Ο χώρος μέσα είναι πεντακάθαρος και με ποικιλία θεωρώ καμπινών και δωματίων. Θα ήθελα λίγο περισσότερο αιρ κοντίσιον γιατι Μάρτη μήνα και είχαμε γίνει μούσκεμα. Ελπίζω τώρα καλοκάιρι να μην υπολειτουργούν.

Περιμέναμε πως και πως να ξανανοίξει και να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα οπότε θα το επισκεφτούμε πολύ σύντομα.
κάτσατε 4 ώρες και συναντήσατε 4 άτομα μόνο ? και τι κάνατε ρε παιδιά τόσες ώρες εκεί χωρίς κόσμο ?
 

Darkpass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Ρε την παλευετε? Μπαινει καποιος να γραψει ενα σχολιο και μια αποψη και το μονο που σκεφτεστε να κανετε ειναι να κραξετε, να σταξετε χολη και να ειστε ειρωνικοι?

Επειδή κάποια πράγματα δε μπορειτε να τα σκεφτετε δε μπορει να τα εχει ζησει καποιος?

Γκρινιαζετε οτι δεν εχει κοσμο το μαγαζι αλλα οταν εγω λεω οτι συναντησαμε 4 ατομα ειμαι παραλογος.
Επίσης μπορεί να είχε 10 ατομα απο εμας περασαν οι 4 τοσο τρομερο ειναι?
Δε μπορεί να είμαι υποτακτικος στην κοπελα μου αλλα να γουσταρει να με δει να ρουφαω πουτσες ή να θελει να δω να τη γαμανε μπροστα μου. Οχι αφου δεν το χωραει ο νους σας ειμαι παπατζας εγω. Και απαγορευεται στις 4 ωρες να παιξουμε και μεταξυ μας. Στις πόσες ώρες θεωρειτε ότι ειναι σωστο να φύγουμε για να ξέρω για την επόμενη φορά.

Αν έχετε πάει στο μαγαζί ξέρετε ότι αυτά που γράφω για το μαγαζί ισχύουν. Τώρα για όσα δε μπορείτε να πιστέψετε δε μπορώ να σας κάνω εγώ πιο ανοιχτόμυαλους. Λυπάμαι.
 

Ofreetezas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Πόσο έχει πάει το εισητήριο? Παρασκευή έχει κόσμο?
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Παρασκευη βραδάκι λεω να περάσω. Ελπίζω να πετύχω καποιον πουτσαρα απο το bou να μου χυσει την τρυπα...
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
269
Κριτικές
6
Like
342
Πόντοι
21
καλημερα! λεω κατα τις 3 - 3.30 να περασω. Θα παει καποιος για να συναντηθουμε να αδειασω?:erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom