Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 804
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

nks25

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρες! Κανένα νέο από το μαγαζί;
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Παίζει σήμερα τίποτα? θα πάει κανένας? ή θα ειναι ερημια?
 

nks25

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Για Δευτέρα ψήνεται κανείς;
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Να ρωτησω ρε παιδια, στο μερος που βρισκεται το μαγαζι δεν γινεται χαμος απο κοσμο γυρω γυρω ; Γιατι οπως το βλεπω δεν μου φαινεται και πολυ διακριτικο μαγαζι... Και γενικα τι ωρες μαζευει κοσμο ; αν πας νωρις εχει καθολου ;
Ναι εχει φιλε πολυ κοσμο τριγυρο .
αλλα μην κολας το αφεντικο εχει φροντισει και εχει βαλει ενα βανακι απο εξω για να καλυπτει λιγακι την εισοδο.
αν και κανεις δεν καθετε να κοιταει την πορτα του atraxx να δει ποιος μπαινει .
μην εχεις τετοια κοληματα οταν το παρεις αποφαση μπουκαρε μεσα και μην σε νοιαζει τιποτα βουρ στο ψαχνο να περασεις καλα.
εγω οσες φορες πηγα ποτε δεν ειπα αχ λες να δω κανενα γνωστο απο εξω γιατι αλλες τοσσες πιθανοτητες εχεις να τον δεις και μεσα .

καλυτερα να μην σου τυχει .γιατι ........ αντε να τα μπαλωσεις. :hi: :hi: :hi:
 

roar7

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει τπτ σε κρος ή γκομενες;
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Παιζει τπτ σε κρος ή γκομενες;
αν και εχω καιρο να παω μια φορα ειδα cross .γκομενα ποτε .

καλυτερα ελα Adult theaters.
μπες να ενημερωθεις εκει για τα σκηνικα η διαβασε τα τελευταια μου post
. :hi:
 

nks25

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
κανένα νέο από το μαγαζί υπάρχει;
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
20
Πόντοι
0
δεν εχω μπει μεσα στο μαγαζι αλλα εχω περασει απο εξω και εχω κατσει να πιω καφε διπλα κοιτοντας τι κοσμος παει,ειχα δει κατι παχουλους..θελω να παω σε ενα σινεμα αλλα απο τον κοσμο που ειχα δει δεν μου αρεσε και τοσο σαν ιδεα με αυτους
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
κροσακια σκανε εκει?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
δεν εχω μπει μεσα στο μαγαζι αλλα εχω περασει απο εξω και εχω κατσει να πιω καφε διπλα κοιτοντας τι κοσμος παει,ειχα δει κατι παχουλους..θελω να παω σε ενα σινεμα αλλα απο τον κοσμο που ειχα δει δεν μου αρεσε και τοσο σαν ιδεα με αυτους

Χτύπα ένα Αθηναϊκό και ξελαμπικάρισες

https://postimage.org/

:zombie: :zombie: :zombie:
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
111
Like
128
Πόντοι
1
λεω να τραβηχτώ μια βολτα σημερα προς το εν λογο μαγαζι.θα ερθει κανενα cros ;h kana zeygari gia parea...Kata της 16.00 ή 21.00 λεω...
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Πολυ προσεγμενος χωρος
Ισως παω αυριο αργα η μεθαυριο :) βραδακι
 

Συνημμένα

  • IMG_0282.JPG
    IMG_0282.JPG
    173,2 KB · Εμφανίσεις: 133

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
247
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
καλησπερα! θα ειναι κανεις το μεσημερακι κατα τις 4 να του δωσω καμια πιπουλα?
 

AK 2737

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Έχω πάει αρκετές φορές στο adult με τον δικό μου κ περνάμε καλά. Εδώ τι παίζει από κόσμο?
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
247
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
Καποιος για σημερα μεσημερι να με πιπωσει??
 

aksexastos_1993

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα.. Σημερα θα παω attraxx κατα τις 7 η ωρα. Λετε να'χει κοσμο? Θα παω στις καμπινες με gloryholes να πιπωσω και να μου γλυψουν το κολαρακι. Οποιος θελει ερχεται..  :kissass:  :2on1:  :pipa1:  :pipa2:  :s&m_1:
 

NE

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Επισκεψούλα σήμερα στο Attraxx...Είσοδος 10 Ευρώ παρακαλώ. (Mε 15 πας Βίσση). Ευγενικό το παιδί στην υποδοχή μου εξήγησε τα καθέκαστα. Μέσα είχε πολύ λίγο κόσμο στην αρχή αλλά μέχρι τις 10 είχαν μαζευτεί καμμιά 15-20αριά. Αυτό που έχω να παρατηρήσω πάντως είναι ότι ενώ είναι αρκετά καθαρός χώρος, εκτός από μερικούς που πετάνε χαρτιά όπου βρουν λες και δεν υπάρχει καλαθάκι σε κάθε καμπίνα ή χώρο, είναι το πολύ τσιγάρο και τσιγαριλίκι.Εντάξει, εισέπνευσα τόσο πολύ που λίγο ακόμα και θα 'πρεπε να πάω για απεξάρτηση. Έλεος ρε παιδιά δηλαδή.Κόσμος από 30 ετών έως 50 γενικότερα.Στις καμπίνες πολλοί επαιζαν με του διπλανού τα οργανάκια, άντε και καμμιά πιπούλα.Όχι ότι δεν γίνεται σεξ. Οι καμπίνες είναι άλλες μικρές κι άλλες πολύ ευρύχωρες όσο σε κανένα άλλο παρεμφερή χώρο. Οι ταινίες ποικίλων θεμάτων ...αλλά δεν είχαν ήχο. Ή ήταν πολύ χαμηλωμένος.Και ακουγόταν μόνο η μουσική του μαγαζιού. Α, ξεχασα να πω ότι κάποιο κωλαράκι ήταν τουρλωμένο σε κάποιο gloryhole και πήγα να βάλω λίγο δακτυλάκι. Τελικά το γειτονόπουλο ήθελε όλο το χέρι μέσα, το οποίο μπήκε σχεδόν μέχρι με τον καρπό! Ήταν βέβαια καθαρό!...Κάποιος τύπος νομίζω περιπλανιόταν και στο bourdela.com από έναν υπολογιστή που έχει εκεί...Προσωπικά δε νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα άμεσα.
 

Nikoskd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες!!ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες να επισκεφτω το Atraxx?κατα τις 12 μεημερακι θα βρω τπτ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom