Νέα

Attraxx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 804
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1

Λεω να παω μια βολτα atraxxx σημερα το μεσημερι κατα τις 3 να δω τι παιζει εκει

Απο οτι εχω διαβασει εχει καλες καμπινες και ωραιες ταινιες.
 

agoraki1990btm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
0
Εχει καλους γαμιαδες εκει;;;
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
οσες φορες εχω παει ολο εγω γαμαω.με το που βλεπουν το καυλι μου ολοι πεφτουν στα γονατα..μου εχει λειψει κανας ψωλαρας να με ξεκωλιασει στους καναπεδες...
Κρυβε κ εσυ το καυλι σου ρε φιλε! Ολα φατσα φορα με τη μια?  :2funny:
 

Argiris13

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Εχω παει αρκετες φορες....πολυ καλο μαγαζι.
Αν ειχε λιγο διακριτικη εισοδο και οχι απεναντι απο τα μπαρακια θα ηταν τελεια.
Και λιγο περισσοτερο κοσμο...ή εγω παω σε λαθος ωρες.
Παντως τις περισσοτερες φορες εχω περασει καλα.
 

dimi4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
121
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Λεω να παω μια βολτα atraxxx σημερα το μεσημερι κατα τις 3 να δω τι παιζει εκει

Απο οτι εχω διαβασει εχει καλες καμπινες και ωραιες ταινιες.
καλησπέρα, λέω να περάσω και εγώ σήμερα κατά τις 4-5 από εκεί. λέει τίποτα. ποια είναι η φάση? 
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
μετά από καιρό λέω να ξαναπάω σήμερα..
Πάντοτε σχεδόν περασα καλα.
 

baras40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
θα ειμαι εκει σημερα βραδυ.....gloryholes
 

Hamixalis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα το σάββατο, μπήκα σε μια καμπίνα που μαλλον ηταν γωνιακή γιατι ειχε 2 gloryholes, μες σε 2 λεπτα ξεπρόβαλλαν 2 φανταστικά καυλιά, φανταστικά περασα μπορω να πω!
 

Poniros69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα...Αξιζει να παει ενας 25αρης? :think: :pipa2:
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Έχει κανένας καμιά πρόσφατη επίσκεψη να μας πει τι παίζει στο κατάστημα?
 

giorgos.kakaes

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 12, 12:30 θα πάω από Attraxx. Αν κανενας έχει όρεξη να πάρει πίπα από νέο καυλωμένο φαντάρο, ας περάσει ;) :pipa1:
 

Wanderman35

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καιρό μετά...επισκέφθηκα σήμερα το attraxx. Ευγενικός ο νεαρός στην υποδοχή-σπάνιο για τέτοιους χώρους. Μέσα οι χώροι αρκετά καθαροί. Στο ισόγειο για όσους δεν έχουν πάει καμπίνες, με παραθυράκια ή χωρίς, και μερικές αρκετά ευρύχωρες ακόμα και για να ξαπλώσεις! Επίσης ένα τύπου μπαρ (χωρίς ποτά) με εναν ηλεκτρονικό υπολογιστή. Πάνω πάλι καμπίνες...Σε μία καμπίνα ένας τύπος ήταν για ώρες ξαπλωμένος και την έπαιζε με ανοιχτή την πόρτα, σχολιάζοντας μόνος του την τσόντα. Εντύπωση μου 'κανε που κανείς δεν πλησίαζε. Το βραδάκι ένας τύπος κυκλοφορούσε γυμνός. Σε μια καμπίνα ένας νεαρός πίπωνε τον διπλανό μέσω gloryhole. Ο κόσμος ήταν μέχρι 45-50 ετών. Περίπου 15 άτομα είδα. Για όποιον θέλει να κάνει τη φασούλα του νομίζω είναι αξιοπρεπής χώρος. Εγώ απλά κλείστηκα σε μια καμπίνα για αρκετή ώρα κι έβλεπα τις ταινιούλες μου. Οι περισσότεροι μάλλον είμασταν ντροπαλοί γιατί όλοι βολτάριζαν πέρα-δώθε, πάνω-κάτω αλλά κανείς δεν μίλαγε σε κανέναν.Στους διαδρόμους οθόνες έπαιζαν str τσόντες.Ο φωτισμός όσο πρέπει.Ακόμα βέβαια απορώ γιατί μερικοί υπάνθρωποι δεν μπορούν να πετάξουν τα χαρτιά τους στα καλάθια των αχρήστων και τα πετάνε κάτω. Ποτέ δεν θα το καταλαβω...
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Σαββάτο (χθες) βράδυ κατά 00.30 στο attraxx. Η περιέργεια έφαγε τη γάτα και μαζί και το 10αρικάκι μου. Αυτό ως προς τα δικά μου θέλω.. από κει κ πέρα μια χαρά ήταν το 'μαγαζί' όπως το έχουν περιγράψει τα παιδιά, απλά είναι μικρό κατ εμέ και οι ξακουστές καμπίνες είναι 1χ1 ..δεν είναι να αράξεις δλδ.. ίσως αν είχα παρέα και καθόμουν παραπάνω να είχε ενδιαφέρον... αλλά ειδικά μόνος πως να κάτσεις παραπάνω όταν τα 5-6 άτομα που ήμασταν, περιφερόμασταν με αμηχανία. Αν λέω αν σαν ιδέα υπήρχε ελάχιστο φως παραπάνω με μουσική όπως κλαμπ (όχι τόσο δυνατή ) και κάποιο μπαράκι ώστε να παίρνεις το ποτό σου τότε πιστευω θα είχε πολύ ενδιαφέρον.. επίσης αν είχε ένα κεντρικό στρογγυλό κρεβάτι που να παίζουν έστω 2-3 πληρωμένες/ένοι, τότε σίγουρα θα ήταν σούπερ. για μόνος δύσκολο να ξαναπάω μιας και το να με κοιτουν σαν ξερολούκουμο, δεν είναι του στιλ μου.
 

Dergus93205

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτησω ρε παιδια, στο μερος που βρισκεται το μαγαζι δεν γινεται χαμος απο κοσμο γυρω γυρω ; Γιατι οπως το βλεπω δεν μου φαινεται και πολυ διακριτικο μαγαζι... Και γενικα τι ωρες μαζευει κοσμο ; αν πας νωρις εχει καθολου ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom