Νέα

Athensmassage, τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
ειναι γεγονος οτι στο εν λογω δε παιζει τιποτα πονηρο.
εχω παρει πολλες απ τις κοπελες κυριος για κανονικο μασαζ.
παρεπιπτοντος λιγες κανουν καλο μασαζ.
μαλιστα εχω παρει κ καποιες αρκετες φορες και εχει αναπτυχθει
οικιοτητα. οποτε πιστευω οτι αν ηταν να γινει κατι θα χε γινει.
εκτος κ αν δεν εχω τον τροπο....οκ

απ την αλλη ομως, αρκετες απο τις κοπελες σου κανουν μασαζ εντελως γυμνο.
χωρις καν πετσετα. δε ξερω...παιζει αυτο σε επαγγελματιες ??
πραγμα που με καβλωνει φουλ, ακομα κ γνωριζοντας οτι δε θα γινει τιποτα.

το να γυρναω ανασκελα με το καβλι μου σε θεα, και να με βλεπει αυτη το γουσταρω φουλ.
πολλες φορες μου χει γινει πετρα.

 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ειναι γεγονος οτι στο εν λογω δε παιζει τιποτα πονηρο.
εχω παρει πολλες απ τις κοπελες κυριος για κανονικο μασαζ.
παρεπιπτοντος λιγες κανουν καλο μασαζ.
μαλιστα εχω παρει κ καποιες αρκετες φορες και εχει αναπτυχθει
οικιοτητα. οποτε πιστευω οτι αν ηταν να γινει κατι θα χε γινει.
εκτος κ αν δεν εχω τον τροπο....οκ

απ την αλλη ομως, αρκετες απο τις κοπελες σου κανουν μασαζ εντελως γυμνο.
χωρις καν πετσετα. δε ξερω...παιζει αυτο σε επαγγελματιες ??
πραγμα που με καβλωνει φουλ, ακομα κ γνωριζοντας οτι δε θα γινει τιποτα.

το να γυρναω ανασκελα με το καβλι μου σε θεα, και να με βλεπει αυτη το γουσταρω φουλ.
πολλες φορες μου χει γινει πετρα.
ποιες σου κανουν μασαζ εντελως γυμνος?
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...σωστή ερώτηση....μακάρι και η απάντηση
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μαγκες δε παιζει τιποτα εχω επιχειρηση παμπολες φορες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Παιδιά καλησπέρα,
ξέρει κανείς τι παίζει με το athensmassage.gr ? Δοκίμασε κανένας? Πάντως φαίνεται καλή φάση, αρκετά πρωτοποριακή κίνηση για τα δεδομένα της χώρας μας.
καμια σχεση μαγκες δε παιζει τιποτα εντωμεταξυ εχουν πεταξει και φυλλαδια στα νοτια προαστια μια φαση σαν το mymassage
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ναι ολα αυτα οπως το yourmassage που καποτε ειχα παρει τη κωνσταντινα με τις βυζαρες και τωρα δε τη βλέπω πρεπει να αποχωρησε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.569
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Η Χαφιζε προσφερει φραπε?
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Κάποια πρόταση για θεραπεύτρια για ενα 2ωρο χαλαρωτικό πρόγραμμα; Επίσης, το μασάζ γίνεται με πετσέτα + εσώρουχο ή μόνο πετσέτα; Μην επιστρέψουμε σπίτι με λαδωμένο σώβρακο και μπλέξουμε...
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν από λιγο στο the place στην Ν Ιωνία. Χαλαρωτικο (καλό) μασάζ με την Ελενα 1 ώρα . Χωρίς εσώρουχο με πετσέτα. Δεν έγινε νύξη για κάτι παραπάνω από κανεναν από τους 2.
Αν κάποιος συναγωνιστης γνωρίζει κάτι διαφορετικό ας στειλει Pm !
 

mparmpastrumf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν από λιγο στο the place στην Ν Ιωνία. Χαλαρωτικο (καλό) μασάζ με την Ελενα 1 ώρα . Χωρίς εσώρουχο με πετσέτα. Δεν έγινε νύξη για κάτι παραπάνω από κανεναν από τους 2.
Αν κάποιος συναγωνιστης γνωρίζει κάτι διαφορετικό ας στειλει Pm !

Φίλε μου κανεις κ ντουζ μετά ή φεύγεις με τα λάδια ?
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
664
Πόντοι
81
Επίσκεψη πριν από λιγο στο the place στην Ν Ιωνία. Χαλαρωτικο (καλό) μασάζ με την Ελενα 1 ώρα . Χωρίς εσώρουχο με πετσέτα. Δεν έγινε νύξη για κάτι παραπάνω από κανεναν από τους 2.
Αν κάποιος συναγωνιστης γνωρίζει κάτι διαφορετικό ας στειλει Pm !

Και πλήρωσες δηλαδή για απλό μασάζ 40 ευρώ;
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Φίλε μου κανεις κ ντουζ μετά ή φεύγεις με τα λάδια ?

Δεν υπάρχει δυνατότητα για ντουζ, αλλά η θεραπεύτρια σε σκουπίζει με ζέστη βρεγμένη πετσέτα μετά τη λήξη της συνεδρίας
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.036
Πόντοι
26.236
Μυτούλα ψηλά , Ελληνίδες Β κατηγορίας που το παίζουν Παρθενοπιπιτσες.
Αυτό παίζει . Το τίποτα δηλαδή . Σιγα μαρι τις επαγγελματίες ...ούτε μασαζ  ξέρουν .
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Και πλήρωσες δηλαδή για απλό μασάζ 40 ευρώ;

Αυτά ηταν τα δίδακτρα μου ! Τουλαχιστο το μασαζ ήταν εξαιρετικό. Επιβεβαιώνω για ζεστή πετσέτα στο τέλος.
Δεν βλέπω πάντως νέες λεπτομερείς κριτικές πλην της ελαφρώς πικροχολης του αγαπητου 'ανατολιου'.
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Αυτά ηταν τα δίδακτρα μου ! Τουλαχιστο το μασαζ ήταν εξαιρετικό. Επιβεβαιώνω για ζεστή πετσέτα στο τέλος.
Δεν βλέπω πάντως νέες λεπτομερείς κριτικές πλην της ελαφρώς πικροχολης του αγαπητου 'ανατολιου'.

Λογικο να μην βλεπεις νεες κριτικες.....
Ποιος δινει 40αρια για μασαζ μονο οταν συνηθως σε φυσικοθεραπευτη ειναι το πολυ εως 20-25.
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Δεν βλέπω πάντως νέες λεπτομερείς κριτικές πλην της ελαφρώς πικροχολης του αγαπητου 'ανατολιου'.

Ποιος δινει 40αρια για μασαζ μονο οταν συνηθως σε φυσικοθεραπευτη ειναι το πολυ εως 20-25.

Το γραφείο συγκαταλέγεται στα ΔΕΝ. Όμορφες κοπέλες, πολύ καλό έως εξαιρετικό μασάζ ΑΛΛΑ, πετσέτα πάντα και καμμία απολύτως διάθεση για κάτι παραπάνω από τις αναγραφόμενες στο site υπηρεσίες. Επίσης, αποτρεπτικό για κάποιους η κάθετη άρνηση από τον τύπο που κλείνει τα ραντεβού για συνάντηση σε ξενοδοχεία ημιδιαμονής.

Λογικό λοιπόν να το προσπεράσει κάποιος όταν, όπως έγραψε και ο rouchat, αντίστοιχες υπηρεσίες σε φυσιοθεραπευτή ή σε αλυσίδες μασάζ θα προσέθετα εγώ, κοστίζουν έως 25€. Για αυτό δεν υπάρχουν περισσότερες κριτικές από τα μέλη του φόρουμ.

Δεν νομίζω να έχουν θέμα πάντως. Αν κοιτάξει κάποιος το πρόγραμμα των κοριτσιών, θα δει πως τα διαθέσιμα ραντεβού τους εξαντλούνται μέχρι το μεσημέρι της ίδιας μέρας και σε κάποιες άλλες 2 και 3 μέρες πριν.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Το γραφείο συγκαταλέγεται στα ΔΕΝ. Όμορφες κοπέλες, πολύ καλό έως εξαιρετικό μασάζ ΑΛΛΑ, πετσέτα πάντα και καμμία απολύτως διάθεση για κάτι παραπάνω από τις αναγραφόμενες στο site υπηρεσίες. Επίσης, αποτρεπτικό για κάποιους η κάθετη άρνηση από τον τύπο που κλείνει τα ραντεβού για συνάντηση σε ξενοδοχεία ημιδιαμονής.

Λογικό λοιπόν να το προσπεράσει κάποιος όταν, όπως έγραψε και ο rouchat, αντίστοιχες υπηρεσίες σε φυσιοθεραπευτή ή σε αλυσίδες μασάζ θα προσέθετα εγώ, κοστίζουν έως 25€. Για αυτό δεν υπάρχουν περισσότερες κριτικές από τα μέλη του φόρουμ.

Δεν νομίζω να έχουν θέμα πάντως. Αν κοιτάξει κάποιος το πρόγραμμα των κοριτσιών, θα δει πως τα διαθέσιμα ραντεβού τους εξαντλούνται μέχρι το μεσημέρι της ίδιας μέρας και σε κάποιες άλλες 2 και 3 μέρες πριν.

Σωστός ο φίλος. Και τώρα γεννάται η εξής απορία. Υπάρχει κόσμος που φυτιλιάζει 50 ευρώ μόνο για μασαζ? Πως γίνεται να είναι γεμάτοι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom