Νέα

Athensmassage, τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Καλό σχετικα
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Η πιο εμφανισημη ποια ειναι?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Μάσαζ σκέτο και επαγγελματικό, ΟΧΙ δε ξέρουν να κάνουν όλοι. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί παιδεύεστε με άσχετα θέματα..

Μια επαγγελματίας φυσιοθεραπεύτρια από αυτές ,αν μαθευτεί ότι κάνει κάτι "άλλο" θα χάσει τη δουλειά της και αυτομάτως θα πέσει στην κατηγορία της βίζιτας.
Αν θέλει να κάνει κάτι "άλλο¨, συνήθως για πολύ υψηλό τίμημα, θα το κάνει με άτομα που ξέρει ότι δε θα το διαφημίσουν στο διαδίκτυο.
Oρθα ομίλησες.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
καλό θα ήταν ή σελίδα αυτή να μεταφερθεί στο "μασαζ γενικά" και αν υπάρξει κάτι οι διαχειριστές ας το επαναφέρουν
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
η υπάρχουσα γενική άποψη ειναι ότι παντού γίνεται το γκόλ ,αλλά το ασφαλέστερο για τα ιδρύματα ειναι να μην το διαφημίζουν γιατι πρώτα πλακώνει η πελατία και μετά το κλεινουν .......
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αφου εδω λες οτι το ασφαλεστερο για τα ιδρυματα ειναι να μην το διαφημιζουν γιατι αλλιως το κλεινουν,
ΓΙΑΤΙ στο θρεντ του Λυκαβυτου 10 τα θες ολα ΧΥΜΑ????????????

γιατί έχει άμεση σχέση με το μαγαζί, γιατί άλλο ; ;)

στα άλλα thread, όπως εδώ, γράφει για ξεκάρφωμα



 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
η υπάρχουσα γενική άποψη ειναι ότι παντού γίνεται το γκόλ ,αλλά το ασφαλέστερο για τα ιδρύματα ειναι να μην το διαφημίζουν γιατι πρώτα πλακώνει η πελατία και μετά το κλεινουν .......
Αφου εδω λες οτι το ασφαλεστερο για τα ιδρυματα ειναι να μην το διαφημιζουν γιατι αλλιως το κλεινουν,
ΓΙΑΤΙ στο θρεντ του Λυκαβυτου 10 τα θες ολα ΧΥΜΑ????????????
 

BASILHAS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως πήρα. Πολύ καλό μασάζ αλλά μόνο μασάζ. Η κοπέλα πολύ καλή και επικοινωνιακή. Φεύγοντας μου είπε ότι έχω χιούμορ και πέρασε και αυτή καλά κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.... και ότι θέλει να τα ξαναπούμε. Σου αφήνουν υπονοούμενο ότι απ την επόμενη φορά ίσως έχει και κάτι άλλο........
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πήρα. Πολύ καλό μασάζ αλλά μόνο μασάζ. Η κοπέλα πολύ καλή και επικοινωνιακή. Φεύγοντας μου είπε ότι έχω χιούμορ και πέρασε και αυτή καλά κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.... και ότι θέλει να τα ξαναπούμε. Σου αφήνουν υπονοούμενο ότι απ την επόμενη φορά ίσως έχει και κάτι άλλο........

Πες μας ποια πηρες ; Αν ηταν καλη κλπ
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
αααα μαλιστα ε αστο σβησει καποιος το θεμα
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Εγώ πάντως πήρα. Πολύ καλό μασάζ αλλά μόνο μασάζ. Η κοπέλα πολύ καλή και επικοινωνιακή. Φεύγοντας μου είπε ότι έχω χιούμορ και πέρασε και αυτή καλά κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.... και ότι θέλει να τα ξαναπούμε. Σου αφήνουν υπονοούμενο ότι απ την επόμενη φορά ίσως έχει και κάτι άλλο........
Δεν προκειται ομως ποτε να παιξει τιποτα εκτος βεβαια και αν σε γουσταρει για γκομενο. Να σε εχουνε στο περιμενε θελουνε και να σου τα μασανε κατα κανονα...
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...το site τους όμως είναι σκέτος πειρασμός...κορμάκια χειλάκια...!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom