Νέα

Athensmassage, τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Σωστός ο φίλος. Και τώρα γεννάται η εξής απορία. Υπάρχει κόσμος που φυτιλιάζει 50 ευρώ μόνο για μασαζ? Πως γίνεται να είναι γεμάτοι?
Η ελπιδα πεθαινει τελευταια.....
Νομιζω πως το καλυτερο θα ηταν αυτες η αλυσιδες μασαζ που ειναι στα ΔΕΝ να μην ειχαν θεμα εδω γιατι απλως τους δινουμε δημοσιοτητα και δημιουργουμε την ελπιδα σε καποιους εδω οτι ισως να....παιξει κατι.
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Και αυτό και για να παίξει θέλει πολύ χρήμα
 

Seamus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπόν παίδες το επισκέφτηκα το μαγαζί και γω για να δω τι παίζει. 1 ώρα μασάζ με την Βέρα στα 40 ευρώ η ώρα, και 55 ευρώ η 1.5 ώρα. Το μαγαζί έχει μόνο 2-3 κοπέλες που δουλεύουν εκεί και γι αυτό αυτές χρεώνονται σε αυτές τις τιμές, παράλληλα όμως άμα μπείτε στο site θα δείτε ότι έχει πολλές κοπέλες οι οποίες είναι εξωτερικοί συνεργάτες οι οποίες επειδή έρχονται από μακρυά χρεώνουν 60 την ώρα, μπορεί και 50 δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.
Εκεί λοιπόν δεν ξέρω αν κάποιες από αυτές τις κοπέλες οι οποίες κάνουν κατ οίκον μπορεί αν υπάρχει εχεμύθεια να κάνουν και κάτι παραπάνω...όποιος δοκιμάσει και έχει κάτι νεότερο ας ενημερώσει.

Με την συγκεκριμένη κοπέλα δεν επαιζε τπτ παραπανω την ρώτησα πλαγίως αν γενικά έρχεται κόσμος και ζητάει κάτι παραπάνω στην πλάκα και μου το ξεκαθάρισε,(και φαντάζομαι ειδικά οι κοπέλες μέσα στο μαγαζί πολύ δύσκολα να κάνουν κάτι) παρόλαυτα πολύ τίμιο μασάζ χωρίς εσώρουχο με μεγάλη πετσέτα , σε πολύ ωραίο χώρο και κρεββάτι και στο τέλος σε σκουπίζει εκείνη με ζεστή βρεγμένη πετσέτα.

Τώρα θα μου πείτε πολλοί , 40 ευρώ ρε φίλε για 1 ώρα μασάζ κ τίποτα παραπάνω??? Να σας πω είμαι λάτρης του μασάζ και μ αρέσουν πολύ αυτές συνεδρίες με τέτοια πιστόλια, για μένα 1 φορά στο τόσο πιστεύω αξίζει τα λεφτά του.
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Κανονικό μασάζ είναι μόνο!!απλώς συνίσταται φιλικά να υποδεικνύει ο πελάτης τι πίεση θα βάλει στην χειρομαλαξη το κορίτσι και εάν πονάει κάπου!!τιμή 50% μεταξύ μαγαζιού και κοριτσιού!!!
 

waidas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιο νεότερο update? Η Ντάρια που είναι στο site είναι η γνωστή;
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
455
Κριτικές
24
Like
1.298
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα παιδιά παίζει τίποτα άλλο εκτός από μασάζ? Καλά κομμάτια φαίνονται η Εύα η Νεφέλη ΚΙ η ΤΑΤΙΆΝΑ
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
είχα κάνει κανονικό μασαζ και πολύ καλό μάλιστα στο μαγαζί τους. Έρχονται σπίτι ξέρει κανείς?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Λοιπόν παίδες το επισκέφτηκα το μαγαζί και γω για να δω τι παίζει. 1 ώρα μασάζ με την Βέρα στα 40 ευρώ η ώρα, και 55 ευρώ η 1.5 ώρα. Το μαγαζί έχει μόνο 2-3 κοπέλες που δουλεύουν εκεί και γι αυτό αυτές χρεώνονται σε αυτές τις τιμές, παράλληλα όμως άμα μπείτε στο site θα δείτε ότι έχει πολλές κοπέλες οι οποίες είναι εξωτερικοί συνεργάτες οι οποίες επειδή έρχονται από μακρυά χρεώνουν 60 την ώρα, μπορεί και 50 δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.
Εκεί λοιπόν δεν ξέρω αν κάποιες από αυτές τις κοπέλες οι οποίες κάνουν κατ οίκον μπορεί αν υπάρχει εχεμύθεια να κάνουν και κάτι παραπάνω...όποιος δοκιμάσει και έχει κάτι νεότερο ας ενημερώσει.

Με την συγκεκριμένη κοπέλα δεν επαιζε τπτ παραπανω την ρώτησα πλαγίως αν γενικά έρχεται κόσμος και ζητάει κάτι παραπάνω στην πλάκα και μου το ξεκαθάρισε,(και φαντάζομαι ειδικά οι κοπέλες μέσα στο μαγαζί πολύ δύσκολα να κάνουν κάτι) παρόλαυτα πολύ τίμιο μασάζ χωρίς εσώρουχο με μεγάλη πετσέτα , σε πολύ ωραίο χώρο και κρεββάτι και στο τέλος σε σκουπίζει εκείνη με ζεστή βρεγμένη πετσέτα.

Τώρα θα μου πείτε πολλοί , 40 ευρώ ρε φίλε για 1 ώρα μασάζ κ τίποτα παραπάνω??? Να σας πω είμαι λάτρης του μασάζ και μ αρέσουν πολύ αυτές συνεδρίες με τέτοια πιστόλια, για μένα 1 φορά στο τόσο πιστεύω αξίζει τα λεφτά του.
Πολύ καλά κάνεις Seamus! Το τί κάνει κάποιος ,πώς το κάνει και γιατί το κάνει είναι καθαρά δικό του θέμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom