Νέα

Athensmassage, τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Εχω δοκιμασει μ'ενα σωρο απο 'κει μεσα, στην κυριολεξια και δεν παιζει τιποτα...
Φοβουντε μην μαθευτει και χασουν τα ραντεβου τα ψευτο-νορμαλ και τις "κυνηγαμε"
εμεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δηλαδη να μην κανω δοκιμη φιλε?σοβαρα τωρα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Οταν μασαζαρουν τη περιοχη γυρω απο τα μπουτακια και σηκωθει γινεται κανενα σχολιο;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Οταν μασαζαρουν τη περιοχη γυρω απο τα μπουτακια και σηκωθει γινεται κανενα σχολιο;
Χαζες νομιζεις οτι ειναι, να ξεκινησουν κουβεντα για την "ταμπακιερα" και να μπουν
στη διαδικασια για κατι που δεν θελουν?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
σαν το glamour spa ειναι...
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Το γελιο ειναι αν μπειτε στις κριτικες εχει μια για την  Βιβη που δειχνει τρελο κομματι και λεει ο τυπος
<<μονο ανασκελα για να απολαμβανεις την θεα>>.Αυτοι ειναι ωραιοι ρε εχουν αφησει τετοια κριτικη..........χαχαχαχαχαχα αλλα κατα τα αλλα ειναι σοβαρο μαγαζι....μπουαχαχαχαχαχαχα
Παντως αν καποιος εχει παει να ενημερωσει αν παιζει φραπεδια εχει καποια ωραια κομματια εκει μεσα.Αν κατεχουν και το μασαζ οπως λενε ακομα καλυτερα.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Το γελιο ειναι αν μπειτε στις κριτικες εχει μια για την  Βιβη που δειχνει τρελο κομματι και λεει ο τυπος
<<μονο ανασκελα για να απολαμβανεις την θεα>>.Αυτοι ειναι ωραιοι ρε εχουν αφησει τετοια κριτικη..........χαχαχαχαχαχα αλλα κατα τα αλλα ειναι σοβαρο μαγαζι....μπουαχαχαχαχαχαχα
Παντως αν καποιος εχει παει να ενημερωσει αν παιζει φραπεδια εχει καποια ωραια κομματια εκει μεσα.Αν κατεχουν και το μασαζ οπως λενε ακομα καλυτερα.
Καταρχην.. Ειναι δυνατον να εχουν παρει τοοοοοσοι πολλοι αυτες τις κοπελες και τοοοοσοι πολλοι να εχουν γραψει και κριτικες??? Εμενα μου φαινεται πολυ δυσκολο.. Για προωθηση γινεται αυτο μαλλον..
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχην.. Ειναι δυνατον να εχουν παρει τοοοοοσοι πολλοι αυτες τις κοπελες και τοοοοσοι πολλοι να εχουν γραψει και κριτικες??? Εμενα μου φαινεται πολυ δυσκολο.. Για προωθηση γινεται αυτο μαλλον..

Δεν εχεις αδικο φιλε μου.!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
γκλαμουρ σπα λεγεται το καταστημα στη βουλιαγμενης ειναι αυτα σχετικα με απορια που ειχε καποιος που μου εστειλε με ;pm
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά νεότερη εμπειρία από τις λαδοκόρες αυτές δεν έχουμε?
Έχουν κ προσφορά απ ΄ότι βλέπω στα 45 € κ 2 new entries!.. :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
βρε παιδια αυτη η κατια εχει τις περισσοτερες κριτικες και φενεται καλο μουνακι. πιστευω οτι αυτη  με λιγο ψησιμο μπορει να σου κανει φραπεδια.παντως αμα δειτε την φωτογραφια της στο σιτε το μπλουζακι της διαφανιζει και φενονται τα βυζια της. ( που πηγε παλι το ματι μου!!!!!!!!)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ;
Ναι, αρκεί το ξενοδοχείο να είναι αξιοπρεπές και να μην είναι χαρακτηρισμένο ως “ξενοδοχείο ζευγαρίων”. Οι υπηρεσίες του ATHENS MASSAGE περιλαμβάνουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ;
Ναι, αρκεί το ξενοδοχείο να είναι αξιοπρεπές και να μην είναι χαρακτηρισμένο ως “ξενοδοχείο ζευγαρίων”. Οι υπηρεσίες του ATHENS MASSAGE περιλαμβάνουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ.

:2funny: :2funny: :2funny:
....σκεφτομαι να πεταχτω μεχρι το las vegas,για να ειναι το ξενοδοχειο κυριλε.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
βρε παιδια αυτη η κατια εχει τις περισσοτερες κριτικες και φενεται καλο μουνακι. πιστευω οτι αυτη  με λιγο ψησιμο μπορει να σου κανει φραπεδια.παντως αμα δειτε την φωτογραφια της στο σιτε το μπλουζακι της διαφανιζει και φενονται τα βυζια της. ( που πηγε παλι το ματι μου!!!!!!!!)
η κατια φιλε δουλευε πριν κανα χρονο και κατι στο ελενας ντει σπα στο κολωνακι.... εκει λοιπον δεν εκανε τιποτα παρα μονο μασαζ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom