Νέα

Athensmassage, τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Από το μήνυμα του πάτροκλου και μετά, τι σχέση έχει η συζήτηση με το τόπικ;  :think: :think: :think:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Πήρα τηλέφωνο πριν μία εβδομάδα για πληροφορίες.....το σήκωσε άντρας και μου είπε για τις ώρες των ραντεβού,τις προσφορές που έχουν,γενικά οτι γράφουν και στο σάιτ τους....

Στην ερώτηση,κατά την διάρκεια του μασάζ τι πρέπει να φοράω,π.χ. εσώρουχο ή να βάλω πετσέτα,μου απάντησε ότι πρέπει να έχω μία ευπρεπή εμφάνιση,αλλά μου είπε μετά ότι θα το συζητήσετε με την κοπέλα....
Επίσης τον ρώτησα για τις κοπέλες που δεν διαθέτουν κρεβάτι και μου είπε θα βρείτε ένα σημείο που να εξυπηρετεί.....  :think: αν κάνει μασάζ στο κρεβάτι δεν θα την βολεύει,εκτός και αν ανέβει και στηρίζεται στα γόνατα της.....
Πάντως έχουν έρθει και νέες,πολύ ωραίες αφίξεις....  :rolleyes:
Σκέφτομαι να πάρω να δοκιμάσω,εννοείται όταν γίνει θα αναφέρω......  :rockon:
 

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,επεσα τυχαια πανω στο θρεντακι,νεος ειμαι και στο σαιτ,και κυριως στουντιακιας θα ελεγα(δεν γνωριζω πολλα απο μασαζοσπιτα)
Απλα να παρατηρησω κατι,δεν παιζει να μη υπαρχει και καποια εξτρα υπηρεσια κατα τη γνωμη μου.Πρωτα πρωτα αν το σαιτ απευθυνοτανε καθαρα σε ανθρωπους(γυναικες η αντρες)που θελουν μονο μασαζ ποιος ο λογος να ποσταριστουνε φοτος απο τις μασεζ και τους μασερ?Αντε να ειχανε καμια φοτο τυπου ταυτοτητας οπως εχουνε στο εξωτερικο σε αντιστοιχα σαιτ.Εδω μπαινεις στην αρχικη,και βλεπεις ολες τις μασεζ παρεταγμενες λες και εισαι σε μασατζιδικο χαχα.Δευτερον αν κοιταξερε στις κριτικες των πελατων ολοι σχεδον ειναι αντρες!Δηλαδη οι γυναικες δεν κανουνε μασαζ?Και οκ,πες οτι οι κριτικες ειναι μουφες απο αυτους,δεν θα τους συνεφερε καλητερα να εχουνε κριτικες και απο γυναικες?Εστω και fake.Δεν ειμαι και σιγουρος απλα εκφερω την αποψη μου.
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Έχω μια απορία ρε παίδες ... Όλοι αυτοι που γράφουν κριτικές στο site του , κανεις από αυτούς δεν είναι μέλος του bou για να μας δώσει λεπτομέρειες για το σκηνικό που παίχτηκε... ? :think:

Που ζουν αυτοί οι άντρες ? Είναι τόσο αμύητοι? τόσο παρθένοι???

Απορία εκφράζω... :think:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλησπέρα.Νομίζω ότι η σκέψη σου είναι σωστή,αν και πιστεύω ότι αν γίνει κάτι δεν θα είναι με την πρώτη φορά(τυχερός όποιος του συμβεί αυτό!!).Οι τιμές δεν είναι χαμηλές αλλά (90-10)=80 για 90 λεπτά δεν είναι άσχημα.Σίγουρα θα έχεις ένα καλό μασάζ.Τα κορίτσια φαίνονται ενδιαφέροντα με τα βιογραφικά τους!Να δούμε άν κάποιος φίλος προσθέσει κάτι καινούργιο ΠΟΥ ΔΕΝ μπορούν να γράψουν οι ίδιες...  
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...συμφωνώ και γω μαζί σου φίλε μου αντον55...νομίζω πως 'οτι γίνει θα γίνει μετά από κανά 2 ραντεβού αλλά εξαρτάται και από την κοπέλα...πάντως από όλες αναγνωρίσιμη είναι μια και ανήκε στα δεν...βέβαια πολλά αλλάζουν...σωστή και η παρατήρηση του άλλου ούτε ένας από το σαιτ?????
 

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
τελικα παιδια βρεθηκε καμια ακρη με αυτο το γραφειο?Καποιος συναγωνιστης δοκιμασε καποια κοπελα,εχουμε καμα πληροφορια σχετικα με το αν προσφερεται κατι επιπλεον του απλου μασαζ?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
παιδια τιποτα απολυτως δε παιζει το δοκιμασε ενα φιλαρακι εκτος σαιτ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η ασπα φαινεται μουναρα μακαρι να αλλα  δυστυχως
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:οι γκευ ας παρουν νεκταριο
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • string1-602x602.jpg
    string1-602x602.jpg
    47,8 KB · Εμφανίσεις: 27

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Για πειτε λεπτομεριες. Φαινεται ενδιαφερον..
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Εχω δοκιμασει μ'ενα σωρο απο 'κει μεσα, στην κυριολεξια και δεν παιζει τιποτα...
Φοβουντε μην μαθευτει και χασουν τα ραντεβου τα ψευτο-νορμαλ και τις "κυνηγαμε"
εμεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom