Νέα

Αρχαία Μέλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gobr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.045
Κριτικές
1
Like
33.014
Πόντοι
6.256

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ξεχασα και τον papazoglou που αρεσκονταν να βρισκει φραπεδιερες.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.045
Κριτικές
1
Like
33.014
Πόντοι
6.256
Και γω αρχαίος ειμαι ,
Με παρέσυραν και μένα, δεν έφταιγα.
Ειμαι αθώος
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
512
Κριτικές
78
Like
1.323
Πόντοι
6.195
30 Σεπ 2005
Για τον φίλο που είπε γιατί δεν γράφουμε.
Γράφουμε μόνο όταν έχουμε κάτι χρήσιμο να πούμε. Να βοηθήσουμε η να ευχαριστήσουμε κόσμο.
Κριτικές γράφουμε σε κάτι καινούργιο που θα πάμε και καθώς τα καινούργια και άξια πληρωμής λείπουν, έτσι και οι κριτικές γίνονται λιγότερες.
Άλλωστε μετά από τόσα χρόνια έχουμε καταλήξει και σε κάποια στανταράκια για να μην χάνουμε χρήμα και χρόνο.
Και όσο τα κορίτσια νομίζουν ότι ήρθε η ανάπτυξη και συνεχίζουν τα 120άρια -140αριά χωρίς κάποια φοβερή ανταπόδωση στις υπηρεσίες
τόσο λιγότερες θα γίνονται οι κριτικές.
άσε που αν ανακαλύψουμε και καμμιά ελευθέρας βοσκής δεν τολμάμε να δώσουμε και σε άλλους γιατί είτε θα την πέσουν για νταβατζιλίκη είτε θα αγαπουλιάσουν και θα τους λένε "μωρό μου αξίζεις για πιό πολλά". Τα ζήσαμε και αυτά.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.045
Κριτικές
1
Like
33.014
Πόντοι
6.256
30 Σεπ 2005
Για τον φίλο που είπε γιατί δεν γράφουμε.
Γράφουμε μόνο όταν έχουμε κάτι χρήσιμο να πούμε. Να βοηθήσουμε η να ευχαριστήσουμε κόσμο.
Κριτικές γράφουμε σε κάτι καινούργιο που θα πάμε και καθώς τα καινούργια και άξια πληρωμής λείπουν, έτσι και οι κριτικές γίνονται λιγότερες.
Άλλωστε μετά από τόσα χρόνια έχουμε καταλήξει και σε κάποια στανταράκια για να μην χάνουμε χρήμα και χρόνο.
Και όσο τα κορίτσια νομίζουν ότι ήρθε η ανάπτυξη και συνεχίζουν τα 120άρια -140αριά χωρίς κάποια φοβερή ανταπόδωση στις υπηρεσίες
τόσο λιγότερες θα γίνονται οι κριτικές.
άσε που αν ανακαλύψουμε και καμμιά ελευθέρας βοσκής δεν τολμάμε να δώσουμε και σε άλλους γιατί είτε θα την πέσουν για νταβατζιλίκη είτε θα αγαπουλιάσουν και θα τους λένε "μωρό μου αξίζεις για πιό πολλά". Τα ζήσαμε και αυτά.
Υπαρχουν νομιζω και τα πολυπλοκα εγκληματα που θελουν εξιχνίαση
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Εγώ έχω μια απορία...
Γιατί η συντριπτική πλειοψηφία όλων των παλιών έχει τόσα λίγα μηνύματα και κριτικές?
Τότε το spam είχε κακουργηματική αντιμετώπιση για αυτό και μπορείς να παρατηρήσεις οτι υπάρχει και μια "κοιλιά" στις εγγραφές για κάποιες χρονολογίες.
Επίσης μην ξεχνάμε ότι η πρόσβαση γινόταν μόνο από υπολογιστή. Εξαιρετικά σπάνιο να έμπαινε κάποιος με WAP και να έκανε 1 ώρα να βρεί μια κριτική 3 ώρες να καταφέρει να γράψει ένα μήνυμα.
Οι νεότεροι, είναι πλέον πολύ πιο εξοικειωμένοι με τα μηνύματα, υπάρχουν τα smartphones με qwerty πληκτρολόγια και καλούς browsers, και φυσικά υπάρχει wifi, 4G και 5G, ώστε να μπορεί άνετα κάποιος να γράψει κάποια μηνύματα την ώρα που πίνει τον καφέ του μέχρι να έρθει η υπόλοιπη παρέα, στην παραλία που κάνει ηλιοθεραπεία, στο σαλόνι όσο περιμένει να βγεί η κοπέλα από το δωμάτιο, στο δωμάτιο όσο περιμένει να έρθει η κοπέλα, κτλ κτλ κτλ κτλ.
Και έχει οριστεί πλέον ως μη κολάσιμο το ήπιο ή μέτριο σπαμ, χρειάζεται κοινώς και λίγη κουβεντούλα σε όλα τα νήματα. Παράληλα με την παροχή των καταλόγων οι πληροφορίες δεν χάνονται τόσο συχνά στο πλήθος των μηνυμάτων, είναι συγκεντρωμένες αλλά και ξεκάθαρες.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Aπό το παλιο forum με αλλο νικ, σχεδον εξαρχής _ και μετά στο τωρινό . Από το 2007 ως observer.. Αναπολω κάποιους εγκριτους αρχαίους οπως kebaap, count Vronsky κλπ
---
στελνω ενα .. αρχαιολογικό θρεντ , οπου συμμετείχαμε αρκετοί .. παμπάλαιοι
:O:wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Το 2006 πάντως θυμάμαι είχε κάτι ελεεινούς καβγάδες για τα μέλη, το traffic κτλ, είχε κάτι γαμάτα usernames που ήθελα να πάρω πρόσβαση γιατί ήταν dead accs αλλά πήρα τ’ αρχιδια μου, στο τέλος ξέχασα και το δικό μου γιατί μπαίναμε μόνο από TheWeb αμυδρά και που. Εποχες που πήγαινες 1 το βράδυ και δεν έβρισκες τίποτα γιατί όλοι οι τριαντάρηδες είχαν στήσει τουρ Dota.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.731
Κριτικές
30
Like
19.908
Πόντοι
8.746
Το 2006 πάντως θυμάμαι είχε κάτι ελεεινούς καβγάδες για τα μέλη, το traffic κτλ, είχε κάτι γαμάτα usernames που ήθελα να πάρω πρόσβαση γιατί ήταν dead accs αλλά πήρα τ’ αρχιδια μου, στο τέλος ξέχασα και το δικό μου γιατί μπαίναμε μόνο από TheWeb αμυδρά και που. Εποχες που πήγαινες 1 το βράδυ και δεν έβρισκες τίποτα γιατί όλοι οι τριαντάρηδες είχαν στήσει τουρ Dota.
μα το θεό δεν κατάλαβα τίποτα...
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
4.195
Γραμμενος απο 20/4/08 και παρατηρητης κανα δυο χρονια πιο πριν… μετα απο 14 χρονια (επισημα ,16 ανεπισημα) βλεπω οτι αλλαξαν ολα… δυστυχως προς το χειροτερο… εγω ως ρωσσολαγνος το mamba το ειχα ξετιναξει χωρις ευρω…μετα βρεθηκαν αγαπουληδες,προμοτορες και ολα χαλασαν…κατι αντιστοιχο με call girls και γραφεια…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom