Νέα

Γιαγια Συλβια απο Πιπινου 32Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teo_gilf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
την τιμησα σημερα μετα απο αρκετα χρονια.
αισθανθηκα σαν να ειμαι στο σπιτι της γιαγιας μου και να γινει μια περιεργη φαση.

 
OP
OP
teo_gilf

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
βλεπω να κατανταω σαν τον ΤΑΚΜΑΝ...παντρεμενος ανθρωπος
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
φιλε για κανε μια περιγραφη και δωσε και μια ηλικια για τους grannolatreis!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω αρχηγε γουσταρω την διαχειριστρια μου,ειναι καλοστεκουμενη 58 χρονων αλλα ειναι αγαμητη,ανυπαντρη και παιζει και παρθενα,
μου εχει γεννηθει μια περιεργη φαντασιωση οχι να φτασω στον αυνανισμο αλλα ως εξης:
Να παω μια μερα και να της πω,κυρια ταδε νομιζω οτι σας γουσταρω και να καθομαι σαν ανεκφραστος μαλακας να την κοιταω μεχρι να δω τι θα κανει!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εγω αρχηγε γουσταρω την διαχειριστρια μου,ειναι καλοστεκουμενη 58 χρονων αλλα ειναι αγαμητη,ανυπαντρη και παιζει και παρθενα,
μου εχει γεννηθει μια περιεργη φαντασιωση οχι να φτασω στον αυνανισμο αλλα ως εξης:
Να παω μια μερα και να της πω,κυρια ταδε νομιζω οτι σας γουσταρω και να καθομαι σαν ανεκφραστος μαλακας να την κοιταω μεχρι να δω τι θα κανει!
τυπε μολις της το πεις αυτο
πετα και την μαλαπερδα σου εξω να καυλωσει
 
OP
OP
teo_gilf

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
φιλε για κανε μια περιγραφη και δωσε και μια ηλικια για τους grannolatreis!

εχω κανει και κριτικη φιλε μου...η Συλβια ειναι περιπου 60-65 ξανθια με γερασμενο προσωπο μεγαλο πεσμενο στηθος και μακρια ποδια και υπεροχο αν και γερασμενο δερμα...πιστευω για τους λατρεις ειναι η καταληλη..εγω θα την επισκεπτομαι συχνα παντως...ενοιωσα σαν να ειμαι στο σπιτι της γιαγιας μου
 
OP
OP
teo_gilf

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Εγω αρχηγε γουσταρω την διαχειριστρια μου,ειναι καλοστεκουμενη 58 χρονων αλλα ειναι αγαμητη,ανυπαντρη και παιζει και παρθενα,
μου εχει γεννηθει μια περιεργη φαντασιωση οχι να φτασω στον αυνανισμο αλλα ως εξης:
Να παω μια μερα και να της πω,κυρια ταδε νομιζω οτι σας γουσταρω και να καθομαι σαν ανεκφραστος μαλακας να την κοιταω μεχρι να δω τι θα κανει!

οταν θα πας να πληρωσεις τα κοινοχρηστα!!!! αλλα αν ειναι μιξοπαρθενα δυσκολο,μπορει να αρχισει τις φωνες...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Την τιμουσα το 1996-2000 τοτε που ηταν ακομα milf    :grin:
Με θητεια σε πολλα ιδρυματα που εχουν κλεισει πλεον.
Διδυμου 28 (αν θυμαμαι καλα το νουμερο), Αλκιβιαδου και Ιουλιανου, Χωματιανου και Λιοσιων, εκει που τωρα ειναι μαγαζι εμ σταρτιωτικα ειδη.
Περασε και απο Διδυμου 27, πριν καταληξει στο "γατοσπιτο" της οδου Πιπινου.

Ανεκαθεν service υψηλου επιπεδου,με φουλ προγραμμα............
Να συμπληρωσωπαρα πολυ καλο στηθος και απαλη επιδερμιδα 9εκεινη τηνε ποχη αναφερομαι)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Την τιμουσα το 1996-2000 τοτε που ηταν ακομα milf    :grin:
Με θητεια σε πολλα ιδρυματα που εχουν κλεισει πλεον.
Διδυμου 28 (αν θυμαμαι καλα το νουμερο), Αλκιβιαδου και Ιουλιανου, Χωματιανου και Λιοσιων, εκει που τωρα ειναι μαγαζι εμ σταρτιωτικα ειδη.
Περασε και απο Διδυμου 27, πριν καταληξει στο "γατοσπιτο" της οδου Πιπινου.

Ανεκαθεν service υψηλου επιπεδου,με φουλ προγραμμα............
Να συμπληρωσωπαρα πολυ καλο στηθος και απαλη επιδερμιδα 9εκεινη τηνε ποχη αναφερομαι)
και κολωνου 47
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν νομζω να ειναι καποια κοπελα εν ενεργεια απο την εποχη που συχναζα στο μεταξι αγαπητε. :2funny: :2funny:
Εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε.
Οποτε λογικο να μην γνωριζω την θητεια της Συλβια (την οποια δεν αμφισβητω) στο Κολωνου 47.  ;)

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ :
Εκεινη την αποχη εργαζοταν επισης και σαν Σουλα, μηπως τυχον και βοηθησει καποιους αυτο το στοιχειο.
 
OP
OP
teo_gilf

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Δεν νομζω να ειναι καποια κοπελα εν ενεργεια απο την εποχη που συχναζα στο μεταξι αγαπητε. :2funny: :2funny:
Εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε.
Οποτε λογικο να μην γνωριζω την θητεια της Συλβια (την οποια δεν αμφισβητω) στο Κολωνου 47.  ;)

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ :
Εκεινη την αποχη εργαζοταν επισης και σαν Σουλα, μηπως τυχον και βοηθησει καποιους αυτο το στοιχειο.

στην Συλβια πηγαινετε ακομη?
 
OP
OP
teo_gilf

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
πουτανιαρικο ονομα ελληνιδας ιεροδουλης δεκαετιας 70 ειναι τυπε :grin:

και ελληνικο...γι αυτο χαθηκε...κριμα...τις καλυτερες εμπειριες τις εχω με ελληνιδες ιεροδουλες μεγαλες σε ηλικια...
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
την τιμησα σημερα μετα απο αρκετα χρονια.
αισθανθηκα σαν να ειμαι στο σπιτι της γιαγιας μου και να γινει μια περιεργη φαση.

πριν κατι μηνες που την τιμησα,η ιδια εξεπλαγειν οταν της ανεφερα το σαιτ, τις κριτικες, κτλπ.

η τσατσογρια μαλιστα δυσκολευοταν να  συλλαβει την υπαρξη των παραπανω.
οταν εφυγα μου προσφερε και καραμελιτσα η ζελεδακι :rockon:,δε θυμαμαι ακριβως,
το πεταξα στην εξοδο, ημουν πολυ ταραγμενος,
ειχε σπασει το προφυλακτικο λιγο πιο πριν.
το μυαλουδακι μου τριπαρε για καιρο, ευτυχως ειμαι ''καθαρος'' :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom