Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Την εχω δαμασει βρε εγω και δε δαγκωνει.  :)

Ευχαριστω παντως, αν και εκει εχει ενα γωνιακο, οχι τρια. Στο 134 μαλλον θα λες που ειναι τα τρια στη σειρα. Περασα και απο εκει σημερα αλλα δεν τη βρηκα. Thanks anyway...
ναι ρε τυπε απλα δεν θυμομουν τα νουμερα,επι της φυλης στο υψος πιπινου,εκει που ειναι τα 3 μαζι,η υπογα,το ισογειο και ο πρωτος οροφος :2funny:
στο ισογειο την ειχα δει
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ρε παιδια μηπως εχει δει κανενας την Ελενα τη γνωστη απο Φυλης 200? Περασα σημερα απο εκει και η καλη τσατσα μου ειπε οτι καπου αλλου πρεπει να δουλευει τωρα αλλα δεν ξερει που. Την εχει παρει πουθενα το ματι σας?
Πριν καμια εβδομαδα την ειχα πετυχει πρωινη βαρδια στο Ρεμουνδου 21(Ντενιζοσπιτο)
 

Επισκέπτης
Πριν καμια εβδομαδα την ειχα πετυχει πρωινη βαρδια στο Ρεμουνδου 21(Ντενιζοσπιτο)

Μαλιστα... Καλα, αυτη απ΄οσο θυμαμαι εκανε πρωινα απο 'δω κι απο 'κει και ειχε στανταρ για απογευμα το Φυλης 200. Αρα το θεμα ειναι αν εχει βρει καποιο στανταρ απογευματινο. Thank you PIATSAS!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μαλιστα... Καλα, αυτη απ΄οσο θυμαμαι εκανε πρωινα απο 'δω κι απο 'κει και ειχε στανταρ για απογευμα το Φυλης 200. Αρα το θεμα ειναι αν εχει βρει καποιο στανταρ απογευματινο. Thank you PIATSAS!
σωστος εισαι τυπε
και απο αγιου πετρου  :priest: εχει περασει για πρωι
 

giorgos1983

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
παιδια στο φυλης 134 πανω τον αυγουστο ηταν μια μελαχρινη με μεγαλες βυζαρες αλλα δεν θυμαμε ονομα..ξερει κανεις που θα την βρω????
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια μηπως εχει δει κανενας την Ελενα τη γνωστη απο Φυλης 200? Περασα σημερα απο εκει και η καλη τσατσα μου ειπε οτι καπου αλλου πρεπει να δουλευει τωρα αλλα δεν ξερει που. Την εχει παρει πουθενα το ματι σας?
Η τρελλοκαμπέρω  έφυγε από Φυλής 200 οριστικά.Γυρνάει σαν αθίγγανη από σπίτι σε σπίτι.
Αυτή τη στιγμή είναι κρυολογημένη και αναρρώνει.(Στα σοβαρά)

Λέτε νά'χει την γρίππη των τρελλών αγελάδων; :2funny:
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Βίβιαν (Βούρβαχη, Δροσοπούλου 95, Ιάκχου 7)

Εθεάθη πουθενά????
 

Επισκέπτης
Η τρελλοκαμπέρω  έφυγε από Φυλής 200 οριστικά.Γυρνάει σαν αθίγγανη από σπίτι σε σπίτι.
Αυτή τη στιγμή είναι κρυολογημένη και αναρρώνει.(Στα σοβαρά)

Λέτε νά'χει την γρίππη των τρελλών αγελάδων; :2funny:

Το ξερω οτι εφυγε οριστικα απο το Φυλης 200, μαλλον λοιπον δεν εχει βρει ακομα σταθερο σπιτι... Μου ειχε πει οτι εψαχνε να βρει αλλου αλλα δεν μου ειχε πει τους λογους.

Μια χαρα σπιτακι ειναι παντως το Φυλης 200, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ολες φευγουν απο εκει. Το ιδιο ειχε γινει και με την πανεμορφη τη Σοφια, που μετα πηγε Μεταξουργειο στο Ιασωνος 19. Που να βρισκεται αραγε αυτη η κοπελα? Την εχει δει κανεις? Εγω δεν παω γενικα Μεταξουργειο αλλα πριν απο κατι μηνες ειχα μαθει απο τσατσο οτι ειχε επιστρεψει στη Ρωσια.  :(
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.361
Κριτικές
4
Like
1.293
Πόντοι
216
Γνωρίζει κανείς που θα βρώ την Ελένη (Ρωσίδα milf) με το σημάδι στην κοιλιά, που δούλευε Κολωνού στο πάνω το συνεδριακό??? Την ψάχνω πολύ καιρό αλλά δεν την έχω πετύχει πουθενά!!!
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Για Τζινα απο Καλυμνου 36 μαθαμε τιποτε?
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Είδε κανείς πουθενά το Τατιανάκι???
 

Συνημμένα

  • phoca_thumb_l_tatiana_00.jpg
    phoca_thumb_l_tatiana_00.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 25

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παιδιά διάβασα σε ενα ποστ του μέγιστου Piatsa ότι (μάλλον) έχει γυρίσει η Εβιτα, γνωστή στα Ιδρύματα Αριστομένους, Λέλας και λίγες φορές στο Φραντζή.Εχει κανείς νεότερα ή την έχει πάρει αλλού ή εστω την έχει δει κάπου (αν έχει ξανααρχίσει το επάγγελμα)?
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναγωνιστες
ψαχνω μια καζακστανη ονοματι ζανετ (ασιατικα χαρακτιριστικα)ενα καιρο (το δεκεβρη του 2009)δουλευε στη ιασωνος,μεταξουργειο,και σε στουντιο παλια στη περιοχη βοτανικου αλλα τωρα δεν την βρισκω,οποιος την εχει δει σας παρακαλω ας δωσει καποιες πληροφοριες
η ας μου στειλει pm
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Είδε κανείς πουθενά το Τατιανάκι???
Που την θυμηθηκες αυτην?
Εχει κανα χρονο που εχει φυγει απο τα μερη μας!
Μακαρι παντως να μας ξαναρθει ηταν ωραια περιπτωση
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
την αννα απο φυλλης 59 στο πανω εχει αλλακσει μπουρδελλο τιν πετυχε κανεις? :zfuck:
 

bedlam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, μήπως έχει δει κανείς που δουλεύει η Νατάσσα, με το τατουάζ πεταλούδα στην πλάτη, που δούλευε Διδύμου στον πρώτο όροφο, στο κομμάτι πάνω από την Αχαρνών; Την είχα ρωτήσει μια φορά που την πέτυχα πριν από κανένα 6μηνο (μέσα στο 2009 δηλαδή) στη Διδύμου και μου είπε ότι δούλευε σε κάποιο στούντιο στη Βριλησσού, αλλά όχι συστηματικά... :think:
 

Επισκέπτης
Εμ η αλλη, η Βιολεττα, που στο διαολο πηγε?
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
καποια Αλεξια απο Ρουμανια με ξανθο καρε μαλλι, κορμαρα (ψιλουτσικη και αδυνατη) που δουλεψε για λιγο καιρο το καλοκαιρι στο Βριλησσου 46 ξερει κανεις που ειναι τωρα? Νομιζω μου ειχε πει οτι δουλευει και Αριστοτελους (ισως δε θυμαμαι καλα) αλλα δε τη βρισκω ..
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ρε παιδιά, μήπως έχει δει κανείς που δουλεύει η Νατάσσα, με το τατουάζ πεταλούδα στην πλάτη, που δούλευε Διδύμου στον πρώτο όροφο, στο κομμάτι πάνω από την Αχαρνών; Την είχα ρωτήσει μια φορά που την πέτυχα πριν από κανένα 6μηνο (μέσα στο 2009 δηλαδή) στη Διδύμου και μου είπε ότι δούλευε σε κάποιο στούντιο στη Βριλησσού, αλλά όχι συστηματικά... :think:
Τσέκαρε τα προγράμματα του Studio Paradise
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom