Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
καποια Αλεξια απο Ρουμανια με ξανθο καρε μαλλι, κορμαρα (ψιλουτσικη και αδυνατη) που δουλεψε για λιγο καιρο το καλοκαιρι στο Βριλησσου 46 ξερει κανεις που ειναι τωρα? Νομιζω μου ειχε πει οτι δουλευει και Αριστοτελους (ισως δε θυμαμαι καλα) αλλα δε τη βρισκω ..
Ριξε μια ματια προς το Πειραιως 109
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παιδιά διάβασα σε ενα ποστ του μέγιστου Piatsa ότι (μάλλον) έχει γυρίσει η Εβιτα, γνωστή στα Ιδρύματα Αριστομένους, Λέλας και λίγες φορές στο Φραντζή.Εχει κανείς νεότερα ή την έχει πάρει αλλού ή εστω την έχει δει κάπου (αν έχει ξανααρχίσει το επάγγελμα)?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Παιδιά διάβασα σε ενα ποστ του μέγιστου Piatsa ότι (μάλλον) έχει γυρίσει η Εβιτα, γνωστή στα Ιδρύματα Αριστομένους, Λέλας και λίγες φορές στο Φραντζή.Εχει κανείς νεότερα ή την έχει πάρει αλλού ή εστω την έχει δει κάπου (αν έχει ξανααρχίσει το επάγγελμα)?
αν εχει δικιο ο πιατσας και ηταν αυτη,ηταν λελας πριν κατι μερες.χτες βραδυ στο πιπινου118, με ονομα αφροδιτη πλεον.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Παιδες η Αλικη, μια μελαχρινη που ειχα πετυχει τις γιορτες στο Αριστομενους 72 την εχετε δει πουθενα?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Κύριοι Συνάδελφοι,

Ψάχνω και εγώ με την σειρά μου 2 κοπελιές.

Η μία είναι η Βικτώρια από το Φυλής 109β, η αδύνατη μελαψή με το μακρύ μαύρο μαλλί, που έχει ISO HotScorpio.
Οι τσατσάδες δεν είναι ιδιαίτερα εξυπηρετικές.

Η δεύτερη είναι η Ίνκα από το Φυλής 67, όπου παίζει εκεί πολύ αραιά και πού, σαν μπαλαντέρ. Είναι καστανόξανθη με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολύ γλυκιά φατσούλα, ωραίες ματάρες, και ωραίο, γυναικείο σώμα. 
Πάλι εδώ, ο πουστο-τσάτσος το μόνο που μου είπε ότι δουλεύει κάπου στο Μεταξουργείο και δεν ξέρει αν και πότε θα ξανα-παίξει στο 67.

Γιαυτό, ρε μάγκες, αν ποτέ τις βρείτε, ρίξτε κανά σύρμα.

Ευχαριστώ. 
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
τελικα δε μπορεσα να βρω την Αλεξια απο Ρουμανια σε κανενα απο τα 2 στουντιο που αναφερθηκαν απο τους συναθλητες, μηπως καποιος αλλος ξερει κατι?

ty
 

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι;
Είδε κανείς την εκπομπή της Στεφανίδου σήμερα 19/01/2009 με θέμα "ΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ"?
Η καλεσμένη "Σάντρα" μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία, νομίζω ότι την έχω πετύχει στο παρελθόν στην Φυλής, όποιος είδε την εκπομπή και αναγνώρισε την κοπέλα ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Να ρωτήσω κάτι;
Είδε κανείς την εκπομπή της Στεφανίδου σήμερα 19/01/2009 με θέμα "ΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ"?
Η καλεσμένη "Σάντρα" μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία, νομίζω ότι την έχω πετύχει στο παρελθόν στην Φυλής, όποιος είδε την εκπομπή και αναγνώρισε την κοπέλα ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει
στις τσοντες της Sirina δεν παιζει αυτη ρε τυπε?
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Συναδελφοι,

Την Αγγελικη που δουλευε Ιππονακτος και Αθανασιας ξερει κανενας που μπορω να την βρω.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε παιδια θελω να ρωτησω για 2 ιεροδουλες προιστορικες, φυσικα δεν τις ψαχνω αφου μιλαω για 1995 , απλα αν τις γνωριζε καποιος συναγωνιστης... η μια αννα απο αλβανια δουλευε στην μεγαλου αλεξανδρου οπως παει ο μονοδρομος της μ.αλεξανδρου στο τελευταιο μπουρδελο στο αριστερο μας χερι... ο τσατσος ηταν ενας αρχιπουστης εν ονοματι χρηστος, η δευτερη ηταν σε μια καθετη στη φυλης (νομιζω φωκαιας) την ιδια περιοδο ελληνιδα με χαρακτηριστικα ονομα, την ελεγαν ροζα.... ισως η πιο ομορφη πουτανα σε μπουρδελο που εχω συναντησει... τις γνωριζε κανεις???????????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παιδες η Αλικη, μια μελαχρινη που ειχα πετυχει τις γιορτες στο Αριστομενους 72 την εχετε δει πουθενα?
Εχει αναφερθει απο συναγωνιστες οτι εκδιδεται στο Κων/λεως 94
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
αναζητω την αννι την ισπανιδα με τισ βυζαρεσ.που χαθηκε αυτη η καυλα; :tits:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Να ρωτήσω κάτι;
Είδε κανείς την εκπομπή της Στεφανίδου σήμερα 19/01/2009 με θέμα "ΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ"?
Η καλεσμένη "Σάντρα" μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία, νομίζω ότι την έχω πετύχει στο παρελθόν στην Φυλής, όποιος είδε την εκπομπή και αναγνώρισε την κοπέλα ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει

Μέχρι στην Τατιάνα έφτασε η χάρη της; :headbang:
Τύπε ίσως είναι η μοναδική που έχω πετύχει και στα 3 σημεία του μπουρδελοάξονα Φυλής-Μετάξι-Λιοσίων. Δούλευε και σε στούντιο. :zfuck:
Κάβλα μεν, κομοδίνο δε...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Nαι- ειδα την εκπομπή-
Αναγκάστηκε απο την αναγκη --- και την κοινωνία των αντρών--- να γινει ιερόδουλος ..
Πορνοστάρ όμως ????  :o :o :headbang: :headbang:  με τον .... Γκουσγκούνη και την tara White ?1111 :jerking:
απο ποιον  ανγκάστηκε ? ....... :headbang:
 

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
Μέχρι στην Τατιάνα έφτασε η χάρη της; :headbang:
Τύπε ίσως είναι η μοναδική που έχω πετύχει και στα 3 σημεία του μπουρδελοάξονα Φυλής-Μετάξι-Λιοσίων. Δούλευε και σε στούντιο. :zfuck:
Κάβλα μεν, κομοδίνο δε...
Άρα αυτή που κατάλαβα είναι. Την έχεις πετύχει τώρα τελευταία; Ξέρεις πού δουλεύει;
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.715
Κριτικές
47
Like
15.822
Πόντοι
5.885
Δώστε ενημέρωση στον λαό.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom