Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Ξερει κανεις τι απεγιναι η Τσεχα Ντενισα απο το Ρεμουνδου 20?..Πρεπει να ειναι απουσα απο εκει τουλαχιστον τα 2 τελευτεα χρονια...

σταματησε φιλε κ πρεπει να παντρευτηκε κιολας.Ειναι εκτος Ελλαδος.Εχει πολλα χρονια που σταματησε.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
187
Like
4.145
Πόντοι
14.175
Φοβερα τσιμπουκια η Ντενισα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί

Άνοιξε δικό της στούντιο ;

απο Μυτιληνη αν δε κανω λαθος ... εγω οταν της ειχα μιλησει Σουηδικα (καλησπερα, τι κανεις, ευκολα πραματα δλδ) δεν καταλαβε τιποτα ... ηταν ομως πιασαρικο να λεει οτι ειναι απο Σουηδια :-)[/quote]
[/quote]
Συγκεκριμένα τότε που την επισκέφτηκα έκανε κρύο και της είπα ότι έχω παγωμένα χέρια.Η Νάνσυ μου απάντησε μην ανησυχείς έχω συνηθίσει στο κρύο αφού είμαι από Σουηδία(έχει Σουηδία η Μυτιλήνη?) :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: drizzt

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
H Kατερίνα kinky από Βριλησσού 46 έχει σταματήσει?Έχει πάνω από χρόνο να εμφανιστεί
 

bettylou68

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.Αναζητω την ερικα που δουλευε παλια στης γιαννας καισαριανη...αληθινο ονομα ντανιελα...εχω ακουσει οτι δουλευει σε ενα κρυφο καπου στην πατησιων...ωραια κοπελα...αλβανιδα β γενιας...γνωριζει καποιος κατι?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Η Τζέσικα της αλυσίδας Μελαντίας-Συγγρού/Ντενίσα από μια μοντελοαλυσίδα παλαιότερα τι απέγινε ;
[/quote]
Εξαφανιζόλ εδώ και καιρό,λογικά αποχώρησε και αυτή...καλό τεμάχιο
 

Fk 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Η Τζούλιαννα η ξανθιά που δούλευε φυλής 69 δουλεύει ακόμα;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Φοβερό τεμάχιο εξαφανιζολ επίσης,ήταν η Συλβια η Ρωσίδα με στήθος που παρέπεμπε (αρκετά) προς Samantha Fox/Sabrina Salerno,πρώην Τριγγετοαλυσίδα/Μελαντίας.Σωματοδομή στυλ Βάλιας,την τίμησα ουκ ολίγες φορές
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
86
Κριτικές
31
Like
636
Πόντοι
290
Κάτι δύσκολο αλλά λέω μήπως και...
Πριν από δέκα χρόνια, τύπισσα σε διαμέρισμα στη Σόλωνος στο ύψος των Εξαρχείων, σε ψηλό όροφο.
Αντικειμενικα όμορφη, μελαχρινή, πλούσιο στήθος, μακριά μαλλιά.
Προσέφερε και μασάζ.
Δεν θυμάμαι όνομα, αλλά νομίζω δεν έχει σημασία, το σημείο που δούλευε είναι χαρακτηριστικό...
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
703
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί

Άνοιξε δικό της στούντιο ;

απο Μυτιληνη αν δε κανω λαθος ... εγω οταν της ειχα μιλησει Σουηδικα (καλησπερα, τι κανεις, ευκολα πραματα δλδ) δεν καταλαβε τιποτα ... ηταν ομως πιασαρικο να λεει οτι ειναι απο Σουηδια :-)[/quote]

Εχουμε καμια πληροφορια αν ειναι ακομα μαχιμη ???
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Τζούλη/Τζούλια/Τζάιλη/July που δούλευε πέρσι Αύγουστο με Νοέμβριο στο Λιοσίων 73 ;

Ήταν μια μικρούλα,18-19 χρονών,Ρουμάνα.
 

Tombull

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
149
Πόντοι
280
Η Ελένη η ρουμανα με τα μεγάλα βυζιά ξέρουμε πού βρίσκετε
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Τζέσικα του Μελαντίας 50 (πρώην Ντενίσα από μια <<μοντελοαλυσίδα>>) ;
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς για την Αίμιλη Φώκαιας 27 β;
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς για την Αίμιλη Φώκαιας 27 β [/b]
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Επίσης,η Αλίσια σε αυτό το Φυλής 59 ΠΑΝΩ δουλεύει ακόμα ;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Η Βυκη η milf που εργαζόταν στο στούντιο Κροκεων 6 τι απέγινε;;;
 

Κουληςmr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς για την Άννα ιλονα που ήταν παλιά φυλής;Την είχα πετύχει πέρυσι το καλοκαίρι αλλά από τότε δεν.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί

Άνοιξε δικό της στούντιο ;

απο Μυτιληνη αν δε κανω λαθος ... εγω οταν της ειχα μιλησει Σουηδικα (καλησπερα, τι κανεις, ευκολα πραματα δλδ) δεν καταλαβε τιποτα ... ηταν ομως πιασαρικο να λεει οτι ειναι απο Σουηδια :-)

Εχουμε καμια πληροφορια αν ειναι ακομα μαχιμη ??? [/quote]
[/quote]
Όχι,έχει ανοίξει δικιά της επιχείρηση αλλά καμία σχέση με αγοραίο έρωτα
 

gst

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
211
Πόντοι
0
Δύσκολο αυτό που θα ρωτήσω αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
Η ιερόδουλη με την οποία είχα την πρωτη σεξουλική μου εμπειρία ήταν μια κοπέλα που την έλεγαν Μαρία στο ακριτικό μπουρδέλο Φυλής και Θήρας γωνία το 1998 μετρίου αναστήματος,ξανθιά με λιγο γαμψή μυτη.υπάρχει περίπτωση να ξέρει κανείς κάτι;;;
Επίσης μία γερμανίδα που δούλευε πριν πολλά χρόνια στη ρεμούνδου με πολύ ομορφο πρόσωπο και ψηλή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom