Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

desade19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
12
Like
264
Πόντοι
290
Είχα ρωτήσει και το Μάρτη αλλά το post δε φαινόταν στη σελίδα οπότε το ξαναυποβάλλω (αν και λόγω COVID δε νομίζω να ξέρει κανείς...)

Η Αντριάννα, ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια της αγοράς, δούλευε μέχρι πρότινως στο Μεγ. Αλεξάνδρου 28 και μάλιστα είχε πει ότι είναι δικό της. Πήγα τις προάλλες και η τσα2 μου είπε ότι "δεν υπάρχει Αντριάννα". Ξέρει κανείς πού είναι;
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Τώρα κάτι δύσκολο για "ψαγμένους" μπουρδελιάρηδες: Ρουμάνα τσουπωτή με ωραία φυσικά 3άρια που σου τα 'χωνε στην μούρη να τα πιπιλίσεις, με γυαλάκια και λίγο αραιά δόντια μπροστά! Δούλεψε κατά σειράν: Καλύμνου 48, Λουκιανού 20, Θαρύπου 10 και τελευταία ίχνη της στο Κίου 8 (πάροδος Πιπίνου, σχεδόν πριβέ κατάσταση, χωρίς αναμένο φωτάκι, έπαιρνα τηλέφωνο και άνοιγε). Όνομα κατά καιρούς, Τζένη, Άντζελα και στην Θαρύπου νομίζω Σάντρα! Όποιος γνωρίζει κάτι θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η Ιζαμπελα απο Λιοσίων 73 και Σπυρου Πατση 40 που έχει χαθεί ρε παίδες?

Καλησπέρα..
Λόγω κορονοϊού,υπάρχουν ταξιδιωτικοί περιορισμοί από τη Ρωσία προς άλλη χώρα και το αντίστροφο..Ίσως γυρίσει μετά από λίγο καιρό..Το ίδιο και η Ηλέκτρα.Βέβαια,αυτές οι δύο ήταν στη Ρωσία και πριν την πανδημία..

Το λέω αυτό,γιατί όταν ρώτησα για την Ινές στο Φιλιππίδου 11Β,δεν ήρθε Ελλάδα από Ρωσία λόγω αυτών των περιορισμών.Πιθανόν για αυτό το λόγο δεν έχει γυρίσει στην Ελλάδα η Ιζαμπέλα.
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Τώρα κάτι δύσκολο για "ψαγμένους" μπουρδελιάρηδες: Ρουμάνα τσουπωτή με ωραία φυσικά 3άρια που σου τα 'χωνε στην μούρη να τα πιπιλίσεις, με γυαλάκια και λίγο αραιά δόντια μπροστά! Δούλεψε κατά σειράν: Καλύμνου 48, Λουκιανού 20, Θαρύπου 10 και τελευταία ίχνη της στο Κίου 8 (πάροδος Πιπίνου, σχεδόν πριβέ κατάσταση, χωρίς αναμένο φωτάκι, έπαιρνα τηλέφωνο και άνοιγε). Όνομα κατά καιρούς, Τζένη, Άντζελα και στην Θαρύπου νομίζω Σάντρα! Όποιος γνωρίζει κάτι θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα!
Φίλε ήταν μουνάρα αλλά δυστυχώς γύρισε στη χώρα της.
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα μύστες!!ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η Καίτη που δούλευε πιο παλιά στο πιπινου 118.μια ξανθιά με βυζάρες και πεταχτο κωλαράκι σχετικά κοντουλα.οχι η katy που είναι τώρα Λιοσίων.
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους!!! Ξέρει κανείς τι απέγινε η Μάνια από Κασσάνδρας 8, με την κολάρα;
Συνεχίζει κάπου; Έφυγε εκτός;
Ευχαριστώ!
Stay safe!!!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Θυμάται κανείς μια Μπρίτνεϊ από το Λιοσίων 73 ;
Δουλεύει κάπου αλλού ;; Ή έχει φύγει οριστικά ;;;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
[/quote]
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί [/quote]

Άνοιξε δικό της στούντιο ;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Όχι spirtouli καμία σχέση
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
137
Κριτικές
4
Like
215
Πόντοι
1
Μια ξανθουλα (βαμμενη νομιζω) λεπτουλα κοπελα δουλευε στο Βριλησσου 42 με το ονομα Νταρια. Ειχε πει πως ειναι απο Μοσχα. Εχει χαθει εδω και καιρο. Αν ξερει κανεις τιποτα...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παίδες πλζ... ένα inbox το τηλ της Τζούλιας της μιλφ από πιπινου 65 και Διδυμου 27.. της ξανθιάς με το τατουάζ σκορπιου....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ψάχνω την Ειρήνη, Ρωσίδα μίλφ που δούλευε πριν μερικούς μήνες κάπου κάπου Κολοκυνθούς 38 και στα δύο. Ήταν ξανθιά, αδύνατη και όποιος ήθελε έκανε φουλ πρόγραμμα. Ήταν χρόνια στο συγκεκριμένο σπίτι. Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου?
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά , ψάχνω εδώ και καιρό μια κοπέλα στο μετάξι ονόματι Κατερίνα δούλευε νυχτερινή βάρδια πριν 1 με 1,5 χρόνο τώρα έχει εξαφανιστεί από εκεί την υπηρεσία που ρώτησα που κατάλαβε ποια έλεγα μου είπε ότι έχει πάρει μεταγραφή για φυλής-αχαρνών είναι ψηλή Ρωσίδα νταρντάνα καστανόξανθο μαλλί το είχε τελευταία φορά που την πήρα

Ευχαριστώ
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Συναδελφοι η Νανσυ η ελληνιδα η ξανθια με τις βυζάρες που εχει περασει απο πολλα στουντιο ( τελευταια ηταν τριγγετο-αλυσιδα) ξερεις κανεις τι γινεται ?
Είσαι σίγουρος ότι πρόκειται για Ελληνίδα?Θυμάμαι μια Νάνσυ που δούλευε εκεί με την περιγραφή που δίνεις (την είχα πετύχει στο Βουλιαγμένης 238,έκανε και μασάζ Nuru)και μου είχε πει πως είναι από Σουηδία :S .Αν είναι αυτή έχει σταματήσει εδώ και 4-5 χρόνια γιατί άνοιξε δικό της μαγαζί

Άνοιξε δικό της στούντιο ;[/quote]

απο Μυτιληνη αν δε κανω λαθος ... εγω οταν της ειχα μιλησει Σουηδικα (καλησπερα, τι κανεις, ευκολα πραματα δλδ) δεν καταλαβε τιποτα ... ηταν ομως πιασαρικο να λεει οτι ειναι απο Σουηδια :-)
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Για την Τζούλια τπτ παίδες;;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Φαντάζομαι λόγω covid έχουν χαθεί πολλές τους τελευταίους μήνες. Οι περισσότερες αποκλεισμένες στις χώρες τους μάλλον!!!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Φαντάζομαι λόγω covid έχουν χαθεί πολλές τους τελευταίους μήνες. Οι περισσότερες αποκλεισμένες στις χώρες τους μάλλον!!!

Ισχύει.. Έχουν κλείσει τα σύνορα οι χώρες προέλευσης τους. Αυτό μου είπε άλλωστε και μια τσατσά για μία από τη Ρωσία..
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
470
Πόντοι
301
Ξερει κανεις τι απεγιναι η Τσεχα Ντενισα απο το Ρεμουνδου 20?..Πρεπει να ειναι απουσα απο εκει τουλαχιστον τα 2 τελευτεα χρονια...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.543
Κριτικές
56
Like
6.324
Πόντοι
4.806
Ξερει κανεις τι απεγιναι η Τσεχα Ντενισα απο το Ρεμουνδου 20?..Πρεπει να ειναι απουσα απο εκει τουλαχιστον τα 2 τελευτεα χρονια...
Καλα ρε φιλε, τι τεμαχιο ηταν κι αυτο;;;
Την ειχα παρει πιτσιρικας το 2007 στο ξεκινημα της και με ειχε ξεπατωσει. Αληθεια,τι να κανει αραγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom