Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 100 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.160
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
..ZΩΑ είναι, ρε...Ρίχνετε κανένα πούτσο, γαμάτε τις κωλάρες τους αλλά μέχρι εκεί...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εχω την εντυπωση οτι αν σου καθοτανε δεν θα ελεγες τιποπα για τα αλβανια.
Απλα ενημερωνω(αν και το ξερουν οι περισσοτεροι) οτι οποιος νταραβεριζεται με τα αλβανια(δουλειες,ενοικιασεις σπιτιων,σχεσεις κλπ) καλα ξεμπλεξιματα


Φίλε μου κάνεις λάθος. Δεν είμαι παιδάκι επειδή δε μου κάθισε να πω τα χειρότερα και αν μου καθόταν να την έλεγα πριγκίπισα.

Δε βγήκα χθες στην πιάτσα δόξα Τω Θεό !

Η γνώμη μου για τους Αλβανούς δεν αλλάζει είτε μου κάτσει η μισή αλβανία είτε όχι. είναι άσχετο το ένα θέμα.

Και προσωπικά έχω γειώσει αλβανίδες καθαρά επειδή δε γουστάρω τη φάρα. Απλά το συγκεκριμένο ήταν καυλοράπανο και το είδα σαν εξαίρεση. ΆΣχετα αν δεν έφαγα τελικά.

Στο κάτω κάτω παρόλο που δεν έφαγα την λέω μουνάρα και δεν έγινε ξαφνικά μπάζο στα μάτια μου. Αλλά το ποιόν της δεν αλλάζει ακόμα και αν έδινε και κώλο.

ΥΓ. Χώρια ότι μου είπε ότι της αρέσου και οι γυναίκες και καυλώνει φουλ με λεσβιακό.
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Λαός αμόρφωτος, χωρίς αρχή και τέλος. Άθλιοι στους τρόπους τους, γεμάτοι μίσος για μας. Δουλικοί σε Ιταλούς, Αμερικάνους, Γερμανούς. Με μια ψεύτικη σεμνοτυφία οι γυναίκες τους. Ακούνε ελληνικά και μαζεύονται. Άθλια όλα πάνω τους. Βέβαια, οι γυναίκες στα Τίρανα, εμφανησιακά τουλάχιστον, είναι μια ευχάριστη έκπληξη. Αλλά μέχρι εκεί. Θέλουν να φύγουν από εκεί και το επιδιώκουν όπως μπορούν...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εμενα παιδια,το μενος μου για τους αλβανους ειναι γνωστο εδω μεσα καθως το εχω εκφρασει πολλακις..
μια φορα εχω μπλεξει με αλβανιδα που την ειχα γνωρισει απο το ιντερνετ και ηταν μια μιλφαρα τρομερη.
το ποσο ευχαριστιομουν να γαμιομαστε δεν περιγραφεται...δε μου ελεγε οχι σε τιποτα,με γουσταρε τρελλα σε σημειο καψουρας και αν δεν ηταν η καταγωγη της θα την κραταγα για γκομενα και ας ειχε γιο 17 χρονων.
Ομως,επειδη ηταν αλβανιδα δεν το συζηταγα να προχωρησω περαιτερω...
Γι αυτο και μετα απο γαμησια 2 χρονων σχεδον καποια στιγμη τη γειωσα και στενοχωριεμαι γι αυτο γιατι εκοψα ξαφνικα και ηταν ακλο παιδι ασχταως καταγωγης...
Θελω να της στειλω κανενα μυνηματακι να σας πω την αληθεια μπας κ σκιστουμε ξανα αλλα φοβαμαι μη μυριστει τιποτα η δικια μου...
Τωρα παλι,εχω παθει πλακα με ενα αλβανακι,κουμπαρα της κολλητης μου,παντρεμενη με παιδι,που τα εχει με ενα τριμαλακα ελληνα,που την κερατωνει και της λεει ψεμματα και αυτη καθεται.Την πηρε και παρθενα...
Κανω τα παντα να τους χωρισω μπας κ τη γαμησω καποια στιγμη.Θα σκασω αμα δεν την πηδηξω!
Μιλαμε για γαμω τα μουνια αλλα ειναι πολυ ηρεμη κοπελα που δεν σκεφτεται καν να παει με αλλον αντρα,ειναι εκει κολλημενη στο μαλακα!
 

kz28

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
αυτο ακριβως!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ρε μαγκες οι τυποι..
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΤΙΜΙΑ αυτης της φαρας..

οχι και ατιμια οι αλβανοι...
ισα ισα που εχουν μια ΤΙΜΗ για τα παντα....
μεχρι και την ιδια τους την μανα μπορουν να πουλησαν σαν ανταλακτικα για μεταμοσχευση  :2funny:
πρεπει να ειναι ο πιο φιλοχρηματος λαος, για τα φραγκα κανουν τα παντα, μονο στο χρημα πιστευουν και φυσικα κανουν σαν τα κορακια για να το μαζεψουν
βεβαια εχει και τα καλα του, παιρνεις πχ τον ελληνα μαστορα να ερθει για μια δουλεια στο σπιτι και ερχεται σε 3 μερες, ο αλβανος για να παρει το 50αρι θα ερθει σε 5 λεπτα  αλλα γενικα κουβαλαν πολλα κουσουρια και κομπλεξ αλλο χαρακτηριστικο η απεραντη τσιγκουνια τους...αλβανος και να σε κερασει καφε ή ποτο? με την καμια, αλλα δεν ειναι οτι ειναι τσιγκουνηδες με τους αλλους ειναι και με τον εαυτο τους, μπορει να εχει πχ ο αλλος 30.000χιλ κας στην τραπεζα και να κυκλοφορει με τρυπιο παπουτσι  :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εμενα παιδια,το μενος μου για τους αλβανους ειναι γνωστο εδω μεσα καθως το εχω εκφρασει πολλακις..
μια φορα εχω μπλεξει με αλβανιδα που την ειχα γνωρισει απο το ιντερνετ και ηταν μια μιλφαρα τρομερη.
το ποσο ευχαριστιομουν να γαμιομαστε δεν περιγραφεται...δε μου ελεγε οχι σε τιποτα,με γουσταρε τρελλα σε σημειο καψουρας και αν δεν ηταν η καταγωγη της θα την κραταγα για γκομενα και ας ειχε γιο 17 χρονων.
Ομως,επειδη ηταν αλβανιδα δεν το συζηταγα να προχωρησω περαιτερω...
Γι αυτο και μετα απο γαμησια 2 χρονων σχεδον καποια στιγμη τη γειωσα και στενοχωριεμαι γι αυτο γιατι εκοψα ξαφνικα και ηταν ακλο παιδι ασχταως καταγωγης...
Θελω να της στειλω κανενα μυνηματακι να σας πω την αληθεια μπας κ σκιστουμε ξανα αλλα φοβαμαι μη μυριστει τιποτα η δικια μου...
Τωρα παλι,εχω παθει πλακα με ενα αλβανακι,κουμπαρα της κολλητης μου,παντρεμενη με παιδι,που τα εχει με ενα τριμαλακα ελληνα,που την κερατωνει και της λεει ψεμματα και αυτη καθεται.Την πηρε και παρθενα...
Κανω τα παντα να τους χωρισω μπας κ τη γαμησω καποια στιγμη.Θα σκασω αμα δεν την πηδηξω!
Μιλαμε για γαμω τα μουνια αλλα ειναι πολυ ηρεμη κοπελα που δεν σκεφτεται καν να παει με αλλον αντρα,ειναι εκει κολλημενη στο μαλακα!

Ρε εσύ αν φοβάσαι μην το μάθει η δικιά σου γαμώντας την πρώην σου την μιλφάρα, δε φοβάσαι μήπως το μάθει δικιά σου αν γαμήσεις την κουμπάρα της κολλητής σου??? Επειδή ξέρει κοντινούς σου ανθρώπους?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ρε εσύ αν φοβάσαι μην το μάθει η δικιά σου γαμώντας την πρώην σου την μιλφάρα, δε φοβάσαι μήπως το μάθει δικιά σου αν γαμήσεις την κουμπάρα της κολλητής σου??? Επειδή ξέρει κοντινούς σου ανθρώπους?
δεν την εχω μπλεξει καθολου με την κολλητη μου.ειναι προσφατη και δεν εχουν εμπλακει οι 2 πλευρες...
Αλλωστε η κολλητη δεν προκειται να πει τιποτα.
υπαρχει ορκος σιωπης μεταξυ μας στις παγαποντιες μας...
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Το παράδειγμα που έφερες με τους αρχαίους έλληνες είναι εν μέρη σωστό. Γιατί εμάς όταν μας λένε τι έχει να δείξει η Ελλάδα (ναι δεν έχουμε κάτι να δείξουμε τώρα), η ιστορία δε γράφεται σε μια 10ετία 20ετία και πάει λέγοντας. Ο Έλληνας θα μιλήσει για την Ελλάδα του ...έστω και την αρχαία. Ελλάδα είναι όμως. Η χώρα του.

Ο Αλβανός γιατί θα μιλήσει? Απλά θα φροντίσει να κράξει τους  Έλληνες. Να μου έλεγε για την αρχαία αλβανία (εδώ γελάμε) να το καταλάβω.

Πάντως μου έλεγε ότι οι Αλβανοί της αλβανίας μισούν τους Έλληνες και είναι πολύ ρατσιστές. Και αυτό γιατί όταν άνοιξαν τα σύνορα οι πιο πλούσιοι αλβανοί φύγανε σε άλλες χώρες της Ευρώπης σε καλύτερο οικονομικό επίπεδο από την Ελλάδα. Πήγαν πιο μακριά. Οι φτωχοί αλβανοί από την άλλη και όλη η λέρα ήρθε στην Ελλάδα.

Όπως είναι αντιληπτό αυτοί που ήρθαν στην Ελλάδα κλέψανε και κάνανε διάφορα. Τα παραδέχτηκε και η ίδια. Ε επειδή σε αυτούς φερθήκαμε άσχημα και τους βάλαμε φυλακές και τέτοια.. γιαυτό οι Αλβανοί της αλβανίας  μας μισούν. Αλλά χωρίς να καταλαβαίνουν το γιατί. Η ίδια ξέρει βέβαια και το δέχεται.


Πέρα από τα πολιτικά, φοβερό το μουνί, τρελό κωλί, πρόσωπο, βύζους όλα.

Αλλά το έπαιζε κυρία η μαλάκω.

Φίλε συμφωνώ με όλα όσα λες.Δεν τα έχουν φυσικά μόνο οι Έλληνες απλά οι περισσότεροι λόγω γειτνίασης έχουν έρθει εδώ.
Από την άλλη δεν είναι και λίγο να σε μεγαλώνουν λέγοντάς σου ότι είσαι ο Σκιπτάρης, ο γιός του αετού και σου αξίζει να σου κάνουν πίπες όλοι οι λαοί του κόσμου και όταν φεύγεις από τη σκατότρυπά σου να βλέπεις ότι σε θεωρούν πιό άχρηστο κι από τρύπια γαλότσα.Και μάλιστα να διαπιστώνεις ότι έχουν και δίκιο.
Θυμάμαι το 1991 που είχαν έρθει έλεγαν εν είδει αστείου ότι οι Έλληνες είναι όλοι γκαστρωμένοι επειδή έβλεπαν παντού μπυροκοίλια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Γενικά νομίζω ότι πρέπει να κάνουν ομαδική ψυχοθεραπεία για να έρθουν στα ίσα τους σα λαός.

Συμπέρασμα το εξής ένα:Κατατρομικές επιχειρήσεις απέναντι στις αλβανοξεκωλιάρες.Γαμάμε, βγάζουμε γούστα και ξεφτιλίκια και φεύγουμε.Σε καμία περίπτωση σοβαρή αντιμετώπιση στις αλβανοπουτανιάρες.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.326
Κριτικές
15
Like
5.858
Πόντοι
1.496
Ερχεται μια Αλβανιδα να νοικιασει ενα διαμερισμα μου.Της αρεσει,τα βρισκουμε και στη τιμη,ολα καλα.Μετα ομως ακολουθει και μια διαδικασια.Ταυτοτητες,λογιστες,να βαλει τη ΔΕΗ στο ονομα της κλπ.Αφου περναγαν οι μερες με κατι κουτοπονηρες δικαιολογιες και αφου προσπαθουσε να βαλω στο ονομα μου τη ΔΕΗ,της το ξεκοψα.Οποτε μου λεει απ το τηλεφωνο,ακου να σου πω,εγω ουτε απο λογιστες μασαω,ουτε τιποτα,οτι γουσταρω θα κανω.Ευγενης οπως παντα και τιμιος στις συναλλαγες μου,της απανταω,γιατι δε το λες τοσες μερες και ταλαιπωριωμαστε κι οι δυο μας.Ελα απ το σπιτι να σου δωσω τη προκαταβολη σου να ξεμπερδευουμε.Ερχεται και εχει ενα νευριασμενο και μαγκικο υφακι.Ε,δεν ηθελα και πολυ,προφανως με περασε για κανενα αγαθιαρη αλλα επειδη αρχισα να φορτωνω εφυγε τρεχοντας απ το σπιτι.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ερχεται μια Αλβανιδα να νοικιασει ενα διαμερισμα μου.Της αρεσει,τα βρισκουμε και στη τιμη,ολα καλα.Μετα ομως ακολουθει και μια διαδικασια.Ταυτοτητες,λογιστες,να βαλει τη ΔΕΗ στο ονομα της κλπ.Αφου περναγαν οι μερες με κατι κουτοπονηρες δικαιολογιες και αφου προσπαθουσε να βαλω στο ονομα μου τη ΔΕΗ,της το ξεκοψα.Οποτε μου λεει απ το τηλεφωνο,ακου να σου πω,εγω ουτε απο λογιστες μασαω,ουτε τιποτα,οτι γουσταρω θα κανω.Ευγενης οπως παντα και τιμιος στις συναλλαγες μου,της απανταω,γιατι δε το λες τοσες μερες και ταλαιπωριωμαστε κι οι δυο μας.Ελα απ το σπιτι να σου δωσω τη προκαταβολη σου να ξεμπερδευουμε.Ερχεται και εχει ενα νευριασμενο και μαγκικο υφακι.Ε,δεν ηθελα και πολυ,προφανως με περασε για κανενα αγαθιαρη αλλα επειδη αρχισα να φορτωνω εφυγε τρεχοντας απ το σπιτι.
ήταν καλό κομμάτι τυπε ;
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Ερχεται μια Αλβανιδα να νοικιασει ενα διαμερισμα μου.Της αρεσει,τα βρισκουμε και στη τιμη,ολα καλα.Μετα ομως ακολουθει και μια διαδικασια.Ταυτοτητες,λογιστες,να βαλει τη ΔΕΗ στο ονομα της κλπ.Αφου περναγαν οι μερες με κατι κουτοπονηρες δικαιολογιες και αφου προσπαθουσε να βαλω στο ονομα μου τη ΔΕΗ,της το ξεκοψα.Οποτε μου λεει απ το τηλεφωνο,ακου να σου πω,εγω ουτε απο λογιστες μασαω,ουτε τιποτα,οτι γουσταρω θα κανω.Ευγενης οπως παντα και τιμιος στις συναλλαγες μου,της απανταω,γιατι δε το λες τοσες μερες και ταλαιπωριωμαστε κι οι δυο μας.Ελα απ το σπιτι να σου δωσω τη προκαταβολη σου να ξεμπερδευουμε.Ερχεται και εχει ενα νευριασμενο και μαγκικο υφακι.Ε,δεν ηθελα και πολυ,προφανως με περασε για κανενα αγαθιαρη αλλα επειδη αρχισα να φορτωνω εφυγε τρεχοντας απ το σπιτι.

Ξεκωλιάρα σταδιάλα!!! :orchestra:
 

mamra81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
51
Κριτικές
11
Like
441
Πόντοι
290
Ερχεται μια Αλβανιδα να νοικιασει ενα διαμερισμα μου.Της αρεσει,τα βρισκουμε και στη τιμη,ολα καλα.Μετα ομως ακολουθει και μια διαδικασια.Ταυτοτητες,λογιστες,να βαλει τη ΔΕΗ στο ονομα της κλπ.Αφου περναγαν οι μερες με κατι κουτοπονηρες δικαιολογιες και αφου προσπαθουσε να βαλω στο ονομα μου τη ΔΕΗ,της το ξεκοψα.Οποτε μου λεει απ το τηλεφωνο,ακου να σου πω,εγω ουτε απο λογιστες μασαω,ουτε τιποτα,οτι γουσταρω θα κανω.Ευγενης οπως παντα και τιμιος στις συναλλαγες μου,της απανταω,γιατι δε το λες τοσες μερες και ταλαιπωριωμαστε κι οι δυο μας.Ελα απ το σπιτι να σου δωσω τη προκαταβολη σου να ξεμπερδευουμε.Ερχεται και εχει ενα νευριασμενο και μαγκικο υφακι.Ε,δεν ηθελα και πολυ,προφανως με περασε για κανενα αγαθιαρη αλλα επειδη αρχισα να φορτωνω εφυγε τρεχοντας απ το σπιτι.

Εγώ είχα πιαστεί κορόιδο πριν κανα δυο χρόνια και ένας Αλβανος με φέσωσε  :headbang: (ΔΕΗ 300)
 

skyline 222

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ξερω αλβανιδες πιπινια φιλες μου που εχουν μεγαλωσει Ελλαδα και εχουν παει εδω σχολειο και απλα ξεχνας απο που ειναι, ειναι πολυ καλες σε ολα! Τπτ δεν μου θυμιζει οτι ειναι Αλβανιδες!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
Eva Murati(απόψε την έμαθα) :confused:

Eeag-UAXgAAsLiX.jpg
Ey15iew-WYAA9-AO5.jpg
-640-0-5db9db723f97e.jpg
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
Τελευταία τροποποίηση:

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Τα καλητερα γαμισια τα δεχοντε οι γυναικες απο την αρχαια Ιλιρια. Απιστευτες καυλες οι αλβανιδες!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.988
Κριτικές
62
Like
40.505
Πόντοι
8.530
Eva Murati(απόψε την έμαθα) :confused:

Eeag-UAXgAAsLiX.jpg
Ey15iew-WYAA9-AO5.jpg
-640-0-5db9db723f97e.jpg
Πολυ μουρατη η Μουρατι...ομως δεν νομιζω να ειναι ο μεσος ορος...το ιδιο και με τις Κυπριες...υπαρχουν οι παρουσιαστριες του ΡΙΚ και υπαρχουν και τα ηλιοκαμμενα κοριτσακια που αραζουν για καφε στην Πλατεια Ναυαρινου να κελαηδανε και να μην καταλαβαινεις τι λενε...καπου στην μεση ειναι το σωστο.Αλλοι πεφτουν στο ενα ακρο και αλλοι στο αλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom