Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 100 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Arislucky7

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 500eur.jpg
    500eur.jpg
    333,9 KB · Εμφανίσεις: 22

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τώρα πάω να συναντήσω Αλβανιδάκι μικρό που καμάκωσα σήμερα στο μετρό !

Από το τηλ έλεγε ότι ψάχνει μόνο σχέση. Της ρίχνω 9 χρόνια το κέρατό μου τι σχέσεις και παπαριές παντρεμένος άνθρωπος...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τελικά το αλβανάκι το έπαιζε ότι για εκείνη το να δώσει το σώμα της σημαίνει αξιοπρέπεια και ότι δεν κάνει μαλακίες από το πρώτο ραντεβού. Θέλει ο άλλος να την εκτιμήσει και κάτι άλλες παπαριές έλεγε.
Το είχα στριμώξει όσο δεν πάει. Ήθελε πιο πολύ μόνιμο χορηγό (σχέση) παρά ένα πήδημα.

Άσχετο αλλά είναι ψιλορατσιστές οι αλβανοί. Μου έλεγε ότι οι αλβανοί γενικότερα δε γουστάρουν τους Έλληνες.

Και της λέω κάποια στιγμή δεν το καταλαβαίνω. Όπως οι ελληνοαμερικάνοι είναι λογικό να συμπαθούν τους αμερικάνουν γιατί τους τάισαν έτσι και οι αλβανοί θα έπρεπε να γουστάρου την ελλάδα γιατί τους τάισε.

απαντάει "κανείς δεν μας τάισε εμάς. Η μάνα μου δούλευε 12 ώρες την ημέρα" 

Αυτό δηλαδή δεν είναι τάισμα?? Δεν είπα ότι δε δουλεύουν. Αλλά ότι σε παίρνουν να δουλέψεις θα πρέπει να πείς ευχαριστώ.


Χώρια του ότι όταν ρώτησα με τι ασχολούνται τα αδέρφια σου μου τα μάσαγε.. και γενικότερα για φίλους της τα μάσαγε...

Πολύ λέρα ρε πούστη μου όλοι οι αλβανοί. Χάθηκε να ήταν νορμάλ άνθρωποι.


Και άμα δε γουστάρουν την Ελλάδα τότε γιατί δεν παίρνουν τον πούλο.

Απλά προβληματισμοί της βραδιάς. ΚΑτα τα άλλα ήταν φοβερό μουνι. Χωρίς μυαλό όμως..
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.581
Πόντοι
30.558
hitman7771 δώσε πόνο και άσε τους προβληματισμούς
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τελικά το αλβανάκι το έπαιζε ότι για εκείνη το να δώσει το σώμα της σημαίνει αξιοπρέπεια και ότι δεν κάνει μαλακίες από το πρώτο ραντεβού. Θέλει ο άλλος να την εκτιμήσει και κάτι άλλες παπαριές έλεγε.
Το είχα στριμώξει όσο δεν πάει. Ήθελε πιο πολύ μόνιμο χορηγό (σχέση) παρά ένα πήδημα.

Άσχετο αλλά είναι ψιλορατσιστές οι αλβανοί. Μου έλεγε ότι οι αλβανοί γενικότερα δε γουστάρουν τους Έλληνες.

Και της λέω κάποια στιγμή δεν το καταλαβαίνω. Όπως οι ελληνοαμερικάνοι είναι λογικό να συμπαθούν τους αμερικάνουν γιατί τους τάισαν έτσι και οι αλβανοί θα έπρεπε να γουστάρου την ελλάδα γιατί τους τάισε.

απαντάει "κανείς δεν μας τάισε εμάς. Η μάνα μου δούλευε 12 ώρες την ημέρα"   

Αυτό δηλαδή δεν είναι τάισμα?? Δεν είπα ότι δε δουλεύουν. Αλλά ότι σε παίρνουν να δουλέψεις θα πρέπει να πείς ευχαριστώ.


Χώρια του ότι όταν ρώτησα με τι ασχολούνται τα αδέρφια σου μου τα μάσαγε.. και γενικότερα για φίλους της τα μάσαγε...

Πολύ λέρα ρε πούστη μου όλοι οι αλβανοί. Χάθηκε να ήταν νορμάλ άνθρωποι.


Και άμα δε γουστάρουν την Ελλάδα τότε γιατί δεν παίρνουν τον πούλο.

Απλά προβληματισμοί της βραδιάς. ΚΑτα τα άλλα ήταν φοβερό μουνι. Χωρίς μυαλό όμως..

Αυτό λέγεται κομπλεξ κατωτερότητας και παίζει σε παααααρα μα πάρα πολλούς Αλβανούς - αν όχι όλους για να μη γενικεύω.Είναι κλασσικό χαρατηριστικό ανθρώπου ή λαού με τρομερή εγωπάθεια που όμως είναι μέσα στα σκατά και επειδή δεν έχει απολύτως τίποτα να περηφανεύεται απαξιώνει τους άλλους.Ο σοφός λαός το λέει αλλιώς: όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Πάντως για να μη λέμε μόνο για τους άλλους σκέψου ότι εμείς όταν μας στριμώχνουν πετάμε μονίμως τους Αρχαίους Έλληνες.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αυτό λέγεται κομπλεξ κατωτερότητας και παίζει σε παααααρα μα πάρα πολλούς Αλβανούς - αν όχι όλους για να μη γενικεύω.Είναι κλασσικό χαρατηριστικό ανθρώπου ή λαού με τρομερή εγωπάθεια που όμως είναι μέσα στα σκατά και επειδή δεν έχει απολύτως τίποτα να περηφανεύεται απαξιώνει τους άλλους.Ο σοφός λαός το λέει αλλιώς: όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Πάντως για να μη λέμε μόνο για τους άλλους σκέψου ότι εμείς όταν μας στριμώχνουν πετάμε μονίμως τους Αρχαίους Έλληνες.

Το παράδειγμα που έφερες με τους αρχαίους έλληνες είναι εν μέρη σωστό. Γιατί εμάς όταν μας λένε τι έχει να δείξει η Ελλάδα (ναι δεν έχουμε κάτι να δείξουμε τώρα), η ιστορία δε γράφεται σε μια 10ετία 20ετία και πάει λέγοντας. Ο Έλληνας θα μιλήσει για την Ελλάδα του ...έστω και την αρχαία. Ελλάδα είναι όμως. Η χώρα του.

Ο Αλβανός γιατί θα μιλήσει? Απλά θα φροντίσει να κράξει τους  Έλληνες. Να μου έλεγε για την αρχαία αλβανία (εδώ γελάμε) να το καταλάβω.

Πάντως μου έλεγε ότι οι Αλβανοί της αλβανίας μισούν τους Έλληνες και είναι πολύ ρατσιστές. Και αυτό γιατί όταν άνοιξαν τα σύνορα οι πιο πλούσιοι αλβανοί φύγανε σε άλλες χώρες της Ευρώπης σε καλύτερο οικονομικό επίπεδο από την Ελλάδα. Πήγαν πιο μακριά. Οι φτωχοί αλβανοί από την άλλη και όλη η λέρα ήρθε στην Ελλάδα.

Όπως είναι αντιληπτό αυτοί που ήρθαν στην Ελλάδα κλέψανε και κάνανε διάφορα. Τα παραδέχτηκε και η ίδια. Ε επειδή σε αυτούς φερθήκαμε άσχημα και τους βάλαμε φυλακές και τέτοια.. γιαυτό οι Αλβανοί της αλβανίας  μας μισούν. Αλλά χωρίς να καταλαβαίνουν το γιατί. Η ίδια ξέρει βέβαια και το δέχεται.


Πέρα από τα πολιτικά, φοβερό το μουνί, τρελό κωλί, πρόσωπο, βύζους όλα.

Αλλά το έπαιζε κυρία η μαλάκω.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
hitman7771 δώσε πόνο και άσε τους προβληματισμούς

Μιλάμε το ζόρισα μέχρι εκεί που δεν πάει.

Η μαλακία βέβαια είναι ότι παλιά ως ελεύθερος το πήγαινα πιο νορμάλ το πέσιμο.. και ερχόταν μόνο του και το ίδιο βράδυ.

Χθές μπήκα με τα μπούνια σα να μην υπάρχει αύριο. (λόγο γυναίκας δεν έχω και τον άπλετο χρόνο).

Ε και η άλλη ήθελε να την εκτιμήσω μου έλεγε και παπαριές. Και δεν της αρέσει να έρχεται δεύτερη και άλλες πίπες.

Μου ερχόταν να τραβήξω τις κωλότριχές μου !
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
να σημειωσω οτι στο Λονδινο που συναντησα Αλβανους παλι τα ιδια σκατα ηταν...σημειωτεον οτι ουτε οι Αγγλοι δεν τους πηγαιναν μια...ακομη κ δυο-τρια ατομα απο Ανατολικο μπλοκ τα χειροτερα ελεγαν για τους αλβανους,...αυτα σας τα λεω για να μην λεμε οτι μονο εμεις οι ελληνες εχουμε προκαταληψη...κ σαφως οπου υπαρχει καπνος,υπαρχει κ φωτια.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
4
Like
1.297
Πόντοι
216
Μιλάμε το ζόρισα μέχρι εκεί που δεν πάει.

Η μαλακία βέβαια είναι ότι παλιά ως ελεύθερος το πήγαινα πιο νορμάλ το πέσιμο.. και ερχόταν μόνο του και το ίδιο βράδυ.

Χθές μπήκα με τα μπούνια σα να μην υπάρχει αύριο. (λόγο γυναίκας δεν έχω και τον άπλετο χρόνο).

Ε και η άλλη ήθελε να την εκτιμήσω μου έλεγε και παπαριές. Και δεν της αρέσει να έρχεται δεύτερη και άλλες πίπες.

Μου ερχόταν να τραβήξω τις κωλότριχές μου !



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πίπες όπως το λές φίλος...!!! Την είδαν και Ευρωπαίοι-ες τώρα και το παίζουν και σνομπ μη  :shit:!!!!

Όσον αφορά αυτό που ειπώθηκε περί Αρχαίας Ελλάδος κλπ.... Δεν έχουμε να επιδείξουμε μόνο αυτό το κομμάτι.... Υπάρχουν τόσοι άλλοι τομείς που οι σύγχρονοι Έλληνες διαπρέπουν στο εξωτερικό επιστήμες , τέχνες κλπ.... Πόσους Αλβανούς γνωρίζουμε διεθνώς σε κάτι αντίστοιχο!!!!
Απλώς διακατέχονται από τρομερά κόμπλεξ που μόνο με τον χρόνο μπορούν σβήσουν!!!
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
817
Like
323
Πόντοι
26
Εχω την εντυπωση οτι αν σου καθοτανε δεν θα ελεγες τιποπα για τα αλβανια.
Απλα ενημερωνω(αν και το ξερουν οι περισσοτεροι) οτι οποιος νταραβεριζεται με τα αλβανια(δουλειες,ενοικιασεις σπιτιων,σχεσεις κλπ) καλα ξεμπλεξιματα
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
χωρις πολλα πολλα:ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΟΤΙ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ,ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΑΠΙΟ εχει να επιδειξει η ανθρωποτητα ειναι η αλβανικη ρατσα.

οσοι εχουν μπελξει με αυτους,ξερουν...
οι αλλοι ας καθισουν στα γονατακια του τσιπρα κ να πινουν κοκτειλς στο Γκαζι,παρεα με συριζοπουλα κ πουσταρια...
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Απλα ενημερωνω(αν και το ξερουν οι περισσοτεροι) οτι οποιος νταραβεριζεται με τα αλβανια(δουλειες,ενοικιασεις σπιτιων,σχεσεις κλπ) καλα ξεμπλεξιματα

αυτο ακριβως!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ρε μαγκες οι τυποι..
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΤΙΜΙΑ αυτης της φαρας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom