Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 100 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
7.961
Πόντοι
2.036
Eva Murati(απόψε την έμαθα) :confused:

Eeag-UAXgAAsLiX.jpg
Ey15iew-WYAA9-AO5.jpg
-640-0-5db9db723f97e.jpg
Άλλος "πυροβόλησε"...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.122
Like
1.929
Πόντοι
216
3 4 που εχω γνωρισει με καυλωναν αφανταστα, παροτι δεν ηταν μουναρες.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
2
Like
15.481
Πόντοι
3.556
το σιγουρο ειναι οτι γαμιουνται χωρις αναστολες δεν εχουν κανενα ταμπου
οι πιο καβλιαρες στα βαλκανια
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Η νέα γενιά ειναι τοπ τοπ. Μελανούρια καβλιάρικα. Εχω νταλαβεριστεί με Αλβανάκι τέτοιο, μηδέν αναστολές και πολύ hot ταμπεραμέντο.
Οταν γουστάρουν δίνουν το 150% αλλά δυστυχώς δίνουν το 300% αν δεν πάει καλά... Τρελές.
Κάβλα και μουνάρα να είναι η αλλη, μικρή σημασία έχει από πού είναι...

Τα ρατσιστικά σχόλια παραπάνω δείχνουν και το επίπεδο του μέσου Ελληνα. Μας φτύνουν και γελάνε σε όλοι την Ευρώπη και εδω αυτοβασκαλιζόμαστε και θεωρούμε πως ειμαστε γνησιοι απογονοι του Περικλη και του Σοφοκλη. Ημαρτον ρε παιδιά... Δεν έχει Έλληνες απατεώνες; Χωρίς μπέσα; Αμόρφωτους; Και τί είναι ολοι αυτοι που κατέβασε με Λεωφορεία ο Ανδρέας απο την επαρχία με θεσούλες Δ.Υ και ακίνητα; Και πώς φτάσαμε ως εδώ; Ήμαρτον εν έτη 2021 με αυτές τις βλακείες.
 

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
288
Κριτικές
11
Like
1.019
Πόντοι
371
Εγω να της δωσω που θα την βρω για να τα παρει.....
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Η νέα γενιά ειναι τοπ τοπ. Μελανούρια καβλιάρικα. Εχω νταλαβεριστεί με Αλβανάκι τέτοιο, μηδέν αναστολές και πολύ hot ταμπεραμέντο.
Οταν γουστάρουν δίνουν το 150% αλλά δυστυχώς δίνουν το 300% αν δεν πάει καλά... Τρελές.
Κάβλα και μουνάρα να είναι η αλλη, μικρή σημασία έχει από πού είναι...

Τα ρατσιστικά σχόλια παραπάνω δείχνουν και το επίπεδο του μέσου Ελληνα. Μας φτύνουν και γελάνε σε όλοι την Ευρώπη και εδω αυτοβασκαλιζόμαστε και θεωρούμε πως ειμαστε γνησιοι απογονοι του Περικλη και του Σοφοκλη. Ημαρτον ρε παιδιά... Δεν έχει Έλληνες απατεώνες; Χωρίς μπέσα; Αμόρφωτους; Και τί είναι ολοι αυτοι που κατέβασε με Λεωφορεία ο Ανδρέας απο την επαρχία με θεσούλες Δ.Υ και ακίνητα; Και πώς φτάσαμε ως εδώ; Ήμαρτον εν έτη 2021 με αυτές τις βλακείες.

Δεν εχω νταλαβεριστει ποτε με Αλβανιδα γιατι πολυ απλα δεν ετυχε.Απο την αλλη,ενα παραξενο πραγμα ρε παιδι μου,οσους Αλβανους ξερω και εχουν κορες,ολες ειναι μουναρες.Ενας να εχει κορη και να ειναι ασχημη δεν εχω πετυχει ρε φιλε.Πως γινεται αυτο?Οι πατεραδες ειναι σαν ορκ,οι μαναδες σαν τριαξονικα και τα κοριτσια τοπ μοντελ.Πολυ παραξενο ρε φιλε.Εχω πετυχει και Αλβανους πολυ καλα παιδια και πολυ φιλοτιμα,δεν ειναι ολοι καθικια.Οπως σε καθε ρατσα ετσι και εκει εχει και καλους και κακους πιστευω,το τσουβαλιασμα ειναι ασχημο πραμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.080
Πόντοι
8.006
Εγω παλι απορώ πώς καταφεραν οι αλβανιδες να κατακτησουν το ποπ μουσικο στερεωμα των ΗΠΑ.
Αβα Μαξ, Μπεμπε Ρετζα, Ριτα Ορα, Ντούα Λίπα, ολες αλβανιδες.
Και καμια απο αυτες δεν ειναι και τρομερα ομορφη.
Τι στο καλο πια?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Εγω παλι απορώ πώς καταφεραν οι αλβανιδες να κατακτησουν το ποπ μουσικο στερεωμα των ΗΠΑ.
Αβα Μαξ, Μπεμπε Ρετζα, Ριτα Ορα, Ντούα Λίπα, ολες αλβανιδες.
Και καμια απο αυτες δεν ειναι και τρομερα ομορφη.
Τι στο καλο πια?

Η Ριτα ειναι αρκετα ομορφη,οι αλλες για τον πεο,ειδικα η Αβα.Τωρα για το πως κατεκτησαν το μουσικο στερεωμα των ΗΠΑ,φιλε,οι Αμερικανοι ειναι ο πιο χαζος λαος.Εδω καναν δισσεκατομμυριουχους τους Καρντασιανς,δεν θα καταφερναν να κανουν διασημες την Ντουα και την Μπεμπε?Απλα ειναι τεραστιο το καταναλωτικο κοινο εκει,ειδικα στο ειδος αυτο που τραγουδανε οι συγκεκριμενες,το σκουπιδοειδος δλδ.Εδω ειναι πρωτη φιρμα η Τειλορ Σουιφτ,τι να λεμε τωρα?
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Το πιο ωραίο μουνί που γάμησα πότε ήταν Αλβανίδα! Μιλάμε για κορμί και φάτσα δυναμίτης, όμοια και στο χαρακτήρα! Ο λόγος που χωρίσαμε;Είτε το πιστεύετε είτε όχι, ήθελε σοβαρή σχέση!!!(Για να προλάβω τους κομπλεξικους, η οικογένειά της πιθανότατα να είχε περισσότερα λεφτά από τη δική μου...)
Μερικές φορές αναρωτιέμαι πόσο όμορφα θα βγαίναν τα παιδιά μας??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.080
Πόντοι
8.006
Το πιο ωραίο μουνί που γάμησα πότε ήταν Αλβανίδα! Μιλάμε για κορμί και φάτσα δυναμίτης, όμοια και στο χαρακτήρα! Ο λόγος που χωρίσαμε;Είτε το πιστεύετε είτε όχι, ήθελε σοβαρή σχέση!!!(Για να προλάβω τους κομπλεξικους, η οικογένειά της πιθανότατα να είχε περισσότερα λεφτά από τη δική μου...)
Μερικές φορές αναρωτιέμαι πόσο όμορφα θα βγαίναν τα παιδιά μας??
Ναι ενταξει, ηθελε σχεση σοβαρη, αλλά γιατι χωρισατε?
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Ναι ενταξει, ηθελε σχεση σοβαρη, αλλά γιατι χωρισατε?
Γιατί τότε δεν ήθελα εγώ και συνειδητά δεν ήθελα γιατί ήξερα ότι δεν μπορούσα να υποστηρίξω κάτι τέτοιο.Οσο κούκλα και να ήταν πάντα υπήρχαν και οι άλλες!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Γιατί τότε δεν ήθελα εγώ και συνειδητά δεν ήθελα γιατί ήξερα ότι δεν μπορούσα να υποστηρίξω κάτι τέτοιο.Οσο κούκλα και να ήταν πάντα υπήρχαν και οι άλλες!
Αχόρταγεεεεεε!!!!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
919
Like
3.714
Πόντοι
446
η γυναικα μου σιχαινεται τους αλβανους για καποιο λογο.επειδη εχω δει πως χαλβαδιαζουν τον κωλο της 2 γειτονες αλβανοι εγω θα ηθελα να τη δω να παρτουζωνεται μαζι τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom