Νέα

Ακάποτο σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xwristaboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aprosarmostos123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα.
Πριν από καμιά βδομάδα χτυπάει το τηλέφωνο μου από συγγενή...
Συγγενής - Ελα ρε. Να σου πω τι έχω μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?
Εγώ- Λέγε ρε μαλακισμένο και με ξύπνησες.
Συγγενής - Το καυλί μου έχει γίνει κάτασπρο και βγάζει υγρά. Το στόμα μου έχει γεμίσει σπυριά και νομίζω ότι ανεβάζω πυρετό. Και δεν μπορώ να κρατήσω τα ούρα μου. Μου φεύγουν χωρίς να το ελέγχω.

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία γιατί ο τυπάκος είναι περιορισμένης ευθύνης και κατά φαντασίαν ασθενής (κάθε εβδομάδα πεθαίνει 22 φορές) αλλά εδώ κάτι δε μου πήγε καλά οπότε αποφάσισα να μην τον αρχίσω στα μπινελίκια όπως συνήθως αλλά να δώσω βάση.

Εγώ- Γάμησες πουθενά χωρίς καπότα ρε χαμένε?
Συγγενής - Εεεεε ξέρεις ναι.
Εγώ - (Μετά από απανωτό μπινελίκι πλέον) Που στο διάολο γάμησες ρε ηλίθιε ακάποτα?
Συγγενής - Να πήγα σε ένα μπουρδέλο.


Τα λαμπάκια μου άναψαν και το τι ειπώθηκε μετά είναι περιττό να το αναφέρω...
Ερώτησεις λοιπόν.
Το ακάποτο σε μπουρδέλα δεν απαγορεύεται δια νόμου?
Ξέρει κανένας σε ποιο μπουρδέλο μπορεί να την έκανε τη μαλακία? (δεν λέει με τίποτα ο μαλάκας) Δεν μπορεί να είναι ο μοναδικός που του προσφέρθηκε ακάποτο. Και δε μπορεί να προσφέρεται σε όλα τα μπουρδέλα. Άρα νομίζω δεν είναι δύσκολο να βρεθεί.
Και το κυριότερο επειδή τον έχω φάει να πάει στο Συγγρού αλλά και φοβάται και ντρέπεται (εγώ είμαι στο εξωτερικό και δε μπορώ να τον βουτήξω και να τον πάω με το ζόρι) υπάρχει περίπτωση να γνωρίζουμε σε ποια αφροδίσια αντιστοιχούν αυτά τα συμπτώματα? Εννοείται ότι δεν ψάχνω διάγνωση από το ιντερνετ αλλά να έχω μία ιδέα...

Επειδή είμαι σίγουρος ότι θα πέσει τρολλάρισμα απαντήστε όσο μπορείτε σοβαρά και μετά κάντε το μπάχαλο....
Αδελφε καλημερα.
Απο αυτα που περιγραφεις (γιατι διαγνωση δε μπορουμε να κανουμε ετσι) ο συγγενης σου εχει κολλησει γονορροια.
Θεραπεια παιζει με αντιβιοτικα - κυριως ενεσιμα- αλλα και απο το στομα, γιατι τα περισσοτερα βακτηρια απο αυτα ειναι πολυ ανθεκτικα. Το συγκεκριμενο βγαζει τετοια συμπτωματα περιπου που περιγραφεις και στα γεννητικα και στο ουροποιητικο και στο στομα/λαιμο. Καλο ειναι να παει σε γιατρο το συντομοτερο. Χανει χρονο οσο το αφηνει. Και οπως σε διαβαζω που λες για εξανθηματα και "σπυρακια" στο στομα, κατα πασα πιθανοτητα ηδη εχει περασει στη κυκλοφορια του αιματος. Το συντομοτερο στο γιατρο αδελφε..
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Γράφω αυτό και δε νομίζω ότι χρειάζεται να απαντήσω άλλο στα διάφορα έξυπνα γατάκια που θεώρησαν ότι ο συγγενής είμαι εγώ.
Και γράφω μόνο γιατί τα γατάκια είναι οι γνωστοί μπαχαλάκηδες όλων των θεμάτων...
Εγώ ρε γατόνια όπως έχω πει είμαι στη Γερμανία. Εδώ δεν παίζουν μπουρδέλα του δεκάρικου και σε καμία περίπτωση δεν παίζει ακά με ιερόδουλη.
Μπορείτε βέβαια να πιστεύετε ότι θέλετε και στα παπάρια μου ουσιαστικά γιατί δε σας γνωρίζω αλλά και δε γουστάρω να γνωρίσω γατόνια με iq αμοιβάδας.

Ευχαριστώ κάποιους συναγωνιστές που απάντησαν σοβαρά.
Με τα πολλά ψήθηκε και πήγε στο Συγγρου και τελικά δεν υπάρχει αφροδίσιο.
Μέσα στη μαλακία του στάθηκε τυχερός.

Υπενθυμίζω σε κάποιους οι οποίοι έκραξαν ότι ο συγκεκριμένος είναι άτομο με διεγνωσμένη νοητική υστέρηση και η οικονομική του κατάσταση δεν επιτρέπει να πάει σε κάτι καλύτερο από μπουρδέλο του δεκάρικου, αλλά κάπου πρέπει να ξεχαρμανιάσει και αυτός.

Πάω να διαβάσω κανένα κυριακάτικο θέμα σήμερα που είναι αργία εδώ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μουτρο να ξερεις δεν υπαρχδι τανα που ν μην φερει κσποιο μικροβειο να τ ξερεις αυτο δεν νωσει απλα μεταφερει ...η μπωρδι κ ν νωσει
 

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Μουτρο να ξερεις δεν υπαρχδι τανα που ν μην φερει κσποιο μικροβειο να τ ξερεις αυτο δεν νωσει απλα μεταφερει ...η μπωρδι κ ν νωσει
Αναρωτιέμαι πριν πατήσεις δημοσίευση απάντησης ρίχνεις μια ματιά σε ότι έχεις γράψει;
Βέβαια αν υπάρχει σοβαρό πρόβλημα όρασης πάω πάσο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.482
Like
65.092
Πόντοι
11.956
Ακαποτα σε μπουρδέλο...και ο Θεός βοηθός.....ποτέ μαστορας
 

Midnight24

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
142
Πόντοι
0
Μια φορά έμεινε η καπότα στο μουνί της κ τα είδα όλα ντιτζιταλ ντολμπι σαραόυντ. Μεγαλη προσοχη. Τωρα αν καποιος παει κ γαμαει ακαπ τι να πεις...
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
175
Like
507
Πόντοι
21
Μια φορά έμεινε η καπότα στο μουνί της κ τα είδα όλα ντιτζιταλ ντολμπι σαραόυντ. Μεγαλη προσοχη. Τωρα αν καποιος παει κ γαμαει ακαπ τι να πεις...
Θα πω ότι είναι παρασημοφορημένος!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Μια φορά έμεινε η καπότα στο μουνί της κ τα είδα όλα ντιτζιταλ ντολμπι σαραόυντ. Μεγαλη προσοχη. Τωρα αν καποιος παει κ γαμαει ακαπ τι να πεις...
Όσο αυξάνεις αυτή τη συνήθεια τόσο οι πιθανότητες είναι εναντίον σου.
3 φορές μου έσπασε καποτα στο γαμησι και ευτυχώς ήμουν τυχερός. Αλλά δεν είναι να το κάνεις επίτηδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom