Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
παρακάτω δεν βλέπω να έχει κάτι...
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
xaxa.. σωστός!
σε προηγούμενα post ήθελα να γράψω φίλε μου

(για δες τώρα)
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια που να τα συνδυάζει όλα άραγε; Δύσκολο..
Μαργαρίτα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 5
Αντριάννα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 6
Αφροδίτη, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 7
Νταϊάνα, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 7
Κλειώ, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 4
Είναι και μία καινούργια, σχετικά γεματούλα, κοντή με ωραιο χαμόγελο και γλυκό πρόσωπο, αλλά δεν θυμάμαι όνομα, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 9

Μπορεί σε κάποιες να είμαι αυστηρός, αλλά τις παραπάνω κοπέλες τις κρίνω βάσει προσωπικής εμπειρίας και μόνο.
Ίσως κάποιος φίλος έχει καλύτερες εμπειρίες και να βαθμολογήσει καλύτερα.
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα.

Ξέρει κανείς αν αυτή είναι η Κλειώ που έχει αναφερθεί παρακάτω και της έχει δοθεί και βαθμολογία 5 στα 10;
Με άλλα λόγια αν την έχει πάρει κανείς στο δωμάτιο πρόσφατα και αν αξίζει θα ήθελα να μάθω.

Ευχαριστώ!  :hi:

έχω δοκιμάσει την Κλειώ  αν θέλεις μασάζ κανονικό χωρίς φαντασία κλπ κλπ παίζεις. Αν πάλι θέλεις κάτι λίγο πιο hi πάρε τη Σοφία, αν θέλεις κάτι extra Μαρία, Αντριανα κλπ έχει επιλογές αρκετές. Από το τίποτα μέχρι το όλα. Εξαρτάται βέβαια και το ποιος είσαι.

Καλημέρα φίλε μου.
φραπέ κερνάει η όχι; δεν κατάλαβα τι εννοείς με το μασάζ κανονικό χωρίς φαντασία που γράφεις.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Σιγα μη δώσω λεφτά στη Σοφία το ρουμανακι ... άσε που είναι κ μετρια μέσα .
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
η Μαργαριτα εχει σταματησει... νομιζω παντρευτηκε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  η Σοφια κανει καλο μασαζ, ειναι και καλο παιδι... ειναι οντως απο ρουμανια με πολυ καλα ελληνικα... πολυ επιλεκτικα το δινει... οταν το δωσει ειναι γατουλα... προσωπικα οταν ψωνιζω απο το ελενας  προτιμω τα σκυλια του πολεμου, θελω να μας ακουνε απο ακαδημιας μεχρι σκουφα  ;) ;) ;) ;)...
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Η Αρτεμις κανει τα παντα.... για τα  αλλα φημιζεται περισσοτερο παρα για το μασαζ
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
κ το μασαζ της ειναι πολυ καλο,εχει μια χαρα πακετο η κοπελα!
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
ειναι σιγουρο το καταστημα γιατι στο site του ειναι πολυ light
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Έχουμε καμιά ενημέρωση για το ρόστερ?
κανένα καινούργιο πιστόλι έχει? εκτός από Ελευθερία, Αντριάννα, Νταϊάνα?
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Αν δεν αλλάξουν οικονομική πολιτική, με τέτοια δουλειά που τους παίρνουν πλέον τα κατ'οίκον, θα ζοριστούν.

Καλά και ιντριγκαδόρικα τα "δύσκολα" και τα "εάν κι εφόσον", αλλά θέλει πλέον μεγαλύτερη ευελιξία.

Ελπίζω να το έχουν καταλάβει και να πέσει το τουπέ.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Συμφωνω. Οι κολωνακιωτες πλεον παιρνουν κατ´οικον, σε λιγο δε θα παταει κανενας εκει. Ακομα και στους παλιους εχουν τουπε αντι να τους προσφερουν το κατι παραπανω. Δε παμε μπροστα ετσι.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Δεσποινα παιζει ακομα μπαλιτσα στον ολυμπιακο;
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
εχει να πεσει πολυ μαυρο ακομη ..... ας προσεχαν
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες

Μια ερώτηση προς τους γνώστες.. Νταϊάνες παίζουν δύο στο μαγαζί ή μία;;;

:think:
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες. Συνάντηση πριν μερες με Μαργαρίτα. Ψηλή γυρω στο 180. Μελαχρινή με 2αρη στήθος. Αρκετα καλο μασάζ.... Στα κοινωνικά σχεδόν καθολου κουβέντα. Στο δεύτερο γύρω γυρίζω ανασκελα κ βγαζει ρουχα. Μενει με τα εσώρουχα κ αρχίζει τη μαλάκια. Παω να πιάσω στήθος η κωλο κ μου λεει "Οχι δεν αφήνω...." Της λεω μονο εστω τον πωπο σου και παλι ηταν αρνητική. Της λεω μα καλα θα πληρώσω 80 ευρω μονο για μια μαλακια κ μου απαντάει τοσο χρεωνω. Της λεω ευχαριστώ πολυ αλλη φορα... την έστειλα. Δεν τελείωσα κ σηκώθηκα κ εφυγα....
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες. Συνάντηση πριν μερες με Μαργαρίτα. Ψηλή γυρω στο 180. Μελαχρινή με 2αρη στήθος. Αρκετα καλο μασάζ.... Στα κοινωνικά σχεδόν καθολου κουβέντα. Στο δεύτερο γύρω γυρίζω ανασκελα κ βγαζει ρουχα. Μενει με τα εσώρουχα κ αρχίζει τη μαλάκια. Παω να πιάσω στήθος η κωλο κ μου λεει "Οχι δεν αφήνω...." Της λεω μονο εστω τον πωπο σου και παλι ηταν αρνητική. Της λεω μα καλα θα πληρώσω 80 ευρω μονο για μια μαλακια κ μου απαντάει τοσο χρεωνω. Της λεω ευχαριστώ πολυ αλλη φορα... την έστειλα. Δεν τελείωσα κ σηκώθηκα κ εφυγα....


Η Μαργαρίτα γενικά είναι πολύ καβαλημένη το παίζει ντίβα! δεν αξίζει κ σιγά το μασάζ που κάνει απλά χαϊδεύει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom