Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
99
Like
25.081
Πόντοι
26.236
Καλησπερα παιδες. Συνάντηση πριν μερες με Μαργαρίτα. Ψηλή γυρω στο 180. Μελαχρινή με 2αρη στήθος. Αρκετα καλο μασάζ.... Στα κοινωνικά σχεδόν καθολου κουβέντα. Στο δεύτερο γύρω γυρίζω ανασκελα κ βγαζει ρουχα. Μενει με τα εσώρουχα κ αρχίζει τη μαλάκια. Παω να πιάσω στήθος η κωλο κ μου λεει "Οχι δεν αφήνω...." Της λεω μονο εστω τον πωπο σου και παλι ηταν αρνητική. Της λεω μα καλα θα πληρώσω 80 ευρω μονο για μια μαλακια κ μου απαντάει τοσο χρεωνω. Της λεω ευχαριστώ πολυ αλλη φορα... την έστειλα. Δεν τελείωσα κ σηκώθηκα κ εφυγα....


Η Μαργαρίτα γενικά είναι πολύ καβαλημένη το παίζει ντίβα! δεν αξίζει κ σιγά το μασάζ που κάνει απλά χαϊδεύει!
Που το θυμηθήκατε ρε αυτό το γίδι που την έχει δει ότι μας κανει κ χάρη ?
Το παίζει κ δύσκολη στην αρχή η πριγκίπισσα ... ουστ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Κύριοι, στο μαγαζί χτυπάς κουδούνι και ανεβαίνεις η’ για φαγοπότι θέλει συστάσεις κτλ; Αν είναι για επένδυση και 3-4 ραντεβού να κοιτάξω άλλου.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
978
Like
864
Πόντοι
86
Κύριοι, στο μαγαζί χτυπάς κουδούνι και ανεβαίνεις η’ για φαγοπότι θέλει συστάσεις κτλ; Αν είναι για επένδυση και 3-4 ραντεβού να κοιτάξω άλλου.
δεν είναι εύκολη πόρτα , από όσο έχω καταλάβει ...προσωπικά απελπίστηκα και το διέγραψα ... θέλει καλό budget πάντως ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Φιλε μου με τα χρήματα που ζητάνε στο Elenas day Spa κ τις υπηρεσίες που προσφέρουν δεν συμφέρει.... Ζητανε 100 ευρω για μασαζ +μαλάκια θεωρω οτι ειναι πολλα...
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Κάποτε θαμώνας του μαγαζιού, σεβόμενος τις ιδιαιτερότητες του.
Πλέον έχει περάσει βαρύς χρόνος από την τελευταία μου εξόρμηση και δεν διατηρώ καμία ενοχή για αυτό.

Η πολιτική τους ξεπεράστηκε ελέω των κατ'οίκον.
Αν είχαν κανένα δυνατό ρόστερ να το συζητάγαμε, αλλά κάτι τέτοιο δεν παίζει.

Κάποτε θα αναγκαστούν να αλλάξουν νοοτροπία. Ή θα κλείσουν.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Εχουν το υπερμουνο (Μαργαριτα) στο ροστερ τους.
Το μονο δυνατο χαρτι , αλλα και παγοκολωνα.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Δυνατα ηταν η δεσποινα και η ειρηνη. Μαργαριτα πολυ τουπε που δεν αξιζει για εμενα. Φραπεδια και αυτη με μη και σου και μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Δυνατα ηταν η δεσποινα και η ειρηνη. Μαργαριτα πολυ τουπε που δεν αξιζει για εμενα. Φραπεδια και αυτη με μη και σου και μου.


εχουνε και την Ελευθερια και την Αρτεμις που είναι εξίσου δυνατές!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Αν πάω πρώτη φορά θα πάρω τίποτα περισσότερο από απλό μασάζ? Και αν ναι με ποια κοπέλα?
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Αν πάω πρώτη φορά θα πάρω τίποτα περισσότερο από απλό μασάζ? Και αν ναι με ποια κοπέλα?


πολύ δύσκολο φιλε πρέπει να πας αρκετές φορές για να πάρεις έστω κ ένα φραπέ! κ πρέπει να δώσεις αρκετά φράγκα!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Αν πάω πρώτη φορά θα πάρω τίποτα περισσότερο από απλό μασάζ? Και αν ναι με ποια κοπέλα?


πολύ δύσκολο φιλε πρέπει να πας αρκετές φορές για να πάρεις έστω κ ένα φραπέ! κ πρέπει να δώσεις αρκετά φράγκα!

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε! Οπότε δεν αξίζει...Πάμε για πιο σίγουρα...
 

sbiros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα μια κριτική από κάποιον παλιό για την Άρτεμη από Λυκαβηττού 10.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
ξερει καποιος πως γινετα παιχνιδι στο καταστημα ???
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0
Κάποτε θαμώνας του μαγαζιού, σεβόμενος τις ιδιαιτερότητες του.
Πλέον έχει περάσει βαρύς χρόνος από την τελευταία μου εξόρμηση και δεν διατηρώ καμία ενοχή για αυτό.

Η πολιτική τους ξεπεράστηκε ελέω των κατ'οίκον.
Αν είχαν κανένα δυνατό ρόστερ να το συζητάγαμε, αλλά κάτι τέτοιο δεν παίζει.

Κάποτε θα αναγκαστούν να αλλάξουν νοοτροπία. Ή θα κλείσουν.
Και εγω εχω να παω αρλετα χρονια, πηγαινα μεχρι και ενα χρονο περιπου απο οταν εφυγε η Ολγα
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
επειδη εχω παει σε πολλα μασαζ αυτο ειναι μια κατηγορια ποιο πανω χωρος κοπελες σουπερ.εχει μια ψηλη αδυνατη μελαχρινη αστερι... υπρχει καποιος που εχει κανει τιποτα τωρα τελευταια?
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
35
Like
4.442
Πόντοι
2.846
επειδη εχω παει σε πολλα μασαζ αυτο ειναι μια κατηγορια ποιο πανω χωρος κοπελες σουπερ.εχει μια ψηλη αδυνατη μελαχρινη αστερι... υπρχει καποιος που εχει κανει τιποτα τωρα τελευταια?

Αυτη η αδυνατη που λες εχεις τσεκαρει αν προχωραει η ειναι γενικη η ερωτηση σου για το μαγαζι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom