Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
όποτε μήπως ανοίξουνε 1η Ιουνίου!? τι να πω!?
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Γνωρίζει κάποιος άμα συνεχίζει ακόμα η  Diana  γιατί έχω να πάω δύο χρόνια ?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Δουλευει κανονικα
  Τυπε  μου καλησπερα  περασες  μηπως  απ  το  μαγαζι  αυτες  τις  μερες ? Μηπως  τσεκαρες  αν  γυρισαν  και  δουλευουν  η  Ειρηνη  και η  Ελευθερια  ??  επεστρεψαν  οι  καυλιαρες ??
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
  Τυπε  μου καλησπερα  περασες  μηπως  απ  το  μαγαζι  αυτες  τις  μερες ? Μηπως  τσεκαρες  αν  γυρισαν  και  δουλευουν  η  Ειρηνη  και η  Ελευθερια  ??  επεστρεψαν  οι  καυλιαρες ??
Ελευθερια δουλευει φιλε,Ειρηνη δεν εχει επιστρεψει απ'οτι εμαθα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Ελευθερια δουλευει φιλε,Ειρηνη δεν εχει επιστρεψει απ'οτι εμαθα
καυλιαρες?δηλαδη το πατηναρουν?για πες κατι ρε φοιβο γιαυτην την ελευθερια,σε π.μ,μην παθω καμια ητα γαμωτο.
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Καυλιάρα ναι. Μουναρα όχι. Κοντά στα 35 καλό κορμάκι κ βυζακι. Τίποτα ιδιαίτερο αν δε σε ξέρει και σε έχει επιλέξει.
Κοινώς 4-5 κατοσταρικα πετάμενα για μια καλή συνέδρια μετά.
Και καλά "θέλει να σε γνωρίσει πρώτα..."
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Είχα όρεξη για βόλτα σήμερα και για να σπαταλησω χρόνο , χτύπησα κουδούνι
υποδοχή τύπου μπαίνω στην ΔΕΗ πίσω από γκισέ , ερώτηση τι θέλετε ... τι να θέλω είδα φως και μπήκα ...χαχα τέλος πάντων , το αποτέλεσμα το ήξερα αφού είχα να παω στην κυρα Έλενα από εποχές Ομήρου , η ρεσεψιονίστ με έβαλε στο σαλόνι αναμονής κανένα 10λεπτο , κινητικότητα στο μαγαζί απολυμανσεις κοπέλες με μάσκες νόμιζα ότι ήμουν στο λοιμωδών, ξαναέρχεται πάλι η ίδια ερώτηση , τι θα θέλατε , απαντάω να χαλαρώσω μου λεει προγράμματα μασάζ , σάουνες, υδρομασάζ κλπ σας ενδιαφέρει ? Και βέβαια λέω αν συνοδεύεται από καποια εκτόνωση , και στράβωσε η μούρη πίσω από την μάσκα ... αυτά .Αυτοι έχασαν γιατί πέρασα καλά σε άλλο ίδρυμα , λεπτομερείες στο αντίστοιχο θρεντ
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
  Τυπε  μου καλησπερα  περασες  μηπως  απ  το  μαγαζι  αυτες  τις  μερες ? Μηπως  τσεκαρες  αν  γυρισαν  και  δουλευουν  η  Ειρηνη  και η  Ελευθερια  ??  επεστρεψαν  οι  καυλιαρες ??
η ειρηνη αν δεν κανω λαθος εχει σταματησει καιρο τωρα... Η ελευθερια ειναι εκει και στραγγιζει καυλια... οσοι την ξερουν με καταλαβαινουν... ικανοποιητικο μασαζ με ολα τα παρελκομενα... αξιζει δοκιμη σιγουρα
 

gpaps

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η ειρηνη αν δεν κανω λαθος εχει σταματησει καιρο τωρα... Η ελευθερια ειναι εκει και στραγγιζει καυλια... οσοι την ξερουν με καταλαβαινουν... ικανοποιητικο μασαζ με ολα τα παρελκομενα... αξιζει δοκιμη σιγουρα

Μαγκεσ πηγα σήμερα στην Ελευθερία, αλλα μου ειπε οτι χώρις συσταση δεν μπορει να κάνει τίποτα!!! Αρα τσαμπα πηγα! Εκανα μασαζακι και αυτο ήταν.
Ειμαι καινουριος στην Αθήνα καθως ζουσα στο εξωτερικο μεχρι τα Χριστουγεννα.
Μηπως μπορει καποιος να με φτιάξει;
 

Markosmarkos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
22
Πόντοι
0
Έχω καιρό να έρθω...Ξέρει κανείς τι παίζει ; πόσες κοπέλες είναι τώρα εκεί;
 

Markosmarkos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
22
Πόντοι
0
Βοήθεια παιδιά please... άκουσα που είναι το καλύτερο μέρος με καλύτερες πουτανες... ισχύει;   
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα.

Ξέρει κανείς αν αυτή είναι η Κλειώ που έχει αναφερθεί παρακάτω και της έχει δοθεί και βαθμολογία 5 στα 10;
Με άλλα λόγια αν την έχει πάρει κανείς στο δωμάτιο πρόσφατα και αν αξίζει θα ήθελα να μάθω.

Ευχαριστώ!  :hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom