Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ε οχι ούτε και φραπέ αφου όλα παίζουν!!! Υπάρχουν θεραπείες για όλα τα γούστα ..1.0000 % και ο χώρος είναι μοναδικός.. Εαν υπάρχει κατι παρόμοιο θα ήθελα να το μάθω.....
Τώρα εαν πας πρώτη φορά και θέλεις ψησταριά πρέπει να είσαι έμπειρος γάτος και ολίγων ενημερωμένος... Εαν απλός θέλεις καλο μασαζ και ότι  θέλει προκύψει τότε πάλι το πράγμα έχει και το κάποιο σασπένς...πάντως το σίγουρο είναι είναι ότι το ίδρυμα προσφέρεται για όλα τα γούστα!!!!!!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ερωτηση :  η νταιανα μαζι με το  b2b  κανει και  :jerking: οκ !! κανει ομωσ και  :pipa2: ?
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Τα πάντα κάνει... :jerking: :pipa1: :fuck1: βέβαια καλο είναι απ την αρχή να ξεκαθαρησεις τι θέλεις και να τα βρείτε στο αντίτιμο....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Φίλος που το επισκέφτηκε το τελευταίο 10ήμερο μου είπε οτι έδωσε 90 γιούρια. Δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες. Θα μάθω και θα ενημερώσω για θεραπεύτρια και πρόγραμμα.

Λοιπόν έμαθα και παραθέτω:

Είχε πάρει τηλέφωνο και είχε κλείσει ραντεβού με Νταιάνα. Το μασάζ της Νταιάνας εξαιρετικό καθώς και το υπόλοιπο "σέρβις" (φραπές). Ο χρόνος που έκατσε ηταν 60λεπτά και το κόστος 90ευρώ. Η συνεδρία έγινε στο δωμάτιο της σοκολατοθεραπείας. Πάντως δεν τον σοκολατώσανε.
Ήταν η πρώτη επίσκεψή του στο συγκεκριμένο. Ηταν όμως πελάτης στην Ιλιάδα.
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Δηλαδή μέχρι "φραπέ" έχει το κατάστημα? Γιατί 90 γιούργια για "φραπέ" :jerking: είναι πολλά (όχι πως δεν υπάρχουν μέρη με πιο ψηλές τιμές :uglystupid:). Είμαι ευχαριστημένος με τα μαγαζιά που έχω επισκευθεί μέχρι τώρα και δεν είναι ότι θέλω ντε και καλά να μείνω σε αυτά. Όπως είπα, μου αρέσει να αλλάζω χώρους, αλλά να αξήζει!! Θα ήθελα, αν γίνεται, μια πιο λεπτομερής ενημέρωση. Ευχαριστώ

Υ.Γ. Κάτι ξέχασα να ρωτήσω: Επειδή στον χάρτη μασάζ δεν υπάρχει, το μαγαζί είναι Στην οδό λυκαβητου στον αροιθμό 10 μεταξύ των οδών Ακαδημίας και Σόλωνος?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Δηλαδή μέχρι "φραπέ" έχει το κατάστημα? Γιατί 90 γιούργια για "φραπέ" :jerking: είναι πολλά (όχι πως δεν υπάρχουν μέρη με πιο ψηλές τιμές :uglystupid:). Είμαι ευχαριστημένος με τα μαγαζιά που έχω επισκευθεί μέχρι τώρα και δεν είναι ότι θέλω ντε και καλά να μείνω σε αυτά. Όπως είπα, μου αρέσει να αλλάζω χώρους, αλλά να αξήζει!! Θα ήθελα, αν γίνεται, μια πιο λεπτομερής ενημέρωση. Ευχαριστώ

Υ.Γ. Κάτι ξέχασα να ρωτήσω: Επειδή στον χάρτη μασάζ δεν υπάρχει, το μαγαζί είναι Στην οδό λυκαβητου στον αροιθμό 10 μεταξύ των οδών Ακαδημίας και Σόλωνος?
Ακριβως εκει φιλε.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Δηλαδή μέχρι "φραπέ" έχει το κατάστημα? Γιατί 90 γιούργια για "φραπέ" :jerking: είναι πολλά (όχι πως δεν υπάρχουν μέρη με πιο ψηλές τιμές :uglystupid:). Είμαι ευχαριστημένος με τα μαγαζιά που έχω επισκευθεί μέχρι τώρα και δεν είναι ότι θέλω ντε και καλά να μείνω σε αυτά. Όπως είπα, μου αρέσει να αλλάζω χώρους, αλλά να αξήζει!! Θα ήθελα, αν γίνεται, μια πιο λεπτομερής ενημέρωση. Ευχαριστώ

Υ.Γ. Κάτι ξέχασα να ρωτήσω: Επειδή στον χάρτη μασάζ δεν υπάρχει, το μαγαζί είναι Στην οδό λυκαβητου στον αροιθμό 10 μεταξύ των οδών Ακαδημίας και Σόλωνος?

Το Κολωνάκι είναι γενικά ακριβό. Τώρα όσο αφορά το ίδρυμα διάβασε λίγο τις πισω σελίδες. Γενικά πάντως από ότι λένε και απο ότι ήξερα (δεν το έχω επισκεφτεί ακόμα) απο τη παλαιά τους έδρα έχει κοπέλες που κάνουν πολύ καλό μασάζ και μερικές προσφέρουν και το κάτι παραπάνω του σερβις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Έχει και προσφορές με 30€......  μασαζακι σάουνα ,πάνω απο μια ωρα!!! Ότι πρέπει για την κρίση.. :think:
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα μόνο το μασαζ. .. Έχει επιλογή σάουνα η χαμαμ αλλα δεν αντέχω την ζέστη... yourbestfrien.gr είναι το site
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δεν έχεις επιλογή θεραπευτριεας....
...ναι το ξέρω ...αυτό δεν λέει τίποτε...σε βάζουν στην σάουνα 20-30΄και μετά μασαζ...ήδη θα έχουν "φάει" 40΄ του χρόνου...και όπως τα λες μασαζ άνευ επιλογής. Το κουπόνι είναι κράχτης για να σε πιάσουν πελάτη ... 
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
...ναι το ξέρω ...αυτό δεν λέει τίποτε...σε βάζουν στην σάουνα 20-30΄και μετά μασαζ...ήδη θα έχουν "φάει" 40΄ του χρόνου...και όπως τα λες μασαζ άνευ επιλογής. Το κουπόνι είναι κράχτης για να σε πιάσουν πελάτη ... 


Θα επρεπε να υπαρχει λιγο σεβασμος παραπανω, και να μην υπαρχει και κοροιδια, οταν βλεπουν ατομο σε αναπυρικη καρεκλα! Στο κατω- κατω, μασαζ ζηταμε, και λεφτα δινουμε! Ντροπη!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για πες μας τί έγινε ακριβώς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom