Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 615K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Αλβανίδα στις... υπηρεσίες ήθελε να πει.
Υπάρχει διαφορά?
Παίκτη άσε τον κόσμο να εκφραστεί,
όχι μόνο να καταθέτει...
Ο παίκτης προσπαθεί να προστατεύσει
άλλους και μπράβο του!
... :thumbsup:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.457
Πόντοι
4.895
Η Ιφιγένεια Ελληνίδα αλλά δεν (μου) κάθεται. Άρα μήπως καλύτερα τα ανατολικά??? Το αποτέλεσμα μετράει..
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Eμφανισιακα πως ειναι η Ιφιγενεια;

Κοντη, χοντρη, και χάλι μαλλι σαν τα Παταπουφα...
834876425_41a4ff4295.jpg


Ορμα τυπε...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Eμφανισιακα πως ειναι η Ιφιγενεια;

η Ιφιγένεια είναι αυτή που βλέπεις στη φώτο της reception


μόνο που έχει βάψει τα μαλλιά της ξανθά σε σχέση με τη φώτο (τουλάχιστον μέχρι πρόσφατα που την είδα). Στο ύψος είναι κοντούλα
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθές μετά από την καλή ανάλυση του συναγωνιστή για το χλιδάτο γήπεδο και τις άριστης ποιότητος υπηρεσίες απο επιλεγμένες θεραπεύτριες και μπάλα επιπέδου Champions cup.
Μου πασάρουν θεραπεύτρια Χρύσα και ανακαλύπτω ότι ειναι ΑΛΒΑΝΙΔΑ (δεν γουστάρω με τίποτα τα αλβανικά προιόντα)και οι υπηρεσίες ΑΛΒΑΝΙΚΈς......
Ρε πάικτη γιατί μας στέλνεις κουβά ,είναι δυνατόν να μιλάμε για χλίδα και πολυτέλεια κολωνακίου και να κυκλοφορεί Αλβανικό προίον ως φίρμα του ιδρύματος ;έλεος αλβανικό προιόν στο κολωνάκι ,σημαίνει ίδρυμα σε παρακμή.Γράφετε σωστά γιατί το χρήμα βγαίνει δύσκολα για να πληρώνουμε τα αλβανά.
[/quot
Δυστυχώς δεν είναι μόνη θεραπευτρια του ιδρύματος εξ Αλβανίας.....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Επίσκεψη χθές μετά από την καλή ανάλυση του συναγωνιστή για το χλιδάτο γήπεδο και τις άριστης ποιότητος υπηρεσίες απο επιλεγμένες θεραπεύτριες και μπάλα επιπέδου Champions cup.
Μου πασάρουν θεραπεύτρια Χρύσα και ανακαλύπτω ότι ειναι ΑΛΒΑΝΙΔΑ (δεν γουστάρω με τίποτα τα αλβανικά προιόντα)και οι υπηρεσίες ΑΛΒΑΝΙΚΈς......
Ρε πάικτη γιατί μας στέλνεις κουβά ,είναι δυνατόν να μιλάμε για χλίδα και πολυτέλεια κολωνακίου και να κυκλοφορεί Αλβανικό προίον ως φίρμα του ιδρύματος ;έλεος αλβανικό προιόν στο κολωνάκι ,σημαίνει ίδρυμα σε παρακμή.Γράφετε σωστά γιατί το χρήμα βγαίνει δύσκολα για να πληρώνουμε τα αλβανά.
[/quot
Δυστυχώς δεν είναι μόνη θεραπευτρια του ιδρύματος εξ Αλβανίας.....
ονοματακια;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
η Ιφιγένεια είναι αυτή που βλέπεις στη φώτο της reception


μόνο που έχει βάψει τα μαλλιά της ξανθά σε σχέση με τη φώτο (τουλάχιστον μέχρι πρόσφατα που την είδα). Στο ύψος είναι κοντούλα
Σωστος και δεν ειναι με τιποτα χοντρουλα... απλα μακρια!! δε λεει... διαβασε ποστ και αλλων και θα καταλαβεις...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Επίσκεψη χθές μετά από την καλή ανάλυση του συναγωνιστή για το χλιδάτο γήπεδο και τις άριστης ποιότητος υπηρεσίες απο επιλεγμένες θεραπεύτριες και μπάλα επιπέδου Champions cup.
Μου πασάρουν θεραπεύτρια Χρύσα και ανακαλύπτω ότι ειναι ΑΛΒΑΝΙΔΑ (δεν γουστάρω με τίποτα τα αλβανικά προιόντα)και οι υπηρεσίες ΑΛΒΑΝΙΚΈς......
Ρε πάικτη γιατί μας στέλνεις κουβά ,είναι δυνατόν να μιλάμε για χλίδα και πολυτέλεια κολωνακίου και να κυκλοφορεί Αλβανικό προίον ως φίρμα του ιδρύματος ;έλεος αλβανικό προιόν στο κολωνάκι ,σημαίνει ίδρυμα σε παρακμή.Γράφετε σωστά γιατί το χρήμα βγαίνει δύσκολα για να πληρώνουμε τα αλβανά.
[/quot
Δυστυχώς δεν είναι μόνη θεραπευτρια του ιδρύματος εξ Αλβανίας.....
Ελληνιδες "βεριταμπλ" ειναι Μαντω, Ιφιγενεια, Χριστινα-ρεσεψιον, Χρυσανθη-ρεσεψιον... Λενε πως η Χρυσανθη εφυγε...??
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αγοράζοντας κουπόνι αξίας 30 ευρώ, ξαναεπισκέφθηκα το μαγαζί της κυρίας Ελένης.

Το προσωπικό για άλλη μια φορά ευγενέστατο. Είναι ωραίο να έχεις τόσες πολλές γυναίκες που να σε αντιμετωπίζουν σαν να είσαι ο τελευταίος άνδρας στον κόσμο.

Η Έλενα, ανέλαβε την σωματική μου χαλάρωση με τις τέλειες αγχολυτικές μεθόδους που εφάρμοσε στο κουρασμένο σώμα μου, εκτωνόνοντας το άγχος που με είχε κυριεύσει.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36

διαρκεια επίσκεψης-λεπτομέρειες...? :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η Έλενα, ανέλαβε την σωματική μου χαλάρωση με τις τέλειες αγχολυτικές μεθόδους που εφάρμοσε στο κουρασμένο σώμα μου, εκτωνόνοντας το άγχος που με είχε κυριεύσει.
[/quote]

Τι μπορεί να σημαίνει αυτή σου η πρόταση σε απλά Ελληνικά? :think:
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Tι κριση και χαζομαρες. Σαββατο μεσημερι γινοταν τετοιος πανικος που δεν περισσευανε ουτε δωματια ουτε θεραπευτριες. Και καποιοι περιμενουν να πεσουν κι οι τιμες...
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Το τελευταίο μέρος που θα αγγίξει η κρίση είναι αυτός ο ιερός ναός
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Σαββατο μεσημερι παντως περασε μεσα για μασαζ ενα ζευγαρι (κι οι 2 μαζι). Αν ηταν καποιος απο εδω ας μας πει εντυπωσεις (δεν ξερω με ποια θεραπευτρια)
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει μια Μαριάννα η οποία έρχεται κάποιες μέρες την εβδομάδα. Ελληνίδα πρέπει να είναι 30+,
Ξέρουμε κατι γι ´αυτην;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom