Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Υπάρχει μια Μαριάννα η οποία έρχεται κάποιες μέρες την εβδομάδα. Ελληνίδα πρέπει να είναι 30+,
Ξέρουμε κατι γι ´αυτην;;
τριτες και πεμπτες . φραπεδια απο μασαζ μετρια πραγματα
 

NEOSALLAOREOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Το άσχημο είναι ότι το μαγαζί γέμισε Αλβανα Χρύσα, Έλενα και άλλες πολλες απο καινούργιο ρόστερ...
 

Επισκέπτης
Αγόρια τα θεραπευτήρια το ψάχνετε και επιλέγετε.Κλείνετε ραντεβού τηλεφωνικά με την θεραπεύτρια που έχει τις προδιαγραφές και την προέλευση που γουστάρετε και είσαστε υπεύθυνοι εσείς με την επιλογή σας.Τώρα αν πάτε σαν στραβάδια και σαν κάνουν πάσα αλβανά ή ότι άλλο περισεύει,μεγάλα παιδιά είστε ας προσέχατε.Ακόμη σε πρόσφατη επίσκεψη άκουσα τις θεραπεύτριες να συζητάνε για κάτι κουπονάτους των 25 ευρώ που πάνε και θέλουν απο μασάζ μέχρι μπριζόλα.....,ήμαρτον ρε μάγκες μήπως θέλετε να σας παραγγέλνουν και φαγητό απο το 14 στο τέλος για να σας φεύγει η λιγούρα ? δηλαδή εμεις που τα σκάμε ειμαστε κορόιδα ? όχι τίποτα άλλο τις εκνευρίζετε και έχει κακό αντίκτυπο μετά στην απόδοση τους στους πάικτες των 80 + 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αγόρια τα θεραπευτήρια το ψάχνετε και επιλέγετε.Κλείνετε ραντεβού τηλεφωνικά με την θεραπεύτρια που έχει τις προδιαγραφές και την προέλευση που γουστάρετε και είσαστε υπεύθυνοι εσείς με την επιλογή σας.Τώρα αν πάτε σαν στραβάδια και σαν κάνουν πάσα αλβανά ή ότι άλλο περισεύει,μεγάλα παιδιά είστε ας προσέχατε.Ακόμη σε πρόσφατη επίσκεψη άκουσα τις θεραπεύτριες να συζητάνε για κάτι κουπονάτους των 25 ευρώ που πάνε και θέλουν απο μασάζ μέχρι μπριζόλα.....,ήμαρτον ρε μάγκες μήπως θέλετε να σας παραγγέλνουν και φαγητό απο το 14 στο τέλος για να σας φεύγει η λιγούρα ? δηλαδή εμεις που τα σκάμε ειμαστε κορόιδα ? όχι τίποτα άλλο τις εκνευρίζετε και έχει κακό αντίκτυπο μετά στην απόδοση τους στους πάικτες των 80 + 

στο μήνυμα σου στις στις: 29/09/11, 20:08, ανέφερες ότι θα γράψεις και για άλλα ιδρύματα, αλλά ακόμα περιμένουμε

επειδή φαίνεσαι να γνωρίζεις πολλά, γιατί δεν ενημερώνεις και τα υπόλοιπα μαγαζιά που επισκέπτεσαι ; Έχεις 9 μηνύματα, από τα οποία τα 8 είναι για το παρόν και το ένα για το ομήρου 44.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
στο μήνυμα σου στις στις: 29/09/11, 20:08, ανέφερες ότι θα γράψεις και για άλλα ιδρύματα, αλλά ακόμα περιμένουμε

επειδή φαίνεσαι να γνωρίζεις πολλά, γιατί δεν ενημερώνεις και τα υπόλοιπα μαγαζιά που επισκέπτεσαι ; Έχεις 9 μηνύματα, από τα οποία τα 8 είναι για το παρόν και το ένα για το ομήρου 44.

ε μή μου πείς ότι είναι και προμότωρ!!!!!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ε μή μου πείς ότι είναι και προμότωρ!!!!!!!!

όχι βέβαια, απλά επειδή φαίνεται ότι γνωρίζει πολλά για τον χώρο, ας ενημερώσει ο φίλος και για τα υπόλοιπα αν θέλει και όχι μόνο για ένα.

Εφόσον το αναφέρει ότι θα το κάνει, ακόμα περιμένουμε. Αν δεν το έλεγε ο ίδιος δεν θα το ανέφερα κι εγώ...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
για μένα μελίσσα!καλό κορίτσι,καλό!

Ρε pathos πολύ δεν εχει αδυνατίσει? Την έχεις δει τελευταία? Σαν παιδί της μπιάφρας κοντεύει να γίνει.
Ένα βήμα πριν την ανορεξία μου φαίνεται ότι είναι. Αφού μετράς άνετα τα κόκαλα της.
 

Επισκέπτης
παίκτη μόλις μίλησα για κουπόνια τσίμπισες ..... εισαι μήπως της θεωρίας και οι κουπονάτοι εχουν ψυχή ?.Θα γράψω όταν κρίνω εγώ και όχι εσύ.Απλά να ξέρεις οτι δεν γυρνάω όλα τα θεραπευτήρια ,μου αρέσει και με βολεύει το Κολωνάκι ,μου αρέσει η χλίδα ,μένω σε ενα χώρο οταν μου αρέσει,τα χώνω,με γνωρίζουν,με προσέχουν,εγω διαλέγω ότι μου κάνει κρά ,πάιζω μπάλα και συνήθως περνάω σούπερ.Εχεις ποτε βάλει θεραπεύτριες στην κόντρα για πάρτυ σου ?μιλάμε για ιστορίες για αγρίους.Και για μα μην γκρινιάζεις τώρα άρχησα την αποκρυπτογράφιση στο κοντινό αρκετά ενδιαφέρον απο πρώτες επαφες θεραπευτήριο της Σκουφά και θα ενημερώσω όταν πρέπει....... Μην περιμένεις να κραξω θεραπεύτρια,ουτε λαμβάνω σοβαρά υπόψη αυτούς που τις κράζουν με ονόματα,μου αρέσουν οι θεωρούμενες δεν .......και όχι οι ναι...... και ειμαι fun του αθλήματος........
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Αγόρια τα θεραπευτήρια το ψάχνετε και επιλέγετε.Κλείνετε ραντεβού τηλεφωνικά με την θεραπεύτρια που έχει τις προδιαγραφές και την προέλευση που γουστάρετε και είσαστε υπεύθυνοι εσείς με την επιλογή σας.Τώρα αν πάτε σαν στραβάδια και σαν κάνουν πάσα αλβανά ή ότι άλλο περισεύει,μεγάλα παιδιά είστε ας προσέχατε.Ακόμη σε πρόσφατη επίσκεψη άκουσα τις θεραπεύτριες να συζητάνε για κάτι κουπονάτους των 25 ευρώ που πάνε και θέλουν απο μασάζ μέχρι μπριζόλα.....,ήμαρτον ρε μάγκες μήπως θέλετε να σας παραγγέλνουν και φαγητό απο το 14 στο τέλος για να σας φεύγει η λιγούρα ? δηλαδή εμεις που τα σκάμε ειμαστε κορόιδα ? όχι τίποτα άλλο τις εκνευρίζετε και έχει κακό αντίκτυπο μετά στην απόδοση τους στους πάικτες των 80 + 

δωστους μερικα μωβ και θα τους περασουνε τα νευρα  ;)
 

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά είδα το site και έπαθα πλάκα...
παίζει όντως φραπαδομπριζόλα εκει?
ουαου...

ερώτηση...
δε με ενδιαφέρει...ούτε φραπές...ουτε μπριζολα...
με νοιάζουν τα εξής 3 πράγματα...

1 ώρα όπωσδήποτε παραμονή στο δωμάτιο
εκτόνωση με...hand...
σιάτσου (αυτό δεν είναι που τρίβεται η άλλη πάνω σου???)

παίζει να βρώ κάτι τέτοιο εκεί?
αν ναι ποιά κοπέλα το κάνει?
το ζητάω....τηλεφωνικώς με..ραντεβού??

σορρυ που μπορεί να φαίνονται αστείες οι ερωτήσεις αλλα...η μονη εμπειρία που έχω είναι στο 3ης Σεπτεμβριου 119 αν θυμαμαι καλα..πουχει κάτι πουρα...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
παίκτη μόλις μίλησα για κουπόνια τσίμπισες ..... εισαι μήπως της θεωρίας και οι κουπονάτοι εχουν ψυχή ?.Θα γράψω όταν κρίνω εγώ και όχι εσύ.Απλά να ξέρεις οτι δεν γυρνάω όλα τα θεραπευτήρια ,μου αρέσει και με βολεύει το Κολωνάκι ,μου αρέσει η χλίδα ,μένω σε ενα χώρο οταν μου αρέσει,τα χώνω,με γνωρίζουν,με προσέχουν,εγω διαλέγω ότι μου κάνει κρά ,πάιζω μπάλα και συνήθως περνάω σούπερ.Εχεις ποτε βάλει θεραπεύτριες στην κόντρα για πάρτυ σου ?μιλάμε για ιστορίες για αγρίους.Και για μα μην γκρινιάζεις τώρα άρχησα την αποκρυπτογράφιση στο κοντινό αρκετά ενδιαφέρον απο πρώτες επαφες θεραπευτήριο της Σκουφά και θα ενημερώσω όταν πρέπει....... Μην περιμένεις να κραξω θεραπεύτρια,ουτε λαμβάνω σοβαρά υπόψη αυτούς που τις κράζουν με ονόματα,μου αρέσουν οι θεωρούμενες δεν .......και όχι οι ναι...... και ειμαι fun του αθλήματος........

φιλαράκο το φόρουμ δεν είναι για "τσιμπήματα", για "θεωρίες", για "κρίσεις" και για τη δημιουργία προσωπικών αντιπαραθέσεων, ούτε με νοιάζει να βάζω θεραπεύτριες να μαλώνουν για πάρτη μου. Απλά επεσήμανα κάποια από τα γραφόμενα σου, εκτός κι αν δεν τα έγραψες ή μετάνιωσες.

Το μόνο που με νοιάζει είναι να περνάω καλά, όπως τους περισσότερους εδώ μέσα και ευτυχώς το καταφέρνω. Ο σκοπός που είμαι εδώ αυτός είναι, να βοηθήσω και να βοηθηθώ.

Εφόσον δεν θέλεις ακόμα να ενημερώσεις για τα παρόντα ιδρύματα, αν θέλεις να συνεισφέρεις πραγματικά, ενημέρωσε για τα ιδρύματα που πήγες στο παρελθόν.

Αυτά από μένα και την καλησπέρα μου.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρε pathos πολύ δεν εχει αδυνατίσει? Την έχεις δει τελευταία? Σαν παιδί της μπιάφρας κοντεύει να γίνει.
Ένα βήμα πριν την ανορεξία μου φαίνεται ότι είναι. Αφού μετράς άνετα τα κόκαλα της.

όχι έχω να την δώ από τον τζουλάι..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Φίλος που το επισκέφτηκε το τελευταίο 10ήμερο μου είπε οτι έδωσε 90 γιούρια. Δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες. Θα μάθω και θα ενημερώσω για θεραπεύτρια και πρόγραμμα.
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες, είμαι νέος στον χώρο και έχω εμπιρίες μόνο απο Μαρνης κ από Στουρνάρη όπου το αποτέλεσμα είναι στάνταρ.
Μου αρέσει να αλλάζω χώρους και πρόσωπα που και που και γι'αυτό ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να δοκιμάσω στο συγκεκριμένο μέρος γιατί απο αυτά που γράφετε δεν είναι και σύγουρο το "Κυρίως μενού"
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Φίλος που το επισκέφτηκε το τελευταίο 10ήμερο μου είπε οτι έδωσε 90 γιούρια. Δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες. Θα μάθω και θα ενημερώσω για θεραπεύτρια και πρόγραμμα.

τοσο ειχα δωσει και εγω αρχες ιουλιου
 

Επισκέπτης
Γεια σας παίδες, είμαι νέος στον χώρο και έχω εμπιρίες μόνο απο Μαρνης κ από Στουρνάρη όπου το αποτέλεσμα είναι στάνταρ.
Μου αρέσει να αλλάζω χώρους και πρόσωπα που και που και γι'αυτό ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να δοκιμάσω στο συγκεκριμένο μέρος γιατί απο αυτά που γράφετε δεν είναι και σύγουρο το "Κυρίως μενού"

το κυρίως μενού είναι σίγουρο...τίποτα με ολίγον φραπέ :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom