Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ 3ης Σεπτεμβρίου 89

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνοντας τα λεγόμενα του φίλου REBELL, σας ενημερώνω για την επίσκεψη μου στο ίδρυμα προχθές το απόγευμα.
Ευγενέστατη η επί της υποδοχής (Έλενα νομίζω) με έβαλε στα ενδότερα και πήρα απ΄ευθείας Λίλι για τα υπόλοιπα, και Λίζα για το μασαζάκι (κατόπιν σύστασης της reception)
Στο πολύ χαλαρό και χωρίς βιασύνες η Λίζα μου έκανε ένα πολύ φιλότιμο και αρκετά καλό μασάζ, και στο 20λέπτο αποχώρησε και ήρθε η Λίλη (κινέζα) για το 2ο πρόγραμμα.
Η κοπελίτσα δεν είναι η "γκόμενα" αλλά έχει καλό κορμάκι (αρκετά σφιχτό) είναι αρκετά εμφανίσιμη και με ωραίες πεταχτές ρόγες. Επίσης πολύ καλή επιδερμίδα.
Αρχίσαμε το παιχνίδι και πράγματι είναι πολύ καλή, και υπομονετική σχεδόν σε όλα.
Το σχεδόν, επειδή, ενώ ήμουν "φτιαγμένος" για το σφιχτό κώλο της, εκείνη δεν...
Μη, όχι, πονάει, δεν... οπότε συνεχίσαμε με πολλά άλλα.
Κάνει εξαιρετική πίπα ακάποτη με καλή περιποίηση και πολλά γλειψίματα παντού από πλευράς της, και δείχνει να το ευχαριστιέται, ενώ με ξετρέλανε το "σφίξιμο" που κάνει την ώρα που τον έχεις μέσα της.
Τελείωμα στο στόμα, άνευ προφυλακτικού, με τα υγρά να την γεμίζουν παντού στο κορμάκι της, καθότι ήταν γονατιστή μπροστά μου. Επίσης δεν τον άφησε έτσι μετά, αλλά συνέχισε να μου τον γλύφει παντού, και ας μου είχε ψιλό-μαραζώσει μετά την εκτίναξη.
Λόγω έλλειψης χρόνου από πλευράς μου, δεν παρέμεινα πολύ ώρα στον στίβο, αλλά θα επανέλθω για να επιβεβαιώσω τα περί 2ου γύρου.
Αυτά προς το παρόν, Καλή Χρονιά να έχουμε, με Υγεία και Ευτυχία σε όλους.
...και καλά μασαζογαμήσια να έχουμε, με καλές και όμορφες "νύφες" για όμορφες στιγμές στις άσχημες μέρες που μας περιμένουνε...
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Λίλη, όλα τα λεφτα...
Για τους καλούς πελάτες υπάρχει και king size φουσκωτό στρώμα για όσους δεν βολεύονται στο μασαζοκρέβατο...!!!
Αντε και καλή χρονιά σε όλους...!!!
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Επισκεψη πριν απο καμια βδομαδα...
Ψαχνωντας να βρω το κουδουνι με ειδε ενοικος της πολυκατοικιας και μου ανοιξε...(το κουδουνι δεν θυμαμαι τι ελεγε αλλα ηταν κατι απο Ρ.... νομιζω - ουτε στουντιο ουτε λοιπα ονοματα που παραπεμπουν). Μαλιστα ο ενοικος μου ελεγε οτι του χτυπανε το κουδουνι πολλες φορες...τεσπα

Στην υποδοχη η ξανθια κοπελα ηταν πολυ ευγενικη και τα δωματια πολυ ωραια διακοσμημενα. Μετα την εισαγωγη της ηρθε η φυσιοθεραπευτρια να μου πει τα γνωστα (αυτη το μασαζ και η αλλη κοπελα τα υπολοιπα). Βεβαια με το που ειδα την "αλλη" κοπελα (ο θεος να την κανει) σηκωθηκα να φυγω αλλα μου ειπαν πως η Λιλι ανεβαινει οπου να ναι. Εχοντας ακουσει τοσο καλα λογια ειπα να περιμενω. Λυπαμαι ομως γιατι δεν ηταν του γουστου μου οσο ωραιο γ.. και να κανει. Απλα να ενημερωσω τους αναγνωστες οτι δεν προκειται για τιποτε το σπεσιαλ... Φευγοντας απο εκει πηγα επισκεψη Μαρνης... (παω στο αντιστοιχο thread)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
προ ημερων επισκεψη,συνεντευξη στην εισοδο κ 4-5 ψαρωτικες ερωτησεις,αλλες τοσες κ οι απαντησεις μου κ συνεδρια με την Κινεζα Λιλη,kinky παιχνιδια για 45`κ καλο vfm.Ο χωρος προσεγμενος κ καθαρος.΄Το πακετο 60.Το μαγαζι λειτουργει με τηλ απ`οτι με ενημερωσαν.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
3ης Σεπ89 πηγα μετα απο αρκετο καιρο,εψαχνα μην τυχον ειναι εκει το καυλοραπανο κινεζοειδες Λιλυ που ειχα παρει αλλες 2 φορες αλλα προς εκπληξη εμφανιστηκε νεα παρουσια με προστυχη φατσουλα,τιγρε ματια,αδυνατη με καλο σωμα κ βυζο μεγαλο,κατηγορια πετιτ,Σιντυ ειπε ονομα,απο την καυλοφατσα κ την εμφανιση περασα στα ενδοτερα,την πηρα για 2 γυρους στο χρονο των 45`με κοστος 80 συνολο.
Μεση διαθεση στο δωματιο αλλα παντα με υποδειξεις παιζει μπαλα.
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
Μόλις γύρισα από την ΥΠΕΡΒΑΣΗ έτσι λέγεται το μασατζίδικο. Πρώτη φορά σε ΜΑΣΑΖ.Έσπασα την παρθενιά!. Πήγα πρωί κατά τις 10:30 με κάποιο φόβο μήπως φάω πόρτα αλλά τελικά όλα εντάξει. Μασάζ μου έκανε η Δώρα (ελληνίδα) και το ευχαριστήθηκα. Πολύ καλό εγώ νόμιζα ότι ήταν ξεπέτα αλλά δεν είναι έτσι. Πολύ καλή η Δώρα. Και μετά την Δώρα ήρθε η στιγμή να δοκιμάσω κι εγώ την κινέζα Λίλυ. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της σαν  να πήγα με την φιλενάδα μου. Το μοναδικό πρόβλημα στο οποίο δεν έφταιγε αυτή ήταν ότι εγώ δεν μπορούσα και δεύτερη φορά παρόλη την υπομονή της. Είναι γούστα θα μου πείτε αλλά εγώ την συστήνω ανεπιφύλακτα. Μπήκα 10:30 με 11 παρά και έφυγα απο εκεί 12:30 (μπάνιο στην αρχή και στο τέλος). Πολύ μεγάλη η χρησιμότητα του site. Νάσαστε όλοι καλά.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Μόλις γύρισα από την ΥΠΕΡΒΑΣΗ έτσι λέγεται το μασατζίδικο. Πρώτη φορά σε ΜΑΣΑΖ.Έσπασα την παρθενιά!. Πήγα πρωί κατά τις 10:30 με κάποιο φόβο μήπως φάω πόρτα αλλά τελικά όλα εντάξει. Μασάζ μου έκανε η Δώρα (ελληνίδα) και το ευχαριστήθηκα. Πολύ καλό εγώ νόμιζα ότι ήταν ξεπέτα αλλά δεν είναι έτσι. Πολύ καλή η Δώρα. Και μετά την Δώρα ήρθε η στιγμή να δοκιμάσω κι εγώ την κινέζα Λίλυ. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της σαν  να πήγα με την φιλενάδα μου. Το μοναδικό πρόβλημα στο οποίο δεν έφταιγε αυτή ήταν ότι εγώ δεν μπορούσα και δεύτερη φορά παρόλη την υπομονή της. Είναι γούστα θα μου πείτε αλλά εγώ την συστήνω ανεπιφύλακτα. Μπήκα 10:30 με 11 παρά και έφυγα απο εκεί 12:30 (μπάνιο στην αρχή και στο τέλος). Πολύ μεγάλη η χρησιμότητα του site. Νάσαστε όλοι καλά.
και συ ρε παλληκαρι μου εκει βρηκες να σπασεις την παρθενια,των μασαζ,.....τοοοοσα μαγαζια με καλυτερο προσωπικο...τεσπα.... ;)
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή σήμερα νιώθω λίγο....πιασμένος, έχει κανένας το τηλ. του θεραπευτηρίου?
Επίσης σκέφτομαι να αλλάξω την κινέζα και να πάρω το άλλο, το μικρό, που νομίζω παλαιότερα το είχε πάρει το μάτι μου.....
Αλήθεια... κωλαράκι δίνει το μικρό, ή είναι ακόμα στο ...στρώσιμο???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Επειδή σήμερα νιώθω λίγο....πιασμένος, έχει κανένας το τηλ. του θεραπευτηρίου?
Επίσης σκέφτομαι να αλλάξω την κινέζα και να πάρω το άλλο, το μικρό, που νομίζω παλαιότερα το είχε πάρει το μάτι μου.....
Αλήθεια... κωλαράκι δίνει το μικρό, ή είναι ακόμα στο ...στρώσιμο???

δες λίγο τα μηνύματα σου φίλε adam69
 

timmp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα κι από 'μενα.
Αν έχει κανείς το τηλ. θα μπορούσε να μου το στείλει κι εμένα;

Ευχαριστώ...
 

noproblema

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παίδες στείλτε το τηλ και σε μένα γιατί δεν το βρίσκω απο Τις εφημερίδες.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη το απόγευμα στο ίδρυμα.
Με υποδέχεται η Έλενα  και με περνάει απ ευθείας στο δωμάτιο.
Ζητάω Σίντι (μιας και ήθελα να δοκιμάσω) αλλά δεν...
Αντί αυτής, εμφανίστηκαν η Λίλη (γνωστή και μη εξαιρετέα) και η Μάγκι.
Μάγκι = Ψηλή, 20 ετών περίπου, λεπτή, ψηλά πόδια, καλό πρόσωπο, καλό σφικτό φυσικό βυζί (2,5αρι περίπου) καστανά μακριά μαλλιά με μπούκλες, και από Ελληνικά μέτρια πράγματα.
Δηλώνει "καυκάσια" πρώην Γιουγκοσλάβα, αλλά για Αλβανάκι μου κάνει... Τέλος πάντων... Ρατσιστής δεν είμαι.
Μασάζ από τις γνωστές πριν δεν είχε.  Έλλειπε η Δώρα και η Σίσυ?Λίλη? ..any way.
Πήρα την Μάγκι για να δοκιμάσω την φρεσκαδούρα.
Μασάζ από την ίδια, αλλά.....μηδέν!!!! ...κάτω του μηδενός καλύτερα.  
Μετά από κανα 10-15λεπτο, και επειδή βαρέθηκα αυτή την μαλακία τρίψιμο, γύρισα για να προχωρήσω στα ...καλύτερα.
Αρχίδια καπλαμά.
Μη το δάκτυλο, μη το μουνί, πίπα σκατά, κάτι βογγητά του κώλου, μου την δίνει και πάω να την πάρω από κώλο.
Ενώ πριν δεν έκανε (μη το δάκτυλο) με +20€ τον προσφέρει!!!! Αρκεί, να μην τον έχετε πολύ μεγάλο!!!!!!!!!!
Μην γελάτε, τον ίδιο μου είπε μετά και για το μουνί της!!!!!!!!!!!!!
Εάν της πέσει κανένας πολύ "προικισμένος", φωνάζει λέει τις άλλες!!!!!!! (τι άλλο θα ακούσω!)
Σύνολο 80€ για το ...τίποτα.
 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Χθεσινή επίσκεψη το απόγευμα στο ίδρυμα.
Με υποδέχεται η Έλενα  και με περνάει απ ευθείας στο δωμάτιο.
Ζητάω Σίντι (μιας και ήθελα να δοκιμάσω) αλλά δεν...
Αντί αυτής, εμφανίστηκαν η Λίλη (γνωστή και μη εξαιρετέα) και η Μάγκι.
Μάγκι = Ψηλή, 20 ετών περίπου, λεπτή, ψηλά πόδια, καλό πρόσωπο, καλό σφικτό φυσικό βυζί (2,5αρι περίπου) καστανά μακριά μαλλιά με μπούκλες, και από Ελληνικά μέτρια πράγματα.
Δηλώνει "καυκάσια" πρώην Γιουγκοσλάβα, αλλά για Αλβανάκι μου κάνει... Τέλος πάντων... Ρατσιστής δεν είμαι.
Μασάζ από τις γνωστές πριν δεν είχε.  Έλλειπε η Δώρα και η Σίσυ?Λίλη? ..any way.
Πήρα την Μάγκι για να δοκιμάσω την φρεσκαδούρα.
Μασάζ από την ίδια, αλλά.....μηδέν!!!! ...κάτω του μηδενός καλύτερα. 
Μετά από κανα 10-15λεπτο, και επειδή βαρέθηκα αυτή την μαλακία τρίψιμο, γύρισα για να προχωρήσω στα ...καλύτερα.
Αρχίδια καπλαμά.
Μη το δάκτυλο, μη το μουνί, πίπα σκατά, κάτι βογγητά του κώλου, μου την δίνει και πάω να την πάρω από κώλο.
Ενώ πριν δεν έκανε (μη το δάκτυλο) με +20€ τον προσφέρει!!!! Αρκεί, να μην τον έχετε πολύ μεγάλο!!!!!!!!!!
Μην γελάτε, τον ίδιο μου είπε μετά και για το μουνί της!!!!!!!!!!!!!
Εάν της πέσει κανένας πολύ "προικισμένος", φωνάζει λέει τις άλλες!!!!!!! (τι άλλο θα ακούσω!)
Σύνολο 80€ για το ...τίποτα.
 

αυτή είναι Ενημέρωση με Ε κεφαλαίο
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
επίσκεψη το απόγευμα στο ίδρυμα 3ης σεπτεμβριου ? :idiot:
ειναι εκει η λιλη  :uglystupid:
μεχρι τη ωρα δουλευουν ας μας πει καποιος και τι κουδουνι χτυπαω  :idiot:
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη το απόγευμα στο ίδρυμα.
Με υποδέχεται η Έλενα  και με περνάει απ ευθείας στο δωμάτιο.
Ζητάω Σίντι (μιας και ήθελα να δοκιμάσω) αλλά δεν...
Αντί αυτής, εμφανίστηκαν η Λίλη (γνωστή και μη εξαιρετέα) και η Μάγκι.
Μάγκι = Ψηλή, 20 ετών περίπου, λεπτή, ψηλά πόδια, καλό πρόσωπο, καλό σφικτό φυσικό βυζί (2,5αρι περίπου) καστανά μακριά μαλλιά με μπούκλες, και από Ελληνικά μέτρια πράγματα.
Δηλώνει "καυκάσια" πρώην Γιουγκοσλάβα, αλλά για Αλβανάκι μου κάνει... Τέλος πάντων... Ρατσιστής δεν είμαι.
Μασάζ από τις γνωστές πριν δεν είχε.  Έλλειπε η Δώρα και η Σίσυ?Λίλη? ..any way.
Πήρα την Μάγκι για να δοκιμάσω την φρεσκαδούρα.
Μασάζ από την ίδια, αλλά.....μηδέν!!!! ...κάτω του μηδενός καλύτερα.  
Μετά από κανα 10-15λεπτο, και επειδή βαρέθηκα αυτή την μαλακία τρίψιμο, γύρισα για να προχωρήσω στα ...καλύτερα.
Αρχίδια καπλαμά.
Μη το δάκτυλο, μη το μουνί, πίπα σκατά, κάτι βογγητά του κώλου, μου την δίνει και πάω να την πάρω από κώλο.
Ενώ πριν δεν έκανε (μη το δάκτυλο) με +20€ τον προσφέρει!!!! Αρκεί, να μην τον έχετε πολύ μεγάλο!!!!!!!!!!
Μην γελάτε, τον ίδιο μου είπε μετά και για το μουνί της!!!!!!!!!!!!!
Εάν της πέσει κανένας πολύ "προικισμένος", φωνάζει λέει τις άλλες!!!!!!! (τι άλλο θα ακούσω!)
Σύνολο 80€ για το ...τίποτα.
 

Οπότε το συμπέρασμα έιναι οτι ο Adam69 δεν την έχει και πολυ μεγάλη   :2funny:
Αστειεύομαι φιλαράκι μη ν αρπαχτείς
 

mitsosmitsos69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
12
Like
227
Πόντοι
290
παιδια μηπως ξέρετε το ωράριο λειτουργείας του εν λόγω ιδρύματος;  :think: :tickedoff:

ευχαριστώ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
μετα απο 3 επισκεψεις (2 συνεδριες με Λιλι κ μια με τη μουνιτσα με τα μεγαλα βυζια Σιντυ) το εκοψα το εν λογω ιδρυμα.
Ο λογος?
Το οτι διαθετει χαμηλο ροστερ.
Ουτε για 4χ4 γηπεδο ποδοσφαιρου δεν ειναι δηλαδη η ομαδα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom