Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ 3ης Σεπτεμβρίου 89

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
τιποτα το ιδιαιτερο,συμπαθητικη κοπελιτσα με μικρο βυζακι και καλο σωμα.στα + της ενα κρυσταλακι στην κοιλιτσα, στα - οχι καλη ποιοτητα δερματος.
Για κάνε και μια περιγραφή για τις "υπηρεσίες" της Νεφέλης...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εγω παντως στις 3 Σεπτεμβριου '89 πρωτοπηδηξα. [size=10pt]Τυχαιο?[/size] ......δε νομίζω...

ελα ρε φιλάρα!ΈΛΑ ΜΝΙ στον τόπο σου!ο "νέρντ γυαλαμπούκας" της διαφήμισης του 11888 μέλος του σάιτ μας!εύγε και πάλι εύγε!
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Έχω  πάρα  πολύ  καιρό  να  γράψω  άν  και  παρακολουθώ  καθημερινά  το  σάϊτ,  αλλά  παρ΄ όλο  που  είμαι  έμπειρος  στα  μαγαζιά  αυτά  σήμερα  την  έπαθα  σαν  αρχάριος.  Μετά  από  τρεις - τέσσερες  φορές  με  το  κινεζάκι  που  δεν  παίζεται  (δηλαδή  είναι  άψογο)  και  έχοντας  εμπιστοσύνη  στην  Ελένη,  μεταξύ  της  Λίλης  του  παγόβουνου  Λίζας  (έχω  προσωπική  πείρα  από  αυτή)  και  μιας  που  δεν  ήξερα  και  τη  λένε  Σύλβια  ή  Σίλια  (δεν  θυμάμαι  καλά)  πήρα  την  τελευταία.
Μόλις  μπαίνει  στο  δωμάτιο,  πριν  ακόμη  από  το  μπανάκι  (ακόμη  ντυμένος)  τη  ρωτάω  για  το  πρόγραμμά  της  και  μου  λέει  όλα.  Λέω  και  στοματικό  άνευ?  Μου  λέει  ναι  αλλά  είναι  έξτρα.  Τότε  κάνω  την  μόνη  σωστή  κίνηση  που  έκανα  εκεί  σήμερα.  Καλά  λέω  και  ξεκινώ  για  να  φύγω.  Με  σταματάει  και  μου  λέει  αν  είσαι  καθαρός  τότε  κάτι  θα  γίνει.  Και  κάνω  την  πρώτη  μαλακία.  Μένω.  Άλλη  ερώτηση.  Από  που  είσαι?  Από  Κέρκυρα.  (δηλαδή  Ελληνίς).  Δεύτερη  μαλακία  που  δεν  την  κάνω.  Απαράδεκτη  για  την  εμπειρία  μου.  Μετά  τα  διαδικαστικά  ξαπλώνω  και  μπαίνει.  Ξανθιά  με  λίγο  μακρύ  μαλί  3άρι  στήθος  λίγο  πεσμένο  αλλά  καλό  λίγο  γεματούλα  στη  μέση    και  με  μπουτάκια.  Ηλικία  είπε  τριάντα.  Υπολογίζω  33  με  35.  Τίποτα  από  αυτό  δεν  με  χαλάει.
Μασάζ  εκτός  από  αισθησιακό  δεν  κάνω  ποτέ.  Ξεκινάει  χαλαρά  αλλά  πολύ  πολυλογού  που  δεν  με  χαλάει  αρκεί  να  μην  διακόπτει  τη  δουλειά,  πράγμα  που  εκείνη  έκανε  συνέχεια.  Για  να  μην  τα  πολυλογώ,  αισθησιακό  3  στα  10,  πίπα  αερόπιπα,  γδύσιμο  με  το  ζόρι.  Γενικά  μια  προσπάθεια  να  ροκανίζεται  ο  χρόνος.  Και  χαζοενδιαφέρον  που  φαινότανε  10  στα  10.  Όσο  για  φιλί  2  στα  10  αλλά  μετά  από  απαίτησή  μου  το  βελτίωσε  σε  6  στα  10.  Βλέποντας  αυτά  γέλασα  με  τον  εαυτό  μου  για  την  λάθος  επιλογή  μου  που  φαινότανε  από  την  αρχή,  οπότε  μου  λέει  γιατί  γελάς?  Λέω  θα  σου  πω  στο  τέλος.  Γλύψιμο  μπαλάκια  αλλά  με  την  ψύχρα  αυτή  δεν  είχαμε  έγερση  του  εργαλείου.  Την  ξαπλώνω  αλλά  με  το  ζόρι  να  βγάλει  το  κάτω  εσώρουχο.  Της  λέω  αν  δεν  είσαι  καθαρή  κάτω  πήγαινε  για  να  πλυθείς  και  να  επανέλθεις.Είμαι  εντάξει  λέει  αλλά  εγώ  κατά  τη  διάρκεια  των  προκαταστικών  είχα  κάνει  το  τέστ  και  μυρίζοντας  το  δάχτυλο  είδα  ότι  χρήζει  πλυσίματος.  Τελικά  με  μαλακίες  δικαιολογίες  καθαρίζεται  με  οινόπνευμα  αλλά  δεν  ήταν  δυνατόν  με  αυτές  τις  προυποθέσεις  να  γίνει  η  δουλειά.  Τελικά  μου  προτείνει  να  ξαπλώσω  και  προσπαθεί  με  την αερόπιπα  να  με  φέρει  στο  τέλος.  Με  συνολικό  χρόνο  πάνω  από  45  λεπτά  για  όλα  αυτά  το  τέλος  ήρθε  μα  δική  μου  χειρομάλαξη  και  τελείωμα  στο  στόμα  της  .  (τα  μισά  γιατί  απομακρύνθηκε).  Λέω  να  σου  πω  τη  γνώμη  μου.  Λέει  ναι.  Λέω  δεν  ξέρεις  τη  δουλειά.  Χρόνια  γυρίζω  στα  μαγαζιά  αυτά  και  ξέρω  να  κρίνω.  Τα  πήρε  και  μου  λέει  ότι  αυτή  είναι  άψογη.  Ο  προηγούμενος  πελάτης  προ  ολίγου  (μου  λέει)  τον  τελείωσα  δύο  φορές.  Εν  πάσει  περιπτώσει  τις  δίνω  100  ευρώ  για  να  φέρει  τα  ρέστα.  Έχω  στο  μυαλό  μου  να  αφήσω  και  ένα  πουρμπουάρ  (πάντα  αφήνω και  δεν  θέλω  σχόλια  γι΄αυτό)) αλλά  δεν  της  το  λέω  για  να  δω  την  αντίδρασή  της.  Αρχίζει  μια  αγενή  μουρμούρα  του  στυλ  "φταίω  εγώ  που  σου  έκανα  πίπα  άνευ,  εγώ  ξέρω  μασάζ  και  δεν  είμαι  να  κάνω  πίπες  και  να  πηδιέμαι  κ.λ.π.  Της  λέω  ευγενικά  ότι  κάνει  λάθος  αλλά  δεν  καταλαβαίνει  και  προσπαθεί  να  μου  γυρίσει  το  πουρμπουάρ  τρεις - τέσσερες  φορές  αλλά  δεν  το  παίρνω.  Βγαίνοντας  μας  άκουσε η  Ελάνη  που  συζητούσαμε  λίγο  έντονα  και  βγαίνει,  ακούει  από  μένα  την  ιστορία  και  έδειξε  να  παίρνει  το  μέρος  της  υπαλλήλου  της.  Της  είπα  και  εκείνης  ότι  δεν  φαλιρονται  έτσι  στους  πελάτες  και  αποχώρησα.  Καμιά  φορά  παρά  την  εμπειρία  γίνονται  λάθη..  Το  παίρνω  σαν  επιπλέον  εμπειρία.  "Το  νου  σας  ρεμάλια  που  έλεγε  και  ο  μεγάλος  Κωνσταντάρσς.   


       
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
Έχω  πάρα  πολύ  καιρό  να  γράψω  άν  και  παρακολουθώ  καθημερινά  το  σάϊτ,  αλλά  παρ΄ όλο  που  είμαι  έμπειρος  στα  μαγαζιά  αυτά  σήμερα  την  έπαθα  σαν  αρχάριος.  Μετά  από  τρεις - τέσσερες  φορές  με  το  κινεζάκι  που  δεν  παίζεται  (δηλαδή  είναι  άψογο)  και  έχοντας  εμπιστοσύνη  στην  Ελένη,  μεταξύ  της  Λίλης  του  παγόβουνου  Λίζας  (έχω  προσωπική  πείρα  από  αυτή)  και  μιας  που  δεν  ήξερα  και  τη  λένε  Σύλβια  ή  Σίλια  (δεν  θυμάμαι  καλά)  πήρα  την  τελευταία.
Μόλις  μπαίνει  στο  δωμάτιο,  πριν  ακόμη  από  το  μπανάκι  (ακόμη  ντυμένος)  τη  ρωτάω  για  το  πρόγραμμά  της  και  μου  λέει  όλα.  Λέω  και  στοματικό  άνευ?  Μου  λέει  ναι  αλλά  είναι  έξτρα.  Τότε  κάνω  την  μόνη  σωστή  κίνηση  που  έκανα  εκεί  σήμερα.  Καλά  λέω  και  ξεκινώ  για  να  φύγω.  Με  σταματάει  και  μου  λέει  αν  είσαι  καθαρός  τότε  κάτι  θα  γίνει.  Και  κάνω  την  πρώτη  μαλακία.  Μένω.  Άλλη  ερώτηση.  Από  που  είσαι?  Από  Κέρκυρα.  (δηλαδή  Ελληνίς).  Δεύτερη  μαλακία  που  δεν  την  κάνω.  Απαράδεκτη  για  την  εμπειρία  μου.  Μετά  τα  διαδικαστικά  ξαπλώνω  και  μπαίνει.  Ξανθιά  με  λίγο  μακρύ  μαλί  3άρι  στήθος  λίγο  πεσμένο  αλλά  καλό  λίγο  γεματούλα  στη  μέση    και  με  μπουτάκια.  Ηλικία  είπε  τριάντα.  Υπολογίζω  33  με  35.  Τίποτα  από  αυτό  δεν  με  χαλάει.
Μασάζ  εκτός  από  αισθησιακό  δεν  κάνω  ποτέ.  Ξεκινάει  χαλαρά  αλλά  πολύ  πολυλογού  που  δεν  με  χαλάει  αρκεί  να  μην  διακόπτει  τη  δουλειά,  πράγμα  που  εκείνη  έκανε  συνέχεια.  Για  να  μην  τα  πολυλογώ,  αισθησιακό  3  στα  10,  πίπα  αερόπιπα,  γδύσιμο  με  το  ζόρι.  Γενικά  μια  προσπάθεια  να  ροκανίζεται  ο  χρόνος.  Και  χαζοενδιαφέρον  που  φαινότανε  10  στα  10.  Όσο  για  φιλί  2  στα  10  αλλά  μετά  από  απαίτησή  μου  το  βελτίωσε  σε  6  στα  10.  Βλέποντας  αυτά  γέλασα  με  τον  εαυτό  μου  για  την  λάθος  επιλογή  μου  που  φαινότανε  από  την  αρχή,  οπότε  μου  λέει  γιατί  γελάς?  Λέω  θα  σου  πω  στο  τέλος.  Γλύψιμο  μπαλάκια  αλλά  με  την  ψύχρα  αυτή  δεν  είχαμε  έγερση  του  εργαλείου.  Την  ξαπλώνω  αλλά  με  το  ζόρι  να  βγάλει  το  κάτω  εσώρουχο.  Της  λέω  αν  δεν  είσαι  καθαρή  κάτω  πήγαινε  για  να  πλυθείς  και  να  επανέλθεις.Είμαι  εντάξει  λέει  αλλά  εγώ  κατά  τη  διάρκεια  των  προκαταστικών  είχα  κάνει  το  τέστ  και  μυρίζοντας  το  δάχτυλο  είδα  ότι  χρήζει  πλυσίματος.  Τελικά  με  μαλακίες  δικαιολογίες  καθαρίζεται  με  οινόπνευμα  αλλά  δεν  ήταν  δυνατόν  με  αυτές  τις  προυποθέσεις  να  γίνει  η  δουλειά.  Τελικά  μου  προτείνει  να  ξαπλώσω  και  προσπαθεί  με  την αερόπιπα  να  με  φέρει  στο  τέλος.  Με  συνολικό  χρόνο  πάνω  από  45  λεπτά  για  όλα  αυτά  το  τέλος  ήρθε  μα  δική  μου  χειρομάλαξη  και  τελείωμα  στο  στόμα  της  .  (τα  μισά  γιατί  απομακρύνθηκε).  Λέω  να  σου  πω  τη  γνώμη  μου.  Λέει  ναι.  Λέω  δεν  ξέρεις  τη  δουλειά.  Χρόνια  γυρίζω  στα  μαγαζιά  αυτά  και  ξέρω  να  κρίνω.  Τα  πήρε  και  μου  λέει  ότι  αυτή  είναι  άψογη.  Ο  προηγούμενος  πελάτης  προ  ολίγου  (μου  λέει)  τον  τελείωσα  δύο  φορές.  Εν  πάσει  περιπτώσει  τις  δίνω  100  ευρώ  για  να  φέρει  τα  ρέστα.  Έχω  στο  μυαλό  μου  να  αφήσω  και  ένα  πουρμπουάρ  (πάντα  αφήνω και  δεν  θέλω  σχόλια  γι΄αυτό)) αλλά  δεν  της  το  λέω  για  να  δω  την  αντίδρασή  της.  Αρχίζει  μια  αγενή  μουρμούρα  του  στυλ  "φταίω  εγώ  που  σου  έκανα  πίπα  άνευ,  εγώ  ξέρω  μασάζ  και  δεν  είμαι  να  κάνω  πίπες  και  να  πηδιέμαι  κ.λ.π.  Της  λέω  ευγενικά  ότι  κάνει  λάθος  αλλά  δεν  καταλαβαίνει  και  προσπαθεί  να  μου  γυρίσει  το  πουρμπουάρ  τρεις - τέσσερες  φορές  αλλά  δεν  το  παίρνω.  Βγαίνοντας  μας  άκουσε η  Ελάνη  που  συζητούσαμε  λίγο  έντονα  και  βγαίνει,  ακούει  από  μένα  την  ιστορία  και  έδειξε  να  παίρνει  το  μέρος  της  υπαλλήλου  της.  Της  είπα  και  εκείνης  ότι  δεν  φαλιρονται  έτσι  στους  πελάτες  και  αποχώρησα.  Καμιά  φορά  παρά  την  εμπειρία  γίνονται  λάθη..  Το  παίρνω  σαν  επιπλέον  εμπειρία.  "Το  νου  σας  ρεμάλια  που  έλεγε  και  ο  μεγάλος  Κωνσταντάρσς.   

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΕ ΠΟΥΛΟ η σιλια
ΑΣΤΑ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΛΕς ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑ Η ΕΛΕΝΗ
πρεπει να διαλεγει σωστα κοριτσια με ορεξη για μασαζ αλλα και μπριζολα
ειδαλως το βλεπω το μαγαζακι να πει για φουντο...
αφου υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες....
       
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
δυστυχως το τελευταιο καιρο το ροστερ εχει τα μαυρα χαλια του
ελενιτσα προσεξε οτι εσπειρες μη στο θερισουν οι φολες που μαζευεις
εκει μεσα!!!
υσ....η λωρα το ριξε παλι στο πιωμα και εχει χαθει
μαλλον θα την βρηκε κανας επαρχιωτης και θα την εχει παρει ....αποκλειστικη
σε κανα χωριο....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
  Από  που  είσαι?  Από  Κέρκυρα.  (δηλαδή  Ελληνίς).  Δεύτερη  μαλακία  που  δεν  την  κάνω.  Απαράδεκτη  για  την  εμπειρία  μου.  Μετά  τα  διαδικαστικά  ξαπλώνω  και  μπαίνει.  Ξανθιά  με  λίγο  μακρύ  μαλί  3άρι  στήθος  λίγο  πεσμένο  αλλά  καλό  λίγο  γεματούλα  στη  μέση    και  με  μπουτάκια.  Ηλικία  είπε  τριάντα.  Υπολογίζω  33  με  35.  Τίποτα  από  αυτό  δεν  με  χαλάει.
Μασάζ  εκτός  από  αισθησιακό  δεν  κάνω  ποτέ.  Ξεκινάει  χαλαρά  αλλά  πολύ  πολυλογού  που  δεν  με  χαλάει  αρκεί  να  μην  διακόπτει  τη  δουλειά,  πράγμα  που  εκείνη  έκανε  συνέχεια.  Για  να  μην  τα  πολυλογώ,  αισθησιακό  3  στα  10,  πίπα  αερόπιπα,  γδύσιμο  με  το  ζόρι.  Γενικά  μια  προσπάθεια  να  ροκανίζεται  ο  χρόνος.  Και  χαζοενδιαφέρον  που  φαινότανε  10  στα  10.  Όσο  για  φιλί  2  στα  10  αλλά  μετά  από  απαίτησή  μου  το  βελτίωσε  σε  6  στα  10.  Βλέποντας  αυτά  γέλασα  με  τον  εαυτό  μου  για  την  λάθος  επιλογή  μου  που  φαινότανε  από  την  αρχή,  οπότε  μου  λέει  γιατί  γελάς?  Λέω  θα  σου  πω  στο  τέλος.  Γλύψιμο  μπαλάκια  αλλά  με  την  ψύχρα  αυτή  δεν  είχαμε  έγερση  του  εργαλείου.  Την  ξαπλώνω  αλλά  με  το  ζόρι  να  βγάλει  το  κάτω  εσώρουχο.  Της  λέω  αν  δεν  είσαι  καθαρή  κάτω  πήγαινε  για  να  πλυθείς  και  να  επανέλθεις.Είμαι  εντάξει  λέει  αλλά  εγώ  κατά  τη  διάρκεια  των  προκαταστικών  είχα  κάνει  το  τέστ  και  μυρίζοντας  το  δάχτυλο  είδα  ότι  χρήζει  πλυσίματος.  Τελικά  με  μαλακίες  δικαιολογίες  καθαρίζεται  με  οινόπνευμα  αλλά  δεν  ήταν  δυνατόν  με  αυτές  τις  προυποθέσεις  να  γίνει  η  δουλειά.  Τελικά  μου  προτείνει  να  ξαπλώσω  και  προσπαθεί  με  την αερόπιπα  να  με  φέρει  στο  τέλος.  Με  συνολικό  χρόνο  πάνω  από  45  λεπτά  για  όλα  αυτά  το  τέλος  ήρθε  μα  δική  μου  χειρομάλαξη  και  τελείωμα  στο  στόμα  της  .  (τα  μισά  γιατί  απομακρύνθηκε).  Λέω  να  σου  πω  τη 
     

...Από την Κέρκυρα των...Τιράνων θατανε...αλλά κι απ την αυθεντική νατανε, ακόμη χειρότερα...Πώς πετάτε έτσι τα 100άρικα εν μέσω πτώχευσης ΔΕΝ μπορώ να καταλάβω...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Συναγωνιστές , είχα γράψει καλή κριτική για το ίδρυμα αλλά είχα αναφέριε μήπως ήμουν και τυχερός.Μάλλον ισχύει το δεύτερο. Ξαναπήγα και δεν είχε τίποτα αξιόλογο. Η Λίλη που ήταν η μόνη που προσέφερε καλές υπηρεσίες άφαντη. Ξέριε κανείς κάτι παραπάνω ; 
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές , είχα γράψει καλή κριτική για το ίδρυμα αλλά είχα αναφέριε μήπως ήμουν και τυχερός.Μάλλον ισχύει το δεύτερο. Ξαναπήγα και δεν είχε τίποτα αξιόλογο. Η Λίλη που ήταν η μόνη που προσέφερε καλές υπηρεσίες άφαντη. Ξέριε κανείς κάτι παραπάνω ; 

μια Μαρια ελληνιδα την εχει παρει κανενας ρε μαγκες?? μελαχρινη αδυνατουλα...
η Λιλυ μεχρι πριν 4-5 μερες που την ειχα παρει εκει ηταν...
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
και η μαρια μια απο τα ιδια ειναι ξινη
και ξεπετα...θα πρεπει η ελενιτσα να βρει
αλλες θεραπευτριες
αυτες οι τελευταιες που χει φερει ειναι για κλαματα!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Φρόιντ , όταν πήγες είδες την Λίλη ; Νομίζω ότι δεν είναι πια εκεί.  :-
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
φιλαρακια η ελενη κανει η ιδια προγραμμα?
κι αν ναι τι εντυπωσεις εχουμε??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες Γ Σπτεμβριου 89 για δευτερη φορα για κινεζα Λιλι
Μασαζ από άλλη κοπελα όπως ξερεται μετριοτατο εκτος και σου αρεσει απλος το συνεχες τριψιμο. Στην μιση ωρα εφυγε και ηρθε η Λιλι
Όπως και την πρωτη φορα πιπα βαθυ λαρυγγι γλείψιμο παντου και χωρις να βιαζετε της εβαλα και δαχτυλο και το δεχτηκε και μπρος και πισω. Μετα καβαλησε το άλογο και ξεκινησε ιππασια και ταυτοχρονα να τον σφίγγει με το μουνακι της το οποιο ηταν και στενο. Μετα από λιγο  την γυρισα ανασκελα,  συνεχισα και ο βλακας όταν κοντευα να τελειωσω ειπα να δω τι κανει για κουλουρι. Παιδες δεν αρνηθηκε και τον εβαλα σιγα σιγα μονο που δεν προλαβα να το χαρω γιατι τελειωσα. Στην συνεχεια η τυπισα τον σκουπισε και τον πηρε παλι στο στομα της για λιγο. Κατσαμε λιγο αγκαλια με χαδακια και αφου την εβλεπα ότι δεν βιαζοταν της τον εδωσα ξανα στο στομα και ενώ δεν το περιμενα μετα από ωρα  γλειψίματος ξανατελειωσα στο στοματακι της. Το συνολο ωρα μαζι της 45 λεπτα και 30 το μασαζ 1 ωρα και ένα τεταρτο. Το μαγαζι κανει αυτό που λεει για 1 ωρα και 15 με 20 λεπτα το προγραμμα. Το συνολο 80 ευροπουλα και τα αξιζανε ειδικα η Λιλι. Και από ότι μου ειπε η σεριφησα θα γινετε και καλυτερο. Την επομενη θα ρωτησω σε τι θα γινει ακομα πιο καλο.
ΥΣ:: για το δευτερο χερι να εχετε καλου κακου μαζι σας προφυλακτικο (δεν εφερε δευτερο μαζι της) γιατι δεν την ειδα να λεει όχι η Λιλι στο να της τον βαλεις ετσι πραγμα που δεν εκανα βεβαια και συνεχισα μονο με πιπα.
και για αυτους που δεν το ξερουν κουδουνι ΕΔΡΑΣΗ νομιζω στον 4ο οροφος
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εργατικός λαός οι Κινέζοι...χαχαχχαχ Πέρα από την πλάκα όμως έτσι όπως τα περιγράφεις με εχεις πριζώσει για να πάω.
Αλλά για πες μας, τς ίδιες υπηρεσίες είχες και την πρώτη φορά που πήγες ή μόνο στην δεύτερη;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Εργατικός λαός οι Κινέζοι...χαχαχχαχ Πέρα από την πλάκα όμως έτσι όπως τα περιγράφεις με εχεις πριζώσει για να πάω.
Αλλά για πες μας, τς ίδιες υπηρεσίες είχες και την πρώτη φορά που πήγες ή μόνο στην δεύτερη;

...Τι γίνεται ρε? Όλο το συνάλλαγμα πάει κατά Κίνα μεριά...Μια με τα εστιατόρια, μια με τα σαβουροπροϊόντα, μια με τις μασατζούδες, μας τα παίρνουν χοντρά οι κιτρινιάρηδες....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom