Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Και Κλαμα στο τσετσεν αρινα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.701
Like
23.187
Πόντοι
6.256
Εντωμεταξυ εκεινη η γουρονοφατσα η Μαρουπα που συνεχεια εδινε συνεντευξεις σε ΜΜΕ του χωριου που λεγεται Σαλονικη ηταν μια απο τους δυο που ψηφισαν να μην υποβιβαστει ο ΖΜΠΑΟΓΚ.

Αυτη την ειχαν πιασει παραμονες της συνεδριασης που εβγαλε την αποφαση να κοβει βολτες στη Ξανθη!!!
 

ioannisp71

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
416
Κριτικές
20
Like
2.064
Πόντοι
1.781
Μου αρκεί η απόφαση. Μου φτάνει ότι πλέον επίσημα αποδείχτηκε η βρωμιά του ΠΑΟΚ. Το δεύτερο σωματείο μετά τον ΠΑΟ και την υπόθεση των λουλουδιών που έχει επίσημη πλέον τη ρετσινιά της βρωμιάς.

Βαγγέλα, γίνε δεύτερος Ανδριανόπουλος και σώστους από τον υποβιβασμό να τους γλεντάμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Εντωμεταξυ εκεινη η γουρονοφατσα η Μαρουπα που συνεχεια εδινε συνεντευξεις σε ΜΜΕ του χωριου που λεγεται Σαλονικη ηταν μια απο τους δυο που ψηφισαν να μην υποβιβαστει ο ΖΜΠΑΟΓΚ.

Αυτη την ειχαν πιασει παραμονες της συνεδριασης που εβγαλε την αποφαση να κοβει βολτες στη Ξανθη!!!
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΣΤΙΑ..
ΑΠΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΗ ΠΟΙΝΗ..
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.701
Like
23.187
Πόντοι
6.256
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΥΤΗ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΣΤΙΑ..
ΑΠΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΗ ΠΟΙΝΗ..

Προτεινε η οποια ποινη να ειναι με αναστολη τυπε...δηλαδη στην ουσια να μην εχει ΚΑΜΜΙΑ συνεπεια ο μαφιοφος Ρωσσος για τις βρωμιες του.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.003
Like
21.061
Πόντοι
5.006
Μου αρκεί η απόφαση. Μου φτάνει ότι πλέον επίσημα αποδείχτηκε η βρωμιά του ΠΑΟΚ. Το δεύτερο σωματείο μετά τον ΠΑΟ και την υπόθεση των λουλουδιών που έχει επίσημη πλέον τη ρετσινιά της βρωμιάς.

Βαγγέλα, γίνε δεύτερος Ανδριανόπουλος και σώστους από τον υποβιβασμό να τους γλεντάμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η μπουγάτσα και ο ρωσοποντιος τελείωσαν!!!
Το πόρισμα της ΕΕΑ δεν έχει αλλάξει ποτέ!
Οπότε για να σωθεί ο μπαοκ 2 δρόμοι υπάρχουν :
Α) να γίνει πραξικόπημα και να μην εφαρμοστεί η απόφαση... Άμα γίνει αυτό η ΝΔ θα χάσει της εκλογές γιατί θα μας βρει απέναντι της
Β) να φιλήσει ο Ρώσοπόντιος το χέρι του βαγγελα και να ζητήσει γονυπετης και κλαίγοντας συγγνώμη... Στην περίπτωση αυτή ο βαγγελας ως μεγαλοψυχος και φιλευσπλαχνος ηγέτης θα τον συγχωρέσει.. Βέβαια επο, παραρτήματα, πρωταθλήματα κτλ θα αποτελέσουν μακρινό παρελθόν και η μπουγάτσα θα γυρίσει στην μόνιμη θέση της (4η)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.003
Like
21.061
Πόντοι
5.006
Εντωμεταξυ εκεινη η γουρονοφατσα η Μαρουπα που συνεχεια εδινε συνεντευξεις σε ΜΜΕ του χωριου που λεγεται Σαλονικη ηταν μια απο τους δυο που ψηφισαν να μην υποβιβαστει ο ΖΜΠΑΟΓΚ.

Αυτη την ειχαν πιασει παραμονες της συνεδριασης που εβγαλε την αποφαση να κοβει βολτες στη Ξανθη!!!

Η πολυιδιοκτησία κρίθηκε με ψήφους 4-1!!! Αυτό που τους λέγανε εδώ και πόσο καιρό και τα πρόβατα πίστευαν τα παραμύθια του σανοδνα...  :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.701
Like
23.187
Πόντοι
6.256
Η πολυιδιοκτησία κρίθηκε με ψήφους 4-1!!! Αυτό που τους λέγανε εδώ και πόσο καιρό και τα πρόβατα πίστευαν τα παραμύθια του σανοδνα...  :2funny:

Σωστος αλλα οι ποινες κριθηκαν στο 3-2....
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Προτεινε η οποια ποινη να ειναι με αναστολη τυπε...δηλαδη στην ουσια να μην εχει ΚΑΜΜΙΑ συνεπεια ο μαφιοφος Ρωσσος για τις βρωμιες του.
Σωστος αλλα οι ποινες κριθηκαν στο 3-2....
ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΛΕΜΕ..
ΗΔΗ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ Κ ΓΙ ΑΛΛΑ ΑΔΙΚΗΜΑΤΑ..
ΞΕΧΑΣΤΕ ΔΕ ΤΙΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ..
Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΛΗΚΤΟΣ ΤΙΜΩΡΟΣ..
Μ ΑΥΤΑ ΔΕ ΠΕΡΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΡΩΣΟ,ΡΩΣΟ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ..
ΥΓ ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ Ο ΖΕΛΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΥ..
ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟ..
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.701
Like
23.187
Πόντοι
6.256
ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΛΕΜΕ..
ΗΔΗ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ Κ ΓΙ ΑΛΛΑ ΑΔΙΚΗΜΑΤΑ..
ΞΕΧΑΣΤΕ ΔΕ ΤΙΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ..
Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΛΗΚΤΟΣ ΤΙΜΩΡΟΣ..
Μ ΑΥΤΑ ΔΕ ΠΕΡΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΡΩΣΟ,ΡΩΣΟ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ..
ΥΓ ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ Ο ΖΕΛΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΥ..
ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟ..

Για να δουμε τυπε...σε οποιαδηποτε σοβαρη χωρα δεν θα το συζητουσαμε καν αλλα στο Ελλαντα ολα να τα περιμενεις.ΜΑΚΑΡΙ να εχεις δικιο...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.264
Like
11.888
Πόντοι
2.606
Παρατηρούμε τις τελευταίες ώρες ένα απίστευτο σκούξιμο και ένα κλάμα απο τα πολιτικά και όχι μόνον τσιράκια του Ρώσου ολιγάρχη. Σκούξιμο και απο τους οπαδούς της πλάκας που ενώ μέσα στην πόλη τους η φάπα πάει σύννεφο απο Ηρακλειδείς και Αρειανούς (στην υπόλοιπη Ελλάδα δεν βγαίνουν απο τα τραίνα) απειλούν μέχρι και με απόσχιση απο την Ελλάδα!
Και όλα αυτά γιατί; Γιατί ο εκπρόσωπος ρωσικών κεφαλαίων, με τον ύποπτο ρόλο στο Μακεδονικό, πιάστηκε με την κλεμμένη γίδα στην πλάτη!
Η πολυιδιοκτησία απαγορεύεται και η ασυλία που απολάμβανε ο Σαββίδης τελείωσε.
Η απόφαση της ΕΕΑ δεν άρεσε οπότε τώρα οι οπαδοί-ορντινάντζες του Ρώσου την πέφτουν στην κυβέρνηση για να σωθούν ενώ θα έπρεπε να την πέσουν στον Ιγκνιάτεβιτς Σαμπίντι που κηλίδωσε την όποια, μικρή ιστορία έχει η ομάδα τους.
Η μεγαλύτερη οπαδική θάλασσα, η Θύρα 7 και ο ΜΙΣΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ, ο λαός του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, ήδη απογοητευτήκαμε πλήρως απο τον Αυγενάκη ο οποίος έκανε κωλοτούμπα βάζοντας σκιές στη νομιμότητα και την αλήθεια για να μη φάει το πολιτικό κόστος. Θα έχει την τύχη του Κοντονή και του Βασιλειάδη κι αυτός.
Ελπίζουμε να μην απογοητευτούμε και συνολικά απο την κυβέρνηση γιατί βλέπουμε κάποιους έτοιμους με τα σφουγγάρια στα χέρια να σβήσουν την ατιμία και τη βρωμιά του Ρώσου!
Δε φανταζόμαστε η μάλλον δε θέλουμε να φανταστούμε ότι ο Κυριάκος Μητσοτάκης θα υποκύψει στους εκβιασμούς και στον τραμπουκισμό των τσάτσων του Ρώσου και των καρπαζοεισπρακτόρων της Θεσσαλονίκης.
Κύριε Πρωθυπουργέ, κύριοι της κυβέρνησης! Προσεξτε καλά και ακούστε καλά:
Αφήστε τη Δικαιοσύνη να κάνει τη δουλειά της και μην εκβίαζεστε με τις γελοιότητες των «λουλουδιών της απόσχισης» που λένε κάποιοι εντολοδόχοι του ολιγάρχη.
Αν ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ να κάνετε παρέμβαση για να καλύψετε το σκάνδαλο και να μην πληρώσουν οι ένοχοι δεν θα χωριστεί η Ελλάδα στα δύο όπως απειλούν αυτοί, αλλά κι εσείς και η κυβέρνηση σας και ο Ρώσος με τα τσιράκια του θα αναγκαστείτε να φύγετε απο την Ελλάδα. Δεν θα υπάρχει μέτρο γης για κανέναν σας εδώ.
Οι φίλαθλοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, η μεγαλύτερη κοινωνική ομάδα στη χώρα απαιτούμε ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ και ΙΣΟΝΟΜΙΑ.
Και δεν θα δεχτούμε τίποτα άλλο. Μετρήστε καλά τις επόμενες κινήσεις αλλιώς θα έχετε να κάνετε με ένα τσουνάμι που όμοιο του δεν θα έχετε ξαναδεί...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.701
Like
23.187
Πόντοι
6.256
ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΛΕΜΕ..
ΗΔΗ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ Κ ΓΙ ΑΛΛΑ ΑΔΙΚΗΜΑΤΑ..
ΞΕΧΑΣΤΕ ΔΕ ΤΙΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ..
Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΙΛΗΚΤΟΣ ΤΙΜΩΡΟΣ..
Μ ΑΥΤΑ ΔΕ ΠΕΡΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΡΩΣΟ,ΡΩΣΟ,ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ..
ΥΓ ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ Ο ΖΕΛΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΥ..
ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟ..

Ειδες τυπε μου που δεν ημουν μαλακας;Απλα ξερω σε τι μπουρδελο χωρα ζω....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Αμα τελειώσει το πρωταθλημα φετος χωρις θυματα,γραφτε μου..
Ειδικα τα play off θα παρουν φωτια....
ΥΓ: WΗOIS φιλε,ΑΕΚΑΡΑ ΡΕ!!!!! :rockon: :2funny: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Αμα τελειώσει το πρωταθλημα φετος χωρις θυματα,γραφτε μου..
Ειδικα τα play off θα παρουν φωτια....
ΥΓ: WOIS φιλε,ΑΕΚΑΡΑ ΡΕ!!!!! :rockon: :2funny: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΖΕΣΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΞΗ..
ΘΑ ΣΑΣ ΤΑΡΑΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ..
ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΣΥΓΧΩΡΟΧΑΡΤΙ ΣΤΟΥΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ..
ΑΕΚ-ΑΡΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ???ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΗΔΗ ΤΑ ΑΡΕΙΑΝΑ..ΕΣΕΙΣ Κ ΟΙ ΖΕΛΕΣ,ΤΟΥΜΠΕΚΑ..ΟΚ..ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ..
ΡΙΞΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΚΣΗ,ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ ΤΩΡΑ..
ΚΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ..
ΥΓ Κ ΘΥΜΑΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ..
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ???
ΣΦΑΖΟΣΑΣΤΑΝ 1,30 ΩΡΑ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΖΟΓΕΦΥΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗ..
ΟΙ 6 ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΙ ΤΣΕΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ,ΜΟΛΙΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ Κ ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΙΚΑΣΙΜΟ..
ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΑΚΙ..
ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ???
ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ..
Κ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ..
ΥΓ1 ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ Ο ΟΥΚΡΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΑΛΒΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΙ???ΣΕ ΧΑΝΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ..
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Ρε γαύροι?? Σωστά ο ΠΑΟΚ έκανε μαλακια. Όμως ο ΠΑΟΚ τις μαλακιες τις κάνει 2 χρόνια ενώ εσείς 20. Ποιοι άχρηστοι εγκεφαλικά θεωρούν Μαρινάκη Καραπαπα και Σια καλύτερους του Σαββιδη? Ξέρω ποιοι. ΕΣΕΙΣΣ.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ρε γαύροι?? Σωστά ο ΠΑΟΚ έκανε μαλακια. Όμως ο ΠΑΟΚ τις μαλακιες τις κάνει 2 χρόνια ενώ εσείς 20. Ποιοι άχρηστοι εγκεφαλικά θεωρούν Μαρινάκη Καραπαπα και Σια καλύτερους του Σαββιδη? Ξέρω ποιοι. ΕΣΕΙΣΣ.
Σας έφαγε η έπαρση.Ξεφτιλιστήκατε μόνοι σας.Ειδικά με την αλλαγή για τις ποινές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom