Νέα

Γιατί κάποιοι δυσκολεύονται να βρουν γυναίκα;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.870
Πόντοι
2.777

αν είχα κόρη που προβληματιζόταν γιατί δε βρίσκει γκόμενο και πως εχουν καταντήσει οι άντρες θα τη συμβούλευα να περνάει 1-2 ώρες διαβάζοντας το σαϊτ.

Είναι όλα πολύ ξεκάθαρα
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
αν είχα κόρη που προβληματιζόταν γιατί δε βρίσκει γκόμενο και πως εχουν καταντήσει οι άντρες θα τη συμβούλευα να περνάει 1-2 ώρες διαβάζοντας το σαϊτ.

Είναι όλα πολύ ξεκάθαρα
άστα χτες είχα πάει για μπάνιο κ δίπλα ήταν μια γυναικοπαρεα φίλες(η μια πρωην) πιάσαμε κουβέντα κ μετά πήγαμε για μπυριτσα κ συζηταγαμε
Κ όλες μου λέγανε "δεν βλέπεις τους μαλακές? Όλοι με ένα κινητό τηλέφωνο φειςμπουκ ινσταγκραμ κλανιά μαγκιά κ θέλουν περισσότερη ώρα από εμάς στον καθρέφτη έχουν γίνει όλα φλωρακια"
Όπως κοιταγα γύρω μου δεν φαντάζεσαι πόσα από τα φλωρακια που έχω μιλήσει κ λέγανε τα ίδια με αυτά που διαβάζεις εδώ μέσα...
Βέβαια αν τους πεις πάρτε καθρέφτη κ μουτζωστε θα είμαι ο μαλακας καληνύχτα μιας κ αγαπουλης...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.870
Πόντοι
2.777
άστα χτες είχα πάει για μπάνιο κ δίπλα ήταν μια γυναικοπαρεα φίλες(η μια πρωην) πιάσαμε κουβέντα κ μετά πήγαμε για μπυριτσα κ συζηταγαμε
Κ όλες μου λέγανε "δεν βλέπεις τους μαλακές? Όλοι με ένα κινητό τηλέφωνο φειςμπουκ ινσταγκραμ κλανιά μαγκιά κ θέλουν περισσότερη ώρα από εμάς στον καθρέφτη έχουν γίνει όλα φλωρακια"
Όπως κοιταγα γύρω μου δεν φαντάζεσαι πόσα από τα φλωρακια που έχω μιλήσει κ λέγανε τα ίδια με αυτά που διαβάζεις εδώ μέσα...
Βέβαια αν τους πεις πάρτε καθρέφτη κ μουτζωστε θα είμαι ο μαλακας καληνύχτα μιας κ αγαπουλης...

δε στεναχωριέμαι, πάω σε 1 ώρα να βρω ανιψιό που είναι 22 κι έχει γυναικοπαρέα που λυσσάει για λούτσο και δε βρίσκει. Αφήνω τα ζαβά να κυττάνε την οθόνη, να λαδώνονται, να ξυρίζονται, να βάζουν κρεμούλα κλπ. τίποτε όπως το δυνατό φλερτ-κυνήγι, ξανανιώνεις.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
δε στεναχωριέμαι, πάω σε 1 ώρα να βρω ανιψιό που είναι 22 κι έχει γυναικοπαρέα που λυσσάει για λούτσο και δε βρίσκει. Αφήνω τα ζαβά να κυττάνε την οθόνη, να λαδώνονται, να ξυρίζονται, να βάζουν κρεμούλα κλπ. τίποτε όπως το δυνατό φλερτ-κυνήγι, ξανανιώνεις.
έτσι είναι
Σιγά μην κάτσω να κλαιγομαι οι περισσότερες ψάχνονται άνεση κινήσεων μυαλό κ σωστή σκέψη να έχεις χωρίς κομπλεξικες ιδεες και τρως
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
άστα χτες είχα πάει για μπάνιο κ δίπλα ήταν μια γυναικοπαρεα φίλες(η μια πρωην) πιάσαμε κουβέντα κ μετά πήγαμε για μπυριτσα κ συζηταγαμε
Κ όλες μου λέγανε "δεν βλέπεις τους μαλακές? Όλοι με ένα κινητό τηλέφωνο φειςμπουκ ινσταγκραμ κλανιά μαγκιά κ θέλουν περισσότερη ώρα από εμάς στον καθρέφτη έχουν γίνει όλα φλωρακια"
Όπως κοιταγα γύρω μου δεν φαντάζεσαι πόσα από τα φλωρακια που έχω μιλήσει κ λέγανε τα ίδια με αυτά που διαβάζεις εδώ μέσα...
Βέβαια αν τους πεις πάρτε καθρέφτη κ μουτζωστε θα είμαι ο μαλακας καληνύχτα μιας κ αγαπουλης...

Καλά είναι δυνατόν να μιλάνε οι γυναίκες για κινητά;Αυτές που δεν μπορούν ούτε μισό δευτερόλεπτο χωρίς αυτό;Αν μου το έλεγαν μπροστά μου,θα τις μπινελίκιαζα άσχημα.

Να τους έλεγες ότι τα 'φλωράκια' καμία όρεξη δεν έχουν να τρώνε τις χυλόπιτες από εσας τις μαλακισμένες,που έχετε κι ένα σωρό ακόμα μαλάκες στα σόσιαλ που σας παρακαλάνε.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Καλά είναι δυνατόν να μιλάνε οι γυναίκες για κινητά;Αυτές που δεν μπορούν ούτε μισό δευτερόλεπτο χωρίς αυτό;Αν μου το έλεγαν μπροστά μου,θα τις μπινελίκιαζα άσχημα.

Να τους έλεγες ότι τα 'φλωράκια' καμία όρεξη δεν έχουν να τρώνε τις χυλόπιτες από εσας τις μαλακισμένες,που έχετε κι ένα σωρό ακόμα μαλάκες στα σόσιαλ που σας παρακαλάνε.
επειδή εσένα σε έχω διαβάσει πολλές φορές κ σου έχω ξαναπεί 5 πράγματα θα στο ξαναπώ.... Ξεκόλλα το μυαλό σου... Σταματά την κλαψα όπως σου είχα πει κ παλιά... Άρχισε να αποκτάς αυτοπεποίθηση... Μάθε να μιλάς σωστά... να διαβάζεις κινήσεις... Κ να κινείσαι με σιγουριά... Γιατί με αυτά που γράφεις το μόνο που κάνεις είναι να διώξεις κ τυφλή...
Κ στο λέει αυτό παντρεμένο(περιορισμό κινήσεων χρόνου) που μια χαρά βρίσκει χωρίς να είναι λεφτας φράγκατος κ σωματαρας bodybuilder
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Όταν γεμίσουν οι αρτηρίες σου με πουρί, όταν θα έχει πάει η πίεση στο 22 και θα παρακαλάς τον θεό να μην πάθεις κάτι,τότε θα ήταν ωραίο να έστελνες τέτοια αστειάκια.

Την τελευταία 5ετία, έχω συνοδέψει στην τελευταία τους κατοικία τριψήφιο αριθμό φουσκωτών τύπων που έλεγαν τέτοιες μαλακίες.
Όλοι "ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ" , έτρωγαν κάτι ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΩΡΕΣ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ κάθε μέρα.
Ο μεγαλύτερος ήταν 41.

Ακόμη και τώρα, δυστυχώς, λαμβάνω πάρα πολλές προσκλήσεις για κηδείες.
Χοντροί , αγύμναστοι με χοληστερίνη , πίεση κτλ , είναι πολύ λιγότεροι από φουσκωτούς και συνήθως άνω των 55.
Τους φουσκωτούς τους ξεκινάει ο Χάρος από τα 25-26 , οι περισσότεροι είναι άνω των 30 και 35-40 τους πάει αμπάριζα.

Τα κουτιά των συμπληρωμάτων που είναι γεμάτα τα μαγαζιά με είδη γυμναστικής, είναι ο καλύτερος φίλος του εργολάβου κηδειών .

Ποδοσφαιριστές , μπασκεμπολίστες κτλ , επίσης τα πάνε πολύ καλά με τους νεκροθάφτες και το χάρο .
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
επειδή εσένα σε έχω διαβάσει πολλές φορές κ σου έχω ξαναπεί 5 πράγματα θα στο ξαναπώ.... Ξεκόλλα το μυαλό σου... Σταματά την κλαψα όπως σου είχα πει κ παλιά... Άρχισε να αποκτάς αυτοπεποίθηση... Μάθε να μιλάς σωστά... να διαβάζεις κινήσεις... Κ να κινείσαι με σιγουριά... Γιατί με αυτά που γράφεις το μόνο που κάνεις είναι να διώξεις κ τυφλή...
Κ στο λέει αυτό παντρεμένο(περιορισμό κινήσεων χρόνου) που μια χαρά βρίσκει χωρίς να είναι λεφτας φράγκατος κ σωματαρας bodybuilder

Ε παντρεμένος λογικό είναι να βρίσκεις.Και μόνο τη βέρα να βλέπουν στο χέρι σου,σε κάποιες αρκεί για να σου κάτσουν.
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Για να είμαστε συνεννοημένοι να γράψω κάτι πέρι φλώρων. Εγώ δέχομαι για το καλό της συζήτησης ότι είμαι τέτοιος.
Καταρχάς οι γυναίκες όταν μιλάνε για άντρες που δεν τους την πέφτουν αναφέρονται σε άντρες που τους έχουν ταξινομήση στο μυαλό τους. Σε αυτούς που θα ήθελαν να της την πέφτουν. Αυτό είναι τελείως διαφορετικό απο το γενικό. Η κάθε γυναίκα έχει στο μυαλό της κάποια κριτήρια ας πούμε να είναι ο άλλος όμορφος να έχει καλό αμάξι να είναι ανοιχτοχέρης κτλπ. Απο προσωπκή εμπειρία επειδή δεν πληρώ τις προυποθέσεις της μεγάλης πλειοψηφίας των ελλεεινίδων οι περισσότερες μου ρίχνουν άκυρο απευθείας δεν μπαίνουν καν σε συζήτηση μαζί μου με έχουν απορρίξει πρίν καν δηλωθούν απο μεριάς μου στοιχειώδη στοιχεία όπως του πώς λέγομαι ή το πόσο χρονών είμαι ή το που δουλεύω. Και μάλιστα οι περισσότερες δυσανασχετούν που τόλμησα να ρωτήσω έστω το όνομα τους προφανώς επειδή δεν είμαι αυτό που έχουν στο μυαλό τους.
Δεύτερον μάλιστα θέλουν μπαμπουίνο, θέλουν τον παραδοσιακό τον τρόπο. Επειδή μου αρέσει και η πατριαρχία και έχω και καταγωγή απο λακωνία ,οι σύγχρονες γυναίκες δεν θέλουν να ακούν κάν περί τέτοιων θεμάτων. Θέλουν τον άντρα μπαμπουίνο στην προσέγγιση και στο σέξ αλλά στα υπόλοιπα πρέπει ο άντρας να είναι ζαν πρεμιέ.
Οι ελλεεινίδες είναι κάτι σούργελα. Που θέλουν τα πάντα μονά ζυγά δικά τους. Όσο αξία έχει η άποψη ενός σούργελου άλλου τόσου έχει και της ελλεεινίδας.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
άλλη μεγάλη αλήθεια, είναι ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ , ΞΕΜΕΝΟΥΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ...


όσοι έχετε περάσει τα 45, βρείτε τις μουνάρες που ξέρατε από ηλικία λυκείου ........


ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΟΥΝΑΡΕΣ , ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΩΜΕΝΕΣ ΣΕ PR ...

έχουν αλλάξει άπειρους γκόμενους , συνεχίζουν και τους την πέφτουν άνδρες όλων των ηλικιών ,
από αυνάνες 18χρονοι μέχρι ματσό 70ρηδες ..........


ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ ....


όλες ......


κοζάρουν κορμιά , κοιλιακούς ,ακριβά ρούχαν ακριβά σπίτια , πισίνες , ταξίδια , κοσμήματα ....


ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΣΚΥΛΟ

όλες όμως
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Την τελευταία 5ετία, έχω συνοδέψει στην τελευταία τους κατοικία τριψήφιο αριθμό φουσκωτών τύπων που έλεγαν τέτοιες μαλακίες.
Όλοι "ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ" , έτρωγαν κάτι ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΩΡΕΣ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ κάθε μέρα.
Ο μεγαλύτερος ήταν 41.

Ακόμη και τώρα, δυστυχώς, λαμβάνω πάρα πολλές προσκλήσεις για κηδείες.
Χοντροί , αγύμναστοι με χοληστερίνη , πίεση κτλ , είναι πολύ λιγότεροι από φουσκωτούς και συνήθως άνω των 55.
Τους φουσκωτούς τους ξεκινάει ο Χάρος από τα 25-26 , οι περισσότεροι είναι άνω των 30 και 35-40 τους πάει αμπάριζα.

Τα κουτιά των συμπληρωμάτων που είναι γεμάτα τα μαγαζιά με είδη γυμναστικής, είναι ο καλύτερος φίλος του εργολάβου κηδειών .

Ποδοσφαιριστές , μπασκεμπολίστες κτλ , επίσης τα πάνε πολύ καλά με τους νεκροθάφτες και το χάρο .
Τα έχω γράψει όλα αυτά σε άλλο thread αυτά περί φουσκωτών και επιπτώσεων στην υγεία απο τα αναβολικά. Εδώ νούμερο 54
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ε παντρεμένος λογικό είναι να βρίσκεις.Και μόνο τη βέρα να βλέπουν στο χέρι σου,σε κάποιες αρκεί για να σου κάτσουν.
δεν την φοράω ρε φίλε την φόρεσα 5 μέρες στο ταξίδι του γάμου κ από τότε να την έχω βάλει 4-5 φορές
Αλλά κ πριν παντρευτώ μια χαρά έβρισκα κ ας ήμουν κάθε τρεις κ λίγο σε ξένη περιοχή να μένω λόγο δουλειάς άγνωστος εντελώς
Ξέρεις όμως πια είναι η διαφορά μας?
Ποτέ δεν κατηγοραγα τους άλλους την πιο σκληρή κριτική την έκανα σε εμένα κ διορθώνω τα λάθη μου...
Κ όπως έχω πει εδώ μέσα πααααααρα πολλές φορές από αυτοκριτική οι περισσότεροι σκίζουν....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Για να είμαστε συνεννοημένοι να γράψω κάτι πέρι φλώρων. Εγώ δέχομαι για το καλό της συζήτησης ότι είμαι τέτοιος.
Καταρχάς οι γυναίκες όταν μιλάνε για άντρες που δεν τους την πέφτουν αναφέρονται σε άντρες που τους έχουν ταξινομήση στο μυαλό τους. Σε αυτούς που θα ήθελαν να της την πέφτουν. Αυτό είναι τελείως διαφορετικό απο το γενικό. Η κάθε γυναίκα έχει στο μυαλό της κάποια κριτήρια ας πούμε να είναι ο άλλος όμορφος να έχει καλό αμάξι να είναι ανοιχτοχέρης κτλπ. Απο προσωπκή εμπειρία επειδή δεν πληρώ τις προυποθέσεις της μεγάλης πλειοψηφίας των ελλεεινίδων οι περισσότερες μου ρίχνουν άκυρο απευθείας δεν μπαίνουν καν σε συζήτηση μαζί μου με έχουν απορρίξει πρίν καν δηλωθούν απο μεριάς μου στοιχειώδη στοιχεία όπως του πώς λέγομαι ή το πόσο χρονών είμαι ή το που δουλεύω. Και μάλιστα οι περισσότερες δυσανασχετούν που τόλμησα να ρωτήσω έστω το όνομα τους προφανώς επειδή δεν είμαι αυτό που έχουν στο μυαλό τους.
Δεύτερον μάλιστα θέλουν μπαμπουίνο, θέλουν τον παραδοσιακό τον τρόπο. Επειδή μου αρέσει και η πατριαρχία και έχω και καταγωγή απο λακωνία ,οι σύγχρονες γυναίκες δεν θέλουν να ακούν κάν περί τέτοιων θεμάτων. Θέλουν τον άντρα μπαμπουίνο στην προσέγγιση και στο σέξ αλλά στα υπόλοιπα πρέπει ο άντρας να είναι ζαν πρεμιέ.
Οι ελλεεινίδες είναι κάτι σούργελα. Που θέλουν τα πάντα μονά ζυγά δικά τους. Όσο αξία έχει η άποψη ενός σούργελου άλλου τόσου έχει και της ελλεεινίδας.

Πατριώτη ... δεν την πέφτεις ξεκρέμαστος στο άσχετο ....
ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ και την πέφτεις εκεί που σε παίρνει και είναι ο χώρος σου !

Δες ταινίες με μαφιόζους !
Έτσι πρέπει να λειτουργεί ο άνδρας.
ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ;;;;;;;;

Αποκλείεται να κερδίσεις.
Και να κέρδιζες, θα έτρωγες ξύλο , θα σε θάβανε, θα σε κάρφωναν πισώπλατα τα μουνόπανα.
Ειδικά αν πας και χτυπήσεις καμιά μουνάρα. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΤΟ.

Κάνεις show και έχεις γεμάτο χρόνο για να δείχνεις περιζήτητος.
Αναγκαστικά έχεις χώσει λεφτά σε κάτι που τραβάει την προσοχή.
Διαφέρεις από τη μάζα σε εμφάνιση .
Δεν μένεις ξεκρέμαστος.
Και δεν λες πολλά.
Έχεις πάντα μάτια ανοιχτά, για να εντοπίσεις ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΔΟΥΝ.
Για οποιαδήποτε μαλακία. Δεν σε ενδιαφέρει γιατί γουστάρουν .
Το εκμεταλεύεσαι και χτυπάς γρήγορα.
ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ.
Δεν έχει νόημα.
Κανείς δεν μπορεί να φάει εγγυημένα ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.
Δεν αξίζει κι όλας.
Σημασία έχει να φας γρήγορα, χωρίς προσπάθεια.
Αυτές που έχουν ψαρώσει και το δίνουν εύκολα, γαμιούνται και καλύτερα,
ΕΝΩ ΠΑΡΑΚΑΛΕΤΟ ΜΟΥΝΙ/ΚΩΛΙ , ΞΥΝΟ ΓΑΜΗΣΙ .........
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
άλλη μεγάλη αλήθεια, είναι ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ , ΞΕΜΕΝΟΥΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ...


όσοι έχετε περάσει τα 45, βρείτε τις μουνάρες που ξέρατε από ηλικία λυκείου ........


ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΟΥΝΑΡΕΣ , ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΩΜΕΝΕΣ ΣΕ PR ...

έχουν αλλάξει άπειρους γκόμενους , συνεχίζουν και τους την πέφτουν άνδρες όλων των ηλικιών ,
από αυνάνες 18χρονοι μέχρι ματσό 70ρηδες ..........


ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ ....


όλες ......


κοζάρουν κορμιά , κοιλιακούς ,ακριβά ρούχαν ακριβά σπίτια , πισίνες , ταξίδια , κοσμήματα ....


ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΣΚΥΛΟ

όλες όμως

Παπάρια μάντολες,καμία μουνάρα δεν μένει γεροντοκόρη.

Γεροντοκόρες με σκυλιά μένουν μόνο κάτι τύπισσες που μοιάζουν σαν την Παπαρήγα ή την Ελένη Γερασιμίδου.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
άλλη μεγάλη αλήθεια, είναι ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΕΛΙΚΑ , ΞΕΜΕΝΟΥΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ...


όσοι έχετε περάσει τα 45, βρείτε τις μουνάρες που ξέρατε από ηλικία λυκείου ........


ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΟΥΝΑΡΕΣ , ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΩΜΕΝΕΣ ΣΕ PR ...

έχουν αλλάξει άπειρους γκόμενους , συνεχίζουν και τους την πέφτουν άνδρες όλων των ηλικιών ,
από αυνάνες 18χρονοι μέχρι ματσό 70ρηδες ..........


ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΕΣ ....


όλες ......


κοζάρουν κορμιά , κοιλιακούς ,ακριβά ρούχαν ακριβά σπίτια , πισίνες , ταξίδια , κοσμήματα ....


ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΣΚΥΛΟ

όλες όμως

Υπεροχο και τοσο αληθινο post!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Για να είμαστε συνεννοημένοι να γράψω κάτι πέρι φλώρων. Εγώ δέχομαι για το καλό της συζήτησης ότι είμαι τέτοιος.
Καταρχάς οι γυναίκες όταν μιλάνε για άντρες που δεν τους την πέφτουν αναφέρονται σε άντρες που τους έχουν ταξινομήση στο μυαλό τους. Σε αυτούς που θα ήθελαν να της την πέφτουν. Αυτό είναι τελείως διαφορετικό απο το γενικό. Η κάθε γυναίκα έχει στο μυαλό της κάποια κριτήρια ας πούμε να είναι ο άλλος όμορφος να έχει καλό αμάξι να είναι ανοιχτοχέρης κτλπ. Απο προσωπκή εμπειρία επειδή δεν πληρώ τις προυποθέσεις της μεγάλης πλειοψηφίας των ελλεεινίδων οι περισσότερες μου ρίχνουν άκυρο απευθείας δεν μπαίνουν καν σε συζήτηση μαζί μου με έχουν απορρίξει πρίν καν δηλωθούν απο μεριάς μου στοιχειώδη στοιχεία όπως του πώς λέγομαι ή το πόσο χρονών είμαι ή το που δουλεύω. Και μάλιστα οι περισσότερες δυσανασχετούν που τόλμησα να ρωτήσω έστω το όνομα τους προφανώς επειδή δεν είμαι αυτό που έχουν στο μυαλό τους.
Δεύτερον μάλιστα θέλουν μπαμπουίνο, θέλουν τον παραδοσιακό τον τρόπο. Επειδή μου αρέσει και η πατριαρχία και έχω και καταγωγή απο λακωνία ,οι σύγχρονες γυναίκες δεν θέλουν να ακούν κάν περί τέτοιων θεμάτων. Θέλουν τον άντρα μπαμπουίνο στην προσέγγιση και στο σέξ αλλά στα υπόλοιπα πρέπει ο άντρας να είναι ζαν πρεμιέ.
Οι ελλεεινίδες είναι κάτι σούργελα. Που θέλουν τα πάντα μονά ζυγά δικά τους. Όσο αξία έχει η άποψη ενός σούργελου άλλου τόσου έχει και της ελλεεινίδας.
Φιλε έχω πάει σε γυναίκα (και αν θες το πιστεύεις) με μια μπύρα στο χέρι για μένα μια γιαυτην χωρίς να την ξέρω η να της έχω μιλήσει κ της λέω "είδα ότι σεχουν ζαλίσει... Αυτή από εμένα αν θες να κάτσω να σου κάνω παρέα να ηρεμήσεις καλώς αλλιώς στην υγεία σου...κ για να ξεκαθαριζομαι δεν είμαι από εδώ φεύγω το πρωί οπότε δεν θα στην πέσω γιατί το μόνο που θα μπορούσα να ζητήσω θα ήταν ένα πιδημα για απόψε κ τίποτα παραπέρα" η τύπισσα έμεινε να με κοιτάει αφού δεν πήρα απάντηση πάω να φύγω κ γυρνάει κ μου λέει " θα αφήσεις να με ζαλίζουν κ να πιω την μπύρα μόνη?"
Υπάρχουν τα σουργελα αλλά υπάρχουν κοι σωστές...
Κ από εκεί κ πέρα είναι κ το τι κοιτάς
Κ εγώ ποτέ δεν πήγα σε αρπαγμενες η κοριτσάκια της σειράς που είχαν 50 να παρακαλάνε
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
κάνετε όλοι μια μεγάλη μαλακία.
εδώ μέσα μπαίνεις ΕΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ έχεις γυναίκα - γκόμενα - σχέση - ξεπέτες...
για να βρεις το κάτι παραπάνω, το αλατοπίπερο, το κερασάκι στην τούρτα.
αν όχι, είσαι έξω και ψάχνεις. εδώ είναι το κερασάκι, ΟΧΙ Η ΤΟΥΡΤΑ.
καλησπέρες και σκεφτείτε...
εδώ μέσα είναι αν είσαι παντρεμένος κ δεν θες μπλεξίματα αλλά κάτι να περάσεις καλά κ να πεις αντε για
Είναι να σου λείπουν κάποια πράγματα κ να κοιτάς να τα κάνεις η να ξεσπαθωσεις
Δεν είναι ούτε να κάνεις συλλογή γυναικών ούτε να ψάχνεις υποκατάστατα σχέσης....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Παπάρια μάντολες,καμία μουνάρα δεν μένει γεροντοκόρη.

Γεροντοκόρες με σκυλιά μένουν μόνο κάτι τύπισσες που μοιάζουν σαν την Παπαρήγα ή την Ελένη Γερασιμίδου.

Πόσες μουνάρες ήξερες από το λύκειο ρε στόκε ;;;

Αλήθεια, έχεις καμία συναναστροφή παλιότερη από 2-3 χρόνια ;;;

Προσωπικά αν σε είχα γνωρίσει κάπου, θα σου έλεγα ότι δεν θέλω ούτε καλημέρα να μου ξαναπείς
και αν σε έβλεπα στο δρόμο , θα άλλαζα πεζοδρόμιο ή διαδρομή για να μη σε βλέπω ούτε από μακριά.
Όχι να σε ακούω κι όλας.

Τόσο κουραστικός και βαρετός είσαι.

Το ότι δεν σου κάθεται ούτε η χούφτα σου, είναι ευγονική τελικά.
Καλό για το είδος.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Πόσες μουνάρες ήξερες από το λύκειο ρε στόκε ;;;

Αλήθεια, έχεις καμία συναναστροφή παλιότερη από 2-3 χρόνια ;;;

Προσωπικά αν σε είχα γνωρίσει κάπου, θα σου έλεγα ότι δεν θέλω ούτε καλημέρα να μου ξαναπείς
και αν σε έβλεπα στο δρόμο , θα άλλαζα πεζοδρόμιο ή διαδρομή για να μη σε βλέπω ούτε από μακριά.
Όχι να σε ακούω κι όλας.

Τόσο κουραστικός και βαρετός είσαι.

Το ότι δεν σου κάθεται ούτε η χούφτα σου, είναι ευγονική τελικά.
Καλό για το είδος.

Όλες οι καλές που ξέρω απ'το λύκειο στόκε είναι στα 30  παντρεμένες με παιδιά.Πού τις είδες εσύ τις γεροντοκόρες μουνάρες;Πού έχεις δει μουνάρα γενικώς να είναι ποτέ ελεύθερη και διαθέσιμη;

Και μην ανησυχείς,εγώ δεν θα σου λεγα καλημέρα,όχι εσύ εμένα
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Όλες οι καλές που ξέρω απ'το λύκειο στόκε είναι στα 30  παντρεμένες με παιδιά.Πού τις είδες εσύ τις γεροντοκόρες μουνάρες;Πού έχεις δει μουνάρα γενικώς να είναι ποτέ ελεύθερη και διαθέσιμη;

Και μην ανησυχείς,εγώ δεν θα σου λεγα καλημέρα,όχι εσύ εμένα
9αρια 10αρια?
Αρκετά κ μάλιστα κ πιο προσιτές από τα 6-7αρια
Κ αυτό γιατί οι περισσότεροι θέλουν Pampers κ μόνο στην ιδέα να τις πλησιάσουν
Κ αν θες φιλική συμβουλή
Άλλαξε ρώτα
Άσε την κλαψα
Έχεις καταντήσει τοξικός μέσα στην μιζέρια
Κ έτσι δεν θα σου κάτσει ούτε το πεκινουα της γειτόνισσας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom