Νέα

Γιατί κάποιοι δυσκολεύονται να βρουν γυναίκα;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Πού τα έφαγες,στο φούρνο με πατάτες;

Είπαμε να γράφετε μαλακίες αλλά βάλτε κι ένα όριο
το αν λεω μαλακιες η όχι δεν εισαι εσυ σε θεση να το κρινεις...
το ότι εσυ θες να κλαγεσαι κ να κατηγορεις τους αλλους αντι να κοιτάξεις να τα βρεις με τον εαυτο σου κ να τον βελτιωσεις δεν σημαινει ότι ολοι εχουν την ιδια καταντια...
πιστεψεμε εχω φαει κ ειλικρινα αν δεν ησουν τοσο μα τοσο κολλημενος εγκέφαλος θα σου ελεγα ελα για καφε να σου φερω τα αλμπουμ με τις φωτογραφιες κ βιντεο που εχω από παλια
αλλαεισαι τοσο γκογκας που θα βλέπεις τις φωτο κ θα λες είναι φωτομοντάζ
λοιπον μαθε κατι
καποιοι γαμαμε κ χωρις να χρειαζεται να πληρωνουμε


το γεγονος ότι πλεον κοιταω να πληρωνω
είναι γιατι
παντρευτικα κ δεν θελω μπλεξίματα
κ επειδή εφαγα στραπατσο με μια που μεχρι μετακομισε κ κοντα στην περιοχη μου για ναμην είναι μακρεια κ στο νημα της πενταγιωτησσας εχω ξανακανει αναφορα κ δεν θελω να ξαναφαω



οποτε μην κρινεις τους παντες με βαση τον εαυτο σου
δεν είναι ολοι ετσι
απλα αναρωτησου εσυ τι μαλακια κανεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.125
Κριτικές
1
Like
29.814
Πόντοι
8.006
Γιατί,θα μου απαγορεύσεις να εκφράσω άποψη;
Φυσικα οχι
Κι εγω μπορω να εκφρασω αποψη για πραγματα που δεν γνωριζω, οπως το πως γινεται μια εγχειριση καρδιας
Δεν μπορει να μου το απαγορευσει κανενας

Απλως θα φαινομαι γραφικος
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Καλα ρε παιδια συγνωμη για να καταλαβω...τον ανθρωπο τον sadman δεν τον γνωριζω κ ουτε φυσικα κανεναν απο εσας...καθεστε κ τσακωνεστε εαν φταινε οι γυναικες ή οχι στο οτι καποιοι αντρες μενουν μονοι τους?
Ειμαστε με τα καλα μας??????
Υπαρχει μεγαλυτερη ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ των γυναικων απ το οτι σε ενοχοποιουν κιολας για τη φιλαυτια τους???
Υπηρχε ποτε περιπτωση πριν 15 χρονια το οποιοδηποτε αρχιμπαζο να εχει τουπε?τωρα οταν η καθε φακλανα εχει 30000 χιλ followes σαν φυσικο αντικαταθλιπτικο κ ιντερνετικο δονητη μιλαμε για το ποιος φταιει???
Κ καποιοι που λετε για 9αρια κ 10αρια ξερετε πολλα τετοια 9-10αρια κτλ αδεσμευτα μετα τα 30??
Ειναι ΟΛΕΣ δεσμευμενες δυνητικα ή μη...
Κ γιατι ολες αυτες ψαχνουν barman,αθλητες κ νεαρους επιχειρηματιες???
Κ να το θεσω αλλιως....τοσα πολλα ομορφα κοριτσια υπαρχουν...πως ολες καθε καλοκαιρι φωτογραφιζονται πανω σε κοτερα??τοσοι πολυ πλουσιοι υπαρχουν ή τοσα πολλα κοτερα στην Ελλαδα???
Λυπαμαι γιατι αν σε ενα τετοιο site αντρες στρεφονται εναντιον αντρων για το θεμα της "γυναικας" επιστροφη δεν υπαρχει.....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
άπειρα νήματα είναι γεμάτα με κόμπλεξ.
το παρόν, οι "ελλεηνίδες", όλα του "ανατολικού μπλοκ" και ΠΟΛΛΑ άλλα...
φταίει εξ'αρχής ο λόγος για τον οποίο μπαίνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα.
αλλά ότι και να τους πεις πάει χαμένο...
εγω προσωπικα μονο συμβουλες του ειχα δωσει
αλλα το να μου πουλαει μουρη χωρις να με ξερει...
λυπαμε ο τυπος είναι ακιος της καταντιας του γιατι κ η μοιρα τον εχει εγκαταλειψει
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
το αν λεω μαλακιες η όχι δεν εισαι εσυ σε θεση να το κρινεις...
το ότι εσυ θες να κλαγεσαι κ να κατηγορεις τους αλλους αντι να κοιτάξεις να τα βρεις με τον εαυτο σου κ να τον βελτιωσεις δεν σημαινει ότι ολοι εχουν την ιδια καταντια...
πιστεψεμε εχω φαει κ ειλικρινα αν δεν ησουν τοσο μα τοσο κολλημενος εγκέφαλος θα σου ελεγα ελα για καφε να σου φερω τα αλμπουμ με τις φωτογραφιες κ βιντεο που εχω από παλια
αλλαεισαι τοσο γκογκας που θα βλέπεις τις φωτο κ θα λες είναι φωτομοντάζ
λοιπον μαθε κατι
καποιοι γαμαμε κ χωρις να χρειαζεται να πληρωνουμε

Ε μαλακίες λες όταν μιλάς για 10αρια.Καταρχήν,10αρια ούτε που κυκλοφορούν έξω.Πού τα βρήκες εσύ και τα πήδηξες κιόλας;
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Καλα ρε παιδια συγνωμη για να καταλαβω...τον ανθρωπο τον sadman δεν τον γνωριζω κ ουτε φυσικα κανεναν απο εσας...καθεστε κ τσακωνεστε εαν φταινε οι γυναικες ή οχι στο οτι καποιοι αντρες μενουν μονοι τους?
Ειμαστε με τα καλα μας??????
Υπαρχει μεγαλυτερη ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ των γυναικων απ το οτι σε ενοχοποιουν κιολας για τη φιλαυτια τους???
Υπηρχε ποτε περιπτωση πριν 15 χρονια το οποιοδηποτε αρχιμπαζο να εχει τουπε?τωρα οταν η καθε φακλανα εχει 30000 χιλ followes σαν φυσικο αντικαταθλιπτικο κ ιντερνετικο δονητη μιλαμε για το ποιος φταιει???
Κ καποιοι που λετε για 9αρια κ 10αρια ξερετε πολλα τετοια 9-10αρια κτλ αδεσμευτα μετα τα 30??
Ειναι ΟΛΕΣ δεσμευμενες δυνητικα ή μη...
Κ γιατι ολες αυτες ψαχνουν barman,αθλητες κ νεαρους επιχειρηματιες???
Κ να το θεσω αλλιως....τοσα πολλα ομορφα κοριτσια υπαρχουν...πως ολες καθε καλοκαιρι φωτογραφιζονται πανω σε κοτερα??τοσοι πολυ πλουσιοι υπαρχουν ή τοσα πολλα κοτερα στην Ελλαδα???
Λυπαμαι γιατι αν σε ενα τετοιο site αντρες στρεφονται εναντιον αντρων για το θεμα της "γυναικας" επιστροφη δεν υπαρχει.....
φιλε εχει καταλαβει αλλα ανταλων
διαβασε πρωτα οσα λεει κ μετα πες μας... ειμαστε 10 κ του λεμε το ιδιο πραγμα...
να αφησει την κλαψα να κοιταξει τον εαυτο του
λες κ οι 10 να ειμαστε μαλακες?
τωρα στα 9-10  δεν ανεφερα ηλικιες ουτε ειπα τα εβγαλα σημερα...

κ δεν στρεφεται κανενας εναντιων αντρων...
να του δοσουμε να καταλαβει προσπαθουμε ότι δεν είναι δυνατων να φταινε παντα οι αλλοι
ο ανθρωπος εχει καταθλιψη

διαβασε τα μυνηματα του κ θα καταλαβεις
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Κ καταθλιψη να εχει ρε φιλε.δεν τον βοηθατε ετσι...
Οκ παω πασο...
 

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
αυτοί που δυσκολεύονται να βρουν και να κρατήσουν θυληκό είναι γιατί το χρειάζονται υπερβολικά πολύ εξαρτώνται από αυτό και είναι προσηλωμένοι αποκλειστικά σε μία, συνήθως πιτσιρικάδες και πιο νέοι οι οποίοι είναι δούλοι του πάθους τους.  

Κάτι σημαντικό. δεν είναι όλα τα θυληκά γυναίκες, και αυτό φαίνεται δεν το έχουν καταλάβει ακόμα αρκετοί, κάποια θυληκά είναι 13χρονών και κάποιοι διαστροφικοί την βρίσκουν μόνο με αυτές, άλλες είναι πιτσιρίκια 17 18 19, άλλες είναι κοπέλες αυτές κάτω των 30 όλες είναι κοπέλες και ας έχουν τουπέ αφέντρας με τα αρχίδια άλλου, συμπεριλαμβάνω και αυτές που έχουν γεννήσει νωρίς, η γυναίκα είναι αυτή που έχει φάει έχει ζήσει τους πρώτους τυφλούς παθιασμένους έρωτες, αυτή που έχει φάει και τα μούτρα της με τις μετέπειτα πιο συνηδειτοποιημένες επιλογές και η οποία έχει ανεξαρτητοποιηθεί σε ένα νορμάλ βαθμό οικονομικά. και κάτι ακόμα μιας και γράφουμε σε αυτο το σαιτ οι ιερόδουλες-στουντιοκόριτσα-έσκορτ δεν είναι γυναίκες και ας τις έχουν κάποιοι και σε σχέση.. οικονομική, κάποιοι ειδικά αυτοί που έχουν τάση να καταναλώνουν ουσίες όποιες είναι αυτές θα το αφήσω εκεί ίσως δυσκολευτούν να το συνηδειτοποιήσουν λόγω του πιπι αλλά για αυτό υπάρχει ο τοίχος για να βάζει μυαλό και στους πιο ξεροκέφαλους. όπως επίσης ότι έχει 2 αρχίδια και μια πούτσα  :erection: δεν είναι άντρας απαραίτητα
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Ε μαλακίες λες όταν μιλάς για 10αρια.Καταρχήν,10αρια ούτε που κυκλοφορούν έξω.Πού τα βρήκες εσύ και τα πήδηξες κιόλας;
να σου πω κατι...
το γεγονος ότι μενω σε περιοχη με θαλασσα που ερχονται τουρίστες
ταυτόχρονα ερχοντε κ φοιτιτες για μελετη αρχαιων
τι λες δινει πιθανότητες να βρω τα 10αρια?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Καλα ρε παιδια συγνωμη για να καταλαβω...τον ανθρωπο τον sadman δεν τον γνωριζω κ ουτε φυσικα κανεναν απο εσας...καθεστε κ τσακωνεστε εαν φταινε οι γυναικες ή οχι στο οτι καποιοι αντρες μενουν μονοι τους?
Ειμαστε με τα καλα μας??????
Υπαρχει μεγαλυτερη ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ των γυναικων απ το οτι σε ενοχοποιουν κιολας για τη φιλαυτια τους???
Υπηρχε ποτε περιπτωση πριν 15 χρονια το οποιοδηποτε αρχιμπαζο να εχει τουπε?τωρα οταν η καθε φακλανα εχει 30000 χιλ followes σαν φυσικο αντικαταθλιπτικο κ ιντερνετικο δονητη μιλαμε για το ποιος φταιει???
Κ καποιοι που λετε για 9αρια κ 10αρια ξερετε πολλα τετοια 9-10αρια κτλ αδεσμευτα μετα τα 30??
Ειναι ΟΛΕΣ δεσμευμενες δυνητικα ή μη...
Κ γιατι ολες αυτες ψαχνουν barman,αθλητες κ νεαρους επιχειρηματιες???
Κ να το θεσω αλλιως....τοσα πολλα ομορφα κοριτσια υπαρχουν...πως ολες καθε καλοκαιρι φωτογραφιζονται πανω σε κοτερα??τοσοι πολυ πλουσιοι υπαρχουν ή τοσα πολλα κοτερα στην Ελλαδα???
Λυπαμαι γιατι αν σε ενα τετοιο site αντρες στρεφονται εναντιον αντρων για το θεμα της "γυναικας" επιστροφη δεν υπαρχει.....

Τύπε μην τα λες αυτά.

Στο bou πρέπει να λες ότι φταίμε μόνο οι άντρες,ότι οι γυναίκες είναι μια χαρά προσιτές,ότι χαλαρά γαμάς 10αρια χωρίς να τα πληρώνεις,ότι στην Ελλάδα κακώς έχουμε μπουρδέλα αφού όλοι γαμάνε
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Κ καταθλιψη να εχει ρε φιλε.δεν τον βοηθατε ετσι...
Οκ παω πασο...
αμα καποιος δεν παιρνει με το καλο(κ προσωπικα τον πηγενα με το καλο πρωτη φορα του την λεω κ όχι τελευταια μετα από αυτό που ειπε)
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Τύπε μην τα λες αυτά.

Στο bou πρέπει να λες ότι φταίμε μόνο οι άντρες,ότι οι γυναίκες είναι μια χαρά προσιτές,ότι χαλαρά γαμάς 10αρια χωρίς να τα πληρώνεις,ότι στην Ελλάδα κακώς έχουμε μπουρδέλα αφού όλοι γαμάνε
σαντ τελευταιο μυνημα σε εσενα
εγω με σενα δεν ξανασχολουμε ότι κ να γραψεις γιατι καταντησες γελοιος
η κοιταξε να κανεις κατι με τον εαυτο σου να συνελθεις να κοιτάξεις για βοηθεια κ να μπορέσεις να πατησεις στα ποδια σου
η κατσε να κλαις την μοιρα σου ριχνοντας ευθηνες στους παντες κ τα παντα σαν τον μονο αναμαρτητο
αλλα σταματα να μας ζαλιζεις
κ να ξερεις κατι οσοι εμαθαν να παραδέχονται τα λαθη τους
κ κοιταξαν να βελτιονονται μονο καλο ειδαν
καντο κ εσυ κ ισως γαμησεις κ βγαλεις γκομενα
από εμενα αντιο ότι κ να ξαναγραψεις
ειχα κάθε καλη θεληση να σε βοηθησω από τοτε που μπηκες
αλλα το ξεφτυλισες
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
να σου πω κατι...
το γεγονος ότι μενω σε περιοχη με θαλασσα που ερχονται τουρίστες
ταυτόχρονα ερχοντε κ φοιτιτες για μελετη αρχαιων
τι λες δινει πιθανότητες να βρω τα 10αρια?

Θα σου'δινε πιθανότητες εαν ήσουν ιδιοκτήτης κλαμπ ή ξενοδοχείων της περιοχής.Αλλά ασυνόδευτα 10αρια δεν πάνε πουθενά
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Για να είμαστε συνεννοημένοι να γράψω κάτι πέρι φλώρων. Εγώ δέχομαι για το καλό της συζήτησης ότι είμαι τέτοιος.
Καταρχάς οι γυναίκες όταν μιλάνε για άντρες που δεν τους την πέφτουν αναφέρονται σε άντρες που τους έχουν ταξινομήση στο μυαλό τους. Σε αυτούς που θα ήθελαν να της την πέφτουν. Αυτό είναι τελείως διαφορετικό απο το γενικό. Η κάθε γυναίκα έχει στο μυαλό της κάποια κριτήρια ας πούμε να είναι ο άλλος όμορφος να έχει καλό αμάξι να είναι ανοιχτοχέρης κτλπ. Απο προσωπκή εμπειρία επειδή δεν πληρώ τις προυποθέσεις της μεγάλης πλειοψηφίας των ελλεεινίδων οι περισσότερες μου ρίχνουν άκυρο απευθείας δεν μπαίνουν καν σε συζήτηση μαζί μου με έχουν απορρίξει πρίν καν δηλωθούν απο μεριάς μου στοιχειώδη στοιχεία όπως του πώς λέγομαι ή το πόσο χρονών είμαι ή το που δουλεύω. Και μάλιστα οι περισσότερες δυσανασχετούν που τόλμησα να ρωτήσω έστω το όνομα τους προφανώς επειδή δεν είμαι αυτό που έχουν στο μυαλό τους.
Δεύτερον μάλιστα θέλουν μπαμπουίνο, θέλουν τον παραδοσιακό τον τρόπο. Επειδή μου αρέσει και η πατριαρχία και έχω και καταγωγή απο λακωνία ,οι σύγχρονες γυναίκες δεν θέλουν να ακούν κάν περί τέτοιων θεμάτων. Θέλουν τον άντρα μπαμπουίνο στην προσέγγιση και στο σέξ αλλά στα υπόλοιπα πρέπει ο άντρας να είναι ζαν πρεμιέ.
Οι ελλεεινίδες είναι κάτι σούργελα. Που θέλουν τα πάντα μονά ζυγά δικά τους. Όσο αξία έχει η άποψη ενός σούργελου άλλου τόσου έχει και της ελλεεινίδας.

οι ελλεινιδες τυπε μονο για μπουφλες κανουν :headbaning2: :headbaning2: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παπάρια μάντολες,καμία μουνάρα δεν μένει γεροντοκόρη.

Γεροντοκόρες με σκυλιά μένουν μόνο κάτι τύπισσες που μοιάζουν σαν την Παπαρήγα ή την Ελένη Γερασιμίδου.

τυπε στον παραλληλο κοσμο του λαλακη η χρυση αυγη θα γινοτανε κυβερνηση  :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom