Νέα

Γιατί κάποιοι δυσκολεύονται να βρουν γυναίκα;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
9αρια 10αρια?
Αρκετά κ μάλιστα κ πιο προσιτές από τα 6-7αρια
Κ αυτό γιατί οι περισσότεροι θέλουν Pampers κ μόνο στην ιδέα να τις πλησιάσουν
Κ αν θες φιλική συμβουλή
Άλλαξε ρώτα
Άσε την κλαψα
Έχεις καταντήσει τοξικός μέσα στην μιζέρια
Κ έτσι δεν θα σου κάτσει ούτε το πεκινουα της γειτόνισσας

Σε ποιους είναι προσιτές ρε φίλε τα 9αρια και 10αρια;Σε σένα και σε μένα;Τί λες τώρα;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
για να γραψω και εγω την ταπεινη μου γνωμη,
πολλες μενουν γεροντοκορες κυριως γιατι δεν εχουν μαθει να διαλεγουν απο αυτους που τους την πεφτουν τους σοβαρους και καταλληλους για οικογενεια αντρες.
ειναι γυναικες που παραμυθιαζονται και κυριως  θαμπωνονται απο καποια ειδη αντρων ευκολα αλλα αυτοι τις εχουν μονο για τον π@@το


τωρα σχετικα με το θεμα μας, εγω μπορω να πω οτι δεν μαμαω κυριως γιατι ειμαι κομπλεξικος. δηλαδη δεν πλησιαζω γυναικες για να κανω καποια γνωριμια
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216
Σε ποιους είναι προσιτές ρε φίλε τα 9αρια και 10αρια;Σε σένα και σε μένα;Τί λες τώρα;

Με το ιντερνετ μπορεις να τον παιζεις τζαμπα με τις φωτο και βιντεο απο 9αρια και 10αρια. Αρα ειναι προσιτες για το ειδος σχεσης και σεξ που σου ταιριαζει Μια χαρα εισαι sad man χαχα
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
1.378
Πόντοι
506
Σε ποιους είναι προσιτές ρε φίλε τα 9αρια και 10αρια;Σε σένα και σε μένα;Τί λες τώρα;
Λοιπον sadman, εχω διαβασει αρκετες αναρτησεις σου. Δεν θα σε βρισω οπως εκανε ο αλλος, εξαλλου εδω εισαι γιατι ψαχνεις λυση σε προβλημα που σε κατατρυχει.
Ο λογος πιστευω που εχεις αυτο το προβλημα ειναι οτι δεν εισαι ευτυχισμενος με τη ζωη σου. Δεν ξερω πως ζεις ουτε παραπερα λεπτομερεις. Εαν δεν εισαι ικανοποιημενος με τη ζωη σου ωστε να νιωσεις αυτοπεποιθηση, τοτε κοπελα δεν μπορεις να βγαλεις. Τζαμπα βασανιζεσαι, η γυναικα ερχεται στη συνεχεια μαζι με την "ευτυχια".
Ανοιξε ενα θεμα εδω πως μπορει καποιος να ανεβασεις επιπεδο στη ζωη του..Η καλοπροαιρετοι εδω και η επιστημονικη ομαδα του μπου σιγουρα θα σε βοηθησουν
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
9αρια 10αρια?
Αρκετά κ μάλιστα κ πιο προσιτές από τα 6-7αρια
Κ αυτό γιατί οι περισσότεροι θέλουν Pampers κ μόνο στην ιδέα να τις πλησιάσουν
Δεν μένουν μόνες τους γιατί οι άντρες ντρέπονται.
Είναι γιατί δεν μπορούν να είναι παντρεμένες.
Η ζωή της παντρεμένης δεν ταιριάζει με το είδος ζωής που έμαθαν από πιτσίρίκες , ούσες 9άρια - 10άρια.
Μπορείς να φανταστείς τη μουνάρα του σχολείου να πλένει τα σώβρακα του άντρα της ;
Η παντρειά μετά από ένα σημείο φέρνει και την καθημερινότητα, τη μιζέρια κλπ
Αυτές οι πριγκηποπούλες πού να τα αντέξουν αυτά...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Λοιπον sadman, εχω διαβασει αρκετες αναρτησεις σου. Δεν θα σε βρισω οπως εκανε ο αλλος, εξαλλου εδω εισαι γιατι ψαχνεις λυση σε προβλημα που σε κατατρυχει.
Ο λογος πιστευω που εχεις αυτο το προβλημα ειναι οτι δεν εισαι ευτυχισμενος με τη ζωη σου. Δεν ξερω πως ζεις ουτε παραπερα λεπτομερεις. Εαν δεν εισαι ικανοποιημενος με τη ζωη σου ωστε να νιωσεις αυτοπεποιθηση, τοτε κοπελα δεν μπορεις να βγαλεις. Τζαμπα βασανιζεσαι, η γυναικα ερχεται στη συνεχεια μαζι με την "ευτυχια".
Ανοιξε ενα θεμα εδω πως μπορει καποιος να ανεβασεις επιπεδο στη ζωη του..Η καλοπροαιρετοι εδω και η επιστημονικη ομαδα του μπου σιγουρα θα σε βοηθησουν
η λυση για τον σαδμαν ειναι μια
σταθερο μπουρδελογαμησι για μια ζωη
μονο αυτο
τιποτα αλλο
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.746
Like
2.087
Πόντοι
456
Ο λογος πιστευω που εχεις αυτο το προβλημα ειναι οτι δεν εισαι ευτυχισμενος με τη ζωη σου. Δεν ξερω πως ζεις ουτε παραπερα λεπτομερεις. Εαν δεν εισαι ικανοποιημενος με τη ζωη σου ωστε να νιωσεις αυτοπεποιθηση, τοτε κοπελα δεν μπορεις να βγαλεις. Τζαμπα βασανιζεσαι, η γυναικα ερχεται στη συνεχεια μαζι με την "ευτυχια".
Σωστός ο μαντράχαλος. Φτιαξε την τούρτα πρώτα και θα έρθει και το κερασάκι.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
1.378
Πόντοι
506
Σωστός ο μαντράχαλος. Φτιαξε την τούρτα πρώτα και θα έρθει και το κερασάκι.

το θεμα εινα να το καταλαβει, μας εχει πρηξει. ΠΡΕΠΕΙ να τον σωσουμε

πουλι..το μπορδελο ειναι η ευκολη λυση, ο sad θελει κατι ποιοτικοτερο
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Σε ποιους είναι προσιτές ρε φίλε τα 9αρια και 10αρια;Σε σένα και σε μένα;Τί λες τώρα;
σε εσενα όπως ειπα αν δεν αλλαξεις ρωτα κ στο λεω με ολη την καλη διαθεση δεν θα σου κατσει ουτε το πεκινουα της γειτόνισσας κανεις δεν θελει διπλα του ατομο μεσα στην μιζερια την μουργελα την γκρινια που δεν κοιταει να βελτιώσει τον εαυτο του(όχι σε εμφανηση αλλα σε συμπεριφορα)

οσο για εμενα ναι εχω φαει 9αρια10αρια γιατι παντα ειχα θρασος λεγειν τροπους χιουμορ κ πολύ τρελα στο κεφαλι μου

κατι που ακομα το διατυρω σε ένα βαθμο

κ αυτό αρεσει


για να γραψω και εγω την ταπεινη μου γνωμη,
πολλες μενουν γεροντοκορες κυριως γιατι δεν εχουν μαθει να διαλεγουν απο αυτους που τους την πεφτουν τους σοβαρους και καταλληλους για οικογενεια αντρες.
ειναι γυναικες που παραμυθιαζονται και κυριως  θαμπωνονται απο καποια ειδη αντρων ευκολα αλλα αυτοι τις εχουν μονο για τον π@@το


τωρα σχετικα με το θεμα μας, εγω μπορω να πω οτι δεν μαμαω κυριως γιατι ειμαι κομπλεξικος. δηλαδη δεν πλησιαζω γυναικες για να κανω καποια γνωριμια

όπως την παθενουν κ αντρες φιλε
ποσοι είναι που τους ελεγαν ρε αυτή δεν κανει φυγε κ αυτος πηγενε κ παντρευοταν?
από την καψουρα λιγοι γλιτωσαν
οσο για το κομπλεξικος ελπιζω να κανεις πλακα
στο κατω κατω αν δεν φας κ χυλοπιτες δεν μαθαίνεις
κ οποιος πει δεν εχω φαει χυλοπιτα είναι πιο ψευτης από ψαραδες κ κυνηγους
απλα επεξεργάζεσαι τι εκανες λαθος  παρατηρείς κ τις άλλες κ το διορθώνεις



Δεν μένουν μόνες τους γιατί οι άντρες ντρέπονται.
Είναι γιατί δεν μπορούν να είναι παντρεμένες.
Η ζωή της παντρεμένης δεν ταιριάζει με το είδος ζωής που έμαθαν από πιτσίρίκες , ούσες 9άρια - 10άρια.
Μπορείς να φανταστείς τη μουνάρα του σχολείου να πλένει τα σώβρακα του άντρα της ;
Η παντρειά μετά από ένα σημείο φέρνει και την καθημερινότητα, τη μιζέρια κλπ
Αυτές οι πριγκηποπούλες πού να τα αντέξουν αυτά...
φιλε εχω βρει 9αρι που δεν την πλησιαζε κανενας
πηγα μιλησα κ το ιδιο βραδυ την ειχα ολοι με κοιταγαν λες κ ηθελαν να με σκοτωσουν αλλα κανεις δεν πλησιαζε
σε πληροφορω πολλες από αυτές τις προγκιπησες μπορει να βγουν καλυτερες από τα 6-7 που περα από τους γονεις τις εχουν κακομαθει κ τα λιγουρια γιατι νομιζουν εκει θα φανε πιο ευκολα
δες μονο τις απαιτησεις που εχουν οι μεν κ τι οι δε
εδώ μεσα το εχουνγραψει πολλες φορες "βλέπεις 9αρια 10ρια κ είναι με κατι τυπους που δεν βλέπονται η που δεν εχουν περιουσια"
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Με το ιντερνετ μπορεις να τον παιζεις τζαμπα με τις φωτο και βιντεο απο 9αρια και 10αρια. Αρα ειναι προσιτες για το ειδος σχεσης και σεξ που σου ταιριαζει Μια χαρα εισαι sad man χαχα
όπως το παει αυτος ουτε οι τσοντες δεν θα του κάθονται...
το χειροτερο είναι ότι αυτος δεν αναγνωριζει κανενα λαθος του...
είναι στραβος ο γυαλλος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.136
Κριτικές
1
Like
30.870
Πόντοι
8.006
Λοιπον sadman, εχω διαβασει αρκετες αναρτησεις σου. Δεν θα σε βρισω οπως εκανε ο αλλος, εξαλλου εδω εισαι γιατι ψαχνεις λυση σε προβλημα που σε κατατρυχει.
Οχι τύπε, εισαι βαθια νυχτωμενος
Δεν ψαχνει λυση στα προβληματα του

Κατα βαθος ψαχνει καποιους να του πουν οτι εχει δικιο που νιωθει οπως νιωθει

Δικαιωση για την μιζερια του αναζητει, οχι διεξοδο απο αυτην
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Δεν μένουν μόνες τους γιατί οι άντρες ντρέπονται.
Είναι γιατί δεν μπορούν να είναι παντρεμένες.
Η ζωή της παντρεμένης δεν ταιριάζει με το είδος ζωής που έμαθαν από πιτσίρίκες , ούσες 9άρια - 10άρια.
Μπορείς να φανταστείς τη μουνάρα του σχολείου να πλένει τα σώβρακα του άντρα της ;
Η παντρειά μετά από ένα σημείο φέρνει και την καθημερινότητα, τη μιζέρια κλπ
Αυτές οι πριγκηποπούλες πού να τα αντέξουν αυτά...

Ή παντρεύονται αλλά δεν κάνουν τίποτα στο σπίτι,ούτε δουλειές,ούτε φαγητό,τίποτα.Και κάθε μέρα είναι για καφέ και ψώνια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.136
Κριτικές
1
Like
30.870
Πόντοι
8.006
όπως το παει αυτος ουτε οι τσοντες δεν θα του κάθονται...
το χειροτερο είναι ότι αυτος δεν αναγνωριζει κανενα λαθος του...
είναι στραβος ο γυαλλος
Ετσι.
Τοσους μηνες εδω μεσα, δεν διαβασα ποτέ να πει οτι εχει κανει λαθος σε αυτο και σε αυτο.

Το μονο που λεει ειναι οτι φταινε οι γυναικες, η νοοτροπια, η κοινωνια ενω αυτος ειναι μια χαρα

Βρισκονται και δυο τρεις που του λενε μπραβο, αποδεχεται μονο αυτους και ολα ενταξει
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Οχι τύπε, εισαι βαθια νυχτωμενος
Δεν ψαχνει λυση στα προβληματα του

Κατα βαθος ψαχνει καποιους να του πουν οτι εχει δικιο που νιωθει οπως νιωθει

Δικαιωση για την μιζερια του αναζητει, οχι διεξοδο απο αυτην
κοιτα να δεις που θα συμφωνησω κ σε κατι με σενα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ή παντρεύονται αλλά δεν κάνουν τίποτα στο σπίτι,ούτε δουλειές,ούτε φαγητό,τίποτα.Και κάθε μέρα είναι για καφέ και ψώνια.
κ νομιζεις κρατανε σπιτι ετσι?
ρε σαντμαν βγες εξω αγορι μου κ τραβα σε κανα ψυχολογο
δεν είναι στραβος ο γυαλος στραβα αρμενίζεις
οσο κ να επιμενεις καλυτερος δεν γινεσε
απλα πιο γελειος καταντας
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ετσι.
Τοσους μηνες εδω μεσα, δεν διαβασα ποτέ να πει οτι εχει κανει λαθος σε αυτο και σε αυτο.

Το μονο που λεει ειναι οτι φταινε οι γυναικες, η νοοτροπια, η κοινωνια ενω αυτος ειναι μια χαρα

Βρισκονται και δυο τρεις που του λενε μπραβο, αποδεχεται μονο αυτους και ολα ενταξει
ξερεις ότι ποτε δεν χαιδεψα αυτια οσα χρονια είμαι εδώ μεσα
όπως θελω να πιστευω ότι ξερεις πως δεν κοιταω να κοροηδευω
δεν είναι ο μονος που παντα του φταινε οι αλλοι
από κομπλεξ εχουμε δει κ βλέπουμε πολλα
εγω του τα εχω πει από την πρωτη μερα
αλλα ειλικρινα με κουρασε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
οσο για εμενα ναι εχω φαει 9αρια10αρια γιατι παντα ειχα θρασος λεγειν τροπους χιουμορ κ πολύ τρελα στο κεφαλι μου

Πού τα έφαγες,στο φούρνο με πατάτες;

Είπαμε να γράφετε μαλακίες αλλά βάλτε κι ένα όριο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Οχι τύπε, εισαι βαθια νυχτωμενος
Δεν ψαχνει λυση στα προβληματα του

Κατα βαθος ψαχνει καποιους να του πουν οτι εχει δικιο που νιωθει οπως νιωθει

Δικαιωση για την μιζερια του αναζητει, οχι διεξοδο απο αυτην

Καλά εσύ πάνε βάλε κανα ΣΚΑΙ να καυλώσεις με τον Κούλη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.136
Κριτικές
1
Like
30.870
Πόντοι
8.006
Καλά εσύ πάνε βάλε κανα ΣΚΑΙ να καυλώσεις με τον Κούλη
Ολοι το βλεπουν αυτο που λεω εκτος απο σενα

Αλλά αν το εβλεπες θα ειχες κανει το πρωτο βημα να ξεπερασεις τα προβληματα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom